Raskusaste:  
  (10/100)

VKontakte.DJ. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Julie Splinters poolt - - | Liik: Reklaamvara

Kas sa peaksid VKontakte.DJ rakendust usaldama?

Internetiavarustest võid sa avastada rakenduse nimega VKontakte.DJ. Tegemist on programmiga, mis peaks aitama sul tasuta alla laadida soovitud laule ja videosid. Taolised programmid kuuluvad tavaliselt reklaamvarade hulka ning seetõttu võivad mitmed kasutajad pidada VKontakte.DJ rakendust viiruseks. Me soovime siinkohal kinnitada, et tegemist ei ole pahavaralise programmiga ning sa võid seda turvaliselt kasutada. Sellest hoolimata on programmil aga mõningaid omadusi, mis võivad olla tüütud ning sa võid soovida VKontakte.DJ eemaldada oma seadmest. Üks nendest omadustest on näiteks asjaolu, et pärast programmi laadimist muudab see brauseri avaleheks tavaliselt yandex.ru. Samuti võib see lisada su brauserisse Yandexi tööriistariba. Mõned kasutajad ei soovi sellist muudatust ning võivad eelistada VKontakte.DJ eemaldamist. Selle jaoks võid kasutada näiteks Reimage programmi.

Kasutajad, kes otsivad veebist tihti muusikat või vaatavad videosid, võivad seda rakendust aga pidada väga kasulikuks. Programm on küll suunatud peamiselt Vene keelt kõnelevatele inimestele, kuid sellel on ka inglisekeelne versioon. Kui sa laadid VKontakte.DJ, võidakse sul paluda laadida ka Yandex Zen. See otsingumootor üritab kasutajaid ahvatleda intrigeerivate pakkumiste ja otsingutulemustega ning väidab, et näitab personaalselt kasutajale meeldivaid asju. Kuigi see väide kõlab üsna tavapäraselt ning võib näida kasulikuna, tähendab see aga tegelikkuses, et programm uurib su brausimisharjumusi. Programm kogub isikustamata informatsiooni (nagu IP-aadress, brausimise sagedus, enim külastatud veebilehed) ja kasutab informatsiooni selleks, et näidata kasutajale personaliseeritud reklaame. 

The image showing VKontakte.DJ

Sind võib häirida ka see, kuidas otsingumootor suunab sind vahel kolmandate poolte veebilehtedele. Kuna rakendust toetavad mitmed kolmandad pooled, ära üllatu, kui peale mõnel otsingutulemusel vajutamist suunatakse sind hoopis ka kuhugi mujale. Pea meeles, et nende kolmandate poolte privaatsuspoliitika võib olla VKontakte.DJ omast erinev, seega sa ei saa olla turvalisuses täiesti kindel. Sa vastutad täielikult selliste lehtede külastamise eest, seega väldi kahtlastel reklaamidel või linkidel klõpsamist, kuna võid sattuda veebilehele, mis palub sul teha mingeid kahtlaseid toiminguid või isegi laadida ohtliku tarkvara. VKontakte.DJ ümbersuunamistoiming võib seega tekitada mõningaid probleeme, kui sa ei ole otsingutulemusi lehitsedes ettevaatlik.

Millal see rakendus mu arvutisse sattus?

Kui sa ei laadinud seda programmi alla sihilikult, võis see programm su seadmesse sattuda mõne teise tarkvara laadimise kaudu. Kuna tihti ei vaadata lähemalt programmide installeerimisseadeid, satuvad mitmed lisaprogrammid seadmesse, nende hulgas nii turvalised kui ka kahtlased programmid. Soovimatute programmide vältimiseks veendu, et enne programmi installeerimist oled sa valinud “Advanced” seaded. See avab sulle kõikide installatsiooniga seonduvate programmide nimekirja ning sa saad valida, mida sa täpselt alla laadida soovid. Tähelepanelikkus on ainus, mis aitab vältida VKontakte.DJ ja muude sarnaste programmide sattumist su seadmesse.

VKontakte.DJ eemaldamise võimalused

Kui sa avastasid, et programm ei ole nii kasulik kui sa lootsid, võid sa selle maha laadida – seda ei ole keeruline teha ka käsitsi. Mine oma programmide nimekirja ja otsi see programm nimekirjast üles. Seejärel vajuta “Uninstall”. Sa pead lisaks muutma ka oma brauseri sätteid, kui yandex.ru oli su sätteid muutnud. Kui sa ei soovi seda kõike käsitsi teha, võid sa VKontakte.DJ eemaldada ka automaatselt, kasutades selleks turvatarkvara, mis skänneerib su seadet täielikult ja otsib üles kõikvõimalikud ohud. Kasutades pahavaratõrjet ei tohiks sul VKontakte.DJ eemaldamisel esineda mingeid probleeme.

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara VKontakte.DJ nende programmide abiga: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara VKontakte.DJ eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara VKontakte.DJ maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes
Me oleme testinud Malwarebytes efektiivsust VKontakte.DJ eemaldamisel (2016-12-15)
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes
Me oleme testinud Malwarebytes efektiivsust VKontakte.DJ eemaldamisel (2016-12-15)

VKontakte.DJ manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Julie Splinters
Julie Splinters - Pahavara eemaldamise spetsialist

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Julie Splinters
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-vkontakte-dj.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes