Raskusaste:  
  (10/100)

MacKeeper hüpikaken-reklaamid. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Alice Woods poolt - -   Mac Keeper | Liik: Reklaamvara

MacKeeper EI OLE kasutajate sõnul usaldusväärne tööriist. On see tõsi?

MacKeeper pop-ups on different sites

“MacKeeper viirus” on termin, mida kasutavad Mac'i kasutajad, keda on petetud laadima seda programmi ilma isegi sellest teadlik olemata. Enamasti esitletakse seda optimeerimisprogrammina, mis peaks parandama arvuti jõudlust. Agressiivsete jagamisvõtete ja reklaammeetodite tõttu on inimesed blogides, IT-teemalistel veebilehtedel ja foorumites tituleeritud selle programmi pahavaraks. 

Enamus neist väidavad, et tegemist ei ole millegi muu kui viiruse, pahavara või pettusega. Üldiselt võttes peavad kasutajad MacKeeperit tõsiselt pahatahtlikuks. Kui ka sina kuulud nende inimeste hulka, on meil sulle uudis. Tegelikult ei ole MacKeeper viirus ning see pole ka pahavaraline.

Sellest hoolimata levitavad programmi mitmed promokampaaniad ning programm pannakse kokku reklaamvara või teiste sarnaste rakendustega, mis laaditakse seejärel alla koos MacKeeper programmiga. See ei juhtu siis, kui programm laadida originaalse allika kaudu. Reklaamvaralaadse käitumise tõttu on turvaeksperdid klassifitseerinud selle programmi siiski potentsiaalselt soovimatute programmide (PUP) sekka ja soovitavad kasutajatel MacKeeperi eemaldada arvutist, kui nad tunnevad, et programm ei vasta ootustele. 

Kui programm ilmus su arvutisse ilma sinu teadmise või nõusolekuta, tuleks see kahtlemata arvutist eemaldada. Me soovitame skänneerida oma seadet ka mõne viirusetõrjega, et leida üles võimalik pahavara, mis võis arvutisse sattuda üheskoos selle rakendusega. 

MacKeeper avaldati Zeobit poolt mitu aastat tagasi, kuid programmi teemal hakkas tekkima palju arutlusi ja kaebuseid pärast 2013. aastat, mil firma nimega Kromtech Alliance Corp selle endale ostis. 

Inimesed on kaebanud, et see kahtlane programm ilmub nende arvutisse ilma, et nad oleksid seda laadinud. Rõhutame veel korra, et programmi on võimalik laadida küll ka ametlikult veebilehelt, kuid see võib arvutisse lipsata ka koos teiste vabavaradega ilma, et sa seda tähele paneksid.

Kord, kui programm on installeeritud, võid hakata nägema tüütuid ja petturlikke hüpikaken-reklaame. MacKeeper reklaamid võivad teada anda erinevatest asjadest, näidata reklaampakkumisi, allahindlusi ja kuponge. Enamus kasutajad ütlesid, et pärast reklaamil vajutamist suunati neid ümber veebilehele, kus programmi reklaamitakse. 

Sellele lisaks oleme kuulnud inimesi rääkimas ka fenomenist “Ads by MacKeeper,”, mis annab teada vajadusest osta programmi litsentseeritud ja uuendatud versioon üsna kopsaka summa eest. Teavitus võib välja näha selline: 

Please be informed that we have released new application MacKeeper. You can upgrade your version here #### for additional $19.95, note that it has much more advanced Antivirus engine, a more sophisticated Files recovery feature and lots of more improvements

Ükskõik, millised hüpikaknad sinuni jõuavad (hiljutisi hüpikaknaid kutsutakse Mackeeperapp.mackeeper.com reklaamideks), me ei soovita ühelgi neist klõpsata, kuna sind võidakse peibutada raha kulutama kasutule “uuendatud versioonile” või võid enesele teadmata installeerida mõne teise potentsiaalselt soovimatu programmi.

Seepärast soovitame ignoreerida kogu sisu, mis programm näitab ning eemaldada see kohe. Eemaldades lihtsalt MacKeeperi, ei saa veel hüpikaknad eemaldatud, kuna need on loodud täiesti teise programmi poolt. Reklaamvara eemaldamiseks võid kasutada programmi Malwarebytes Anti Malware.

Soovimatud programmid nagu MacKeeper on kokku pakitud teiste programmidega

Tänapäeval võib Mac OS nakatuda reklaamvaraga samamoodi nagu Windows. See tähendab, et su Mac võib nakatuda reklaamvaraga kohe, kui installeerid mõne vabavara. Turvaeksperdid on avastanud, et MacKeeper võivad reklaamida programmid nagu MacSheild, MacKeeper, MacProtecter ja Nauseum.

Seepärast soovitame neist eemale hoida. Samuti peaksid sa enne arvutisse laadimist kontrollima vabavara. Veendumaks, et su valitud programmiga ei tule kaasa hunnik “valikuliseid programme”, peaksid valima iga kord installeerimisel “Advanced” või “Custom” sätted ning vaatama iga programmi üle.

Kõige olulisem asi, mida sa pead tegema, on leidma selle 'valikuliste programmide' nimekirja ning võtma linnukese eest kõikidel soovimatutel programmidel. Kui MacKeeper hüpikaken-reklaamid on sind hakkanud juba häirima, peaksid kohe tegutsema ja oma Mac'i korda tegema. 

MacKeeper eemaldamise nipid: 

MacKeeper ei ole kindlasti kõige täpsem kirjeldus sellele programmile, kuid kuna programm kipub kangekaelselt arvutis püsima, võib seda siiski võtta nagu parasiiti . MacKeeperi eemaldamine võib olla üsna keeruline, kuna jätab endast maha mitmeid faile. 

Kuigi need failid ei pruugi olla pahavaralised, võtavad need siiski mälumahust tükikese ja risustavad arvutit. Arvuti korrastamine ja taoliste rämpsfailide eemaldamine tuleks jätta professionaalse viirusetõrje hooleks ning käsitsi tasuks programm eemaldada vaid kogenud kasutajatel. Ka lisanduvad turvameetmed võivad olla kasulikud . MacKeeperi eemaldamiseks tuleks ette võtta vähemalt kõige minimaalsemad meetmed: 

 • Klõpsa menüüle Start -> Mine kontrollpaneeli -> Klõpsa valikul 'Uninstall a Program'
 • Avanevast Add/Remove Programs nimistust otsi üles MacKeeper
 • Klõpsa “Uninstall” ja vajuta OK nupule, et muudatused kinnitada.

 

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara MacKeeper pop-up nende programmide abiga: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara MacKeeper hüpikaken-reklaamid eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara MacKeeper hüpikaken-reklaamid maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses

MacKeeper pop-up reklaamide manuaalse eemaldamise juhend:

Mac OS XMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage MacKeeper pop-up süsteemist Mac OS X

Kui viirusetõrje või käsitsi eemaldamine ei toimi, võid proovida ka neid alljärgnevaid meetodeid.

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles MacKeeper pop-up või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'
Mac OS XMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage MacKeeper pop-up reklaamid programmist Microsoft Edge

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks MacKeeper pop-up Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

Mac OS XMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage MacKeeper pop-up Mozilla Firefox (FF) juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali MacKeeper pop-up ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii MacKeeper pop-up eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'
Mac OS XMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage MacKeeper pop-up Google Chrome juurest

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali MacKeeper pop-up ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii MacKeeper pop-up eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks
Mac OS XMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage MacKeeper pop-up Safari juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles MacKeeper pop-up või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia MacKeeper pop-up eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Autori kohta

Alice Woods
Alice Woods

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Alice Woods
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes