Raskusaste:  
  (6/100)

Eemaldage Comcast.net (Eemaldamise juhised) - Dec 2017 uuendus

Jake Doevan poolt - -   Comcast.net redirect | Liik: Brauseri laiendused

Comcast.net-ga seotud ohud

Comcast.net otsingumootor

Comcast.net viirus on termin, mis kirjeldab pahavara, millega meelitatakse Comcast Xfinity kasutajaid külastama nakatunud veebilehti. Comcast on Ameerikast pärit rahvusvaheline suur kommunikatsiooniettevõte ja kõige suurem kaabeltelevisiooni ettevõte maailmas, mis tähendab, et tegemist on tunnustatud ettevõttega. Hiiglasliku ettevõtte ametlik koduleht on nüüd Xfinity.com.

Ettevõtte kliendid esitasid mitu teadet, mille kohaselt põhjustas xfinity.comcast.net otsingumootoril klõpsamine ümbersuunamisi kahtlastele veebilehtedele ja avas kümneid reklaame uutel avalehtedel. Mõned ohvrid andsid teada, et nad kaotasid oma arvuti üle kontrolli ja pidid selle taaskäivitama, et probleem ajutiselt lahendada.

Ettevõttel on oma otsingumootor kasutajatele, kes soovivad seda kasutada. See asendab kasutaja avalehe aadressiga my.xfinity.com või lihtsalt just xfinity.com. Mõlemad on täiesti legitiimsed ning kui kasutaja ei soovi kasutada Comcasti otsingumootoreid, võivad nad selle eemaldada brauserist. Seda saab teha väga hõlpsalt – lihtsalt järgi allpool olevaid juhiseid.

Comcast.net (mis nüüd suunab ümber lehele Xfinity.com) on väga mitmekülgne veebileht, mis võimaldab hankida erinevaid teenuseid. Sa saad endale näiteks luua e-posti aadressi, tellida DVR halduri, kodukaitse või muid teenuseid. Samuti näidatakse informatsiooni hiljutiste sündmuste kohta, näidatakse videosid, ilmateadet ja muud taolist.

Turvaekspertide sõnul on veebileht turvaline ja sellel pole mitte midagi pistmist viirustega, seega sa võid seda lehte külastada nii tihti kui soovid.

On aga asju, mistõttu on comcast.net liigitatud “potentsiaalselt soovimatute programmide” hulka. Nagu nende privaatsuspoliitika paljastab, kogub Comcast informatsiooni oma külastajate kohta ja võib seda jagada kolmandate pooltega.

Samuti paigaldab Comcast.net igasse sinu veebibrauserisse laienduse ja võbi muuta su avalehte või vaikimisi otsingumootorit ilma sinult luba küsimata. Pärast seda võid märgata reklaamteateid brauseris avanemas.

Comcast.net veebileht ja pettused, millest sa peaksid teadma
Comcast.net (nüüd Xfinity.com) on legitiimne veebileht, kuid petturid on kasutanud suurfirma nime pahavaraliste kampaaniate levitamiseks.

Vahel võivad need reklaamid sisaldada linke, mis suunavad inimesed tundmatutele kolmandate poolte veebilehtedele, seega sa peaksid olema väga ettevaatlik. Kui sa ei taha, et Xfinity suunaks sind tundmatutele veebilehtedele, su brauser muutuks aeglaseks ja sa näeksid hüpikaknaid või sind jälgitaks, peaksid sa oma arvutit skänneerima usaldusväärse nuhkvaratõrjega.

Laadi endale näiteks Reimage Reimage Cleaner või mõni muu tuntud turvaprogramm, et kontrollida arvutit ja veenduda, et sul ei ole arvutis ühtegi nuhkvara ega muid ohtlikke viiruseid.

Comcasti kliendid langesid pahavararünnaku ohvriks 2015. aasta detsembris

Pahavaraanalüütikud on teada andnud, et mõnda aega näitas Xfinity otsingumootor pahavaralisi reklaame oma otsingutulemustes. Ekspertide sõnul suunas reklaamil klõpsamine ohvri Sattvpro.com arvustuslehele ja põhjustas mitmeid ümbersuunamisi, mille tagajärjel sattus ohver Nuclear ründevara otsa.

Nuclear ründevara on tuntud pahavaraliste skriptide kogum, mida kasutati näiteks võimsate pahavarade nagu CryptoWall levitamiseks. Pahavaralise viiruse sattumine arvutisse polnud aga ainus halb asi, mis juhtuda võis.

Pahavarakampaaniaga reklaamiti ka petturlikku Xfinity veebilehte, kus ärgitati inimesi helistama tehnilise toe numbrile. See petturlik veebileht ütles ohvritele et “Comcasti turvarakendus tuvastas sinu IP-aadressil ohtlikku tegevust” ja seejärel soovitati helistada numbrile, kus saaks “tehnilist abi”.

Helistamine ühendas ohvri aga üksnes petturitega, kes soovisid raha välja petta.

Petturid võivad kasutada Comcasti nime, et arvutikasutajaid petta

Rääkides tehnilise toe pettustest peaksid sa teadma, et need pettused kasutavad pahavarasid, et näidata ohvri arvutis petturlikke sõnumeid. Seega võib su ekraanile ühel hetkel tekkida Comcasti logoga teavitus, mis soovitab helistada “Xfinity klienditeenindusse” või antakse teada, et su Windows arvutis “tuvastati tõsine rike”. Kui näed sellist teadet, võid olla kindel, et tegemist on tehnilise toe pettusega. Mõistagi ei pruugi su arvutis olla ühtegi ohtu, mida teavitusega öeldi, kuid petturid tahavad, et sa helistaksid lihtsalt selleks, et nad saaksid raha välja petta.

Petturid võivad kasutada Xfinity või Comcasti nime petturlikes e-kirjades. Kui sa saad sellelt suurfirmalt veidra e-kirja, millega palutakse kinnitada oma isikuandmeid või e-posti aadressit, väldi linkidel või manustel klõpsamist seni, kuni oled 100% kindel, et see sõnum on tõepoolest Comcastilt pärit.

Pea meeles, et petturid ei kahtle hetkekski ja teevad kõike selleks, et pahaaimamatuid kasutajaid nakatada ja varastada nende isikuandmeid või petta neilt välja raha kasutute teenuste või toodete eest.

Väldi kahtlaste programmide laadimist nende lihtsate reeglite abil

Comcasti reklaamid, ümbersuunamised ja muud taolised probleemid võivad hakata sind segama kõikides su brauserites, sealhulgas Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox jne. See võib juhtuda pärast seda, kui laadid endale Xfinity tööriistariba.

Tavaliselt hakkavad taolised probleemid inimesi segama pärast seda, kui nad on laadinud endale vabavara või jagatud tarkvara, sest paljud tasuta programmid on seotud kahtlaste brauserilaienduste, pluginate ja tööriistaribade levitamisega.

Seda levitamismeetodit kutsutakse programmipakkimiseks, sest kasutajaid ei hoiatata ette, millised tagajärjed on programmi laadimisel. Pea meeles, et ülalmainitud probleemid ei pruugi olla üldse seotud Comcastiga. Oma arvuti turvalisuse säilitamiseks soovitame kasutada neid Zondervirus.nl tiimi nippe:

  • Kui sa tahad vältida ootamatuid süsteemimuudatusi, veendu, et sa loeksid privaatsuspoliitikat, kasutajatingimusi ja muid sarnaseid andmeid laaditava vabavara kohta.
  • Lisaks vali installeerimisel “custom” või “advanced” sätted ja võta ära linnuke kõikidest märkekastidest, mis ütlevad, et sa nõustud muutma oma avalehte või vaikimisi otsingumootorit, mis viitavad, et sa soovid laadida seotud tööriistariba (Xfinity Toolbar) või muid brauserilaiendusi ja -pluginaid.
  • Ära klõpsa otsingutulemustes olevatel kahtlastel reklaamidel. Pea meeles, et isegi usaldusväärsed otsingumootorid võivad langeda küberrünnaku ohvriteks ja enesele teadmata näidata petturlikke reklaame.

Kui sa arvad, et sa oled juba installeerinud brauserikaaperdaja, vaata allpool olevat juhist ja eemalda Comcast.net-ga seonduvad kirjed oma arvutist.

Comcast.net eemaldamise juhised

Tehniliselt võttes EI OLE Comcast VIIRUS! Sa võid kasutada nende teenuseid ilma hirmuta. Kõik, mis nad teevad, on mõndade meetodite kasutamine info kogumiseks ja reklaamide väär näitamine. Comcast.net viirus on termin, mida kasutatakse selleks, et kirjeldada pahavara, mida levitati Xfinity otsingutulemustes 2015. aastal.

Toona lahendas telekommunikatsiooni ettevõte probleemi kiirelt ja nende otsingumootor oli taas turvaline. Juhuslikel reklaamidel klõpsamine internetis lehitsedes on siiski ohtlik, mistõttu soovitame olla ettevaatlik. Kui sa kahtlustad, ära klõpsa reklaamil mitte mingil juhul.

Kui sa oled kokku puutunud veidrate Comcast.net ümbersuunamistega või näed liialt palju tüütuid hüpikaknaid, peaksid oma arvutissüsteemi skänneerima uuendatud nuhkvaratõrjega või kasutama allpool olevat samm-sammulist juhist. Kui soovid programmi käsitsi eemaldada, ole väga ettevaatlik ja veendu, et järgiksid igat sammu õigesti.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

Comcast.net manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Jake Doevan
Jake Doevan - Elu on liiga lühike, et raisata seda viirustega võitlemisele

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Jake Doevan
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-comcast-net.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes