Raskusaste:  
  (13/100)

Eemaldage Unanalytics.com (Eemaldamise juhend) - Õpetus

Linas Kiguolis poolt - - | Liik: Reklaamvara

Unanalytics – pahavaraline veebileht, mis suunab külastajad potentsiaalselt soovimatutele veebilehtedele

Unanalytics.com viirus

Unanalytics on potentsiaalselt ohtlik domeen, mille külastamist me EI soovita. See ümbersuunamisleht on seotud reklaamvaraga, mis segab inimesi eksitavate hüpikakendega internetis brausimise ajal. Tulemusena võivad sind häirida MacKeeper reklaamid, mitmed tehnilise toe pettused ja muud sarnased reklaamid, mis reklaamivad potentsiaalselt soovimatuid programme (PUP-e). Lisaks põhjustab Unanalytics ümbersuunamispettus võltse teavitusi, mis üritavad kasutaja isikuandmeid välja petta, lubades ahvatlevaid auhindu nagu iPhone X-e ja Ray-bane. Kui sellise tegevusega viirus on sattunud sinu süsteemi sinu loata, veendu, et peataksid selle tegevuse enne, kui see suunab sind pahavaraga täidetud veebilehtedele.

Küberohu kokkuvõte
Nimi Unanalytics.com
Liik Reklaamvara
Ohutase Keskmine. Võib kaaperdada veebilehitsejad ja suunata potentsiaalselt ohtlikele lehtedele
Mõjutatud OS Windows, Mac OS X
Mõjutatud brauserid Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari jne.
Sümptomid Ümbersuunamised kahtlastele lehtedele, suur hulk reklaame, kahtlaste laienduste paigaldamine
Unanalytics'i kustutamiseks paigalda Reimage ja tee täielik skäneering kogu süsteemile

Kui sa pole piisavalt hoolikas, ei pruugi sa märgata, kuidas see soovimatu rakendus süsteemi satub. See võib olla seotud ükskõik millise PUP-iga, seega kontrolli alati iga programmi mitu korda enne, kui selle süsteemi lubad. Tavaliselt tuleb selle jaoks lihtsalt eemaldada linnukesed märkekastidest, mis lubavad lisaprogrammide paigaldamise, sealhulgas brauserilaiendused ja pluginad.

Pärast süsteemi sattumist on peamine probleem Unanalytics.com ümbersuunamiskomme. Nakatumise järgselt võidakse sinu brausimisseanssi segada igal hetkel, suunates sind tundmatutele veebilehtedele, tehnilise toe veebilehtedele või muudele lehtedele, kus väidetakse, et sinu arvuti tuleb viirustest puhastada tundmatu tööriista abil.

Unanalytics viirust kasutatakse laialdaselt selleks, et promoda kahtlaseid programme nagu kasutud optimeerimistööriistad, viirusetõrjed või pahavara eemaldamise programmid. Taoliste programmide paigaldamine võib viia pahavara või troojaga nakatumiseni. Seega võid arvuti puhastamise asemel seda hoopis nakatada.

NoVirus.uk uurijad andsid teada, et selle pettuse tegevus suurenes 2018. aasta juunis. Kahtlane rakendus on reklaaminud programmi nimega MacKeeper – kahtlast rakendust, mis suudab väidetavalt puhastada Mac arvuteid – ning muid kahtlaseid optimeerimisprogramme. Pea meeles, et selliste programmide kasutamine pole soovitatud, kuna enamus neist valavad kasutaja üle võltside tõrketeadetega ning hakkavad peale suruma oma tasulist versiooni. Pärast selle ostmist peatatakse lihtsalt teadete näitamine või eemaldatakse hoopis sajad registrikirjed, millel pole mingit seost sinu arvuti funktsionaalsuse parandamisega.

Teadaannete kohaselt on Unanalytics.com peamiselt häirinud Google Chrome'i kasutajaid. Pärast kaaperdamist üritab see avada uue brauseri vahelehe või laadib omaenda domeeni soovitud domeeni asemel. Chrome'i kasutajad võivad aga näha ka teavitust kirjaga “Deceptive site ahead”, mis hoiatab neid potentsiaalselt ohtliku veebilehe eest. Selle jaoks tuleb hoida oma brauserit uuendatuna.

Uusimad uuringuandmed viitavad sellele, et Unanalytics.com lehele suunatakse ümber Better History Chrome'i laienduse tõttu. Selle laienduse kasutamine oli turvaline seni, kuni selle looja müüs laienduse maha. Seejärel hakati seda kasutama kahtlaste tegevuste jaoks.

Seega on Unanalytics.com eemaldamise esimene samm Better History laienduse eemaldamine. Selleks, et peatada brauseri tüütud toimingud, tuleb kustutada kõik kahtlased tööriistaribad ning laiendused, mis on paigaldatud sinu nõusolekuta.

Lisaks pead sa lähemalt uurima süsteemi ning laadima maha kahtlased optimeerimistööriistad, turvaprogrammid ja muud kaheldava väärtusega programmid. Sa võid järgida käsitsi eemaldamise juhendit või kasuta lihtsamat varianti Unanalytics.com eemaldamiseks – eemalda see automaatselt Reimage abil või mõne muu eelistatud pahavaratõrje abil.

 

Unanalytics.com reklaamvara
Unanalytics.com on reklaamvara poolt kasutatud domeen, mis suunab partnerlehtedele ning kahtlaste reklaamidega paikadesse.

Reklaamide najal töötavad programmid hiilivad süsteemi kasutaja teadmata

Reklaamvara ja teist liiki PUP-id levivad tavaliselt tänu vabavaradele ja jagatud tarkvarale. Tasuta programmide loojad soovivad teenida raha, seega nad nõustuvad sellega, et levitavad oma programmiga koos lisarakendusi teatud hinna eest. Reklaamvara loojad soovivad aga hiilida nii paljudesse arvutitesse kui võimalik, et teenida reklaamipõhist tulu.

Kuigi see skeem võib tunduda kahtlane, on see täiesti õiguspärane. Sa pead aga õppima, kuidas paigaldada vabavara ohutult:

  • Laadi programme üksnes legitiimsetelt veebilehtedelt, unusta ära torrentid ja failijagamislehed.
  • Enne programmi paigaldamist loe kasutustingimusi ja muud informatsiooni.
  • Kasuta Advanced/Custom sätteid, mitte Recommended/Quick sätteid.
  • Keeldu kõikidest kolmandate poolte rakendustest, mis on kaasa pandud sama tarkvarapakiga.

Unanalytics.com ümbersuunamispettusest vabanemine

Unanalyticsist vabanemiseks pead sa maha laadima kahtlased laiendused ja programmid ning lähtestama kõik nakatunud veebilehitsejad. Allpool olev juhend aitab sul seda teha. Kui sa ei pea end aga kogenud arvutikasutajaks, soovitame kasutada automaatset eemaldusviisi, kuna see on usaldusväärsem viis, kuidas oma nakatunud operatsioonisüsteem korrastada.

Automaatse Unanalytics eemaldamise meetodi jaoks kasuta ühte allpool soovitatud pahavaratõrjetest. Kõik, mida pead tegema, on paigaldama programmi, selle uuendama ja tegema süsteemile skäneeringu. Kui turvaprogramm on seadme puhastanud, on soovitatud ka brauserid lähtestada, et vabaneda viiruse jääkidest nagu jälgimisküpsistest ja sinu kohta kogutud andmetest.

 

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

Unanalytics.com manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Linas Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-unanalytics-com.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes