Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage Social2Search reklaamid (2016 uuendus) - uuendatud Nov 2016

Linas Kiguolis poolt - - | Liik: Reklaamvara

Kas Social2Search programmi tasub kasutada?

Social2Search reklaamtarkvara on üsna häiriv programm, mis kiitleb, väites, et tegemist on asendamatu programmiga, mis aitab su sõprade postitustel silma peal hoida. Nagu on nende veebilehel kirjas, on tegemist tööriistaga, mis täiendab tavalisi otsingutulemusi su sõprade sotsiaalmeedia postitustega. Tundub, et kasutajad ei ole selle rakendusega aga eriti rahul, kuna tavaliselt üritatakse peale rakenduse alla laadimist Social2Search asukohta leida selle eemaldamiseks. Näib, et selle programmi eemaldamine on ilma nuhkvaratõrjeta üsna keeruline. Tarkvara eesmärk on jääda arvutisse nii kauaks kui võimalik ning edastada kasutajale Social2Search reklaame igapäevaselt. Rakendus võib näidata nii hüpikreklaame, bännereid, tekstisiseseid reklaame kui ka edastada reklaampakkumisi, sealhulgas ostlemisdiilid, hinnavõrdlused, kupongikoodid, tasuta testperioodid ja muu selline.

Lisaks asjaolule, et tegemist on väga tüütu programmiga, võivad need reklaamid olla ka ohtlikud, seega soovitavad turvaspetsialistid neid reklaame vältida. Selle asemel, et klõpsata mõnel Social2Search reklaamil ja minna uurima reklaami taga peituvaid veebilehti, peaksid sa Social2Search’i oma süsteemist eemaldama, kuna reklaamid võivad sind viia ohtlikele veebilehtedele. Programmi looja on öelnud, et nad küll teevad jõupingutusi Social2Search toodete ja teenuste kaudu levitatava sisu kontrollimiseks, ent nad ei anna ühtegi garantiid, et reklaamide kaudu pakutav sisu on ka turvaline. See tähendab, et osad nende reklaamid võivad olla ebaturvalised ning on põhjust kahelda selle programmi usaldusväärsuses. Kui sa andud uudishimule ja lähed mõnele reklaamitavatest veebilehtedest, on väga tõenäoline, et sa satud lehele, kus on peidus paar viirust. Seetõttu peaksid sa Social2Searchi eemaldama. Selle jaoks on kasulik näiteks Reimage.

The example of Social2Search ads

Selle üsna tülika programmi miinuste nimekiri ei lõppe kahjuks siinkohal. Peale selle, et tegemist on väga pealetükkiva programmiga, muudab see arvuti ka aeglaseks. Programm kasutab pidevalt arvuti ressursse selleks, et ühendada end reklaamiserveritega ning laadida kolmandate poolte reklaame ja seetõttu võib arvuti hakata kokku jooksma. Me usume, et sa ei soovi pidevaid takistusi arvuti kasutamisel, seega soovitame kõhklematult Social2Search reklaamtarkvara maha laadida. On üsna kindel, et see programm ei paranda su brausimiskogemust mitte kuidagi, seega pole mitte mingit põhjust selle programmi alles hoidmiseks.

Selle reklaamtarkvara levimise viisid

Kui sa kasutad sotsiaalmeediat väga palju, on võimalik, et sa laadisid programmi otse nende veebilehelt. Vastasel korral võis programm sattuda su arvutisse juhuslikult. Nimelt kasutab Social2Search tarkvara erinevaid tasuta tarkvarasid, et nende peal nö liugu lasta. Kord kui kasutaja laadib arvutisse mõne programmi, võib juhtuda, et laadimise käigus ei märkagi, kuidas arvutisse satub veel mõni väike lisand. Just nii võibki see reklaamtarkvara su süsteemi sattuda. Kui sa tahad teada, kuidas reklaamtarkvara blokeerida ning neid edaspidi vältida, siis jäta need nõuanded meelde. Kui sa alustad mõne programmi alla laadimist, vali “Custom” valik. Jälgi, et sa ei nõustuks mõne manuse alla laadimisega – kui neid on, siis ära vali neid ning ära märgi linnukest vastavas kastikeses. Nii on üsna lihtne vältida Social2Search sattumist su süsteemi.

Parimad viisid Social2Search eemaldamiseks

Me oleme märganud, et kasutajatel on raskuseid Social2Searchi maha laadimisega. Kui see programm on su arvutisse jäänud ning sa soovid aega kokku hoida, laadi Social2Search maha automaatselt tõrjeprogrammi abil. Peale seda, kui sa oled endale laadinud nuhkvaratõrje programmi, leiab see reklaamtarkvara üles ja eemaldab selle täielikult su arvutist. Kui sa uuendad oma tõrjeprogrammi pidevalt, on kindel, et sa saad veebis lehitseda muretult, ilma kartmata, et mõni kahtlane programm su arvutisse hiilib. Sa võid Social2Search eemaldamiseks kasutada ka käsitsi maha laadimise juhiseid. On aga ülimalt oluline, et sa eemaldaksid programmi täielikult. Nagu näha võid, siis sellised kahtlase väärtusega programmid ei too sulle mitte mingit kasu, vaid rikuvad su arvuti kasutamise kogemust.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

Social2Search reklaamide manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Linas Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-social2search-ads.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes