Raskusaste:  
  (12/100)

Eemaldage Softonic (Viiruse eemaldamise juhend) - Dec 2019 uuendus

Alice Woods poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Softonic – PUP, mis täidab su otsingutulemused reklaamteadetega

Softonic veebiotsing

Softonic – tuntud allalaadimisleht, mis pakub külastajatele võimalust laadida alla erinevaid programme. Sajad kasutajad on aga teada andnud soovimatutest Softonic teavitustest ja veebiotsingust, mis ilmus veebilehitsejasse justkui puhtast õhust. Võta seda täie tõsidusega, kuna sind võidakse meelitada paigaldama potentsiaalselt soovimatuid programme, see vähendab su brausimiskogemust ja võib kaasa tuua isegi NPII kaotuse.

Softonic veebiotsing on brauseri lisand, mis on aktiivselt levinud programmide pakkimise teel, seega pole mitte mingi ime, et ohvrid ei mäleta selle laadimist. Kohe pärast ilmumist kaaperdab see kõik sinu veebilehitsejad ja tekitab juurde uue otsingupakkuja. Tüüpiliselt on sellise tehnika kaudu promotud veebilehti nagu search.softonic.com või en.softonic.com.

Tulemusena saab Softonic viirus võimaluse põhjustada sponsoreeritud teavitusi ohvri töölaual. Nende eesmärk on suunata kasutajad teatud lehtedele ja teenida raha, meelitades kasutajaid paigaldama teatud programme. Kui sa pole kunagi varem taolise brauserikaaperdamisega kokku puutunud, soovitame järgida selle artikli allosas olevaid juhiseid, et vabaneda sellest PUP-ist.

en.softonic.com hüpikakende ja ümbersuunamiste peamine oht on fakt, et niiviisi võib kasutaja jõuda pahavaralistele veebilehtedele. Enamus, kes kasutavad raha teenimiseks taoliseid skeeme, ei kontrolli kolmandaid pooli enne nendele viitamist. Tulemuseks võid enese teadmata sattuda pahavarast kubisevale veebilehele.

Ükskõik, kui usaldusväärne see rakendus ka ei tunduks, sa peaksid olema äärmiselt hoolikas. Me soovitame Softonicu arvutist eemaldada, eriti, kui see tekkis arvutisse sinu nõusolekuta. Kui sa ei saa seda teha käsitsi, võid valida lihtsama viisi – skäneeri arvutit Reimage abil ja eemalda kõik, mis märgiti ebaturvaliseks.

 

Softonic tööriistariba
Softonic tööriistariba on potentsiaalselt soovimatu programm, mis seab vaikimisi avaleheks ja otsingupakkujaks search.softonic.com lehe kasutaja teadmata.

Softonic on üks uusimaid näiteid sellest, kuidas kasutatakse agressiivset turundamist kahtlase tarkvara reklaamimiseks. Pärast seda, kui langed hüpikakende lõksu, võidakse sind meelitada paigaldama kasutuid otsingumootoreid, kahtlaseid brauserilisandeid ja teisi PUP-e. Kui sa oled selle programmiga juba mõnda aega kokku puutunud või kui sa klõpsasid enese teadmata mõnel taolisel reklaamil, peaksid kohe skäneerima oma arvutit usaldusväärse nuhkvaratõrjega.

Nagu juba mainisime, siis Softonicu eemaldamine ei ole keeruline, kuna see on potentsiaalselt soovimatu programm, mitte tõsine viirus. Selle ülesande jaoks võid kasutada uuendatud nuhkvaratõrjet või võid kasutada selle artikli lõpus olevat samm-sammulist juhendit.

Viisid, kuidas sinu teadmata paigaldatakse PUP nagu Softonic

Softonic tööriistariba levitatakse ebaõiglaste turundusmeetodite kaudu või selle ametliku veebilehe vahendusel. Tuletame meelde, et osad programmid, mida reklaamitakse softonic.com lehe kaudu, võivad olla kasulikud, kuid nende laadimisel tuleb olla ettevaatlik. Vastasel juhul võid nakatada oma arvutit soovimatute rakendustega.

Pole mingi ime, miks nii paljud kasutajad paigaldavad selle lehe kaudu PUP-e – see leht kuulub top 200 kõige populaarsema veebilehe hulka ning on eriti populaarne USA-s ja Hiinas.

Lisaks võid paigaldada kirjeldatud tööriistariba teadlikult portaalide kaudu, mis promovad seda või pakitult üheskoos teiste rakendustega. Rääkides kahtlastest turundusvõtetest, siis tavaliselt kasutab programm arvutisse sattumiseks vabavara ja on juurde pakitud “ekstra lisandina”. 

Nii pea, kui see on paigaldatud, paigaldab see arvutisse enda laiendused ning ilmub välja kõikides veebilehitsejates. Palun väldi Softonic veebiotsingu rakendust, kuna see pole loodud selleks, et parandada sinu veebitegevust! See näitab muudetud otsingutulemusi ja suunab sind pahavaralistele lehtedele.

Sind võidakse suunata ka häkitud lehele, kus promotakse erinevaid pahavarasid. Kui sa tahad sellist rakendust vältida, peaksid vabavara paigaldamisel valima üksnes Custom või Advanced sätted, kuna need kaks meetodit aitavad sul näha, millised valikulised komponendid on juurde pandud programmile, mida parasjagu soovid paigaldada.

Kui sa ei ole seda programmi paigaldanud oma arvutisse ise ja näed seda nüüd igal lehel, mida külastad, peaksid selle maha laadima koheselt. Kasuta selle jaoks seda juhendit.

Korduma kippuvad küsimused Softonicu kohta:

Küsimus: Tere, ma olen kasutanud Softonicut aastaid, kuid hiljuti laadisin selle kaudu mingi nuhkvaralaadse programmi, seega ma ei tunne end enam turvaliselt. Otsustasin olla nüüd ettevaatlikum selle osas, kust ma programme laadin. Seepärast otsin juhendit, kuidas kustutada või maha laadida Softonic konto. Kas saaksite aidata?

Vastus: Hea külastaja, kui soovid Softonic konto sulgeda, järgi neid juhiseid:

  1. Ava www.softonic.com leht ja veendu, et oleksid sisse logitud. Klõpsa oma kasutajanimel ja seejärel vali “Edit My Details” (vasakpoolsel paneelil).
  2. Klõpsa valikul “Delete My Account”. Kinnita oma valik, klõpsates kustutamise nupul uuesti. Põhjuse valimine on valikuline!

Küsimus: Kuidas saada lahti Softonic allalaadijast? Ma üritan seda maha laadida kontrollpaneeli kaudu, kuid see ei tööta. Kas ma pean kõigepealt lahendama mingi tõrke? Palun aidake!

Vastus: Mitmed kasutajad andsid teada probleemidest seoses Softonic Downloaderi eemaldamisega. Probleem näib seisvat programmi komponentides, mis ennetavad tarkvara mahalaadimist süsteemist. Kõigepealt tuleks lõpetada kõik protsessid, mis on sellega seotud. Selle jaoks peaksid avama Windows Task manageri (klõpsa Control + Alt + Delete) ja seejärel vaatama protsesside nimistut, otsides üles kõik mainitud allalaadija protsessid. Vali need ja peata need.

Lõpetuseks, soovitame järgida allpool olevat juhendit. See selgitab, kuidas Softonic Windowsist eemaldada. Kui sa saad selle mahalaadimisel tõrkeks “ligipääs keelatud”, lõpeta kõik protsessid ja puhasta brauser kahtlastest laiendustest.

Küsimus: Ma laadisin kogemata Softonic Assistant programmi ja see hakkab automaatselt tööle iga kord, kui avan Windowsi. Kas seda programmi saab kuidagi peatada? Kas see on viirus? Ma ei kannata seda tüütut sõnumit, mida see näitab mulle. Kõik oli hästi enne selle paigaldamist!

Vastus: Kui sa oled väsinud tarkvarast, mis soovitab tundmatute faililaienduste avamiseks kasutada alternatiivset tarkvara, saad selle eemaldada, kui laadid maha selle komponendid. See programm pole pahavaraline ja seda saab hõlpsalt eemaldada. Palun järgi allpool olevaid juhiseid.

 

Eemalda oma arvutist Softonic rakendused

Kui sa ei ole paigaldanud kirjeldatud rakendust, otsid ilmselt viise, kuidas Softonic viirus eemaldada. Esiteks peaksid teadma, et see rakendus ei ole pahavaraline, seega ei saa seda liigitada pahavaraks ega kutsuda viiruseks. Siiski on soovitatud see süsteemist eemaldada, kuna see ilmub arvutisse märkamatult ning paljud arvutikasutajad kurdavad seepärast.

Lisaks pole muidugi vaja taluda korduvaid ümbersuunamisi lehtedele nagu en.softonic.com, search.softonic.com ja muud taolised, mis võivad olla potentsiaalselt ohtlikud. Kiireks Softonicu eemaldamiseks järgi neid samme, et oma veebilehitsejad parandada.

See juhend õpetab, kuidas Softonic Chrome'ist ja teistest veebilehitsejatest kiirelt maha laadida. Seega, ükskõik, milline brauser nakatus, sa saad need ise korda teha.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Softonic hetktõmmis
Softonic hetktõmmis

Softonic manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Alice Woods
Alice Woods

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Alice Woods
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-softonic.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes