Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage Workno.ru viirus (Eemaldamise juhend) - uuendatud Aug 2017

Ugnius Kiguolis poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Mida kujutab endast Workno.ru viirus?

Workno.ru virus

Workno.ru viirus on brauserikaaperdaja, mis on enamjaolt levinud vene keelt kõnelevates riikides. Sellest hoolimata võib see viirus sattuda ükskõik, millisesse arvutisse, kuna see käib kaasas tasuta tarkvaraga, olles valikuline komponent. Selliste soovimatute komponentide vältimiseks tuleb olla väga ettevaatlik, kui soovid alla laadida tasuta programme nagu näiteks mõned PDF failide loojad, videomängijad, meediapleierid ja muud sarnased programmid. Selle postituse alaosas näed ka detailseid soovitusi, kuidas Workno.ru viirust vältida ning leiad täpsed juhised selleks, kuidas eemaldada see kaaperdaja oma arvutist.

Kord kui selline soovimatu programm (PUP) on süsteemi sisenenud, muudab see teatud sätteid vastavalt oma vajadusele. Näiteks võib see seada end automaatselt käivituma kord kui arvuti sisse lülitatakse ning lisab end süsteemikirjetesse nii, et vältida enda eemaldamist.

Kui kasutaja avab oma veebilehitseja, käivitavad pahatahtlikud töötoimingud Workno.ru lehe. Põnev on aga asjaolu, et peale su süsteemi kaaperdamist ja brauseri sätete muutmist, ei lisa brauserikaaperdaja su avalehe asemel omaenda URL'i ega ava automaatselt oma veebilehe nimelist vahelehte. Oma aadressi asemel kasutab kaaperdaja teisi URL'e (nt dcubege.ru või iztiwe.ru), mis suunavad inimesed automaatselt ümber vajalikule lehele.

Kui su lehitsemiskogemust on sellised ümbersuunamised mõnda aega seganud, saad sa need peatada, eemaldades Workno.ru oma arvutist. Selle jaoks soovitame kasutada Reimage.

Workno.ru virus
Workno.ru viirus

Esmapilgul näib nagu see otsinguleht näitaks erinevaid artikleid, uudiseid, ilmateadet ja pakuks otsingumootori võimalust. Soovitame tungivalt selle lehe kaudu lehitsemist mitte jätkata, kuna võib uskuda, et see sisaldab ebausaldusväärseid viiteid. Samuti ei tasu usaldada pakutava otsingumootori tulemusi, kuna selle kasutamisel märgati tihtipeale viiteid kahtlastele veebilehtedele.

Workno.ru ümbersuunamistaktika võib sind sundida külastama kõrge riskiga veebilehti, mis võivad sisaldada pahavaralist sisu. Sellised ohtlikud veebilehed võivad sisaldada pahavaralisi reklaame või petta välja su isikuandmed. Halb uudis on aga see, et potentsiaalselt kahjulikud veebilehed on loodud nii, et need näeksid välja usaldusväärsed ning väiksema kogemusepagasiga internetikasutajad ei pruugi aru saada, milline lehekülg on turvaline ja milline mitte.

On ilmselge, et pigem tuleks karta kui kahetseda. Kui sa arvad, et su arvutisse on sattunud veebikaaperdaja, soovitame sul eemaldada Workno.ru oma arvutist nii kiiresti kui võimalik. Nagu oleme seda ka varasemalt maininud, saab seda teha pahavaratõrje programmiga. Laadi endale lihtsalt usaldusväärne pahavaratõrje ning skänneeri arvutit. 

Kuidas mu arvuti viiruse saab? 

Pole sugugi lihtne mõista, kuidas Workno.ru brauserikaaperdaja võib su arvutisse sattuda. Kui sa aga tead, kuidas selline pahavara su süsteemi tuleb, saad sa tulevikus hõlpsalt soovimatuid rünnakuid ennetada. Sellised soovimatud programmid reisivad mitmete tasuta programmide kaudu – need lisandid on “soovitatud allalaadimiste” nimekirja hulgas ning proovivad niimoodi tasuta programmiga kaasa hiilida.

Seetõttu peaksid sa sellistest petturlikest “soovitustest” eemale hoidma. Esimese asjana peaksid sa installeerimise käigus kõik sellised valikud keelama, muidu laadidki sa endale täiesti märkamatult soovimatu lisandi. Selle jaoks vali installeerimise jooksul “Advanced” või “Custom” installeerimine ning võta linnuke ära kõikide nende kastikeste juurest, mis viitavad soovimatutele elementidele. 

Kuidas Workno.ru arvutist eemaldada?

Selliste programmide puhul tuleks silmas pidada, et need teevad operatsioonisüsteemis erinevaid soovimatuid muudatusi. Kui sa märkad oma arvutis kahtlaseid toiminguid, peaksid sa arvutit koheselt skänneerima usaldusväärse pahavaratõrjega nagu Reimage ning vaatama, millised nuhkvarad või pahavarad su süsteemis pesitsevad.

Workno.ru viirus on teiste brauserikaaperdajatega võrreldes pisut keerulisem. Kui sa ei ole varem mitte kunagi soovimatuid programme käsitsi eemaldada proovinud, võib see tunduda väga keerulise ülesandena. Ära aga alahinda end nii kiirelt – paljud arvutikasutajad ei tea, kuidas brauserikaaperdajad eemaldada, seetõttu selgitame me lähemalt, kuidas Workno.ru eemaldada arvutist.

Meie juhised on koos piltidega, mis võivad abiks olla, kui üritad leida erinevaid brauserikaaperdaja elemente. Kui sa ei soovi aga aega kulutada nende juhiste järgimisele ja soovid probleemi kiirelt ning mugavalt lahendada, võid sa lihtsalt avada pahavaratõrje ning lasta sellel Workno.ru eemaldada sinu eest.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

Workno.ru viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-workno-ru-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes