Raskusaste:  
  (10/100)

Instant Support reklaamid. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Julie Splinters poolt - - | Liik: Reklaamvara

Turvaekspertide info Instant Support kohta

Instant Support ads

Kui sa oled oma brauseris märkanud kahtlaseid reklaame ja omavolilisi toiminguid oma protsesside nimekirjast, oled ilmselt nakatunud InstantSupport viirusega. Isegi, kui sa oled veendunud, et sa ei ole seda programmi endale laadinud, hiilivad sellised tahtmatud programmid arvutisüsteemi täiesti märkamatult.

See programm kuulub reklaamvara hulka ning on liigitatud enamike turvaekspertide poolt potentsiaalselt soovimatute programmide hulka. Selle artikliga anname sulle pisut infot selle kohta, mis on Instant Support tööriistariba eesmärk ning jagame ka juhiseid, kuidas see kahtlane rakendus oma arvutist eemaldada. 

Miks sa ei tohiks Instant Support viirust usaldada?

Nagu varasemalt mainitud, hiilib see rakendus su arvutisse väga salakavalalt ning kui see on su süsteemi sattunud, laadib laiendus end su veebibrauserisse. Ei ole ka vahet, millist brauserit sa kasutad – Google Chrome, Internet Explorer või Mozilla Firefox, reklaamvara saab mõjutada neid kõiki.

Instant Support esitleb end kui kasulikku tehnilise toe pakkujat, ent sa ei tohiks seda rakendust usaldada. Instant Support rakendus hakkab sulle saatma tihti erinevaid sõnumeid hüpikakendes, mis peaksid sind pisut hirmutama ja panema muretsema arvuti seisundi pärast. Tavaliselt on see sõnum selline: 

Our Microsoft trained technicians are standing by ready to help you resolve all your PC issues and more.

Lisaks pakub Instant Support reklaamvara tasuta tehnilist abi telefoninumbrite (888) 693-5841 või (866) 818-5310 kaudu, kuid sa ei tohiks nendele numbritele kunagi helistada! Vastasel korral võid sa minestada, kui saad järgmine kord oma telefoniarve – Instant Support töötajad räägivad sinuga su arvuti teemadel, ent kõnehind on meeletult kallis. Me soovitame tungivalt selliseid hüpikaknaid ignoreerida.

Pea meeles, et selliseid eksitavaid teateid ei tekita üksnes Instant Support programm, vaid ka paljud teised reklaamvarad, seega kui sa soovid sellistest lisanditest vabaneda, soovitame laadida Reimage pahavaratõrje, mis tuvastab InstantSupporti ja kõik teised võimalikud küberohud ning eemaldab need igaveseks. 

Instant Support rakenduse levimise meetod:

Instant Support reklaamvara levib koos teiste vabavaradega. Kui sa laadid vahel veebist alla tasuta programme, peaksid olema ülimalt ettevaatlik, sest on võimalik, et laadid kogemata alla tarkvarade kogumiku. PUP on arendatud nii, et sa ei märkaks seda installeerimise käigus, kui sa just ei kontrolli ise sätteid. Instant Support viirus levib näiteks üheskoos PC Accelerate programmiga.

Selliste programmide vältimiseks peaksid sa valima installatsiooni käigus õiged seadmed. Ära laadi programme 'Standard'', ''Basic'', ''Regular'' või ''Default'' sätetega, vaid vali “Advanced” või “Custom” laadimine – nii saad sa valida, milliseid programme soovid laadida ning milliseid sa ei soovi endale. Kui avastad nimekirjast mõne programmi, mida sa ei soovi, võta lihtsalt selle nime eest linnuke ära. Siis saad jätkata installatsiooniga nii nagu tavaliselt. 

Instant Support viiruse eemaldamise võimalused:

Instant Support viirust saab eemaldada nii nuhktõrjeprogrammi abiga kui ka ilma selleta. Sa võid proovida seda PUP'i kustutada käsitsi – selle jaoks on artikli allosas täpsed juhised. Kui sa oled aga uus arvutikasutaja, võib taoliste kahtlaste programmide avastamine olla üsna keeruline ning sa ei pruugi kõigi sügaval arvutisüsteemis pesitsevaid kahtlaseid faile avastada.

Sellises olukorras soovitame pigem kasutada professionaalsed turvaprogrammi, mis leiab üles kõik rämpsfailid ning eemaldab need. Su arvutis peaks olema ka kogu aeg uuendatud viirusetõrje – muidu ei pruugi su arvuti avastada viiruste uusi versioone. Võimsamatel viirusetõrjetel on automaatse uuendamise võimalus selleks, et sa ei peaks ise uuendamise peale mõtlema. Kui see funktsioon ei ole lubatud, peaksid selle koheselt võimaldama.

Kui sulle aga tundub, et viirusetõrje on vananenud, võid sa uuendada siiski ka käsitsi, minnes viirusetõrje arendaja ametlikule kodulehele või otsides uuendusi viirusetõrje sätetest. Uuendatud ja funktsioneeriv viirusetõrje ei aita sind mitte üksnes Instant Support viiruse eemaldamisega, vaid kaitseb ka su veebilehitsejat. 

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara Instant Support nende programmide abiga: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara Instant Support reklaamid eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara Instant Support reklaamid maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses

Instant Support reklaamide manuaalse eemaldamise juhend:

WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage Instant Support süsteemidest Windows

Instant Support pahavara eemaldamiseks peaksid sa otsima kirjeid nagu PC Accelerate, PC Accelerate Pro või midagi sarnast. Soovitame ka need maha laadida. 

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri Instant Support ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi Instant Support või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage Instant Support süsteemist Mac OS X

Instant Support reklaamide uuesti ilmumise vältimiseks peaksid sa eemaldama kõik kirjed, mis on sellega seotud. Üks nendest on näiteks PC Accelerate (tuntud ka kui PC Accelerate Pro). 

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles Instant Support või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage Instant Support Internet Explorer (IE) juurest

 1. Eemalda ohtlikud lisad
  Ava Internet Explorer, klikka Gear ikoonil (IE menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Manage Add-ons. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Manage add-ons'
 2. Ilmub Manage Add-ons aken. Siin otsi üles Instant Support ja teised kahtlased pluginad. Lülita need kirjed välja, klikkides Disable. Klikka parema klahviga igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Disable'
 3. Muuda oma kodulehte, kui viirus on seda muutnud:
  Klikka gear-ikoonil (menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Internet Options. Jää General aknasse.
 4. Siin, eemalda pahatahtlik URL ja sisesta eelistatud domeeni nimi. Klikka Apply muudatuste salvestamiseks. Kustuta pahatahtlik URL, sisesta soovitud domeeni nimi ja klikka 'Apply' muudatuste salvestamiseks
 5. Lähtesta Internet Explorer
  Klikka uuesti gear-ikoonil (menüü) ja vali Internet options. Mine Advanced aknasse.
 6. Siin vali Reset.
 7. Olles uues aknas, märgi ära Delete personal settings ja vali Reset uuesti selleks, et Instant Support eemaldamine lõpule viia. Mine 'Advanced' vahekaardile ja klikka nuppu 'Reset'. Nüüd vali 'Delete personal settings' ja klikka uuesti nuppu 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage Instant Support Mozilla Firefox (FF) juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali Instant Support ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii Instant Support eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage Instant Support Google Chrome juurest

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali Instant Support ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii Instant Support eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage Instant Support Safari juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles Instant Support või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia Instant Support eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Autori kohta

Julie Splinters
Julie Splinters - Pahavara eemaldamise spetsialist

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Julie Splinters
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes