Raskusaste:  
  (9/100)

Eemaldage Yahoo Toolbar (Eemaldamise juhend) - Nov 2019 uuendus

Jake Doevan poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Kas Yahoo tööriistariba on viirus või mitte?

Yahoo Toolbar

Kui Te olete kunagi mõelnud, et Yahoo Toolbar (Yahoo tööriistariba) on viirus, siis te eksite. See EI ole viirus, nii suur ja tuntud ettevõte nagu Yahoo ei laseks iial oma nime seostada arvutiohtude levikuga. Siiski tundub, et paljudele arvutikasutajatele ei meeldi Yahoo tööriistariba ja otsivad võimalusi selle eemaldamiseks, seega selgitame me seda, kuidas seda õigesti eemaldada.

Esmalt laske meil selgitada seda, mis on Yahoo tööriistariba ja mille jaoks seda kasutada saab. Yahoo! Toolbar on Mozilla Firefoxi laiendus, mis pakub brauseri tööribana mitmeid eri funktsioone. See tööriistariba pakub Yahoo Search'i (Yahoo otsingumootori) kasti ja palju nuppe, mis pakuvad kiiret ligipääsu Yahoo Mail'ile, Yahoo Sport'ile, Yahoo Finance'ile, Yahoo Answers'ile ja Yahoo News'ile ning samuti ka populaarsetele sotsiaalmeedia lehtedele nagu Twitter ja Facebook ning paljudele teistele kasulikele interneti saitidele. Veel enam, Teil on võimalik neid nuppe muuta ja oma äranägemise järgi otseteid lisada ning eemaldada.

Küsimus on, miks nii paljud inimesed soovivad Yahoo tööriistariba eemaldada? Me oleme analüüsinud kasutajate tagasisidet sellele brauseri laiendusele ja oleme avastanud, et paljud kasutajad on selle installeerinud kogemata. Veel enam, paljud kasutajad kurdavad, et see tööriistariba ei funktsioneeri nii nagu nad sooviksid või pole nad lihtsalt rahul search.yahoo.com otsitulemustega. Seega, kui soovite Yahoo tööriistariba eemaldada, siis saate seda teha meie ette valmistatud juhendi järgi.

Yahoo Toolbar on Firefox
Yahoo tööriistariba

OLULINE. Kui pärast Yahoo tööriistariba paigaldamist märkate Te seda, et Teie veebibrauser käitub kahtlaselt või Te märkate seda, et ekraanile ilmuvad häirivad hüpikreklaamid või bännerid, siis võite Te olla arvutisse paigaldanud võltsversiooni Yahoo tööriistaribast või nõndanimetatud Yahoo Toolbar brauseri kaaperdaja.

Peale selle, kui Te märkate, et Yahoo tööriistariba suunab Teid ümber kahtlastele veebilehtedele, kui Te üritate hoopis teistele lehtedele ligi pääseda, siis peaksite Te oma arvutit skanneerima erinevate ohtude suhtes, kasutades viirusetõrje programmi. Näiteks võite Te kasutada programmi Reimage. Siit leiate Yahoo ümbersuunava viiruse kohta rohkem infot.

Kuidas kaaperdas Yahoo brauserikaaperdaja Teie arvuti ilma Teie teadmiseta?

Kui Te näete, et Yahoo tööriistariba on Teie brauserisse lisatud, kuid Te ei mäleta, et Te seda sinna ise lisanuks, siis võite Te selle tööriistariba olla installeerinud koos mõne teise programmiga. Seda tarkvarajaotustehnikat tuntakse kui kimpjaotust ja paljud potentsiaalselt soovimatud programmid (PUP-id) levivad just nii.

Vältimaks soovimatute programmide või soovimatute brauserilaienduste arvutisse paigaldamist, soovitame me alati kasutada isikupärastatud installeerimislahendusi uue tarkvara arvutisse paigaldamisel.

Need võimalused näitavad tavaliselt nimekirja soovitatavatest allalaadimistest, mida koos põhiprogrammiga alla saate laadida. Jätke need soovituslikud allalaadimised tegemata, et vältida soovimatute programmide arvutisse pääsemist.

Kuidas Yahoo tööriistariba oma arvutist eemaldada?

Nagu oleme juba öelnud, siis Yahoo tööriistariba puhul pole tegemist viirusega ja kindlasti ei tohiks seda tööriistariba nõnda nimetada.

Siiski, kui Te kahtlustate, et Teie arvuti on nakatunud Yahoo tööriistariba brauseri kaaperdajaga või Yahoo ümbersuunamisviirusega, siis soovitame me Teil oma arvutit skanneerida võimsa viirusetõrje programmiga või eemaldada Yahoo tööriistariba automaatselt.

Ärge unustage olla tarkvara arvutisse paigaldamisel hoolikas ja kohandada installeerimisseadeid enda jaoks sobilikul viisil, et vältida soovimatute programmide pääsemist arvutisse.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

Yahoo Toolbar manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Jake Doevan
Jake Doevan - Elu on liiga lühike, et raisata seda viirustega võitlemisele

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Jake Doevan
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-yahoo-toolbar.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes