Raskusaste:  
  (7/100)

Eemaldage AdChoices (Edasi arendatud juhised) - Eemaldamise juhised

Olivia Morelli poolt - -   Ad Choices | Liik: Süsteemiriistad

AdChoices reklaamid: klõpsata või vältida?

AdChoices

AdChoices on legitiimne online reklaamiteenus, mis on loodud selleks, et aidata kolmandatel pooltel reklaamida oma tooteid või teenuseid ning jõuda potentsiaalsete klientideni personaliseeritud reklaamide abil. Hiljuti on aga arvutikasutajad kurtnud AdChoices reklaamide hulga üle ning on palunud nende eemaldamisega abi.

Reklaame on küll peaaegu igal veebilehel, ent need hakkavad tülitama siis, kui ei saa enam mugavalt veebis lehitseda. Kasutajad on kurtnud, et veebis brausimine muutub lõputute hüpikakente, bännerite ja tekstireklaamide tõttu täiesti talumatuks. Frustreeritud kasutaad kutsuvad seda teenust isegi “AdChoices viiruseks”, ent me peame siinkohal rõhutama, et tegemist EI ole viirusega. Tegemist on legitiimse reklaamiteenusega, mis tavaliselt kasutajad ei tülita.

Reklaamide hulk muutub tülikaks siis, kui kasutaja laadib endale kogemata mõne laienduse või reklaamvara. Need rakendused vastutavad reklaamide jagamise eest ning neid levitatakse enamjaolt üheskoos tasuta programmidega. Seega on väga reaalne, et arvutikasutaja on laadinud endale programmi, mis on lihtsalt hakkanud brauseris näitama tohutult paljusid erinevaid Ad Choices reklaame.

Taolised programmid võivad sattuda nii Mac kui ka Windows operatsioonisüsteemidesse, seega suudavad need rikkuda brausimiskogemust kõikides veebilehitsejates. Kui sa oled märganud reklaamide hulga suurenemist, võiksid sa oma seadet skänneerida usaldusväärse pahavaratõrjega nagu Reimage või SpyHunter 5Combo Cleaner ning vabane tülikatest reklaamidest.

Kasutajale näidatakse personaliseeritud reklaame, mis tuginevad kasutaja eelistustele. Selle jaoks paigutatakse veebibrausersise jälgimisküpsised, mis hoiavad silma peal kasutaja otsinguterminitel ning brausimisajalool. Vastavalt AdChoice privaatsuspoliitikale võivad nad koguda erinevaid infokilde ning võivad saadud infot isegi jagada kolmandate pooltega:

“Personal information you knowingly choose to disclose to us such as your name, mailing address, and email address. You may provide this information when you make requests for information or assistance; Non-personal information including but not limited to browser type, IP address, operating system, the date and time of a visit, the pages visited on this Site, the time spent viewing the Site, and return visits to the Site; We may also collect aggregated information as you and others browse our Site.”

AdChoices reklaamid võivad küll pakkuda kasulikke tooteid ja teenuseid, ent need võivad olla ka ohtlikud. Mõned reklaamid võivad sind suunata pahavaralisele veebilehele, mille eesmärk on levitada pahavara, viiruseid või paigaldada jälgimisküpsiseid ning varastada su isikuandmeid. AdChoices ei võta seejuures mitte mingit vastutust selle osas, kas näidatavad reklaamid viitavad usaldusväärsetele veebilehtedele. Siin on ka vastava sisuga väide nende kasutustingimustes:

“ALL SUCH INFORMATION, PROGRAMS, PRODUCTS, SERVICES, AND MATERIALS ARE PROVIDED “AS IS” WITHOUT WARRANTY OF ANY KIND, INCLUDING, WITHOUT LIMITATION, ALL IMPLIED WARRANTIES AND CONDITIONS OF MERCHANTABILITY, FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE, TITLE, AND NON-INFRINGEMENT. CERTAIN AREAS OF THIS SITE INCLUDE CONTENT PROVIDED OR POSTED BY THIRD PARTIES. DAA (“DIGITAL ADVERTISING ALLIANCE”) IS NOT RESPONSIBLE FOR THIS CONTENT OR THE STATEMENTS OR REPRESENTATIVES CONTAINED THEREIN.”

AdChoices 

Miks ma näen nii paljusid AdChoices reklaame?

Kui sa oled märganud Adchoices reklaame oma lemmikuid veebilehti (Youtube, Facebook, Google jne) külastades, peaksid sa mõtlema, milliseid tasuta programme oled sa hiljuti alla laadinud. On võimalik, et oled programme alla laadinud hooletult ning oled seega oma operatsioonisüsteemi laadinud mingeid reklaamsisuga programme (brauseri laiendused, pluginad, tööriistaribad jne).

Kui soovid näha, millised valikulised komponendid on lisatud vabavara installatsiooni juurde, peaksid sa valima Custom või Advanced valikud. Nende valikute abil näed nimekirja kõikidest alla laaditavatest programmidest. Kui sa oled aga varasemalt kiirustanud programmide laadimisega, pead nüüd probleemi lahendama. Artikli allosas kirjeldame lähemalt, kuidas AdChoices oma arvutist eemaldada.

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED (KKK)

Küsimus. Avastasin suure üllatusega täna hommikul, et kõik mu veebibrauserid on täis AdChoice viiruse reklaame. Usun, et olen sattunud kuidagi mingi arvutinakkuse otsa ja vajan nüüd abi, sest need reklaamid ajavad mu hulluks. Otsisin küll internetist abi, aga ei leidnud midagi tarka, välja arvatud mõned YouTube'i videod, kus selgitati, kuidas AdChoices reklaame eemaldada, aga ükski nendest videotest ei aidanud mind. Kas te saate mind aidata? 

Vastus. Tõepoolest, kui sa oled näinud reklaame, millel on juures kiri “Ads by AdChoices”, oled laadinud oma arvutisse vastava komponendi. AdChoices reklaamide eemaldamiseks vaata allpool olevaid juhiseid. Pärast eemaldamist soovitame me sul skänneerida arvutit Stopzilla programmiga, sest nii saad sa olla kindel, et operatsioonisüsteem on täiesti turvaline ja puhas igasugustest soovimatutest programmidest. Jõudu ja jaksu! 

Küsimus. Olen ka märganud oma Firefoxi brauseris AdChoices reklaame. Uuendasin kõik, mida andis uuendada, laadisin mitu erinevat pahavaratõrjet, aga mitte ükski neist ei leidnud AdChoices programmi. Mida ma saan teha, et sellest tüütust asjast lahti saada?

Vastus. Adchoices ei olegi tegelikult viirus, seega kui soovid sellest vabaneda, siis vaata lähemalt allpool olevaid juhiseid.

Küsimus. Tere. Mul on üks küsimus seoses internetireklaamidega. Need ajavad segadusse. Hiljuti avastasin, et olles internetis Chrome, Opera ja Firefox brauseritega, on mõned sõnad erisuguselt märgitud ning kui ma liigutan hiirt sõna peale, näen reklaami. Enamikel reklaamidel on juures tekst 'Ads by AdChoices'. Kas te oskate palun öelda, kas mu arvuti on nakatunud või on see täiesti normaalne juhtum?

Vastus. Tere. Vastus sellele on väga lihtne – AdChoices reklaamide nägemine ise EI ole ohtlik, aga kui need reklaamid on hakkanud sind hiljuti tülitama, peaksid mõtlema, milliseid programme oled hiljuti oma arvutisse laadinud. Kõige lihtsam ja turvalisem viis nendest reklaamidest vabanemiseks on allpool olevate juhiste järgimine.

Küsimus. Laadisin hiljuti Java ja Flash Player uuendused. Näib, et seda tehes sain oma arvutisse mingi viiruse, sest kõik mu veebilehitsejad näitavad nüüd lademetes AdChoices reklaame. Mida teha, et sellest vabaneda?

Vastus. Tehniliselt võttes ei ole AdChoices tegelikult viirus. Tegemist on reklaamiteenusega, mis näitab erinevaid reklaame. Sellest vabanemiseks soovitame aga vaadata allpool olevaid juhiseid.

Küsimus. Ma ei saa aru, mis mu arvutil viga on, sest järsku näen oma arvutis tohutult palju reklaame. Tegemist on AdChoices reklaamidega, aga ma ei saa neist lahti, ükskõik, mida ma ka teen. Palun aidake! 

Vastus. On täiesti arusaadav, et hoolimata su jõupingutustest AdChoices reklaamide peatamiseks, see ebaõnnestus – tehniliselt võttes ei olegi see tegelikult viirus. Sellest vabanemiseks saad kasutada allpool olevaid juhiseid.

AdChoices eemaldamine

Kui sa oled otsinud programmi, millega AdChoices eemaldada, peaksid sa mõistma, et ainus konks selle tülika reklaamiteenuse peatamiseks, on laadida maha kõikidest oma brauseritest just need konkreetsed pluginad ja laiendused, mis AdChoices reklaamid endaga kaasa tõid. Järgi meie allpool olevaid juhiseid ning veendu, et kustutad kõik kahtlased kirjed. Kui oled eemaldamisega lõpule saanud, peaksid sa kogu operatsioonisüsteemi skänneerima uuendatud viirusetõrjega, veendumaks, et arvutisse ei jäänud mitte midagi kahtlast. Kui sul on raske selliseid kirjeid leida, võiksid proovida pigem automaatset eemaldamist. AdChoices reklaamide automaatseks eemaldamiseks peaksid sa kasutama professionaalset pahavaratõrjet.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

AdChoices manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Olivia Morelli
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-adchoices.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes