Raskusaste:  
  (13/100)

Eemaldage Super Driver Updater (Eemaldamise juhend) - uuendatud Oct 2019

Julie Splinters poolt - - | Liik: Süsteemiriistad

Super Driver Updater – peidetud kavatsustega potentsiaalselt soovimatu programm

Super Driver Updater PUP

Super Driver Updater on Windows operatsioonisüsteemi ründamiseks mõeldud petturlik tarkvara, mis kuulub potentsiaalselt soovimatute programmide hulka. Sellised rakendused satuvad süsteemi enamasti ilma kasutaja nõusolekuta – kasutades petturlikke turundustrikke nagu tarkvarapakke või eksitavaid reklaame. Rakendus lubab vabastada arvuti vananenud draiveritest, uuendada neid ning muuta seadme kiiremaks ja tõhustada üleüldist jõudlust. Kahjuks ei ole see aga Super Driver Updater programmi peamine eesmärk. Rakenduse loojad loodavad teenida raha, näidates hüpikaknaid, bännereid, kuponge ja muid taoliseid reklaame Google Chrome'is, Internet Exploreris, Mozilla Firefoxis ja teistes brauserites. Lisaks võib koguda rakendus informatsiooni kasutajate kohta ning näidata võltse skäneeringu tulemusi, mis ärgitavad ostma programmi litsentseeritud versiooni.

 

Kokkuvõte
Nimi Super Driver Updater
Liik Potentsiaalselt soovimatu programm
Nakatumine Tarkvarapakid või veebireklaamid
Peamine oht Süsteemifailide rikkumine vale draiveri paigaldamise tõttu
Sümptomid Võltsid skäneeringu tulemused, pealetükkivad reklaamid
Parandamine Kasuta programmi Reimage katkiste Windows Registry failide parandamiseks

Draiverid on arvuti jaoks eluvajalikud ning neid tuleks regulaarselt uuendada, tagamaks seadme pideva töökorra. Mõned optimeerimisprogrammid lubavad mitmeid eeliseid, kuid tavaliselt on sellistel programmidel hoopis teine kavatsus. Tihedad hüpikaken-reklaamid, võltsid skäneeringu tulemused ja üleliigne infokogumine on põhjused, miks mõned kasutajad peavad Super Driver Updater programmi viiruseks. Kuigi tegemist pole pahavaraga, peaksid kasutajad eemale hoidma võltsidest optimeerimisprogrammidest. Online skäneeringutööriistad peavad seda programmi samuti pahavaraliseks.

Pärast paigaldamist muudab Super Driver Updater Windows Registry faile. Tänu sellele saab rakendus töötada iga kord, kui Windows avaneb. Seetõttu võivad toimuda väga tihti erinevad skäneeringud ilma kasutaja soovimata ning mõned nendest skäneeringutest võivad kasutajat teavitada nö ohtudest. Tegemist on levinud käitumismustriga, mida kasutavad paanikavarad ja mitmed muud petturlikud rakendused (nagu näiteks Win TonicSmart PC Mechanic ja mitmed teised). Selle asemel, et usaldada neid väiteid, mille kohaselt vajab arvuti parandamist, peaksid sa Super Driver Updater programmi eemaldama võimalikult kiiresti.

Üks Super Driver Updater'i kõige hullemaid omadusi on fakt, et sellised programmid ei ole tavaliselt loodud oma ala ekspertide poolt ning võivad seega arvutit kahjustada. Näiteks, pole teada, milliseid allikaid rakendus kasutab väidetavate uuenduste saamiseks. Kahtlase draiveri paigaldamine võib peatada Windowsi operatsioonisüsteemi või tuua kaasa süsteemile tõsiseid kahjustusi.

Need kasutajad, kes nõustuvad ostma litsentseeritud versiooni, peavad edastama oma krediitkaardiandmed ning muud isikuandmed. Turvaeksperdi hoiatavad, et kasutajad peaksid pingsalt mõtlema enne niiviisi käitumist, kuna isikuandmed on küberkurikaelte jaoks väga väärtuslikud, seega võidakse andmed varastada. Ära osta Super Driver Updater programmi, on mitmeid muid õiguspäraseid tööriistu, mis hoiavad draivereid töökorras.

Super Driver Updater programmi kasutajaid jälgitakse pidevalt ning nende brausimisharjumuste info kogutakse kokku selleks, et näidata personaliseeritud reklaame. Taolise info hulka võib kuuluda:

  • IP-aadress;
  • Brausimisajalugu;
  • Külastatud veebilehed;
  • Järjehoidjad;
  • Klõpsatud lingid;
  • jne.

 

Kokkuvõtteks, soovitame Super Driver Updater programmi eemaldada kohe, kui see arvutisse satub – selle jaoks leiad juhised alljärgnevalt. Kuna rakendus võis rikkuda Windows Registry faile, soovitame kasutada programmi Reimage kahju parandamiseks.

Super Driver Updater reklaamvara
Super Driver Updater on petturlik rakendus, mis näitab võltse skäneeringu tulemusi ning võib kahjustada seadet, paigaldades valed draiverid

Potentsiaalselt soovimatud programmid hiilivad süsteemi kasutaja märkamata

Kõnealuse rakenduse saab alla laadida ametlikult lehelt. On aga väga ebatõenäoline, et kasutaja laadiks selle kahtlase tööriista arvutisse ise. Vähem arvutitega kursis olevad kasutajad ei pruugi tegelikult isegi teada, mis on draiverid ning miks neid vaja on. Kui aga draiveri uuendamise tarkvara on juba paigaldatud, on palju lihtsam veenda pahaaimamatut kasutajat, et järgmise sammuna tuleb laadida täisversioon.

Selle eesmärgi täitmiseks kasutavad petturlikud tarkvaraloojad programmipakke, et levitada oma rakendust võimalikult paljudesse arvutitesse. Nakatumine juhtub siis, kui kasutaja laadib internetist tasuta rakendusi ning paigaldab need ilma installeerimisele tähelepanu pööramata. Ehkki programmipakid on seaduslikud, on selline trikk väga petturlik ning üritab kasutaja eest peita tegelikke kasutustingimusi.

Probleemide vältimiseks on oluline lugeda paigaldamisjuhised ning mitte kunagi klõpsata lihtsalt “Next” nupule järjepidevalt. Veelgi enam, kasutajad peaksid valima Advanced või Custom paigaldamisrežiimi, sest just seal on näha potentsiaalselt soovimatute programmide nimekirja. Pole sugugi üllatav, et Recommended valik on eelvalitud, kuna nii arvavad kasutajad, et see on laadimiseks parim valik. Ära lase end petta ning vaata ette, et installeerimisviisardis poleks lisakomponente.

 

Eemalda Super Driver Updater ja kasuta selle asemel usaldusväärset tarkvara

Super Driver Updater eemaldamine ei tohiks olla enamike kasutajate jaoks kuigivõrd keeruline. Kasutajad võivad aga märgata probleeme teiste programmidega, mis on arvutisse hiilinud nende teadmata. Taolistel petturlikel rakendustel ei pruugi olla mahalaadimise käivitusfaili ning seega on nende kustutamine keerulisem. Seetõttu on soovitatud skäneerida süsteemi usaldusväärse turvaprogrammi abil. Seejärel tasuks kasutada Reimage programmi Super Driver Updater viiruse poolt tekitatud kahjude parandamiseks.

Alternatiivina võid Super Driver Updater programmi eemaldada käsitsi. Ohu eemaldamiseks ja brauseri puhastamiseks on alljärgnevalt õpetus. Palun veendu, et järgiksid kõiki samme hoolikalt, kuna valede sammude korral ei pruugi sa soovimatutest programmidest vabaneda.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

Super Driver Updater manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Julie Splinters
Julie Splinters - Pahavara eemaldamise spetsialist

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Julie Splinters
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-super-driver-updater.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes