Raskusaste:  
  (12/100)

Eemaldage My Forms Finder (Tasuta juhised) - uuendatud Sep 2017

Olivia Morelli poolt - - | Liik: Süsteemiriistad

My Forms Finder jätab vastuolulise mulje

My Forms Finderi näide

My Forms Finder on saadaval tööriistaribana, mis on loodud Mindspark Interactive Network poolt. Kuigi see ettevõte on tuntud tarkvaraarendaja, ei tekita kõik nende tooted positiivseid muljeid. Seda tööriistariba reklaamitakse kui laiendust, mis aitab kasutajal pääseda ligi ametlikele vormidele paremini. Sisuliselt on see sarnane GetFormsOnline laiendusele.

Kuigi esialgu tunduvad need laiendused väga praktilised, häirib paljusid kasutajaid fakt, et nad peavad oma aega kulutama selle tööriistariba maha laadimiseks. Isegi, kui sulle tundub see laiendus kasulik, ei ole just paljud rahul sellega, kui nende vaikimisi otsingumootoriks seatakse ask.com või hp.myway.com

Veel üks selle tööriistariba negatiivseid omadusi on selle kalduvus koguda informatsiooni su brausimisharjumuste kohta ning ingoreerida “jälgimise ignoreerimise märkeid”. Samuti kipub see laiendus jagama kogutud andmeid oma äripartneritega:

  • Authorized service providers;
  • Advertisers and Ad Networks;
  • Business partners;
  • Other IAC businesses;
  • Share with a friend/product specific features;
  • Other Situations;

Selliste otsingumootorite kasutamine võib olla riskantne. Sponsoreeritud otsingutulemused ei ole alati usaldusväärsed ning otsingumootori autor ei vastuta selle eest, mida kolmandad pooled oma veebilehtedel jagavad. 

Mõned otsingumootorid filtreerivad otsingutulemusi ning seepärast on nende kasutamine turvalisem. My Forms Finderi privaatsuspoliitika kohaselt teeb laiendus järgnevat: 

may integrate, be integrated into, bundled, or be provided in connection with third-party services, feeds and/or content […] does not endorse nor is responsible or liable for any content, advertising, products, or other materials on or available from such sites or resources.

Lühidalt öeldes peaksid sa olema väga ettevaatlik, kui uurid lähemalt kolmanda poole veebilehte. On risk, et sind suunatakse ebaturvalisele veebilehele. Ole internetis surfates turvaliselt ning kui sa tunned, et see otsingumootor ei ole sinu jaoks õige, eemalda lihtsalt My Forms Finder selle artikli allosas olevate juhiste abil.  My Forms Finderi ekraanitõmmis
My Forms Finder laiendus võib tunduda kasulik, kuid see ohustab su privaatsust

Toodete reklaamimine

Seda brauserilaiendust saab alla laadida selle ametliku kodulehe kaudu. Kuna Mindspark on välja töötanud võrgustiku, võidakse seda laiendust levitada ka valikulise programmina teiste tasuta rakenduste allalaadimise juures. Seepärast tuleb installeerimisviisardis olla väga ettevaatlik, vältimaks soovimatuid rakendusi. 

Veendu, et sa kontrolliksid allalaadimislingi päritolulehte, loeksid arvustusi ja kasutajate arvamusi. Uuri ka kasutustingimusi ja privaatsuspoliitikat – nii võid avastada kasulikku infot tarkvara funktsioonide ja vastutuse kohta. 

Kõigele lisaks vali turvalised installeerimissätted. See tähendab, et ära laadi programme “Default” või “Standard” sätetega, vaid vali “Custom” või “Advanced”. Tänu nendele valikutele saad läbida installeerimisprotsessi tuvastades soovimatud programmid ning seega saad ka keelduda soovimatute lisarakenduste laadimisest. 

My Free Forms eemaldamise juhis

Kui sa oled enesele teadmata juba laadinud selle brauserilaienduse, saad sa selle tööriistariba maha laadida kahe meetodi kaudu. Oleme sinu jaoks kokku pannud My Forms Finderi eemaldamise juhised, mille leiad artikli allosast. Loe need korralikult läbi, et see brauserilaiendus arvutisüsteemist eemaldada. 

Kui juhised tunduvad keerukad, võid programmi eemaldada automaatselt. Turvaprogrammid leiavad ja eemaldavad My Forms Finderi vaid paari minutiga. See meetod ei taasta aga su varasemat otsingumootorit; seda tuleb teha ise käsitsi. Kõik kasutajad, ka need, kes ei ela Saksamaal või Hollandis, peaksid ette vaatama. 

Hiljuti võttis selle programmi arendaja meiega ühendust ja palus meil eemaldada see artikkel 2-spyware.com veebilehelt. Me usume, et me ei peaks seda tegema seni, kuni meie poolt My Forms Finderi eemaldamiseks soovitatud programmid suudavad seda tuvastada ja aidata programmi süsteemist eemaldada. Nagu on kirjas allalaadimisnuppude all, OLEME me partnerluses nende pahavaratõrjetega ning ehkki osad neist on tasuta, suudavad teised viiruse eemaldada ainult pärast programmi ostmist.

Sellest hoolimata oleme otsustanud selle ja teised postitused, mis on seotud selle arendajaga, üle vaadata ja redigeerida. Saame väita, et kõik on kirjeldatud õigesti. 

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

My Forms Finder manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Olivia Morelli
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-my-forms-finder.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes