Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage ByteFence ümbersuunaja (Õpetus) - uuendatud Jul 2018

Jake Doevan poolt - -   Search.bytefence.com | Liik: Brauseri kaaperdaja

ByteFence on turvaline tööriist, millel on mitmeid probleeme

Bytefence

Mis on Bytefence? ByteFence on legitiimne pahavaratõrje, mille on loonud Byte Technologies. See ei ole viirus. Programmi peamine käivitusfail on bytefence.exe, mis paikneb turvaliselt “C:\Program Files” kaustas pärast programmi laadimist. Oma tööpõhimõtte poolest on programm väga sarnane AVG viirusetõrjele.

Kuigi rakendus ise on kahjutu, on internetikommuun kurtnud selle levimisviisi üle – nende sõnul võib Bytefence end installeerida arvutisse ilma hoiatuseta. Sa peaksid teadma, et selle programmi saab arvutisse laadida üheskoos teise programmiga kui “tasuta” komponenti.

Levimisviisi tõttu  on mõned turvaprogrammid (Malwarebytes, eGambit, Jiangmin jne) kaasanud selle programmi potentsiaalselt soovimatute programmide nimekirja. Analüüsi turvaprogrammidest, mis tuvastavad seda pahavaratõrjet endiselt viirusena, leiab siit

Bytefence ümbersuunamine Yahoo.com-ile. On see ohtlik?

See ei ole suur probleem, et sind on suunatud Bytefence-i poolt Search.yahoo.com lehele. Siiski tuleb mainida, et see tegevus võib sind hakata häirima. Sul on võimalik ennetada seda, kui sa keelad programmi soovituse muuta su avalehte ja vaikimisi otsingumootorit selle otsingumootori kasuks – seda saab teha installeerimise käigus.

Varasemalt suunas tarkvara kasutajaid Search.ByteFence.com lehele, mis on vähem kui aasta tagasi tegevuse lõpetanud brauserikaaperdaja. Kui ka sina sattusid selle otsa, eemalda see, kuna ainult ametlik Byte Fence programm on legitiimne.

Selleks, et vältida tulevikus tarkvarapakke, pead sa olema selle pahavara laadimisel väga tähelepanelik. Vastasel korral lubad sa teha süsteemi muudatusi ja installeerid lisakomponente nagu näiteks küpsiseid. 

  ByteFence-i pilt
Ehkki ByteFence ei ole viirus, võib selle otsingumootor Search.Bytefence.com olla väga tüütu ja jääda su brauseri külge ükskõik kui palju sa üritad seda eemaldada. Sa näed selle lehe vaadet ülalpool.

Programmi levimisviisid

Sa saad ByteFence-i laadida oma arvutisse selle ametlikult kodulehelt. Sa pead lihtsalt avama veebilehe ja vajutama “Free download” ehk tasuta allalaadimise nuppu, mis asub lehe keskel. Hetkel ühildub pahavaratõrje Windows operatsioonisüsteemiga ning seda ei saa kasutada Mac OS X peal.

Vrasemalt kasutasid programmi loojad tarkvarapakke programmi levitamiseks, et kiirendada selle levimist. Vähem kui aasta tagasi teavitasid kasutajad endiselt, et leidsid programmi pärast seda, kui olid uuendanud/alla laadinud programme nagu Format Factory konverter, mänge või muid programme.

Tarkvarapakkide laadimise ennetamiseks peaksid sa vabavara (allalaadimishaldurid, PDF loojad, videostriimimise programmid ja sarnased tasuta rakendused) allalaadimisel valima alati Advanced või Custom sätted ja seejärel keelduma “valikulistest programmidest”. Õnneks ei kasutata enam selle pahavaratõrje levitamiseks tarkvarapakke.

Kokkuvõtteks: kõige häirivamad asjad, mis on seotud Bytefence-ga

Me usume, et on palju viirusetõrjeid, nagu näiteks Reimage või SpyHunter 5Combo Cleaner, mis on usaldusväärsemad kui kõnealune programm. Peame aga veel korra rõhutama, et see programm ei ole üldse kahjulik. Tegelikult võib see aidata sul vältida pahavara, nuhkvara ja muu kolevara (vähemalt nii on väidetud nende kodulehel).

Enne, kui laadid selle pahavaratõrje oma arvutisse, võiksid siiski arvestada neid fakte:

  • Võime siseneda arvutisüsteemi ilma SELGELT luba küsimata. Varasemalt levis ByteFence tasuta programmide installatsiooni juures valikulise komponendina. Selle meetodi teel enam programmi ei levitata.
  • Võime muuta süsteemisätteid. Kui ByteFence on alla laaditud, võib see pakkuda sulle võimalust muuta avalehte, vaikimisi otsingumootorit, uut vahelehte jne. Sa ei tohiks nende valikutega nõustuda, kuna see võib käivitada ümbersuunamised, muuta brauseri aeglaseks ja näidata otsingutulemustes reklaame.
  • Võime aeglustada arvutit ja segada kasutajat reklaamidega. Kui sa laadid selle pahavara arvutisse, pane tähele, et see võib su arvuti aeglasemaks muuta. Samuti võib see programm põhjustada soovimatuid teateid ja reklaame, millega palutakse osta täisversioon.

ByteFence PUP eemaldamine

Sa võid ByteFence-i eemaldada käsitsi, kasutades traditsioonilist meetodit, sest tegemist on legitiimse pahavaratõrjega. Mis võib aga ebaõnnestuda, on otsingumootoriga seotud kirjete eemaldamine, kuna sa ei pruugi üles leida kõiki arvutisse laaditud faile.

Kuigi see ei tundu kõige olulisema ülesandena, on oluline eemaldada kõik Search.ByteFence.com-i osakesed, sest need võivad üksnes taaskäivitada selle brauserikaaperdaja. Kõige lihtsam viis selle tegemiseks on valida automaatne eemaldamine.

Selleks, et aidata sul oma arvuti korda teha, on turvaeksperdid valmistanud ette mõned juhised.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.
ByteFence ümbersuunaja hetktõmmis
ByteFence ümbersuunaja hetktõmmisByteFence ümbersuunaja hetktõmmisByteFence ümbersuunaja hetktõmmisByteFence ümbersuunaja hetktõmmis

ByteFence viirusliku ümbersuunamise manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Jake Doevan
Jake Doevan - Elu on liiga lühike, et raisata seda viirustega võitlemisele

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Jake Doevan
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-bytefence-redirect.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes