Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage Chroomium Browser (Viiruse eemaldamise juhend) - 2020 uuendus

Gabriel E. Hall poolt - - | Liik: Reklaamvara

Chroomium veebilehitseja ei ole Google Chrome ega ka Chromium

Chroomium veebilehitseja reklaamid

Chroomium veebilehitseja on potentsiaalselt soovimatu programm (PUP), mis leiab tee arvutisse modifitseeritud tarkvarainstallide kaudu ning asendab su vaikimisi brauseri kiirteed enda omadega. Tegemist on Chromium projekti konfigureeritud versiooniga, mille eesmärk on kasutajale näidata reklaame. See toimib sarnaselt eFastChedot ja Tortuga brauserile.

Selle kahtlase programmi eesmärk on sundida sind kasutama ebausaldusväärset internetibrauserit Veelgi enam, see petab arvutikasutajaid ja jätab mulje nagu nad kasutaksid Google Chrome brauserit. Chroomium on ehitatud Chromiumi koodi abil, kuid tegemist EI OLE ehtsa Google Chrome brauseriga, ehkki see näeb välja peaaegu identne. Chroomium brauseriviirus on reklaamide poolt toetatud ja kasutab erinevaid partnerlusturunduse taktikaid, et teenida raha. Selgitame lähemalt, kuidas see töötab. 

Kui see programm sätib enda kahtlased failid ohvri arvutisse, eemaldab see su töölaualt, stardimenüüst ja mujalt teiste veebilehitsejate kiirteed ja asendab need Chroomiumi kiirteedega. Nende kiirteede ikoonid on väga sarnased ehtsatele Chrome'i ikoonidele, seega langevad kasutajad kergesti lõksu.

Selle tulemusena avab kasutaja Chroomium brauseri ja kasutab seda. Nagu juba mainisime on tegemist võltsi brauseriga, mida toetavad reklaamid ning mida võib liigitada ka reklaamvara alla. Sellel on sisseehitatud laiendused, mille eesmärk on kasutaja arvutisse toimetada erinevaid reklaame. 

Sa võid näha hüpikaken-reklaame, tekstisiseseid linke või bännereid samamoodi nagu tavaliselt internetis surfates. Ole ettevaatlik ja ära klõpsa nendel reklaamidel, vastasel korral võidakse sind suunata kolmanda poole veebilehele, mis promob kahtlast veebibrauserit. 

Selge on ka see, et mõned kolmandate poolte veebilehed ei ole usaldusväärsed või on lausa ebaturvalised, seega sa ei tohiks proovida neid lähemalt uurida. Kui sa külastad veebilehti selle kahtlase reklaamvara kaudu, ei tohiks sa kunagi nõustuda ühegi tarkvara allalaadimisega.

Kuigi mõned rakendused VÕIVAD olla turvalised, pea meeles, et sulle võidakse siiski soovitada ka petturlikke rakendusi. On selge, et Chromium viirus võib sind suunata ebaturvalistele lehtedele, LesVirus.fr eksperdid soovitavad tungivalt MITTE kasutada seda võltsi veebilehitsejat ja usaldada legitiimseid veebilehitsejaid. Chroomium brauseri eemaldamiseks soovitame kasutada nuhkvaratõrjet nagu näiteks Reimage Reimage Cleaner .

Chroomium veebilehitseja viirus
Chroomium veebilehitseja on võlts internetibrauser, mis näitab kolmandate poolte reklaame bännerite, hüpikakende või tekstisiseste linkide kaudu.

Võltside veebilehitsejate levimisviisid

See petturlik rakendus võib olla lisatud tasuta programmide juurde. Seetõttu soovitame iga tasuta programmi installeerimisviisardit hoolikalt uurida. Sa peaksid lähemalt vaatama tarkvara kasutustingimusi/privaatsuspoliitikat ning otsima väiteid, kus viidatakse kolmandate poolte promomisele.

Lisaks tuleb valida teatud installeerimissätted, mis näitavad sulle, milliseid programme sa alla laadiksid. Seetõttu peaksid valima Advanced või Custom sätted. Nii avaneb uus aken, kus näidatakse kõiki lisarakendusi, mis on soovitud programmi juurde kaasa pandud. 

Võta ära linnuke nende programmide eest, mida sa ei soovi laadida. See on kõik, mida sa pead tegema. 

Kiired viisid Chroomium brauseri mahalaadimiseks

Kui sa oled valmis Chroomium viirust eemaldama, peaksid hoolikalt järgima meie tiimi juhiseid. Enamikke reklaamvara tüüpi programme on lihtne maha laadida ja seda saab teha ka käsitsi. Kõik, mida sa pead tegema, on leidma arvutist reklaamvaraga seotud failid ning need kustutama. Selleks, et see ülesanne oleks sinu jaoks lihtsam, oleme valmistanud ka juhised. Leiad juhised selle artikli allosast.

Kui sa tahad, et su arvuti oleks kaitstud reaalajas ja arvuti oleks alati täiuslikus seisukorras, soovitame laadida turvaprogrammi ning süsteemi sellega skänneerida. See skänneerib ja tuvastab arvutis küberohte ning eemaldab need. Lisaks võid sa kaaluda ka erinevaid süsteemihaldusprogramme ja pahavaraeemaldajaid nagu Reimage Reimage Cleaner .

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.
Chroomium veebilehitseja hetktõmmis
Chroomium veebilehitseja hetktõmmisChroomium veebilehitseja hetktõmmisChroomium veebilehitseja hetktõmmis

Chroomium Browser manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Kirglik viiruste uurija

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Gabriel E. Hall
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-chroomium-browser.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes