Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage MacKeeper pop-up reklaamid (uuendatud Sep 2017) - Chrome, Firefox, IE, Edge

Alice Woods poolt - -   Mac Keeper | Liik: Reklaamvara

MacKeeper EI OLE kasutajate sõnul usaldusväärne tööriist. On see tõsi?

MacKeeper hüpikaken-reklaamid erinevates portaalides

“MacKeeper viirus” on termin, mida kasutavad Mac'i kasutajad, keda on petetud laadima seda programmi ilma isegi sellest teadlik olemata. Enamasti esitletakse seda optimeerimisprogrammina, mis peaks parandama arvuti jõudlust. Agressiivsete jagamisvõtete ja reklaammeetodite tõttu on inimesed blogides, IT-teemalistel veebilehtedel ja foorumites tituleeritud selle programmi pahavaraks. 

Enamus neist väidavad, et tegemist ei ole millegi muu kui viiruse, pahavara või pettusega. Üldiselt võttes peavad kasutajad MacKeeperit tõsiselt pahatahtlikuks. Kui ka sina kuulud nende inimeste hulka, on meil sulle uudis. Tegelikult ei ole MacKeeper viirus ning see pole ka pahavaraline.

Sellest hoolimata levitavad programmi mitmed promokampaaniad ning programm pannakse kokku reklaamvara või teiste sarnaste rakendustega, mis laaditakse seejärel alla koos MacKeeper programmiga. See ei juhtu siis, kui programm laadida originaalse allika kaudu. Reklaamvaralaadse käitumise tõttu on turvaeksperdid klassifitseerinud selle programmi siiski potentsiaalselt soovimatute programmide (PUP) sekka ja soovitavad kasutajatel MacKeeperi eemaldada arvutist, kui nad tunnevad, et programm ei vasta ootustele. 

Kui programm ilmus su arvutisse ilma sinu teadmise või nõusolekuta, tuleks see kahtlemata arvutist eemaldada. Me soovitame skänneerida oma seadet ka mõne viirusetõrjega, et leida üles võimalik pahavara, mis võis arvutisse sattuda üheskoos selle rakendusega. 

MacKeeper viirus
MacKeeperit esitletakse kui väga populaarset toodet. Me aga ei soovita kasutada seda kahtlast tööriista.

MacKeeper avaldati Zeobit poolt mitu aastat tagasi, kuid programmi teemal hakkas tekkima palju arutlusi ja kaebuseid pärast 2013. aastat, mil firma nimega Kromtech Alliance Corp selle endale ostis. 

Inimesed on kaebanud, et see kahtlane programm ilmub nende arvutisse ilma, et nad oleksid seda laadinud. Rõhutame veel korra, et programmi on võimalik laadida küll ka ametlikult veebilehelt, kuid see võib arvutisse lipsata ka koos teiste vabavaradega ilma, et sa seda tähele paneksid.

Kord, kui programm on installeeritud, võid hakata nägema tüütuid ja petturlikke hüpikaken-reklaame. MacKeeper reklaamid võivad teada anda erinevatest asjadest, näidata reklaampakkumisi, allahindlusi ja kuponge. Enamus kasutajad ütlesid, et pärast reklaamil vajutamist suunati neid ümber veebilehele, kus programmi reklaamitakse. 

Sellele lisaks oleme kuulnud inimesi rääkimas ka fenomenist “Ads by MacKeeper,”, mis annab teada vajadusest osta programmi litsentseeritud ja uuendatud versioon üsna kopsaka summa eest. Teavitus võib välja näha selline: 

Please be informed that we have released new application MacKeeper. You can upgrade your version here #### for additional $19.95, note that it has much more advanced Antivirus engine, a more sophisticated Files recovery feature and lots of more improvements

Ükskõik, millised hüpikaknad sinuni jõuavad (hiljutisi hüpikaknaid kutsutakse Mackeeperapp.mackeeper.com reklaamideks), me ei soovita ühelgi neist klõpsata, kuna sind võidakse peibutada raha kulutama kasutule “uuendatud versioonile” või võid enesele teadmata installeerida mõne teise potentsiaalselt soovimatu programmi.

Seepärast soovitame ignoreerida kogu sisu, mis programm näitab ning eemaldada see kohe. Eemaldades lihtsalt MacKeeperi, ei saa veel hüpikaknad eemaldatud, kuna need on loodud täiesti teise programmi poolt. Reklaamvara eemaldamiseks võid kasutada programmi Malwarebytes.

Soovimatud programmid nagu MacKeeper on kokku pakitud teiste programmidega

Tänapäeval võib Mac OS nakatuda reklaamvaraga samamoodi nagu Windows. See tähendab, et su Mac võib nakatuda reklaamvaraga kohe, kui installeerid mõne vabavara. Turvaeksperdid on avastanud, et MacKeeper võivad reklaamida programmid nagu MacSheild, MacKeeper, MacProtecter ja Nauseum.

Seepärast soovitame neist eemale hoida. Samuti peaksid sa enne arvutisse laadimist kontrollima vabavara. Veendumaks, et su valitud programmiga ei tule kaasa hunnik “valikuliseid programme”, peaksid valima iga kord installeerimisel “Advanced” või “Custom” sätted ning vaatama iga programmi üle.

Kõige olulisem asi, mida sa pead tegema, on leidma selle 'valikuliste programmide' nimekirja ning võtma linnukese eest kõikidel soovimatutel programmidel. Kui MacKeeper hüpikaken-reklaamid on sind hakkanud juba häirima, peaksid kohe tegutsema ja oma Mac'i korda tegema. 

MacKeeper eemaldamise nipid: 

MacKeeper ei ole kindlasti kõige täpsem kirjeldus sellele programmile, kuid kuna programm kipub kangekaelselt arvutis püsima, võib seda siiski võtta nagu parasiiti . MacKeeperi eemaldamine võib olla üsna keeruline, kuna jätab endast maha mitmeid faile. 

Kuigi need failid ei pruugi olla pahavaralised, võtavad need siiski mälumahust tükikese ja risustavad arvutit. Arvuti korrastamine ja taoliste rämpsfailide eemaldamine tuleks jätta professionaalse viirusetõrje hooleks ning käsitsi tasuks programm eemaldada vaid kogenud kasutajatel. Ka lisanduvad turvameetmed võivad olla kasulikud . MacKeeperi eemaldamiseks tuleks ette võtta vähemalt kõige minimaalsemad meetmed: 

  • Klõpsa menüüle Start -> Mine kontrollpaneeli -> Klõpsa valikul 'Uninstall a Program'
  • Avanevast Add/Remove Programs nimistust otsi üles MacKeeper
  • Klõpsa “Uninstall” ja vajuta OK nupule, et muudatused kinnitada.

 

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

MacKeeper pop-up reklaamide manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Alice Woods
Alice Woods

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Alice Woods
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-mackeeper-pop-up-ads.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes