Raskusaste:  
  (45/100)

Com.google.provision viirus. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Ugnius Kiguolis poolt - - | Liik: Pahavara

Com.google.provision viirus ründab Androidi kasutajaid

The picture illustrating Android malware-com.google.provision

Com.google.provision viirus kirjeldab pahavara, mida leiab kõige tihemini Androidi seadmetest. Selle pahavara leidumist seadmes ei tohiks jätta kahe silma vahele, kuna sellel on tüütu komme end replikeerida pärast edutut kõrvaldamist.

Kuna pahavara töötab skriptide kaudu ei avalda see end tarkvara näol. Kahjuks aga häirib see viiruse tuvastamist. Kui vaadelda nakkuse olemust, siis kõige tavalisemalt käitub see nagu tööriist, mis suudab pääseda Androidi seadme haldusõiguste juurde ja laadib juurde lisaprogramme, mis on kohe kindlasti ebavajalikud.

Kuna kahjuks on Android OS haavatavam kui Windows OS, on selline nakkus muutunud peamiseks Android pahavara tüübiks. Sellele lisaks on com.google.provision immuunne tehaseseadmete taastamise funktsiooni suhtes. com.google.provision pahavara eemaldamiseks installeeri Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security mobiiliversioon. Kui programm ei leia viirust, korda sama tegevust turvarežiimis.

Androidide pahavarasid tekib aina juurde

Kahjuks on see nakkus vaid üks seda tüüpi pahavarade versioone. On ka teisi pahavarasid nagu näiteks com.android.gesture.builder. com.google.provision viirusel on ka PC veersioone. Kasutajad on teada andnud, et on leidnud selle pahavara näiteks sülearvutist ja tahvelarvutist. 

Lisaks faktile, et su seadmes on potentsiaalselt petturlik rakendus, on tõenäoline, et pahavara kogub kasutajate seadmete kohta tehnilist informatsiooni või üritab saada kätte isegi tundlikumad andmed – isikuandmed. Samal ajal kui osad küberkurjategijad keskenduvad keerukatele lunavaradele, loovad teised petturid Androidide pahavara.

On olnud mitmeid juhtumeid, kus viirus on peidetud pealtnäha süütu Androidi rakenduse taha. Hiljuti tuvastati veelgi petturlikum pahavarakampaania. Rakenduste laadimine on riskantsem, kuna sellest hetkest alates, mil sa klõpsad allalaadimise nupul, võid sa aktiveerida pahavara ilma, et näeksid isegi ühtegi lisamanust. Seega võttes arvesse selle pahavara versioonide potentsiaali, peaksid sa com.google.provision viiruse kiiremas korras eemaldama.

Levitamiskampaaniad mitmekesistuvad

Kahjuks on Androidide arendajatel endiselt veel palju tööd teha oma toote arendamisel. Üks süsteemi võtmevigu on PC-le sarnaste brauserisätete puudumine. Kuna sa saad ainult puhastada vahemälu, aga ei saa lähtestada brauseri sätteid, on paljud kasutajad jäänud halvasti kaitstud veebilehtedel luusivate pahavarade lõksu. 

Mobiilikasutajad ei võta endiselt küberturvalisust tõsiselt. Nad ei kaitse oma telefone viirusetõrjega. Seepärast anname sulle paar nõuannet, kuidas oma telefoni turvalisust tõhustada:

  • väldi tundmatutest ja ebausaldusväärsetest allikatest rakenduste laadimist
  • kontrolli, kas sind suunatakse soovitud lehele ilma, et silme ees väluks mingi kahtlane URL
  • installeeri operatsioonisüsteemi ja turvarakenduste uuendused
  • kontrolli, kas rakendusel on õigus ligi pääseda seadmehaldurisse

Eemalda com.google.provision nakkus

Nakkuse paindliku olemuse tõttu ei pruugi com.google.provision nakkuse eemaldamine käsitsi toimida. Kuna pahavara võib alles jääda isegi pärast tehaseseadmete taastamist, lase nakkusega tegeleda pahavaratõrjel.

Sa pead võib-olla oma mobiiltelefoni või tahvelarvutit taaskäivitama turvarežiimis, avama seejärel turvaprogrammi ja eemalda alles siis Com.google.provision viiruse. Kui sa oled avastanud selle nakkuse ka Windowsist või Mac OS-st, vaata allpool olevaid juhiseid selle kohta, kuidas brauseri sätted lähtestada. Sihikule on võetud mitte üksnes inglise keelt kõnelevaid kasutajaid, vaid näiteks püütakse lõksu ka Tšehhist pärit kasutajaid. Kustuta ka kõik tundmatud rakendused, mis on selle pahavara poolt installeeritud.

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara com.google.provision nende programmide abiga: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara com.google.provision viirus eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara com.google.provision viirus maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes

com.google.provision viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-com-google-provision-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes