Raskusaste:  
  (17/100)

Eemaldage Advanced Mac Cleaner viirus (Eemaldamise juhend) - uuendatud Jul 2018

Gabriel E. Hall poolt - - | Liik: Reklaamvara

Advanced Mac Cleaner – võlts turvaprogramm Mac OS X jaoks

Advanced Mac Cleaneri ekraanitõmmis

Advanced Mac Cleaner on kahtlane ja ebausaldusväärne turva- ja optimeerimisprogramm Mac OS X jaoks. Seda rakendust reklaamitakse tarkvarapakkide ja kahtlaste allalaadimislehtede kaudu, mille kasutaja võib leida, kui surfab ebaturvalistel veebilehtedel. Lisaks võidakse sellisele veebilehele kasutajat suunata potentsiaalselt soovimatu programmi (PUP) poolt. 

Kui programm on süsteemis, alustab Advanced Mac Cleaner süsteemi skänneerimist. Programm näitab võltse tulemusi, mis hoiatavad tuvastatud tõrgete eest. Nende parandamiseks palutakse kasutajal hankida programmi litsents. Seega levitatakse tasuta versiooni selleks, et suurendada litsentsi müüginumbreid. 

Internetifoorumites on suur hulk kasutajate kaebuseid ja muresid Advanced Mac Cleaneriga seoses. PCVARK loodud programm käitub tõepoolest nagu potentsiaalselt soovimatu programm (PUP) ning see ei ole kuidagi usaldusväärne. On ka mitmeid kaebuseid rahulolematutelt kasutajatelt, kes kutsuvad Advanced Mac Cleanerit pettuseks ja võltsiks programmiks, mida ei saa kergesti maha laadida arvutist.

Küberkommuun oletab, et Advanced Mac Cleaner võib olla seotud Mac Adware Cleaneriga – see on veel üks kahtlane turvaprogramm Macile. Pärast installeerimist tüütatakse kasutajat hüpikakendega, kus pakutakse teise puhastusprogrammi ostmist. Ükski nendest pole väärt allalaadimist. 

Ametlikul kodulehel reklaamitakse Advanced Mac Cleanerit kui “moodsat tehnoloogiat”, mis kodeeriti valdkonna ekspertide poolt, kes on töötanud sarnaste programmide kallal enam kui 32 aastat. Väidetavalt suudab programm puhastada kõvaketast, laadida maha soovimatuid rakendusi ja aidata kasutajal hallata rämpsu. Selline esitlus kõlab küll veenvalt, kuid sa ei tohiks seda uskuda. 

Arvutis olles “kontrollib” Advanced Mac Cleaner süsteemi ja annab tavaliselt teada tuhandetest leitud probleemidest, kuid sa ei peaks kiirustama nende parandamisega. Pea meeles, et suurem osa nendest probleemidest on võltsitud tulemused, mis on mõeldud selleks, et meelitada sind ostma programmi täisversioon.

Selline turundusmeetod on äärmiselt valelik ning me ei soovita sellist programmi kasutada. Tarkvara küsib kasutajalt 39.95 eurot litsentsi eest ja meelitab kasutajat ostma Sticky Password tarkvara sellega koos. Mõistagi ei soovita me hankida selle programmi tasulist versiooni.

Pole vahet, kas sa laadisid selle programmi ise või see ilmus arvutisse tarkvarapakiga, sa peaksid sellest kohe vabanema. Me soovitame Advanced Mac Cleaner eemaldada automaatselt. Selle jaoks on vaja usaldusväärset pahavaratõrjet nagu Reimage Reimage Cleaner või Malwarebytes.

Kui sa otsid juhiseid, kuidas advanced mac cleaner MacBookist käsitsi eemaldada, lehitse artikli alaosa, kust leiad detailsed ja illustratsioonidega samm-sammulised juhised.

Advanced PC Cleaner
Advanced PC Cleaner väidab tavaliselt, et operatsioonisüsteemis on suur hulk probleeme, mis tuleb lahendada. Sa ei tohiks seda programmi uskuda!

Advanced Mac Cleaneri mahalaadimise probleemid

Paljud arvutikasutajad andsid teada, et nad ei saa Advanced Mac Cleanerit arvutist hõlpsalt eemaldada. Programmi ametlik veebileht pakub Advanced Mac Cleaner Uninstaller laadimist, mis peaks programmi arvutist eemaldama. Kui kasutajal on aga oma seadmesse laaditud mõni viirusetõrje, võib see blokeerida selle rakenduse. 

Ametliku mahalaadija kasutamiseks peab kasutaja lülitama välja reaalajas kaitse. Seejärel saab kasutada mahalaadijat ja saab sellega Advanced Mac Cleaneri eemaldada. Vajadus aga lülitada välja turvaprogramm on selge hoiatusmärk sellest, et programm on kahtlane.

Selle tööriista laadimine võib kaasa tuua ka eelnevalt mainitud Mac Adware Cleaneriga nakatumise. Seega ei ole soovitatud Advanced Mac Cleanerit eemaldada sellisel viisil.

VirusTotal kohaselt tuvastab Advanced Mac Cleaner Uninstalleri (Advanced Mac Cleaner_mfoawcban.pkg) enamus viirusetõrjeid ja pahavaratõrjeid. Kui sa ei ole kindel, kuidas see teenus töötab, siis põgusalt öeldes võimaldab see projekt uurida kahtlaseid faile või URL-e 60 erineva viirusetõrje skänneerijaga. Seega pole eriti reaalne, et pooled turvaprogrammid näitavad võltse tulemusi. 

Soovitame “ametlikust mahalaadijast” eemale hoida ja eemaldada programm usaldusväärse viirusetõrjega. Siis saad sa olla kindel, et sinu Macis pole ühtegi potentsiaalselt ohtlikku rakendust. 

Advanced Mac Cleanerit reklaamitakse võltsidel lehtedel

Advanced Mac Cleaneri tuvastatud pangauss
Reklaam utsitab Advanced Mac Cleaner viiruse installeerimist.
 

Veebis lehitsedes võivad kasutajad kohata kahtlast veebilehte, mis näitab võltsi turvahoiatust. See annab teada, et Maci arvutist leiti “pangauss”. See teavitus näeb välja nagu tavaline turvaprogrammi aken, mis annab informatsiooni tuvastatud küberohu kohta: seal on kirjas viiruse nimi, riskitase ja nakatunud faili asukoht. 

Sa ei tohiks aga unustada, et turvateavitused, mis ilmuvad su brauserisse, pole mitte kunagi ehtsad. Selliseid lehti kasutatakse Advanced Mac Cleaneri tasuta versiooni levitamiseks. “Pangaussi” nakkus on lihtsalt kahtlase tarkvara turundustiimi väljamõeldis. Kui sa satud kunagi sellisele lehele, ei tohiks sa kunagi klõpsata nupul, mis pakub viiruse eemaldamist, kuna nii laadid alla kahtlase programmi. 

Kaitse oma Maci potentsiaalselt soovimatute programmide eest

Paljud Mac kasutajad usuvad, et nende seade on vastupidav arvutiviiruste suhtes. Paraku see ei ole tõsi – petturid ja pahavaraloojad üritavad tasapisi haarata ka sellel turul kontrolli. Tänapäeval on palju erinevaid reklaamide baasil töötavaid või lihtsalt kahtlaseid tööriistu nagu Advanced Mac Cleaneri kaaperdaja, mis laaditakse Maci arvutisse tasuta rakendustega üheskoos ning mis ei ole saadaval App Store kaudu. 

Seda tööriista reklaamivad mitmed tasuta programmid, seega on võimalik, et sa leiad selle rakenduse Macist pärast seda, kui oled laadinud arvutisse internetist mõne kolmanda poole tarkvara. Just sellise funktsiooni tõttu kipuvad kasutajad kutsuma seda programmi Advanced Mac Cleaner viiruseks. Me peame aga mainima, et see programm ei ole tegelikult viirus ega ka pahavaraline. See on lihtsalt potentsiaalselt soovimatu programm, mis ei saa tegelikult su arvutit rikkuda. 

Sellegipoolest, kui sa tahad vältida soovimatuid rakendusi:

  • vaata erinevate programmide tagasisidet internetis enne, kui neid laadid oma arvutisse;
  • kasuta alati Custom/Advanced installeerimissätteid, kui laadid Maci tarkvara;
  • võta märkekast ära kõigilt programmidelt, mida võidakse sulle installatsioonil pakkuda “valikuliste allalaadimistena”.Advanced Mac Cleaner virus

Advanced Mac Cleaneri mahalaadimise juhend

Kui sa nuputad, kuidas advanced mac cleanerist vabaneda oma mac süsteemis, oled sa õiges kohas. Meie tiim aitab sul sellest potentsiaalselt soovimatust programmist vabaneda. Me tuletame sulle meelde, et sa ei tohiks laadida alla programmi enda mahalaadijat ei selle ametlikult kodulehelt ega mujalt. Tegemist on väga kahtlase programmiga, mis võib laadida süsteemi muidki PUP-e.

Me soovitame kustutada programmi süsteemist automaatselt. Selle jaoks võid kasutada meie soovitatud pahavaratõrjet. Sa võid Advanced Mac Cleaneri eemaldada ka ise, kuid veendu, et järgiksid meie juhiseid hoolikalt. 

Kui sa ei saa mingil põhjusel Advanced Mac Cleanerit eemaldada, saada palun meie tiimile sõnum. Sa võid vaadata ka selle lehekülje lõpus olevaid kommentaare – sa võid leida kasulikke nõuandeid teistelt Maci kasutajatelt, kes on pidanud selle programmiga rinda pistma. 

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.
Advanced Mac Cleaner viirus hetktõmmis
Advanced Mac Cleaner viirus hetktõmmis

Advanced Mac Cleaner viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Kirglik viiruste uurija

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Gabriel E. Hall
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-advanced-mac-cleaner-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes