Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage Counterflix reklaamid (Viiruse eemaldamise juhend) - Jan 2020 uuendus

Julie Splinters poolt - - | Liik: Reklaamvara

Counterflix – reklaamvara tüüpi programm, mis jätkab ohvrite tüütamist 2018. aastal

Counterflix reklaamide näide

Counterflix kuulub reklaamvarade kategooriasse ning muudab arvuti DNS sätteid, et näidata sihikuks võetud veebibrauseris lõpmatul hulgal reklaame. Kuigi seda promotakse kui usaldusväärsed DNS tööriista, on hulgaliselt teada antud soovimatutest tegevustest, mis on algatatud Counterflix viiruse poolt. Kõige tuntumad nendest tegevustest on pealetungivate hüpikakende näitamine ja programmide eemaldamine Windows 10 süsteemist. 

Esmapilgul näeb see potentsiaalselt soovimatu programm (PUP) välja nagu suurepärane tööriist, kuna lubab sul vaadata oma lemmikkanalit või domeeni, mis on tavaliselt teatud regioonis keelatud. Teisisõnu, CounterFlix on DNS teenus, mis aitab üle astuda geograafilistest piirangutest. 

Enne selle rakenduse installeerimist peaksid sa aga teadma, et see tekitab sinu veebibrauserisse tohutu hulga hüpikaknaid. Tavaliselt on igal reklaamil kiri “Counterflix ads” või “ads by Counterflix” ning reklaamides pakutakse hinnavõrdluseid või infot soodusmüükide ja kampaaniate kohta. Kui kasutada rakendust pikema aja jooksul, võidakse hakata sind suunama tundmatutele veebilehtedele, mis on täidetud petturliku infoga. 

Juba on märgatud, et Counterflix promob tehnilise toe pettuseid ja muid sarnaseid viiruseid. Seepärast soovitame sul valida DNS teenuste kasutamiseks mõne professionaalse rakenduse, kui sa tahad kaitsta oma süsteemi ja vältida raha kaotamist. Nagu oleme juba ka öelnud, siis see kahtlane VPN tööriist suudab muuta sinu DNS sätteid, mis võib hiljem kaasa tuua ümbersuunamisi või muid häirivaid tegevusi.

Selle rakenduse eemaldamine on üsna keerukas. Kui üritad Counterflixi eemaldada, ei pruugi sa seda leida kontrollpaneelil programmide nimistust. Seepärast on selle käsitsi eemaldamine üsna aeganõudev, sest sa pead leidma üles programmi, mis on seotud selle reklaamvaraga. Kui sa ei leia viirust üles, otsi nimesid nagu Wajam ja muid rakendusi, mis on pärit samalt tarkvaraloojalt. 

Kui sa oled kokku puutunud ülalmainitud probleemidega, saad sa lugeda, kuidas Counterflix eemaldada, meie samm-sammulisest juhisest, mis asub selle artikli all. Juhend on loodud turvaekspertide poolt ja on sinu jaoks täiesti tasuta. 

Kui sa mõtled, kuidas Counterflix eemaldada Windows 10 või teistest operatsioonisüsteemidest kiiremini, peaksid kindlasti valima automaatse eemaldamise. Selle jaoks on sul vaja professionaalset turvaprogrammi nagu Reimage Reimage Cleaner .

Counterflix reklaamide näide
Counterflix töötab nagu reklaamvara, mis näitab mitmeid reklaame ja muudab sinu DNS sätteid.

Peamine tööpõhimõte

Rakendus tundub olevat kasulik ja see on laaditud sadade kasutajate arvutitesse, sest see aitab neil külastada blokeeritud veebilehti. Põhimõtteliselt töötab see nagu telefoniraamat, mis muudab tavalise aadressi, näiteks www.netfix.com-i, IP-aadressiks. Rakendus pakub iseenda DNS teenust, mis võimaldab sul pääseda ligi soovitud veebilehele. Sellistel omadustel on aga omad miinused, mis selgitab, miks kasutajad kutsuvad seda tarkvara Counterflix viiruseks. 

See rakendus kuulub pigem aga reklaamvarade hulka, mis tähendab, et su brauser võidakse üle valada reklaamide ja reklaamsisu poolt. Tegemist on tavaliselt klikipõhiste reklaamidega, mis üritavad meelitada nii palju kasutajaid kui võimalik. Sõltuvalt vaatamiste hulgast teenivad omanikud tulu, samal ajal on aga kasutajad ärritunud reklaamide pärast. 

Tarkvara omanikud promovad ka reklaamivaba premium-versiooni, et tõmmata ligi kasutajaid. Pole aga garantiid, et pärast täisversiooni ostmist pääseksid sa reklaamidest. See reklaamvara saab ligipääsu ka sinu DNS sätetele, mis on üsna oluline põhjus, miks see süsteemist eemaldada. 

Samuti võidakse sind sunniviisiliselt suunata tundmatutele veebilehtedele. Sellised ümbersuunamised võivad suurendada võimalust, et sinu operatsioonisüsteemi satub pahavara. Reklaamvara jälgib ka sinu tegevusi internetis, rakendades küpsiseid, pikselit, majakaid jms. 

Programmi privaatsuspoliitika kohaselt võib see jagada kogutud “anonüümseid” andmeid Counterflixi edasimüüjate ja partneritega. Sellised andmed võivad aga sisaldada sinu e-posti aadressit. Tulemusena võid sa saada oma postkasti terve laadungi rämpskirju. Hoiatame sind: ära ava selliseid kirju, kuna need võivad sisaldada nakatunud manuseid. 

Pea meeles, et väga ohtlikud lunavarad ründavad kasutajaid rämpskirjade kaudu, millele on kaasa pandud manus. Kuigi ümbersuunatud veebilehed ei ole tavaliselt nakatunud nii agressiivsete viirustega, võib brauser muutuda aeglaseks, sama ka arvutiga. Seetõttu ei tasuks viivitada selle PUP-i eemaldamisega. 

Sa võid reklaamvara laadida koos vabavaraga või otse ametlikult kodulehelt

Selle reklaamvaraprogrammiga on võimalik nakatuda peamiselt kahel viisil. Tasub teada, et sellel reklaamvaral on ametlik koduleht, mille kaudu promotakse seda potentsiaalselt soovimatut programmi kui usaldusväärset ja kasulikku tarkvara. Seetõttu võivad paljud inimesed langeda kauni kirjelduse lõksu ja laadida selle oma arvutisse. Kahjuks pärast mõnda aega peavad nad aga mõtlema sellele, kuidas tüütud reklaamid peatada. 

Teine ja petturlikum viis, kuidas see potentsiaalselt soovimatu programm levib, on tarkvarapakid. See on populaarne turundusviis, mis tähendab sisuliselt seda, et vabavarale lisatakse juurde reklaamvara ja neid levitatakse üheskoos. Tarkvaraarendajad ei jaga infot tarkvarapaki kohta ja tavaliselt installeeritakse see arvutisse ilma kasutaja nõusolekuta. 

Oma arvuti kaitsmiseks PUP-iga nakatumise eest on oluline valida installeerimisprotsessi ajal üksnes Custom/Advanced sätted. Need sätted näitavad vajalikku infot lisakomponentide kohta, milleks on tavaliselt potentsiaalselt soovimatud programmid. Veel üks oluline samm on selle info nägemisel kindlasti võtta ära märkekastist linnukesed, keelates niiviisi reklaamvara laadimise üheskoos tasuta rakendusega. 

Lisaks rõhutame, et sa ei tohiks kunagi programme laadida Recommended/Quick sätetega. Need valikud peidavad soovimatuid programme ja niiviisi jätad vahele olulise info. 

Saa teada, kuidas Counterflix eemaldada Windows 10 ja teistest operatsioonisüsteemidest

Counterflixi eemaldamine on lihtne, kui teed seda professionaalse viirusetõrjega. See on kõige kiirem viis sellest potentsiaalselt soovimatust programmist vabanemiseks, kuna turvaprogramm on loodud nii, et tuvastada ja eemaldada kõik komponendid, mis on seotud reklaamvaraga. 

Pea meeles, et viirusetõrje on investeering, mis tasub end ära pikas perspektiivis, kuna hoiab sind eemale nii väiksematest kui ka suurematest viirustest nagu ussid, troojad ja isegi lunavara. Viirusetõrje aitab Counterflixi eemaldada ja tagab täieliku kaitse kübernakkuste eest ka tulevikus.

Kui sa soovid aga kulutada pisut aega Counterflixi käsitsi eemaldamiseks, võid kasutada juhiseid, mis aitavad sul selle toimingu lihtsamaks teha. VirusActivity tiim hoiatab, et vähema kogemusega arvutikasutajad võiksid siiski valida automaatse eemaldamise tee, vältimaks oma operatsioonisüsteemi kahjustamist. 

HOIATUS! Kui sa oled reklaamvara maha laadinud, veendu, et lähtestaksid ka DNS sätted. Selle jaoks järgi neid samme: 

 1. Ava Control Panel ja vali menüüst Network Connections (Windows 7 kasutajate jaoks on see valik Network and Sharing Center).
 2. Tee parem klõps oma praegusel ühendusel ja vali Properties.
 3. Sealt vali Internet Protocol (TCP/IP). Klõpsa nupul Properties.
 4. Vali Obtain IP address automatically ja Obtain DNS Server Automatically valikud.
 5. Kasuta Windows otsingut, et avada Command Prompt. Tee parem klõps ja vali Run as Administrator. Nüüd pead sa kasutama kahte käsku. Trüki korraga sisse üks käsklus ja vajuta Enter nuppu:
  • ipconfig /flushdns
  • ipconfig /release
  • ipconfig /renew

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.
Counterflix reklaamid hetktõmmis
Counterflix reklaamid hetktõmmisCounterflix reklaamid hetktõmmis

Counterflix reklaamide manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Julie Splinters
Julie Splinters - Pahavara eemaldamise spetsialist

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Julie Splinters
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-counterflix-ads.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes