Raskusaste:  
  (29/100)

Eemaldage Fastsupport.com (Edasi arendatud juhend) - Oct 2019 uuendus

Ugnius Kiguolis poolt - -   www.fastsupport.com Scam | Liik: Pahavara

Fastsupport.com – legitiimne teenus, mida on kuritarvitatud häkkerite poolt, et paigaldada arvutisse pahavaralist tarkvara

Fastsupport.com pilt

Fastsupport.com on täiesti legitiimne tarkvara, mis ilmub arvutis GoToAssist.exe protsessina. Selle eesmärk on aidata arvutitehnikutel saada arvutisüsteemile kaugjuhtimise teel ligipääs, et parandada seadme tõrkeid ja muid probleeme. Kahjuks on häkkerid ja muud kriminaalid leidnud viisi, kuidas seda ekraanijagamise teenust kuritarvitada oma pahatahtlike soovide jaoks. Kurjategijad on hakkanud kasutama Fastsupport.com pettust, levitades soovi pääseda ohvri arvutisse, et laadida seadmesse juurde tarkvara või teha muid muudatusi, mille tagajärjed võivad olla väga tõsised. 

Nimi Fastsupport.com
Liik Potentsiaalselt soovimatu programm (PUP)
Protsess GoToAssist.exe
Sümptomid Sind suunatakse võltsidele veebilehtedele, kus palutakse kaugjuhitavat ligipääsu sinu seadmele, et lahendada mingid probleemid. Sellisel viisil tungivad häkkerid sinu süsteemi ja paigaldavad pahavara või varastavad delikaatseid isikuandmeid
Levimine Petturlikud veebilehed, mis reklaamivad pettust, võivad ilmuda Google’i otsingutulemustes. Veebilehed võivad ilmuda välja ka reklaamvara tõttu, mis võib arvutisse jõuda tarkvarapakkide meetodi vahendusel või siis, kui kasutaja klõpsab pahavaralisel reklaamil
Eemaldamine Eksperdid hoiatavad, et PUP-i komponentide tuvastamine võib olla keeruline. Seepärast tasuks hankida Reimage, et Fastsupport.com eemaldada automaatselt

Eesmärgiga jõuda inimesteni on häkkerid loonud hulga võltse veebilehtesid, mis on disainitud nii, et need ilmuksid Google’i otsingu esimestel kohtadel. Need veebilehed reklaamivad erinevaid teenuseid, et meelitada inimesi Fastsupport.com pettuse lõksu langema, reklaamides teenust kui tõhusat viisi, mille abil arvutisüsteem parandada. Pane tähele, et need petturlikud veebilehed näevad välja väga sarnased legitiimsetele veebilehtedele. Seetõttu on raske inimestel pettust tuvastada ning nad võivadki orki sattuda, andes häkkeritele ligipääsu oma arvutisse ja lastes küberkriminaalidel teha nende teadmata erinevaid toiminguid. 

GoToAssist.exe/Fastsupport.com pettus võib ilmuda ka reklaamina, milles väidetakse, et arvuti on kahjustatud ning sa pead laskma “sertifitseeritud Microsofti tehnikul” oma arvuti lähedusse, et see parandada. Sellistest reklaamidest tuleb aga eemale hoida, kuna reklaamil klõpsamise tagajärjel võib sinu seade nakatuda tõsise pahavaraga, mis võib hõlpsalt võtta seadme üle võimust. Kõige lihtsam viis, kuidas tuvastada, et käivitusfaili näol on tegemist petisega, on kontrollida CPU kasutust Task Manageri vahendusel. 

Kurikaelad, kes kasutavad Fastsupport.com ja muid ekraanijagamise programme, et tungida ohvri arvutisüsteemi, et nakatada seda ohtlikke programmidega, proovivad seadmesse poetada järgnevaid pahavarasid:

  • pangatroojad;
  • nuhkvara;
  • lunavara;
  • potentsiaalselt soovimatud programmid (PUP-id).

Seega, kui sa kohtad seda pettust internetis, soovitame tungivalt sulgeda vaheaken või kogu brauser, kus kohtasid kasutut teenust ning vaata üle arvutisüsteem, et üles leida võimalikud kahtlased programmid. Enamikel juhtudel vastutavad rikutud otsingutulemuste ja kahtlaste reklaamide eest reklaamvarad, kaaperdajad ja sarnased PUP-id. Vastasel korral võib sinu arvutisse sattuda tõsine pahavara või sinult võidakse välja petta isegi sinu isikuandmed. 

Pea meeles, et ametlik tarkvara ja selle loojad pole kuidagi seotud pettustega, mis on internetis levinud. Juhul, kui su arvuti on nakatunud, saad sa eemaldada Fastsupport.com nakkuse, kasutades selleks professionaalset viirusetõrjet nagu Reimage

Kui Fastsupport.com on eemaldatud, lähtesta kõik nakatunud brauserid, nende seas Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari, Google Chrome jne. Me oleme loonud detailsed juhised ka nende jaoks, kes pole niivõrd kogenud arvutite teemal ning vajaksid pisut abi. Need juhised leiad artikli lõpust. 

 

Fastsupport.com näide
Fastsupport.com on legitiimne tarkvara. Internetis võib aga ringi liikuda selle duplikaat, mis meelitab inimesi pettuse võrku.

Inimesi peibutatakse Fastsupport pettusesse kavalate trikkide abil

NoVirus.uk eksperdid analüüsisid infot ning hoiatavad, et kõige levinum viis, kuidas inimesed satuvad selle pettuse otsa, on Google’i otsingutulemuste peal klõpsamine. Tundub, et võlts veebileht, mis on loodud selleks, et peibutada inimesi andma ligipääs arvutile, näeb välja peaaegu identne legitiimsete veebilehtedega. 

Sellele lisaks on märkimisväärne osa ohvritest enese teadmata laadinud alla petturliku rakenduse üheskoos mingi teise tasuta programmiga. Sellist levimisviisi tuntakse kui tarkvarapakkide meetodit ning seda kasutatakse üle kogu maailma väga levinult. Inimesed ei pane tähele installeerimistoimingu samme ning niiviisi võibki viirus arvutisse sattuda. 

Kui sa tahad vältida kõiki potentsiaalselt soovimatuid programme, peaksid sa: 

 

  1. Vältima Quick/Recommended režiimi;
  2. Valima Advanced/Custom režiimi;
  3. Võtma ära linnukese eelmärgitud kastidest, mis lubavad laadida juurde lisaprogramme;
  4. Kontrollima süsteemi korraliku viirusetõrjega.

Vabane Fast support.com pettusest ja blokeeri kaugjuhitav ligipääs arvutile

Kui sind on viimasel ajal pettused kimbutanud, peaksid sa kontrollima süsteemi, et üles leida potentsiaalselt pahavaralised programmid, mis on selle pettusega seotud. Selleks, et alustada Fastsupport.com eemaldamist, peaksid sa laadima professionaalse pahavaraeemaldaja. Pea meeles, et on tähtis valida usaldusväärne programm, kui sa tahad veenduda, et mitte üksnes see nakkus saab eemaldatud, vaid sa ennetaksid ka tulevasi nakatumiseid. Korraliku programmi leidmiseks vaata allpool soovitatud programme.

Kui Fastsupport.com pettus on eemaldatud, veendu, et sa lähtestad iga kasutusel oleva brauseri seaded. On äärmiselt suur risk, et brauserit on muudetud potentsiaalselt soovimatu programmi poolt, et näidata sulle petturlikke veebilehti ja meelitada sind pettuse lõksu.

 

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

Fastsupport.com manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-fastsupport-com.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes