Raskusaste:  
  (30/100)

Apple wants to make changes. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Olivia Morelli poolt - - | Liik: Reklaamvara

Apple wants to make changes – küberkriminaalide pettus, mille eesmärk on petta välja sisselogimisandmed

Apple wants to make changes virus

“Apple wants to make changes” on võlts teavitus, mis ärgitab kasutajaid sisestama sisselogimisandmeid selleks, et “teha muudatusi”. Need, kes on pidanud seda teavitust kahtlaseks, on õigel rajal – tegemist on reklaamvara algatatud probleemida Mac arvutis. Reklaamvara on reklaamide najal töötav rakendus, mis näitab tavaliselt Google Chrome'is, Safaris, Mozilla Firefoxis ja teistes brauserites hüpikaknaid, pakkumisi, bännereid, kuponge ja muud reklaamsisu. Programmi eesmärk on reklaamida sponsoreeritud poolte tooteid ja teenuseid, et teenida raha. Mõned reklaamvaraprogrammid on aga pahavaralised ning algatavad hüpikaknaid nagu “Apple wants to make changes”, mis viib otseselt isikuandmete kaotamiseni.

KOKKUVÕTE
Nimi Apple wants to make changes
Kategooria Reklaamvara
Liik Pettus
Levimine Tarkvarapakid või ebaturvalised veebilehed
Sümptomid Kahtlane hüpikaken küsib isikuandmeid, muu reklaamsisu
Tuvastamine ja eemaldamine Kasuta usaldusväärset pahavaratõrjet
Süsteemi parandamine Kasuta süsteemile tehtud kahju parandamiseks programmi Reimage 

“Apple wants to make changes” viirus imiteerib legitiimseid hüpikaknaid, mis nõuavad, et kasutajad sisestaksid oma sisselogimisandmed, näiteks “Finder wants to make changes”. Sellise disainilähenemise eesmärk on panna kasutajaid uskuma, et tegemist on ehtsa hüpikaknaga ning informatsiooni andmine on vajalik. Hüpikakna juures pole aga mingit infot selle kohta, mida tahetakse muuta ning miks. Lisaks, Apple ei mainiks kunagi oma nime sellises teavituses. Kasutajad ei tohiks sisestada võltsi hüpikaknasse ühtegi infokildu ning peaksid hoopis kiirustama ja eemaldama “Apple wants to make changes” probleemi.

Reklaamvarade poolt on loodud muidki sarnaseid pettuseid nagu näiteks Immediately Call Apple Support pettusUpdates were released for your version of Chrome pettusAppleCare And Warranty ja paljud teised. Kui selliste pettuste autorid soovivad tavaliselt, et kasutajad ostaksid kasutu programmi, võib “Apple wants to make changes” programmi soov olla varastada Maci sisselogimisandmed selleks, et saada kaugjuhitav ligipääs arvutile ning paigaldada pahavaralist tarkvara nagu klahvinuhke, lunavara või valuutakaevandaja.

Taolised nakkused on äärmiselt ohtlikud, kuna toovad endaga kaasa tõsised privaatsusriskid nagu raha varguse või identiteedivarguse. Seega, ära sisesta kunagi ühtegi infokildu “Apple wants to make changes” infoaknasse ning pane see lihtsalt kinni. Ainuüksi fakt, et sellised võltsid teavitused on sinu seadmes, tähendab, et seadmes võib olla potentsiaalselt soovimatu programm. Selleks, et “Apple wants to make changes” viirus eemaldada, peaksid sa skäneerima arvutit pahavaratõrjega.

Nii pea, kui kõik kahtlased rakendused on maha laaditud, peaksid kontrollima, ega süsteemis pole PUP-i jälgesid. Selle jaoks soovitame automaatset tööriista nagu Reimage.

Lisaks petturlikule hüpikaknale märkavad kasutajad tõenäoliselt ka suuremat reklaamide hulka. Kui reklaamil klõpsata, võidakse kasutajat ümber suunata kahtlastele veebilehtedele ning võidakse pakkuda allalaadimiseks mõnda muud kahtlast tarkvara. Kasutajad peavad pidevalt silmitsi seisma ümbersuunamise ja isegi võltside otsingutulemustega. Seetõttu on hädavajalik eemale hoida kõikidest linkidest, mida näitab süsteemis pesitsev “Apple wants to make changes” viirus.

 

Mõni reklaamvara võib olla väga ohtlik – väldi selle laadimist täielikult

Mõnda agressiivsemat reklaamvara võib kohelda kui pahavara, kuna programmi eesmärk on varastada andmeid, raha, laadida arvutisse viiruseid vms. Selliste ohtude vältimine hoiab seega ära hulga peavalu. Bedynet.ru turvaeksperdid soovitavad rakendada järgnevaid ettevaatusabinõusid:

  • Hoia eemale kahtlastest veebilehtedest (torrentilehed, failijagamislehed, erootikalehed, hasartmängulehed jne).
  • Kontrolli enne programmi allalaadimist selle arvustusi internetis.
  • Loe rakenduse laadimisel läbi kasutustingimused ja privaatsuspoliitika.
  • Ära klõpsi järjepidevalt “Next” nupule, et samme vahele jätta.
  • Vältimaks tarkvarapakke (ning ühtlasi potentsiaalselt soovimatuid programme), vali Recommended sätete asemel Advanced installeerimissätted.
  • Võta ära märkekastid kõikide brauserilaienduste, süsteemi optimeerijate, allalaadimishaldurite, lisandite, tööriistaribade ja muu taolise juurest.
  • Veendu, et laaditud programm ei algata kahtlaseid hüpikaknaid või ümbersuunamisi kahtlastele lehtedele. Programm, mille sa tahtsid esialgu laadida, võib ise olla hoopis reklaamvara.
  • Skäneeri süsteemi pahavaratõrjega ja hoia seda uuendatult.

Vabane potentsiaalselt soovimatutest programmidest, mis põhjustavad “Apple wants to make changes” hüpikaknaid

Apple'i ametlikus foorumis on küsitud korduvalt kõnealuse teavituskasti kohta. Vastus on lihtne: hüpikaken on võlts ning “Apple wants to make changes” eemaldamine on ainus viis teavituskasti peatamiseks. Selle jaoks peavad kasutajad eemaldama oma Macist reklaamvara või muud PUP-id.

Kuigi “Apple wants to make changes” viiruse saab eemaldada ka käsitsi, ei soovita me seda teha. Pärast kahtlaste rakenduste eemaldamist võivad seadmesse jääda PUP-i jäljed. Kasutades usaldusväärset viirusetõrjet ei pea sa muretsema hüpikakende naasemise pärast. Reaalajas kaitse blokeerib ka enamiku sissetungivaid reklaamvarasid.

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara Apple wants to make changes nende programmide abiga: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara Apple wants to make changes eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara Apple wants to make changes maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes

Apple wants to make changes manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Olivia Morelli
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-apple-wants-to-make-changes.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes