Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage Instant Support reklaamid (Eemaldamise juhend) - Jul 2017 uuendus

Julie Splinters poolt - - | Liik: Reklaamvara

Turvaekspertide info Instant Support kohta

Instant Support ads

Kui sa oled oma brauseris märkanud kahtlaseid reklaame ja omavolilisi toiminguid oma protsesside nimekirjast, oled ilmselt nakatunud InstantSupport viirusega. Isegi, kui sa oled veendunud, et sa ei ole seda programmi endale laadinud, hiilivad sellised tahtmatud programmid arvutisüsteemi täiesti märkamatult.

See programm kuulub reklaamvara hulka ning on liigitatud enamike turvaekspertide poolt potentsiaalselt soovimatute programmide hulka. Selle artikliga anname sulle pisut infot selle kohta, mis on Instant Support tööriistariba eesmärk ning jagame ka juhiseid, kuidas see kahtlane rakendus oma arvutist eemaldada. 

Miks sa ei tohiks Instant Support viirust usaldada?

Nagu varasemalt mainitud, hiilib see rakendus su arvutisse väga salakavalalt ning kui see on su süsteemi sattunud, laadib laiendus end su veebibrauserisse. Ei ole ka vahet, millist brauserit sa kasutad – Google Chrome, Internet Explorer või Mozilla Firefox, reklaamvara saab mõjutada neid kõiki.

Instant Support esitleb end kui kasulikku tehnilise toe pakkujat, ent sa ei tohiks seda rakendust usaldada. Instant Support rakendus hakkab sulle saatma tihti erinevaid sõnumeid hüpikakendes, mis peaksid sind pisut hirmutama ja panema muretsema arvuti seisundi pärast. Tavaliselt on see sõnum selline: 

Our Microsoft trained technicians are standing by ready to help you resolve all your PC issues and more.

Lisaks pakub Instant Support reklaamvara tasuta tehnilist abi telefoninumbrite (888) 693-5841 või (866) 818-5310 kaudu, kuid sa ei tohiks nendele numbritele kunagi helistada! Vastasel korral võid sa minestada, kui saad järgmine kord oma telefoniarve – Instant Support töötajad räägivad sinuga su arvuti teemadel, ent kõnehind on meeletult kallis. Me soovitame tungivalt selliseid hüpikaknaid ignoreerida.

Pea meeles, et selliseid eksitavaid teateid ei tekita üksnes Instant Support programm, vaid ka paljud teised reklaamvarad, seega kui sa soovid sellistest lisanditest vabaneda, soovitame laadida Reimage pahavaratõrje, mis tuvastab InstantSupporti ja kõik teised võimalikud küberohud ning eemaldab need igaveseks. 

Instant Support ads
Instant Support reklaamid

Instant Support rakenduse levimise meetod:

Instant Support reklaamvara levib koos teiste vabavaradega. Kui sa laadid vahel veebist alla tasuta programme, peaksid olema ülimalt ettevaatlik, sest on võimalik, et laadid kogemata alla tarkvarade kogumiku. PUP on arendatud nii, et sa ei märkaks seda installeerimise käigus, kui sa just ei kontrolli ise sätteid. Instant Support viirus levib näiteks üheskoos PC Accelerate programmiga.

Selliste programmide vältimiseks peaksid sa valima installatsiooni käigus õiged seadmed. Ära laadi programme 'Standard'', ''Basic'', ''Regular'' või ''Default'' sätetega, vaid vali “Advanced” või “Custom” laadimine – nii saad sa valida, milliseid programme soovid laadida ning milliseid sa ei soovi endale. Kui avastad nimekirjast mõne programmi, mida sa ei soovi, võta lihtsalt selle nime eest linnuke ära. Siis saad jätkata installatsiooniga nii nagu tavaliselt. 

Instant Support viiruse eemaldamise võimalused:

Instant Support viirust saab eemaldada nii nuhktõrjeprogrammi abiga kui ka ilma selleta. Sa võid proovida seda PUP'i kustutada käsitsi – selle jaoks on artikli allosas täpsed juhised. Kui sa oled aga uus arvutikasutaja, võib taoliste kahtlaste programmide avastamine olla üsna keeruline ning sa ei pruugi kõigi sügaval arvutisüsteemis pesitsevaid kahtlaseid faile avastada.

Sellises olukorras soovitame pigem kasutada professionaalsed turvaprogrammi, mis leiab üles kõik rämpsfailid ning eemaldab need. Su arvutis peaks olema ka kogu aeg uuendatud viirusetõrje – muidu ei pruugi su arvuti avastada viiruste uusi versioone. Võimsamatel viirusetõrjetel on automaatse uuendamise võimalus selleks, et sa ei peaks ise uuendamise peale mõtlema. Kui see funktsioon ei ole lubatud, peaksid selle koheselt võimaldama.

Kui sulle aga tundub, et viirusetõrje on vananenud, võid sa uuendada siiski ka käsitsi, minnes viirusetõrje arendaja ametlikule kodulehele või otsides uuendusi viirusetõrje sätetest. Uuendatud ja funktsioneeriv viirusetõrje ei aita sind mitte üksnes Instant Support viiruse eemaldamisega, vaid kaitseb ka su veebilehitsejat. 

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

Instant Support reklaamide manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Julie Splinters
Julie Splinters - Pahavara eemaldamise spetsialist

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Julie Splinters
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-instant-support-ads.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes