Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage Yardood.com viirus (Edasi arendatud juhend) - Oct 2017 uuendus

Lucia Danes poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Asjaolud, mida sa ei pruugi veel teada Yardood.com kohta:

Yardood.com virus

Kui sul on veebis lehitsemisega raskuseid, on võimalik, et oled nakatunud Yardood.com viirusega. Selle kaaperdaja rünnak väljendub eelkõige brauseriga seotud muudatuste ja üleüldise brausimiskiiruse vähenemise kaudu – näiteks võivad veebilehed laadida kauem, brauser võib kokku joosta, sind suunatakse juhuslikult mujale jne. Sellise käitumise tõttu kuulub Yardood potentsiaalselt soovimatute programmide (PUP) ja brauserikaaperdajate hulka.

Viirust levitatakse üheskoos vabavaradega  ning see võtab sihikule kõige populaarsemaid veebibrausereid. Esimene märk selle kohta, et arvuti on nakatunud selle viirusega on see, kui avastad ühel päeval veebilehitseja avamisel, et su avaleheks on Yardood. Sellel brauserikaaperdajal on ka teisi versioone, mis võtavad sihikule teatud riigid : us.yardood.com, fr.yardood.com, ja uk.yardood.com.

See kahtlane otsingumootor väidab, et pakub kiiremat ja paremat otsinguteenust – arendajad väidavad, et tööriist võimaldab leida vajalikku informatsiooni kiiresti ning saad ligipääsu kiiresti kõige populaarsematele veebilehtedele. Need ilusad lubadused on aga tõest kaugel. Selle asemel, et suunata kasutajad kasulikele ja asjakohastele veebilehtedele, suunab see kaaperdaja kasutaja hoopis sponsoreeritud kolmandate poolte lehtedele.

Kahjuks pakub Yardood.com kaaperdaja muudetud otsingutulemusi , mille hulgas on reklaamsisu. Kasutades nakatunud veebilehitsejat on väga raske leida endale vajalikku informatsiooni ning sa võid sattuda hoopis väga ohtlikele veebilehtedele. Yardood.com ümbersuunamisfunktsioon on üsna murettekitav, kuna nakatunud veebilehti külastades võib su arvuti nakatuda tõsise küberohuga või sa võid kaotada oma isikuandmeid.

Pärast arvutisse pääsemist muudab Yardood.com pahavara veebilehitseja sätteid ja muudab brauseri uueks avaleheks ning vaikimisi otsingumootoriks oma domeeni. Samuti lisab viirus mitmetele kiirteedele oma kirje, võib muuta Windowsi kirjeid  ning võib laadida lisarakendusi, mis kaitsevad viirust maha laadimise eest.

Yardood.com virus
Yardood.com viirus

Kõik need muudatused takistavad kasutajal oma veebilehitseja sätete lähtestamist, seega saab kasutaja eemaldada Yardood.com'i üksnes siis, kui brauserikaaperdaja on arvutist eemaldatud. Kui sulle on tundunud, et see kahtlane otsingumootor on kasulik ning sa ei soovi sellest kohe lahti saada, peaksid sa arvesse võtma, et see tööriist jälgib ka sinuga seotud informatsiooni.

Asjaolu, et see brauserikaaperdaja jälgib su brausimistegevusi, ei ole meie väljamõeldis, see on lausa kirjas nende privaatsuspoliitikas. Kaaperdajat huvitab, milliseid veebilehti sa külastad, milliseid otsingumärksõnu sa otsid, mis on su IP-aadress, veebis veedetud aeg, brauseri tüüp, keel. Alljärgnevalt on toodud väljavõte nende privaatsuspoliitikast:

When you use Yardood’s services, the server will automatically record certain information, including URL, IP address, type of browser, language used, and the date and time of visit, etc., with the sole purpose being to provide you with better services.

Selle informatsiooni kogumise eesmärk peaks olema parema teenuse pakkumine, ent sa ei saa kunagi olla kindel, mis plaanid programmi arendajatel tegelikult on. Seetõttu soovitame me Yardood.com'i eemaldamisega kiirustada. Sa saad oma süsteemi puhastada väga kiiresti Reimage või mõne teise sarnase tunnustatud viirusetõrje abil.

Kuidas installeerida programme turvaliselt?

Selliste brauserikaaperdajate arendajad kasutavad oma programmi levitamiseks kahtlaseid meetodeid. Neist kõige levinum on programmikomplektide tehnika ning seeläbi lisatakse PUP valikuvariandina mõne vabavara installatsiooni juurde. Kui kasutaja installeerib uusi programme, võib ta sattuda Yardood.com rünnaku osaliseks. See võib juhtuda siis, kui installeerida uusi programme “Recommended”, “Quick” või “Standard” sätetega.

Nii ei näe kasutaja lisavalikuid ning laadib kõik alla. Seepärast on oluline valida installeerimisviisardis üksnes “Advanced” või “Custom” valikud, mis võimaldavad valida laadimiseks üksnes soovitud programmid. Kui sa vaatad installeerimisvalikuid väga ettevaatlikult, võid lisaks lisarakenduste nimekirjale näha ka vaikimisi märgitud valikuid, millega sa nõustuksid yardood.com, us.yardood.com, fr.yardood.com või uk.yardood.com lehe tegema oma uueks avaleheks.

Kui sa aga kiirustad installeerimisega, võib see kõik kahe silma vahele jääda ning brauserikaaperdaja satubki arvutisse. 

Eemalda Yardood.com vastavalt nendele juhistele:

Brauserikaaperdajad on pigem tüütud kui ohtlikud ning seetõttu saab ka Yardood.com viirust eemaldada nii käsitsi kui ka automaatselt. Käsitsi eemaldamine võtab aga rohkem aega ja pingutusi, kuna sa pead üles leidma kõik viirusega seotud kirjed. Kaaperdaja võis laadida arvutisse mõningaid “abipluginaid”, seega sa pead kõik kahtlased kirjed kustutama.

See võib olla üsna keeruline vähem kogenud arvutikasutajatele, seega soovitame valida Yardood.com eemaldamiseks automaatse meetodi. Selle jaoks vajad usaldusväärset uuendatud pahavaratõrjet – tee sellega kogu süsteemile skänneering. Nii vabaned viirusest vaid paari minutiga ning saad probleemideta lähtestada veebilehitsejaid.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

Yardood.com viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Lucia Danes
Lucia Danes - Viiruste uurija

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Lucia Danes
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-yardood-com-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes