Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage Chrome reklaamvara (Tasuta juhised) - Viiruse eemaldamise juhised

Alice Woods poolt - - | Liik: Reklaamvara

Chrome reklaamvara nakatab brauserit, et näidata ebausaldusväärset sponsoreeritud sisu

Chrome reklaamvara näidatavad reklaamid

Chrome reklaamvara on petturlik programm, mis näitab Google Chrome kasutajatele hüpikaknaid, bännereid ja tekstisiseseid reklaame. Pärast installeerimist võib see muuta Windowsi registrikirjeid, lisada brauserilaiendusi või isegi rikkuda brauseri kiirteid selleks, et näidata igapäevaselt tüütuid reklaame. Erinevad reklaamvara versioonid võivad nakatada nii Windowsi kui Mac OS arvuteid. 

Iga reklaamide toel tegutsev Chrome viirus teenib peamiselt klikipõhist tuli teatud veebilehtede, toodete või teenuste promomise kaudu. Need programmid on loodud jälgima kasutaja tegevusi internetis ning koguma kasutaja kohta andmeid selleks, et näidata kasutajale huvipõhiseid reklaame. 

Chrome'i pahavara genereeritud reklaamide hulk häirib tihtipeale kasutajaid ning peatselt pärast reklaamide poolt toetatud tarkvara allalaadimist hakatakse otsima brauseri puhastamise tööriistu, mis suudaksid peatada tüütud reklaamid. Paraku võib aga võltside süsteemipuhastajate installeerimine muuta olukorra veelgi hullemaks ja tuua kaasa probleeme nagu süsteemi aeglustumine, brauseri kokkujooksmine ja privaatsuse rikkumine. 

Chrome'i põhiseid reklaamvarasid on mitut liiki ning on mitmeid viise, kuidas neid tuvastada. Allpoolt leiad nimekirja viisidest, kuidas ära tunda reklaamvara, mis on loodud Google veebilehitseja jaoks. 

 • Otsi kahtlast linki, mis välgub aadressiribal enne, kui sind suunatakse kahtlasele reklaamlehele. Brauseri aadressiribal olev URL võib muutuda paar korda, kuid kui sa suudad välja selgitada, milline link suunab sind reklaamide juurde, saad sa leida lahenduse meie veebilehel oleva viiruseandmebaasi abil, mida me uuendame regulaarselt. 

  Mõned enim levinud URL-id, mis on seotud reklaamvaradega on näiteks Onclickmax.com, Trackingclick.com, Querylead.com, Adsbtrack.com ja teised. Need lingid sisaldavad suurima tõenäosusega reklaamtunnust, mis kaob kohe, kui laaditakse konkreetne veebileht ja selle reklaamsisu. 

  Taolised ümbersuunamised viivad tavaliselt täiskasvanutele mõeldud veebilehtedele, lehtedele, kus palutakse liituda kauplemisvõrgustikuga või lehtedele, kus reklaamitakse kahtlaseid süsteemitööriistu, mis soovitavad sul arvutisüsteemi puhastada. 

 • Sa võid Chrome'i reklaamvara tunda ära ka siis, kui näed selle nime hüpikakendel ja bänneritel. Ehkki suurem osa reklaamviirustest ei näita enam reklaamidel oma nime, võid sa siiski märgata kahtlaseid tekstiridu nagu “powered by [adware name]” või “[adware name] ads.”

  Reklaamil olev nimi paljastab nakkuse, mis põhjustab brauseri probleeme ning sa saad selle kiirelt tuvastada ja eemaldada kontrollpaneeli või brauseri sätete vahendusel. Ühed levinuimad reklaamvaravariandid on näiteks QkSee, DNS Unlocker, Settings Manager.

 • Võlts Chromium brauser võib samuti olla probleem, mistõttu oled sa sunnitud otsima Chrome'i pahavara eemaldamise tööriistu. Nagu sa tead põhineb maailma populaarseim veebilehitseja Chromium projektil, mis on vabavara ning on saadaval kõigi jaoks, kes soovivad luua populaarse internetilehitseja kohandatud versiooni.

  Kahjuks kuritarvitavad petturid koodi selleks, et luua reklaamvara, mis asendab ehtsa brauseri kiirteed ja laadib lühikese intervalli järel kolmandate poolte reklaame. Mõned neist soovimatutest programmidest on näiteks Chromium viirus, Chroomium, eFast, Tortuga või Olcinium.

 • Chrome'i pahavara, mis näitab võltse viiruse hoiatusteavitusi, kuulub samuti reklaamvara kategooriasse, ehkki see on tunduvalt petturlikum. Selle peamine eesmärk on petta kogemusteta arvutikasutajaid ja panna neid uskuma, et nende arvutisüsteem on tõsiselt nakatunud. 

  Kui pole aga võimalik tuvastada tehnilise toe pettust, mis näitab teateid nagu “Apple Security Alert,” “Internet Explorer Critical ERROR,” “Internet Security Alert” või sarnaseid hoiatusteateid, võivad tulemused olla kriitilised, näiteks võib tulemuseks olla rahaline kaotus või andmete kaotamine, pahavaraga nakatumine või muud privaatsuse ja turvalisusega seotud probleemid.

  Põhiline detail, mis aitab tuvastada petturlikke rünnakuid, on “tollimaksuvabad” telefoninumbrid, mida ekraanil näidatakse. Petturlikud sõnumid ilmuvad tavaliselt veebilehitsejasse ja neid on raske sulgeda, kuna neid tekib kiirelt juurde.

 • Mõnel juhul suudab Chrome reklaamvara tuvastada ja eemaldada üksnes pahavaratõrje või nuhkvaratõrje. Tänapäeval on olemas mitmeid nuhkvaratõrjeid, kuid meie tiim usaldab programme Reimage Reimage Cleaner ja Malwarebytes.

  Need programmid on tõestanud end olevat suurepärased tõrjeprogrammid reklaamvara ja teiste reklaamide toel tegutsevate virtuaalsete probleemide jaoks. Reklaame näitava viiruse tuvastamiseks tuleb teha tervele süsteemile skänneering, seega ole ettevaatlik, kuni turvaprogramm lõpetab oma töö. 

Chrome reklaamvara viirus
Chrome reklaamvara viirus on ülimalt tüütu. Tüüpiliselt nakatab viirus nii Mac kui Windows operatsioonisüsteeme.

Hüpikakendest, reklaamidest ja võltsidest viiruseteavitustest vabanemiseks soovitame eemaldada Chrome reklaamvaraviirus korraliku turvaprogrammi abil. On hulgaliselt erinevaid nakkuseid, mis võivad Chrome'i sätteid muuta ja näidata kasutaja nõusolekuta reklaamsisu, seega on tavaliselt väga raske tuvastada, milline neist teeb tegelikult arvutis soovimatuid tegevusi. 

Eemalda Chrome reklaamvara, kasutades usaldusväärseid nuhkvaratõrjeid. Sa leiad nende nimekirja postituse allosast. Me oleme loonud ka juhendi selleks, et reklaamvarad eemaldada, kuid ole juhise lugemisel väga ettevaatlik – isegi ühe sammu vahelejätmine tähendab, et Chromium viirus pole eemaldatud. 

Brauseris reklaame näitava reklaamvara levimine

Chrome viirus ei kuulu tegelikult pahavarade hulka, kuna see kasutab levimiseks legitiimseid viise. Seda ei saa öelda absoluutselt kõikide reklaamide toel tegutsevate programmide kohta, mis mõjutavad seda brauserit. Suurem osa nuhkvaradest kasutavad sama tehnikat, et tungida kaitsetutesse arvutisüsteemidesse ning seda meetodit kutsutakse tootepakkimiseks. 

Tootepakid toetuvad muudetud installeerimissätetele, mis lubavad kavalalt laadida alla lisaks põhiprogrammile veel paar lisaprogrammi. Seega selle asemel, et laadida alla vaid soovitud programm, pakib installeerimisviisard lahti ka potentsiaalselt soovimatud programmid, mis käivad pakina kaasas põhiprogrammiga. 

Mõnda aega pärast seda märkab ohver brauseris soovimatuid tööriistaribasid või laiendusi ning ka uut avalehte ja otsingumootori sätteid, mida ta ise käsitsi ei muutnud. 

Põhjus, miks potentsiaalselt soovimatud programmid arvutisse satuvad, on seotud installeerimise ajal kiirustamisega. Paljud inimesed arvavad, et valides “soovitatud” sätted, saab soovitud programmi alla laadida kiiresti ja turvaliselt, kuid tegelikkus on hoopis teistsugune. Tänu tarkvarapakkidele satuvad süsteemi lisaprogrammid ning “soovitatud” installeerimismood tagab, et on olemas ka kasutaja nõusolek, seega on kõik seaduslik. 

Kuna lisaprogrammide kohta käiv info on tavaliselt kirjutatud peenes kirjas, ei märka kasutaja seda. VirusActivity.com tiim soovitab programmide allalaadimiseks valida üksnes “Custom” või “Advanced” sätted, sest nende valikutega on kasutajal vabadus valida, milliseid programme laadida ja milliseid mitte. 

Nii pea, kui sa valid ülalpool mainitud installeerimissätte, veendu, et sa võtaksid linnukese ära kõikidest märkekastidest, mis muidu lubaksid laadida lisaprogramme. 

Eemalda Mac või Windows süsteemi Chrome'ist reklaamvara hõlpsasti

Kasutajad, kes otsivad Chrome'i reklaamvara eemaldamise juhiseid, ei pea otsima kaugemalt. Alljärgnev juhend selgitab, kust leida failid ja sätted, mis on seotud selle viirusega, mis mõjutas su lemmikbrauserit negatiivselt. Reklaamvaraga seotud probleemide parandamiseks laadi maha kõik komponendid, mis on seotud potentsiaalselt soovimatu programmiga. 

Juhul, kui sa eelistad aega kokku hoida ja tahaksid Chrome reklaamvara viiruse automaatselt eemaldada, vaata meie poolt soovitatud turvaprogramme. Need programmid on tõestanud end olevat reklaamvara eemaldamisel suurepärased abimehed ning me usaldame neid täielikult. Kui sa otsustad ühe neist alla laadida, veendu, et laadiksid ka uusima uuenduse. Pärast seda kontrolli süsteemi, tehes sellele täielik skänneering. 

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

Chrome reklaamvara manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Alice Woods
Alice Woods

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Alice Woods
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-chrome-adware.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes