Raskusaste:  
  (20/100)

Amazonaws. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Olivia Morelli poolt - - | Liik: Reklaamvara

Amazonaws on Amazoni alamüksus, mida väärkasutatakse kahtlaste reklaamikampaaniate ja pahavara levitamise kaudu

Amazonaws image

Amazonaws või Amazon Web Service (AWS) on kõikehõlmav pilveplatvorm, mille looja ja haldaja on Amazon. AWS'i kirjeldatakse ka kui kaugjuhitavat teenust, mis pakub internetis pilvestruktuuri üheskoos andmebaasi mahu, sisutoe, arvutivõimu ja muude taoliste funktsioonidega. Ettevõtted saavad endale osta andmebaasi mahtu, rakendusi või muid IT-ressursse vastavalt hinnakirjale. Programm loodi 2006. aastal ning paljud kasutajad on kiitnud selle programmiliidese (API) tuge. Amazoni kasutajad (ja mitte ainult) on hakkanud aga järjepidevalt teada andma tüütust S3.amazonaws.com hüpikaknast, mis suunab kahtlastele veebilehtedele nagu ask.com, search.ask jne.

Nimi Amazonaws
Tuntud ka kui S3 Amazonaws, S3.amazonaws.com
Liigitus Reklaamvara
Sümptomid Suur hulk sponsoreeritud reklaame, staatusesõnumid veebibrauseris, ümbersuunamised tundmatutele lehtedele
Ohutase Madal. Rakendus ise ei ole pahavaraline. Selle sisu on aga väga kahtlane ning see võib suunata ebavajalikele või ohtlikele domeenidele. Lisaks võib see kasutada jälgimisküpsiseid ja koguda isikustamata isikuandmeid.
Eemaldamine Kaks valikut – manuaalne või automaatne. Me soovitame skänneerida arvutit Reimage programmiga, et eemaldada kogu pahavarapakk arvuti süsteemist. 

Küberturbe ekspertide sõnul pakuvad selle teenuse poolt esitletud reklaamid tavaliselt iPhone'ide või muude sarnaste auhindade võitmist, võltsidest online uuringutest osavõtmist, “kasuliku” tarkvara allalaadimist või muud taolist. 

Kõige ohtlikuma avastuse tegid aga küberturbe eksperdid, kes andsid teada AWS S3 teenuse haavatavusest. Sarnaselt MongoDB, ElasticSearch, Hadoop, CouchDB, Cassandra ja MySQL serveritele, mida on 2017. aastal kasutatud lunavara levitamiseks, arvavad eksperdid, et Amazon AWS S3 serverid võivad samuti olla sihtmärgiks.

Avastati, et paljud ettevõtted jätsid andmeid avalikult loetavasse Amazonaws S3 serverisse. Niiviisi saab igaüks, kes üritab ligi pääseda Amazon S3 kontole, hoolimata sellest, kas tal on konto, ligi pääseda avalikule AWS S3 kontole ning saab võimaluse see üle kirjutada või andmeid sellelt kustutada.

Amazonaws virus illustrated

Olukorrad, kus andmeid on kogemata salvestatud avalikult loetavale ja ülekirjutatavale serverile, on enamasti leitud turvaekspertide poolt, kuid mitte ainult. Eksperdid arvavad aga, et on ainult aja küsimus, mil häkkerid otsustavad väärkasutada avalikke Amazonaws või Amazon Web Service (AWS) servereid. Mida nad saavad teha, on varastada andmeid, jätta endast maha lunarahateade ja nõuda lunaraha. Sellised oletused põhinevad MongoDB, ElasticSearch, Hadoop, CouchDB, Cassandra ja MySQL serverite lunavararünnakutel.

Kasutajate teadaannete kohaselt on nende veebibrauseris silma torganud taolised tüütud staatusesõnumid:

Waiting for S3.amazonaws.com

Transferring data from S3-amazonaws.com

Connected to S3.amazonaws.com

Looking up S3.amazonaws.com

Kui sa oled märganud taolist teadet, pane tähele, et S3 tähendab Simple Storage Service teenust. See võimaldab igaühel luua veebilehe või majutada faile väikese tasu eest. Häkkerid võivad sinna aga paigutada pahavaralisi faile ja väärkasutada Amazonaws teenuseid kuritegude nagu lunavararünnakute jaoks. 

Kuigi Amazonaws S3 pole viirus, võid sa näha mitmeid reklaame, mis võivad olla ohtlikud. Eksperdid hoiatavad, et kübermaailmas võib ringi liikuda ka selle legitiimse tarkvara pahavaraline versioon – reklaamvara. 

Pane tähele, et Amazonaws spämm näeb alati välja ehe ja ahvatlev. See võib aga pakkuda kasutuid või kalleid tooteid selleks, et sinult raha välja petta või suunata sind kahtlastele veebilehtedele, mida kontrollivad kurjategijad. Üks selliseid näiteid on s3.eu-central-1.amazonaws.com, mis on selge pettuselehe näide.

Kui sa otsustad klõpsata võltsi lehe sisul või reklaamil endal, riskid sa sellega, et sinu arvutisse satub pahavara, mõni muu potentsiaalselt ohtlik programm või isegi lunavara. Sellisel juhul on sinu isiklikud ja väärtuslikud andmed ohus, need võivad levida või neid võidakse väärkohelda mõnel muul viisil. Seetõttu tuleks koheselt eemale hoida sellistest reklaamidest ning eemaldada ka Amazonaws viirus.

Viiruse eemaldamiseks võid kasutada programme Reimage või Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security. Need pahavaratõrjed on loodud selleks, et tuvastada ja eemaldada kõik potentsiaalselt soovimatud programmid, nende hulgas reklaamvara, ning kaitsta süsteemi edasisest kahjust, mis nakkus võiks tulevikus kaasa tuua. Sa võid kasutada ka selle artikli allosas olevaid manuaalseid Amazonaws eemaldamise juhiseid. 

Reklaamvara võib end peita pahavaralistel veebilehtedel

BedyNet.ru tiim usub, et kasutajad võivad enesele teadmata nakatuda reklaamvaraga, brausides vähem tunnustatud veebilehtedel, kus võivad peidus olla S3 serveritesse paigaldatud võltsid skriptid. Klõpsates veebilehe sisul, sealhulgas bänneritel, tekstil, hüperlinkidel või hüpikakendel, võib aktiveeruda sinu teadmata reklaamvara automaatne paigaldamine.

Samuti on soovitatud vältida kahtlaseid veebilehti, mis on märgitud ebaturvalisteks või isegi ohtlikeks. Sellistel lehtedel võidakse sulle pakkuda tarkvara allalaadimiseks või võidakse väita, et sinu arvut on ohus. Kasuta alati reaalajas kaitsega turvaprogrammi, mis aitab vältida potentsiaalselt soovimatute programmidega nakatumist.

Amazonaws pop-up ads

Lisaks võib reklaamvara levida tarkvarapakkide kaudu. Teisisõnu, sa võid selle laadida siis, kui paigaldad vabavara ja kasutad laadimisel Quick/Recommended sätteid. Me soovitame valida Advanced/Custom laadimissätted ning võtta märkekastist linnuke ära kõigi eelvalitud valikute juurest, mis muidu annaksid nõusoleku endale laadida soovimatu programm. 

Saa Amazonaws viirusest lahti automaatselt

Kui sa oled väsinud Amazonaws spämmist ja oled mures oma arvuti turvalisuse üle, ära kahtle ja alusta eemaldamise toimingut. Me soovitame soojalt rakendada professionaalset pahavaratõrjet reklaamvarast vabanemiseks. See valik säästab aega, kuna eemaldamine võtab aega vaid paar minutit. 

Pane tähele, et sellel potentsiaalselt soovimatul programmil on mitu versiooni nagu Amazonaws s3 iPhone viirus, Amazonaws Android pettus ja mitmed muud sarnased ohud, mis üritavad pugeda sinu nutiseadmesse. Seetõttu on mõistlik puhastada süsteem enne, kui see suudab nakatada teisi seadmeid. Pane aga tähele, et eemaldada tuleb kõik reklaamvaraga seotud komponendid.

Amazonaws redirects on Android

Soorita Amazonaws eemaldamine kiirelt, kasutades allpool mainitud turvaprogramme. Laadi alla pahavaraprogramm ja lase sellel süsteemi põhjalikult skänneerida.

Kui sa tahad Amazonaws viiruse käsitsi eemaldada, veendu selles, et toiming saab tehtud korralikult. Kui sa pole piisavalt kogenud, kasuta allpool olevaid juhiseid ja õpi, kuidas reklaamvara koos kõigi selle elementidega tuvastada ja maha laadida. Sa leiad selle jaoks juhised otse selle artikli alt. 

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara Amazonaws nende programmide abiga: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara Amazonaws eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara Amazonaws maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes

Amazonaws manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Olivia Morelli
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-amazonaws.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes