Raskusaste:  
  (45/100)

Eemaldage com.google.provision viirus (Kerge eemaldamise juhend) - Tasuta juhised

Ugnius Kiguolis poolt - - | Liik: Pahavara

Com.google.provision viirus ründab Androidi kasutajaid

Pildil on näha Android malware-com.google.provision viirust

Com.google.provision viirus kirjeldab pahavara, mida leiab kõige tihemini Androidi seadmetest. Selle pahavara leidumist seadmes ei tohiks jätta kahe silma vahele, kuna sellel on tüütu komme end replikeerida pärast edutut kõrvaldamist.

Kuna pahavara töötab skriptide kaudu ei avalda see end tarkvara näol. Kahjuks aga häirib see viiruse tuvastamist. Kui vaadelda nakkuse olemust, siis kõige tavalisemalt käitub see nagu tööriist, mis suudab pääseda Androidi seadme haldusõiguste juurde ja laadib juurde lisaprogramme, mis on kohe kindlasti ebavajalikud.

Kuna kahjuks on Android OS haavatavam kui Windows OS, on selline nakkus muutunud peamiseks Android pahavara tüübiks. Sellele lisaks on com.google.provision immuunne tehaseseadmete taastamise funktsiooni suhtes. com.google.provision pahavara eemaldamiseks installeeri Malwarebytes mobiiliversioon. Kui programm ei leia viirust, korda sama tegevust turvarežiimis.

Androidide pahavarasid tekib aina juurde

Kahjuks on see nakkus vaid üks seda tüüpi pahavarade versioone. On ka teisi pahavarasid nagu näiteks com.android.gesture.builder. com.google.provision viirusel on ka PC veersioone. Kasutajad on teada andnud, et on leidnud selle pahavara näiteks sülearvutist ja tahvelarvutist. 

Lisaks faktile, et su seadmes on potentsiaalselt petturlik rakendus, on tõenäoline, et pahavara kogub kasutajate seadmete kohta tehnilist informatsiooni või üritab saada kätte isegi tundlikumad andmed – isikuandmed. Samal ajal kui osad küberkurjategijad keskenduvad keerukatele lunavaradele, loovad teised petturid Androidide pahavara.

On olnud mitmeid juhtumeid, kus viirus on peidetud pealtnäha süütu Androidi rakenduse taha. Hiljuti tuvastati veelgi petturlikum pahavarakampaania. Rakenduste laadimine on riskantsem, kuna sellest hetkest alates, mil sa klõpsad allalaadimise nupul, võid sa aktiveerida pahavara ilma, et näeksid isegi ühtegi lisamanust. Seega võttes arvesse selle pahavara versioonide potentsiaali, peaksid sa com.google.provision viiruse kiiremas korras eemaldama. Androidi viiruse com.google.provision näidis
Com.google.provision töötab nagu seadme haldustööriist ja üritab seadmesse laadida pahavaralist sisu

Levitamiskampaaniad mitmekesistuvad

Kahjuks on Androidide arendajatel endiselt veel palju tööd teha oma toote arendamisel. Üks süsteemi võtmevigu on PC-le sarnaste brauserisätete puudumine. Kuna sa saad ainult puhastada vahemälu, aga ei saa lähtestada brauseri sätteid, on paljud kasutajad jäänud halvasti kaitstud veebilehtedel luusivate pahavarade lõksu. 

Mobiilikasutajad ei võta endiselt küberturvalisust tõsiselt. Nad ei kaitse oma telefone viirusetõrjega. Seepärast anname sulle paar nõuannet, kuidas oma telefoni turvalisust tõhustada:

  • väldi tundmatutest ja ebausaldusväärsetest allikatest rakenduste laadimist
  • kontrolli, kas sind suunatakse soovitud lehele ilma, et silme ees väluks mingi kahtlane URL
  • installeeri operatsioonisüsteemi ja turvarakenduste uuendused
  • kontrolli, kas rakendusel on õigus ligi pääseda seadmehaldurisse

Eemalda com.google.provision nakkus

Nakkuse paindliku olemuse tõttu ei pruugi com.google.provision nakkuse eemaldamine käsitsi toimida. Kuna pahavara võib alles jääda isegi pärast tehaseseadmete taastamist, lase nakkusega tegeleda pahavaratõrjel.

Sa pead võib-olla oma mobiiltelefoni või tahvelarvutit taaskäivitama turvarežiimis, avama seejärel turvaprogrammi ja eemalda alles siis Com.google.provision viiruse. Kui sa oled avastanud selle nakkuse ka Windowsist või Mac OS-st, vaata allpool olevaid juhiseid selle kohta, kuidas brauseri sätted lähtestada. Sihikule on võetud mitte üksnes inglise keelt kõnelevaid kasutajaid, vaid näiteks püütakse lõksu ka Tšehhist pärit kasutajaid. Kustuta ka kõik tundmatud rakendused, mis on selle pahavara poolt installeeritud.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

com.google.provision viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-com-google-provision-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes