Raskusaste:  
  (11/100)

Eemaldage Pokki Start Menu (Eemaldamise juhend) - Tasuta juhised

Olivia Morelli poolt - - | Liik: Reklaamvara

Pokki Start Menu — potentsiaalselt soovimatu rakendus, mis siseneb Windowsi seadmesse tarkvarapakkide kaudu

Pokki Start Menu PUP

Pokki Start Menu on legitiimne rakendus, mille lõi Sweet Labs Inc. Windows 8 ja 10 operatsioonisüsteemidele. Programm on tavaliselt eelpaigaldatud tarkvarapakki,  kuna arvutitootjad kasutavad seda tehnikat tihtipeale selleks, et kolmandatelt pooltelt tulu teenida. Rakendus vahetab välja vaikimisi stardimenüü menüüks, mis meenutab Windows 7 süsteemi – see on üks põhjuseid, miks see rakendus inimestele meeldib. Inimesed naudivad ka kohandamisvalikuid – kohandada saab nii ikooni suurust kui asukohta ja muid omadusi. Siiski on mõned kasutajad üsna kriitilised rakenduse toimimise osas, kuna rakendus kogub andmeid kasutajate kohta ja näitab pealetungivaid reklaame. 

KOKKUVÕTE
Nimi Pokki Start Menu
Liik Potentsiaalselt soovimatu programm (reklaamvara)
Kohalduv OS Windows 10, Windows 8
Looja Sweet Labs Inc.
Sümptomid Muutunud stardimenüü, rohkem reklaame jne.
Levimine Tarkvarapakid, kahtlased veebilehed, reklaambännerid jne.
Eemaldamine Automaatselt- kasuta programmi Reimage Reimage Cleaner või käsitsi – vaata allpool olevat juhist

Turvaeksperdid liigitavad selle rakenduse reklaamvarade hulka. Mõned kasutajad, kes on tüdinud rakenduse reklaamidest ja nuhkimiskombest, kutsuvad seda Pokki viiruseks. Tehniliselt võttes pole see programm viirus, kuna see ei kahjusta otseselt süsteemi ega isiklikke faile. Siiski pole aga üllatav, et kasutajad otsivad kiirelt, kuidas Pokki Start Menu eemaldada. Õnneks ei ole selle eemaldamine keeruline, kuigi käsitsi võib olla raske üles leida taoliseid lisanduvaid paigaldatud programme.

Kuna Pokki Start Menu on potentsiaalselt soovimatu programm, võib see algatada ka teiste soovimatute rakenduste nagu brauserilaienduste, turdvara, paanikatarkvara, tööriistaribade, meediapleierite, PDF-konverterite ja muu sarnase paigaldamist. Seetõttu on oluline hoida oma seadet reklaamvarast vabana – see nakatab sinu seadet rämpsuga, mis võib lõpuks süsteemi aeglustada. 

Kasutajad võivad märgata ka seda, et reklaamide hulk on suurenenud hüpikakende, pakkumiste, tekstisiseste reklaamlinkide, automaatselt mängivate videote ja muu taolise näol. Need reklaamid võivad välja ilmuda eikusagilt, hoolimata sellest, kas kasutad Google Chrome, Internet Explorer või Mozilla Firefox brauserit. Kõige hullem on see, et need reklaamid võivad olla ebaturvalised ning võivad sind suunata kahtlastele veebilehtedele. Seepärast soovitavad turvaeksperdid hoiduda sellistele reklaamidele klikkimast ning soovitavad reklaamid koheselt sulgeda. 

Ilmselt üks Pokki Start Menu reklaamvara hullemaid omadusi on info jälgimine. Selle jaoks kasutatakse erinevaid jälgimistehnoloogiaid nagu:

  • jälgimisküpsised;
  • majakad;
  • pikselid;
  • JavaScriptid jne.

Kogutud andmed (otsingumärksõnad, külastatud veebilehed, IP-aadressid, linkidel klõpsamised jne) on olulised igale reklaamifirmale ning neid andmeid võidakse kasutada selleks, et näidata kohandatud reklaame. 

Kokkuvõtteks soovitame eemaldada Pokki Start Menu viiruse arvutist. See rakendus võib ohustada sinu privaatsust ning võib näidata reklaame isegi siis, kui sa neid ei taha näha. Veendumaks, et kõik selle komponendid on eemaldatud, soovitame skänneerida seadet programmiga Reimage Reimage Cleaner . Kui sa soovid kasutada vanemat tüüpi stardimenüüd, soovitame lihtsalt valida eelmise operatsioonisüsteemi versiooni.

Pokki Start Menu viirus

PUPid levivad tarkvarapakkide kaudu

Kuigi seda rakendust saab alla laadida selle ametliku kodulehe kaudu, ei ole see viis, kuidas programm arvutitesse saab. Pole sugugi üllatav, et potentsiaalselt soovimatuid programme ei laadita seadmetesse sihilikult – need satuvad arvutisse tänu teistele internetist laaditud tarkvaradele või need võivad olla seadmesse eelpaigaldatud. 

Kasutajad ei pane tihti tähele kogu toimingut vabavara või jagatud tarkvara laadimisel, kuna nad tahavad saada toiminguga ühele poole võimalikult kiiresti. See on üks suurimaid vigu, viies sind lõpuks soovimatute rakenduste laadimiseni, seejuures võivad need rakendused muuta sinu veebilehitseja avalehte, näidata reklaame või muidu segada brausimisseanssi.

Reklaamvara ja teiste soovimatute rakenduste vältimiseks soovitame alati valida Advanced või Custom installeerimisrežiimi selle asemel, et kasutada soovitatud varianti. Kui sa valid Recommended režiimi, ei näe sa täielikku nimekirja programmidest, mis laaditakse seadmesse üheskoos soovitud programmiga. 

Eemalda Pokki Start Menu vaid mõne minutiga

Isegi, kui sa ostsid äsja uue sülearvuti ja märkasid mõningaid kahtlaseid rakendusi, soovitame neid lähemalt uurida internetis. Ära lase reklaamvaral häirida oma seadet soovimatute reklaamidega ning ära lase end salamisi jälgida või laadida seadmesse muidki soovimatuid programme. Seega me soovitame Pokki Start Menu eemaldada võimalikult kiiresti.

Selle jaoks on kaks meetodit: laadi ja installeeri turvatarkvara või eemalda see ise, kasutades meie samm-sammulist juhendit, mille leiad allpoolt. Kui sa otsid kiiret lahendust, soovitame kasutada viirusetõrjet. See kontrollib ka muid võimalikke nakkuseid – tee turvaprogrammiga täielik skänneering kogu süsteemile. 

Alternatiivina võid Pokki Start Menu eemaldada käsitsi ilma lisaprogramme laadimata. Sellisel juhul pead käsitsi eemaldama kõik komponendid ning lähtestama iga brauseri. Me selgitame lähemalt, kuidas seda teha. 

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

Pokki Start Menu manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Olivia Morelli
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-pokki-start-menu.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes