Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage SaveFrom.net helper (Eemaldamise juhised) - Oct 2017 uuendus

Ugnius Kiguolis poolt - - | Liik: Reklaamvara

SaveFromNet pole kasulik brauserilaiendus

Savefromnet viirus

SaveFromNet viirus väidab, et see on kasulik programm. Inimesed, kes laadivad tihti Internetist videosid alla, võivad arvata, et see on kasulik ja mugav plugin, kuna see võimaldab alla laadida videosid kohtadest nagu Youtube, Facebook, Vimeo jne. Need, kes on aga tööriista katsetanud, said pettumuse osaliseks. Näib, et Save from net helper töötab vaevu üldse. 

See laiendus on identne pluginatega nagu KeepVid.comChameleon, en.Savefrom.net ja paljude teiste reklaamvaradega, mis võivad arvutisse ilmuda ilma neid alla laadimata. Kui sul tekkis soov see rakendus vabatahtlikult alla laadida, veendu, et loeksid huvipakkuva tööriista kohta arvustusi ja kommentaare. Negatiivne tagasiside hoiatab alati võimalike ebameeldivuste eest. Küberturbe eksperdid on leidnud aga enamgi põhjuseid, miks sellest video allalaadijast eemale hoida. 

Esiteks reisib see rakendus ringi tarkvarapakkides, et pääseda süsteemi märkamatult. Seejärel võib see mõjutada erinevaid veebibrausereid ja lisada neisse soovimatuid laiendusi. Samuti suudab see koguda sinu kohta teatud informatsiooni. 

Nende omaduste tõttu on Savefrom.net helper ja teised sarnased versioonid liigitatud potentsiaalselt soovimatute programmide (PUP-ide) ja reklaamvara-tüüpi viiruste alla. Kui sa oled mõelnud selle tööriista allalaadimisele, peaksid otsima uue programmi selle asemel. 

Kui sa oled selle endale juba installeerinud, soovitame oma seadet skänneerida Reimage Reimage Cleaner programmi abil. See aitab Savefromnet laienduse ja kõik sellega seonduvad komponendid ning probleemid eemaldada. 

SaveFrom.net helperi pilt
SaveFrom.net helper on potentsiaalselt soovimatu programm, mis ei taga mõnusa brausimiskogemuse ning millel pole kasulikke funktsioone.

Näib, et seda rakendust on kasutatud ka mitmete kahtlaste programmide levitamiseks. Kõnealune kahtlane veebileht on reklaaminud ka PUP.e nagu Video Downloader Pro, Free Video Converter, The Best Online Video Player, HD Youtube Downloader. Ole väga ettevaatlik kõikide nende rakendustega. 

Kui programm satub operatsioonisüsteemi, näitab PUP oma tõelist palet mitmete veebibrauserite nakatumise kaudu – nende seas on näiteks Google Chrome, Yandex.Browser, Mozilla Firefox, Safari, Opera, Chromium ja isegi Firefox Mobile.

Pärast installeerimist lisab Savefromnet näiteks Chrome veebilehitsejasse kaks brauserilaiendust – Chameleon laienduse ja selle abiplugina. Kuigi need programmid peaksid väidetavalt aitama Internetist tasuta videosid alla laadida, märkad sa peatselt selle miinuseid. Seega on Savefromnet eemaldamine väga vajalik!

Kas SaveFrom.net on turvaline?

Vastus sellele küsimusele sõltub sellest, kui oluline on sinu jaoks sinu isikustamata informatsioon. Kui sa arvad, et sinu IP-aadress, PC tehniline informatsioon, brausimis- ja otsinguajalugu ja muud taolised andmed on delikaatsed, peaksid sa olema selle rakendusega ettevaatlik. Pärast nimetatud andmete kogumist hakkab programm kasutama klikipõhiseid reklaamimeetodeid, et raha teenida. 

Seetõttu peaksid sa märkama ka Savefrom reklaame, teavitusi ja muud sellist. Nende peamine eesmärk on reklaamida kolmandate poolte rakendusi ja ettevõtteid. Isegi, kui mõned neist võivad olla turvalised ja kahjutud, võivad mõned neist olla riskantsed.

Vaatasime lähemalt ka nende privaatsuspoliitikat ning avastasime, et kolmandate poolte reklaamide kohta käib järgnev klausel: “may use general information about your visits to the Website as well as other sites in order to provide advertisements about goods and services of interest to you.” Lisaks on neil veel üks klausel: “Content on third party websites may not reflect products, services, and/or information provided by SaveFrom.” Sellised väited kõlavad kahtlaselt ja viitavad sellele, et reklaamid võivad sind viia veebilehtedele, millel ei ole mitte mingit pistmist reklaamitud tootega!

Kuidas reklaamvara levib ja arvutisse saab?

See potentsiaalselt soovimatu programm (PUP) satub arvutisse tihti ilma kasutaja teadmata. Võid ilmselt mõelda, kuidas saab SaveFrom reklaamvara arvutisse sinu loata? Üldiselt reisib see rakendus koos vabavarade või jagatud tarkvaradega ning ainus viis, kuidas tagada, et sa ei installeeriks muid rakendusi, on valida õiged installeerimissätted. 

Nakatumise vältimiseks ära vali “default” või “standard” režiime – nende nupukeste kaudu peibutataksegi inimesi laadima alla PUP-e. Nii juhtub seetõttu, et nõusolek reklaamvarade, brauserikaaperdajate, pluginate ja rakenduste laadimiseks peitub just nende valikute taga. 

Kui sa ei taha arvutisse laadida soovimatuid programme, peaksid sa valima “custom” või “advanced” sätted, sest nende valikutega näed sa kõiki programme, mis laaditavas tarkvarapakis peituvad. Soovimatute rakenduste vältimiseks pead lihtsalt võtma ära linnukese märkekastidest, mis ütlevad näiteks ''I agree to install […]'' vms. See on kõik, mida sa peaad tegema selleks, et vältida Savefrom.net rünnakut. 

Kuidas Savefromnet oma seadmest täielikult eemaldada?

Kui sa oled selle programmi ise installeerinud, võid SaveFromNet helperi maha laadida kontrollpaneeli kaudu täpselt nii nagu iga teise tarkvara puhul. Kui see leidis tee arvutisse mõne teise tarkvara kaudu, peaksid vaatama, kas arvutis on ka teisi PUP-e. Soovimatud programmid ei reisi tavaliselt üksi ning kipuvad arvutis segadust tekitama üheskoos. 

Allpool olevad juhised aitavad sul selle reklaamvara ja sellega seotud kirjed üles leida ja kustutada käsitsi. Kui sa soovid, võid valida aga lihtsama väljapääsutee. SaveFrom.Net helperit saab eemaldada usaldusväärse pahavaratõrje/nuhkvaratõrjega. Pead lihtsalt installeerima programmi või uuendama oma praegust turvaprogrammi ning süsteemi sellega skänneerima. 

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

SaveFrom.net helper manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-savefrom-net-helper.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes