Eemaldage .zzz File Extension viirus (Eemaldamise juhised)

.zzz File Extension viiruse eemaldamise juhend

Mis on .zzz faililaiendi viirus?

Kui kahjulik on .zzz faililaiendi viirus?

.zzz faililaiendi viirus on pahatahtlik programm, mus üritab blokeerida kasutajate faile, lisades nende lõppu .zzz faililaiendi. See pahavara liigitub samuti lunavara kategooriasse, sest selle peamine eesmärk on sundida oma ohvreid maksma lunaraha spetsiaalse võtme eest, mida on tarvis krüpteeritud failide dekrüpteerimiseks. Palun ÄRGE toetage häkkereid sellise lunaraha tasumisega, sest ei ole mingit garantiid, et nad aitavad Teil oma failid tagasi saada! Kui Teil on faile, mis on täidetud .zzz laiendiga, siis peaksite oma arvutit skanneerima ja otsima Teslacrypti või selle viimatist versiooni. Nii pea kui lunavara pääseb süsteemi, alustab see skanneerimist leidmaks vajalikud failid. Tavaliselt otsib see selliste laienditega faile:.docx, .docm, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .pptm, .pdf, .eps, .ai, .indd, .cdr, .dng, .lnk, .jpg, .png, .pdd, .doc, .jfif, .jpeg, .gif, .bmp, .exif, .txt, .wps, .mp3. Kui viirus leiab otsitu, siis krüpteerib ta kõik leitud failid kasutades RSA-2048 krüptoalgoritmi. Samuti hakkab see kuvama hiiglaslikku hoiatussõnumit, mis informeerib ohvrit sellest, et too peab oma failidele ligipääsu saamise eest maksma lunaraha. Pidades meeles seda, et see lunavara on suuteline mõjutama pilte, muusikafaile, videosid, äridokumente ja isegi kunsti, siis võime eeldada, et on sadu arvutikasutajaid, kes on .zzz faililaiendi lunavara arendajatele lunaraha maksnud. Kahjuks ei tohi seda kunagi teha. Esimene asi, mida tuleks teha pärast seda, kui avastate, et olete nakatunud selle lunavaraga, on oma arvuti internetist lahtiühendamine. Samuti veenduge selles, et skanneerite oma arvutit usaldusväärse viirusetõrje programmiga ja eemaldate oma arvutist .zzz faililaiendi viiruse. Selleks võite kasutada programmi FortectIntego. Viimaks peaksite üritama dekrüpteerida oma faile. Kui Teil ei ole lisakoopiaid oma failidest, siis võite nende dekrüpteerimiseks kasutada neid vahendeid: R-Studio, Photorec or Kaspersky viirustega võitlemise utiliidid. Siiski peame me teid hoiatama, et need programmid ei pruugi töötada keerulise viiruse, nagu .zzz faililaiendi pahavara, puhul.

Kuidas võin ma selle ohuga nakatuda?

Tavaliselt levivad .zzz faililaiendi lunavara ja teised seda tüüpi viirused ,,oluliste” e-kirjadena. Trooja hobune, mis peaks süsteemi selle küberohuga nakatama, peidab ennast tavaliselt manuses. Selleks, et veenda kasutajaid end avama, esitleb e-kirir end hoiatusena mõnelt valitsusorganisatsioonilt vms. Selleks, et kaitsta end nakatunud e-kirja manuste eest, peaksite need mitu korda üle kontrollima enne nende avamist. Esmalt tuleks kontrollida kirja saatjat, siis lugeda läbi kogu sõnumi tekst. Kui see kõik tundub olevat liiga hea, et tõsi olla või on see täidetud õigekirjavigadega, siis peaksite selle kirja kustutama. Muidugi soovitame me Teil installeerida usaldusväärne viirusetõrje programm, mis on võimeline aitama vältida soovimatute programmide ja ohtlike viiruste arvutisse sattumist.

Kui Teie arvuti on nakatunud, siis võib failide päästmiseks tunduda lunaraha maksmine ainsa lahendusena. Reeglina nõuavad sellised küberohud lunaraha vahemikus 300-500 USA dollarit. Siiski peaksite Te alati arvestama sellega, et ei ole mingit garantiid, et see makse aitab Teil tõesti saada kätte nende failide dekrüpteerimiseks vajalikku spetsiaalset võtit. Selleks, et vältida oma failide JA oma raha kaotust, peaksite järgima selle postituse järgneval leheküljel esitletud juhendit.

.zzz faililaiendi viiruse ülevaade:

 • see viirus kuulub lunavara sekka;
 • see programm tungib arvutitesse nakatunud e-kirja manuste kaudu;
 • .zzz faililaiend krüpteerib failid kasutades RSA-2048 algoritmi;
 • see lisab .zzz laiendi kõigile nakatunud failidele;
 • .zzz faililaiendi viiruse eemaldamine ei aita taastada nakatunud faile.

Kuidas eemaldada oma arvutist .zzz faililaiendi lunavara?

Kui Teie arvuti on nakatunud selle lunavaraga ja Teil ei õnnestu avada ühtegi oma faili, siis peaksite Te kõigepealt üritama oma arvutit internetist välja lülitada. Palun tehke seda esimesel võimalusel, et vältida oma failide edasist kaotust. Nüüd peaksite eemaldama selle lunavara pahatahtlikud failid ja taastama oma failid. See juhend peaks aitama Teil seda teha:

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

.zzz File Extension viiruse manuaalse eemaldamise juhend

Eemalda .zzz File Extension kasutades Safe Mode with Networking

 • Samm 1: Taaskäivita oma arvuti kuni hetkeni Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikka Start Shutdown Restart OK.
  2. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis vajutage mitu korda F8, kuni ekraanile ilmub Advanced Boot Options.
  3. Valige nimekirjast Safe Mode with Networking Valige 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Vajutage nuppu Power Windows sisselogimisekraanil. Nüüd vajutage ja hoidke all klaviatuuril olevat nuppu Shift ja klikkake Restart..
  2. Nüüd valige Troubleshoot Advanced options Startup Settings ja lõpuks vajutage Restart.
  3. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis valige Enable Safe Mode with Networking aknas Startup Settings. Valige 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Samm 2: Eemaldage .zzz File Extension

  Logige sisse oma nakatunud kontosse ja käivitage brauser. Laadige alla FortectIntego või muu legitiimne nuhkvara-vastane programm. Uuendage seda enne täielikku süsteemi skanneerimist ja eemaldage pahatahtlikud failid, mis kuuluvad Teie väljapressimiseks kasutatava tarkvara juurde ja viige .zzz File Extension eemaldamine lõpule

Kui Teie väljapressimiseks kasutatav tarkvara blokeerib Safe Mode with Networking, siis proovige edasist meetodit.

Eemalda .zzz File Extension kasutades System Restore

 • Samm 1: Taaskäivita oma arvuti kuni hetkeni Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikka Start Shutdown Restart OK.
  2. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis vajutage mitu korda F8, kuni ekraanile ilmub Advanced Boot Options.
  3. Valige nimekirjast Command Prompt Valige 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Vajutage nuppu Power Windows sisselogimisekraanil. Nüüd vajutage ja hoidke all klaviatuuril olevat nuppu Shift ja klikkake Restart..
  2. Nüüd valige Troubleshoot Advanced options Startup Settings ja lõpuks vajutage Restart.
  3. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis valige Enable Safe Mode with Command Prompt aknas Startup Settings. Valige 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Samm 2: Taastage oma süsteemi failid ja seaded
  1. Kui ilmub Command Prompt aken, siis sisestage cd restore ja klikkakeEnter. Sisestage 'cd restore' ilma jutumärkidega ja vajutage 'Enter'
  2. Nüüd tippige rstrui.exe ja vajutage uuesti Enter.. Sisestage 'rstrui.exe' ilma jutumärkidega ja vajutage 'Enter'
  3. Kui ilmub uus aken, siis klikkake Next ja valige taastamishetk enne seda, kui süsteemi infiltreerus .zzz File Extension. Selle tegemise järel klikkake Next. Kui ilmub 'System Restore' aken, siis valige 'Next' Valige oma süsteemi taastamise hetk ja klikkake 'Next'
  4. Nüüd klikkake Yes oma süsteemi taastamiseks. Klikkake 'Yes' ja alustage süsteemi taastamisega
  Olles taastanud oma süsteemi seaded varasema kuupäevani, laadige alla ja skanneerige oma arvutit programmiga FortectIntego ja veenduge, et .zzz File Extension eemaldamine on olnud edukas.

Lõpetuseks, peaksite alati mõtlema Teie väljapressimiseks kasutatava krüpteeritud tarkvara vastasele kaitsele. Selleks, et kaitsta oma arvutit .zzz File Extension ja teiste väljapressimiseks kasutatavate tarkvaralahenduste eest, kasutage tuntud nuhkvara-vastast programmi, nagu FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Kirglik viiruste uurija

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Gabriel E. Hall
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes