Raskusaste:  
  (11/100)

Search.chill-tab.com viirus. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Olivia Morelli poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Chill tab viirus on brauserikaaperdaja, mis tekitab võltse reklaame ja soovimatuid ümbersuunamisi

Search.chill-tab.com virus

Chill Tab viirus on muutunud Maci kasutajatele tõsiselt tüütuks. Pärast nakatumist võid märgata võltsi hüpikakent, mis ütleb: “Scanning for Browser updates”. Ohvrite sõnul näidatakse seda reklaami iga kord, kui sa avad Safari, Chrome'i või mõne muu veebilehitseja. Chill Tab viirus võib samuti määrata hxxp://Search.chill-tab.com/ lehe vaikimisi avaleheks ja otsingumootoriks sinu luba küsimata.

Chill-Tab laiendust märgati 2017. aasta juulis. Sellest ajast peale on see levinud erinevate komponentide abil nagu näiteks “MacSearch”, “hkijingy.me”, “updates.ijnewhb.com”, “cdn.macapproduct.com” ja teistega. Veendu, et sa eemaldaksid arvutisüsteemist kõik need kirjed, et vältida edasist tüütamist oma arvutis.

Brauserikaaperdajad on programmid, mis on loodud selleks, et veebilehitsejad avaksid teatud veebilehti. Sel puhul on selleks veebileheks Search.chill-tab.com. See on pealtnäha tüüpiline otsingumootor, kuigi see näitab sponsoreeritud tulemusi iga kord, kui sa üritad internetist leida informatsiooni. 

Otsingutulemustesse lisatud reklaamid sisaldavad linke välistele veebilehtedele, millede privaatsuspoliitika võib erineda Chill Tab poliitikast. Mõned nendest veebilehtedest võivad olla väga ohtlikud ja võivad ärgitada sind installeerima brauseripluginaid, tarkvarauuendusi või muid kahtlaseid programme selleks, et saada ligipääs teatud sisule. Mõned petturlikud lehed võivad paluda sul anda oma e-posti aadress ja saadavad sulle seejärel üksnes rämpskirju. 

Iga edukas ümbersuunamine välisele veebilehele, mis teeb koostööd selle kahtlase brauserikaaperdaja arendajaga, teenib raha. Kahjuks on ainus, kes sellest kasu saab, brauserikaaperdaja autor. Chill tab viiruse eemaldamiseks oma brauserist pead sa leidma ja kustutama selle kahtlase laienduse. 

Kui sa ei taha võidelda selle potentsiaalselt soovimatu programmiga käsitsi, võid sa kasutada tööriistu nagu Reimage. See kontrollib kogu arvutisüsteemi ja kustutab kõik, mis on seotud nuhkvarade/pahavaraga. Sa leiad artikli allosast ka detailsed juhised, kuidas see kaaperdaja käsitsi maha laadida. 

Nakkuse märgid

Kui su seade on kaaperdajaga nakatunud, ei saa sa brausimist alustada ilma sellise teavituseta:

Scanning for Browser updates

Kui skänneerimine on lõpetatud, näitab viirus sellist teadet:

Your browser is now up to date! Click to continue.

Sel momendil üritab kaaperdaja installeerida Chill Tab laiendust, mille peaks Safari blokeerima, sest tegemist pole originaalse Apple'i laiendusega. Palun ÄRA lange selliste teavituste õnge ja ignoreeri neid, sest muidu pead silmitsi seisma viirusega!

Väldi brauserikaaperdaja installeerimist selle lihtsa triki abil

On ainult üks viis, kuidas hoida brauserikaaperdajad ja teised potentsiaalselt soovimatud programmid eemal. Sa pead arvuti kasutamisel olema ettevaatlik, eriti just internetis käies. Seal on küll palju põnevat, kuid ka palju ohtlikku sisu. 

Ole ettevaatlik, kui laadid internetist programme. On väga oluline mitte kunagi installeerida tarkvara vaikimisi installeerimissätetega, sest need on loodud selleks, et su süsteemi saaksid lipsata ka muud programmid. Tihti teenib see programmide loojatele klikipõhist tulu. Sa saad sellised lisakomponendid eemale hoida, kui valid Custom või Advanced installeerimissätted.

Brauserikaaperdaja installeerimise pakkumisi võidakse näidata ka hüpikakendes. Kui sa märkad selliseid oma ekraanil iga päev, peaksid kontrollima, ega süsteemis pole reklaamvara. Tegemist on jälle ühe potentsiaalselt soovimatute programmide liigiga.

Eemalda Search.chill-tab.com otsinguviirus

Meie ekspertide sõnul levib Chill Tab laiendus üksnes Mac operatsioonisüsteemis. Kui sinu arvuti süsteem on nakatunud, võid probleemi lahendada nii käsitsi kui ka automaatselt.

Kuigi automaatne eemaldamine on alati parem valik, saad sa brauseri ümbersuunamisviiruse eemaldada ka erilise tarkvara abita. See võtab lihtsalt rohkem aega ja kannatust. Praeguse versiooni nimi on Chill tab 1.0.

Selleks, et Search.chill-tab.com edukalt eemaldada, pead sa järgima artikli allosas olevaid juhiseid. Seal selgitatakse, kuidas eemaldada kõik selle brauserikaaperdajaga seotud komponendid. 

Me julgustame alati PC kasutajaid kustutama nuhkvara tüüpi programme käsitsi, kuid selle järel tuleks ikkagi teha ka põhjalik süsteemiskänneering. Selle jaoks on sul vaja usaldusväärset nuhkvara- või pahavaratõrjet. 

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara Search.chill-tab.com nende programmide abiga: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara Search.chill-tab.com viirus eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara Search.chill-tab.com viirus maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses

Search.chill-tab.com viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Mac OS XWindowsGoogle ChromeSafariInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefox

Eemaldage Search.chill-tab.com süsteemist Mac OS X

Selleks, et eemaldada Chill-tab viirus Macist, veendu, et sa kustutad kõik selle kaaperdajaga seotud failid. Otsi kirjeid nimedega MacSearch, hkijingy.me, updates.ijnewhb.com, cdn.macapproduct.com ja muud sarnast, mis tunduvad sulle kahtlased.

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles Search.chill-tab.com või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'
Mac OS XWindowsGoogle ChromeSafariInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefox

Eemaldage Search.chill-tab.com süsteemidest Windows

Juhul, kui see potentsiaalselt soovimatu programm ilmus su Windows OS-i, otsi selle komponente kontrollpaneelist. Sa pead otsima programme, mis tunduvad kahtlased või mille installeerimist sa ei mäleta. Vali need ja klõpsa nupul Uninstall. 

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs).Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri Search.chill-tab.com ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi Search.chill-tab.com või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'
 5. Eemalada Search.chill-tab.com Windows otseteedest
  Klikka parema klahviga Mozilla Firefox otseteel ja vali Properties Klikka parema klahviga brauseri ikoonil ja vali 'Properties'
 6. Mine Shortcut lahtrisse ja vaata Target välja. Kustuta pahatahtlik URL, mis on viirusega seotud. Vali 'Shortcut' vahekaart ja kustuta 'http://isearch.babylon.com...' või muu kahtlane URL

Korda üleval kirja pandud samme kõiki brauseri otseteedega, sealhulgas Internet Explorer ja Google Chrome. Tee kindlaks, et oled üle vaadanud kõik nende otseteede asukohad, sealhulgas töölaua, start-menüü ja tegumiriba.

Mac OS XWindowsGoogle ChromeSafariInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefox

Eemaldage Search.chill-tab.com Google Chrome juurest

Selleks, et eemaldada Search.chill-tab.com Chrome'ist, mine chrome://extensions lehele. Sa võid selle aadressi sisestada lihtsalt aadressiribale ja vajutada Enter nupule. Seal lehel kustuta Chill Tab NewTab laiendus.

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali Search.chill-tab.com ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Muuda oma kodulehte ja vaikimisi seatud otsimootorit, kui viirus on neid muutnud
  Klikka menüü-ikoonil ja vali Settings.
 4. Siin otsi On startup valiku juures üles Open a specific page or set of pages ja klikka Set pages. Olles klikkinud menüü-ikoonil ja 'Settings', vali 'Set pages'
 5. Nüüd peaks nähtav olema teine aken. SIin vali pahatahtlikud otsimootorid ja sisesta selline, mida soovid oma kodulehena kasutada. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 6. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 7. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 8. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 9. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 10. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii Search.chill-tab.com eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks
Mac OS XWindowsGoogle ChromeSafariInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefox

Eemaldage Search.chill-tab.com Safari juurest

Eemaldamaks Chill Tabi Safarist, pead sa lähtestama brauseri. See on kõige lihtsam viis kaaperdajast vabanemiseks. Sa võid vaadata läbi ka laienduste nimekirja ja kustutada sellised kirjed, mis tunduvad sulle tundmatud. Eemalda kindlasti ka MacSearch, hkijingy.me, updates.ijnewhb.com, cdn.macapproduct.com ja muu sarnane.

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles Search.chill-tab.com või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Muuda oma kodulehte, kui viirus on seda muutnud:
  Ava oma Safari veebibrauser ja klikka Safari menüü-sektsioonis. Siin, vali Preferences nagu seda varem kuvati ja vali General.
 4. Siin, vaata välja Homepage. Kui Search.chill-tab.com on seda muutnud, siis eemalda mittesoovitud link ja sisesta selline, mida soovid kasutada oma otsingute teostamiseks. Ära unusta lehekülje aadressi ette lisada ”http://” Olles 'General' peal, kustuta pahatahtlik URL ja sisesta eelistatud domeeni nimi
 5. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 6. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia Search.chill-tab.com eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'
Mac OS XWindowsGoogle ChromeSafariInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefox

Eemaldage Search.chill-tab.com Internet Explorer (IE) juurest

 1. Eemalda ohtlikud lisad
  Ava Internet Explorer, klikka Gear ikoonil (IE menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Manage Add-ons. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Manage add-ons'
 2. Ilmub Manage Add-ons aken. Siin otsi üles Search.chill-tab.com ja teised kahtlased pluginad. Lülita need kirjed välja, klikkides Disable. Klikka parema klahviga igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Disable'
 3. Muuda oma kodulehte, kui viirus on seda muutnud:
  Klikka gear-ikoonil (menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Internet Options. Jää General aknasse.
 4. Siin, eemalda pahatahtlik URL ja sisesta eelistatud domeeni nimi. Klikka Apply muudatuste salvestamiseks. Kustuta pahatahtlik URL, sisesta soovitud domeeni nimi ja klikka 'Apply' muudatuste salvestamiseks
 5. Lähtesta Internet Explorer
  Klikka uuesti gear-ikoonil (menüü) ja vali Internet options. Mine Advanced aknasse.
 6. Siin vali Reset.
 7. Olles uues aknas, märgi ära Delete personal settings ja vali Reset uuesti selleks, et Search.chill-tab.com eemaldamine lõpule viia. Mine 'Advanced' vahekaardile ja klikka nuppu 'Reset'. Nüüd vali 'Delete personal settings' ja klikka uuesti nuppu 'Reset'
Mac OS XWindowsGoogle ChromeSafariInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefox

Eemaldage Search.chill-tab.com viirus programmist Microsoft Edge

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks Search.chill-tab.com Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

Mac OS XWindowsGoogle ChromeSafariInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefox

Eemaldage Search.chill-tab.com Mozilla Firefox (FF) juurest

Eemalda Chill Tab NewTab laiendus Firefoxist, et peatada tüütud Search.chill-tab ümbersuunamised.

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali Search.chill-tab.com ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Muuda oma kodulehte, kui viirus on seda muutnud:
  Klikka menüü peal (üleval paremas nurgas), vali Options General.
 4. Siin kustuta pahatahtlik URL ja sisesta eelistatud veebileht või klikka Restore to default.
 5. Klikka OK nende muudatuste salvestamiseks. Olles vahekaardil 'General', kustuta pahatahtlik URL sektsioonist ¤2$s ja klikka nuppu 'Restore to Default'. Klikka 'OK' muudatuste salvestamiseks
 6. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 7. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii Search.chill-tab.com eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'

Autori kohta

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Olivia Morelli
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes