Raskusaste:  
  (9/100)

Eemaldage Splintersearch.com viirus (Viiruse eemaldamise juhend) - Chrome, Firefox, IE, Edge

Lucia Danes poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Kas sa peaksid Splintersearch.com otsingumootorit usaldama?

Splintersearch.com viirus on potentsiaalselt soovimatu programm (PUP), mis kuulub brauserikaaperdajate hulka. Välimuse järgi hinnates näevad brauserikaaperdajad välja nagu igati usaldusväärsed ja turvalised otsingumootorid, ent tegelikkus on teistsugune. Süütu välimuse taga on peidus kahtlane otsingumootor, mida ei tasuks usaldada. Splintersearch.com brauserikaaperdaja võib muuta otsingutulemusi ning peita isegi mõningaid kasulikke linke. Tegemist ei ole sugugi õiglase toiminguga, ent selle programmi loojatel ei ole plaaniski mängida ausat mängu. Mõned orgaanilised lingid võidakse vahetada välja sponsoreeritud sisu vastu, kuna veebilehed vajavad rohkem veebiliiklust ja loodavad Google tulemustes kõrgemale tõusta. Programmi autorid üritavad inimesi petta ja üritavad näidata, nagu lingid oleksid igati asjakohased; neid ei huvita, kui kasutaja pettub pärast külastust. Iga hiireklõps ja veebilehe külastus on nende jaoks puhas raha ning see on ainus, millest nad hoolivad. Mida rohkem sa linkidel klõpsad, seda parem! Seepärast pead sa silmitsi seisma soovimatute ümbersuunamiste ja tüütute hüpikakendega, mis häirivad tavalist brauseris lehitsemist. Kahjuks ei ole tüütamine seejuures kõige suurem probleem, kuna selline promosisu võib hoopis suunata sind pahavara sisaldavatele veebilehtedele. Turvaspetsialistid nõustuvad üksmeelselt, et Splintersearch.com ümbersuunamistoiming võib lõppeda kasutaja jaoks väga halvasti, näiteks võivad kasutajad saada viiruse või sattuda kontaktandmeid välja petvale veebilehele ehk saada kalastusründe ohvriks. 

Enne uue programmi kasutamist peaksid sa lugema hoolikalt kõiki ametlikke dokumente, mis on programmi loojate poolt kaasa antud. Me vaatasime läbi näiteks Splintersearch.com privaatsuspoliitika ning leidsime nii mõndagi huvitavat seoses andmete kogumise ja jagamisega. Selles dokumendis on selgelt kirjas, et programm kogub isikustamata informatsiooni nagu tehniline info seadme kohta (operatsioonisüsteemi või brauseri tüüp ja versioon), keele eelistused, brausimisajalugu ja -harjumused, otsinguterminid ja muu selline. Kui sa oled nakatunud Splintersearch.com viirusega, ei soovita me logida sisse ühtegi oma sotsiaalmeedia kontosse ega kuhugi mujale. Näib, et rakendus võib saada ligipääsu ka mingitele sellistele andmetele. Kui sulle ei meeldi, kui sind jälgitakse, oleks mõistlik mõelda Splintersearch.com eemaldamisele. Rääkides kogutud andmete kasutamisest, siis see on vajalik parema teenuse pakkumiseks. Kogutud infot võib olla aga kasulik partnerite ja teiste kolmandate poolte jaoks, kuid programmi arendajate sõnul jagatakse seda infot üksnes usaldusväärsete partneritega. Küsimus seisneb selles – kas sa saad usaldada brauserikaaperdaja loojaid? Ilmselt mitte. Seega, eemalda Splintersearch.com viirus oma arvutist, skännides oma seadet Reimage Reimage Cleaner abil.

Image of Splintersearch.com virus

Kuidas arendajad levitavad brauserikaaperdajaid?

Splinter Search arendajad kasutavad petturlikku turundustehnikat, mida kutsutakse “programmipakiks”. See tehnika võimaldab lisada brauserikaaperdaja lisakomponendina juurde tarkvarakomplektile. Seega, kui kasutaja installeerib uue programmi, võib ta juhuslikult installeerida ka selle rakenduse. Kui sa valid installeerimisel Advanced/Custom režiimi, näed sa nimekirja soovitatud rakendustest või teavitust, mis väidab, et nõustud Splintersearch.com’i muutma oma vaikimisi avaleheks või otsingumootoriks. Ära kiirusta installeerimisprotsessil järgmise sammu juurde minemisega, kuna juhul, kui sa ei pane tähele, võid kogemata nõustuda selle PUP’i installeerimisega ning lubad sellel oma arvutisse sattuda. Splintersearch.com kaaperdamine võib aset leida, kui sa laadid programme Standard või Basic sätetega. Nendes režiimides jääb lisarakenduste nimekiri suletuks ning kõik laaditakse alla vaikimisi. Seetõttu ei tohiks sa kunagi jääda lootma sellele režiimile.

Splintersearch.com viirusest vabanemine

Soovitame jätta Splintersearch.com eemaldamise professionaalse pahavaratõrje hoolde. Vali näiteks mõni meie soovitatud programmidest ning tee kogu operatsioonisüsteemile skänneering. Ära aga unusta esmalt programmi uuendamast! Mõned arvutikasutajad ei pruugi soovida lisatööriistu kasutada brauserikaaperdaja eemaldamiseks. Austame ka seda soovi, ent anname siiski pisut õpetussõnu. Seega võid artikli allosast leida juhised, kuidas eemaldada rakendus käsitsi. Loodetavasti aitab see eemaldada Splintersearch.com oma süsteemist jäädavalt.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

Splintersearch.com viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Lucia Danes
Lucia Danes - Viiruste uurija

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Lucia Danes
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-splintersearch-com-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes