Eemaldage Js Miner (Eemaldamise juhend) - Tasuta juhised

Js Miner eemaldamise juhised

Mis on Js Miner?

Js Miner – legitiimne digitaalse valuuta kaevandamise programm, mida kuritarvitavad häkkerid

Js Miner trooja hobu

Js Miner on krüptokaevandaja, mida võivad kasutada veebilehtede omanikud selleks, et teenida raha oma lehe külastajate arvutite võimsuse abil (CPU ja GPU). See lahendus kasutab JavaScript koodi, et kaevandada Monerot iga kord, kui kasutaja külastab veebilehte. Kahjuks on aga kurikaelad avastanud, kuidas kuritarvitada münte kaevandavaid koode ning nad lisavad neid koode veebilehtedele illegaalselt, ilma kasutajaid teavitamata. See võib märkimisväärselt mõjutada igaühte, kes on troojaga nakatunud – levinud probleemid on seadme aeglustumine ja kokkujooksmine ning üleüldise jõudluse märkimisväärne langemine. Pahavaral on mitu erinevat versiooni ning need levivad peamiselt pahavaraliste veebilehtede kaudu.

KOKKUVÕTE
Nimi Js Miner
Liik Trooja hobu
Alamliik Krüptokaevandaja
Versioonid
 • JS:MINER-A
 • JS:MINER-B
 • JS:MINER-C
 • JS:MINER-D
 • JS:MINER-E
 • JS:MINER-F
 • JS:MINER-G
 • JS:MINER-H
 • JS:MINER-I
 • JS/CoinMiner
Sümptomid CPU ja GPU kasutus langenud, aeglustumine, arvuti kokkujooksmine
Levimine Pahavaralised või nakatunud veebilehed, rämpspost
Peamised ohud Võib riistvara ära rikkuda, lisanduvad pahavarad, varastatud isikuandmed
Eemaldamine Laadi alla ja paigalda FortectIntego või SpyHunter 5Combo Cleaner

Erinevalt legitiimsetest mündikaevandajatest mõjutab JS:Miner viirus seadet iga kord, kui see avatakse. Nii pea, kui pahavaraline komplekt käivitatakse arvutis ning paigaldatakse selle failid kaustadesse nagu AppData, Temp, Windows ja mujale, muudab viirus teatud sätteid ning hakkab tegema administraatori õigust vajavaid toiminguid, seda kõike sinu nõusolekuta. Pole kahtlustki, et Js Mineri eemaldamine on vajalik, kuna selle pikaajaline arvutis viibimine võib hävitada arvuti riistvara.

Nii pea, kui pahavara satub seadmesse, võib märgata järgnevaid sümptomeid:

 • suurenenud CPU ja GPU kasutus (üle 70%);
 • pidev kokkujooksmine;
 • tarkvaratõrked;
 • madal jõudlus jne.

On äärmiselt oluline need sümptomid ära tunda ning neid mitte segi ajada riistvara tõrke või arvuti vanusega. Arvutit tuleks skänneerida programmidega nagu FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või ükskõik millise muu usaldusväärse pahavaratõrjega. Selline programm suudab koheselt tuvastada, kas sinu seade on nakatunud.

Js Miner krüptokaevandajaJs Miner on ohtlik trooja hobu, mis suudab sihikuks oleva arvuti üle võtta ning kaevandada kriminaalide jaoks krüptovaluutat

Js Miner trooja – funktsioonid

Küberkriminaalide peamine eesmärk on nakatada võimalikult palju arvuteid – kõik nakatunud seadmed ühendatakse ühte nö kaevanduspunkti. Mida suurem on nakatunud arvutite hulk, seda suurem on ka soovitud krüptovaluuta hulk, mis toob häkkeritele rohkem raha (lühikese ajaperioodi jooksul saadakse samasse kaevandamisrahakotti münte).

Mõningatel juhtudel võib JS:Miner viirus tegutseda seadmes failitult ning kasutab hoopis brauserit. See suurendab pahavara järjekindlust ning võimaldab sellel end automaatselt uuendada või teha endast isegi koopiaid. Seega võib see tegutseda isegi siis, kui sa kustutad JS Mineri põhilise käivitusfaili. Sel põhjusel on turvaprogramm väga oluline – see leiab üles komponendid, mis peidavad end sügaval arvutisüsteemis.

Lisaks digitaalse valuuta kaevandamisele suudab pahavara varastada ka isikuandmeid (nagu näiteks sisselogimisandmed), salvestada klahvivajutusi, uurida süsteemi, võrgustiku ja tarkvara informatsiooni või teha isegi pilte töölauast. Pole mingi kahtlus, et JS:Miner tuleks eemaldada kohe, kui avastad midagi kahtlast, kuna häkkerid võivad varastada sinu raha või isegi identiteedi ning hävitada sinu seadme võimekuse.

Js Mineri versioonid

Viirusest on palju versioone, kuid kõige levinumad on JS:Miner-C ja JS/CoinMiner. Seni on turvaeksperdid avastanud järgnevad versioonid:

 • JS:MINER-A
 • JS:MINER-B
 • JS:MINER-C
 • JS:MINER-D
 • JS:MINER-E
 • JS:MINER-F
 • JS:MINER-G
 • JS:MINER-H
 • JS:MINER-I
 • JS/CoinMiner

Kõikide nende viiruste peamine eesmärk on salamisi kaevandada krüptovaluutat nakatunud arvutis. Mõningatel versioonidel on aga erilised funktsioonid.

Js Miner-C pahavara

JSMiner-C

JSMiner-C on kõige levinum liik, mis lisatakse kasutajate seadmetesse. Pahavara kasutab graafikakaardi ja protsessori võimsust, et kaevandada krüptovaluutat. Toimingu ajal töötavad arvuti ventilaatorid väga kõrgel tempol ning arvuti võib muutuda äärmiselt kuumaks. Kahjuks on vahel keeruline tuvastada CPU kasutus, kuna seda ei näidata Task Manageris. Soovitame kasutajatel laadida alla kolmanda poole tarkvara (nagu CPU-Z või Core Temp), mis suudavad detailselt kirjeldada iga riistvaraüksuse töökoormust.

JS/CoinMiner

Ka see versioon kasutab JavaScripti seadmete nakatamiseks. See on üsna sarnane teisele pahavaraversioonile, kuid selle puhul ei teki muid sümptomeid peale kõrgema CPU ja GPU kasutuse. JS/CoinMiner üritab vältida enda tuvastamist võimalikult kaua ning kaevandab krüptomünte vaikselt. Lisaks võib see versioon võimaldada teistel viirustel siseneda süsteemi ning see peidab end sügaval süsteemis. Selle küberohuga võitlemiseks tuleb kasutada pahavaratõrjet, just nagu ka teise versiooni korral.

Erinevad viisid, kuidas trooja hobud levivad

Trooja hobud on kavalad viirused, millel on mitu levimisviisi. Üks kõige levinumatest on nakatunud manuste lisamine e-kirjadele. Kui sa oled üks neist, kes avab absoluutselt iga kirja, mis sulle saadetakse – ole ettevaatlik, sest nii võib sinu seade nakatuda vaid paari hiireklõpsuga. Seda eriti siis, kui sa avad faile, mis on lisatud petturlikele kirjadele, arvates, et need on legitiimsed failid. Palun ole ettevaatlik, kuna küberkriminaalid kasutavad nutikaid sotsiaalse õngitsemise trikke selleks, et petta ohvreid ning panna neid klõpsama nakatunud linkidel või pahavaralistel .txt, .pdf, .doc või sarnastel failidel. Siin on näide ühest petturlikust e-kirjast:

Claim Your Tax Refund Online

Dear Taxpayer,

We identified an error in the calculation of your tax from the last payment amounting to $319.95. In order for us to return excess payment, you need to create a e-Refund account after which the funds will be credited to your specific bank account.

Please click “Get Started” below to claim your refund:

Get Started

Ole kahtlustav iga e-kirja suhtes, isegi, kui see näib olevat legitiimne. Enamikel juhtudel märgib sinu e-posti haldur kahtlaseid kirju rämpsuna, seega ära ignoreeri neid hoiatusi.

Js Miner pettuse näide

Trooja võib sinu seadmesse sattuda ka järgnevatel viisidel:

 • kahtlaste või häkitud veebilehtede kaudu;
 • failijagamise või torrentilehtede kaudu;
 • muugitud tarkvara, taaspakendatud programmi või muude käivitusfailide kaudu;
 • petturlike linkide ja pahavaraliste reklaamide kaudu;
 • võltside uuenduste jms kaudu.

Vabane Js Minerist, kasutades võimsat turvaprogrammi

Trooja hobud on eriti pahatahtlikud ning kasutavad tihti keerukat koodi (nagu juba mainisime, siis mõned variandid jäävad süsteemi alles isegi siis, kui põhiline käivitusfail on eemaldatud). Seetõttu pole hea mõte eemaldada Js Miner viirus käsitsi ning käsitsi tasuks seda teha ainult inimesel, kellel on rohkelt IT oskuseid.

Seepärast soovitavad küberturbe eksperdid valida JS:Mineri eemaldamiseks automaatne tee. Laadi alla FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või mõni muu usaldusväärne pahavaratõrje, uuenda seda ning käivita täielik süsteemiskänneering. Kuna troojad võivad takistada turvaprogrammil korralikult töötamist, peaksid sa avama arvuti režiimis Safe Mode with Networking.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

Js Miner manuaalse eemaldamise juhend

Eemalda Js Miner kasutades Safe Mode with Networking

Veendumaks, et viirus ei takista turvaprogrammi tööd, ava Safe Mode with Networking režiim vastavalt juhistele:

 • Samm 1: Taaskäivita oma arvuti kuni hetkeni Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikka Start Shutdown Restart OK.
  2. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis vajutage mitu korda F8, kuni ekraanile ilmub Advanced Boot Options.
  3. Valige nimekirjast Safe Mode with Networking Valige 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Vajutage nuppu Power Windows sisselogimisekraanil. Nüüd vajutage ja hoidke all klaviatuuril olevat nuppu Shift ja klikkake Restart..
  2. Nüüd valige Troubleshoot Advanced options Startup Settings ja lõpuks vajutage Restart.
  3. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis valige Enable Safe Mode with Networking aknas Startup Settings. Valige 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Samm 2: Eemaldage Js Miner

  Logige sisse oma nakatunud kontosse ja käivitage brauser. Laadige alla FortectIntego või muu legitiimne nuhkvara-vastane programm. Uuendage seda enne täielikku süsteemi skanneerimist ja eemaldage pahatahtlikud failid, mis kuuluvad Teie väljapressimiseks kasutatava tarkvara juurde ja viige Js Miner eemaldamine lõpule

Kui Teie väljapressimiseks kasutatav tarkvara blokeerib Safe Mode with Networking, siis proovige edasist meetodit.

Eemalda Js Miner kasutades System Restore

Sa saad vabaneda Js Minerist System Restore abil:

 • Samm 1: Taaskäivita oma arvuti kuni hetkeni Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikka Start Shutdown Restart OK.
  2. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis vajutage mitu korda F8, kuni ekraanile ilmub Advanced Boot Options.
  3. Valige nimekirjast Command Prompt Valige 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Vajutage nuppu Power Windows sisselogimisekraanil. Nüüd vajutage ja hoidke all klaviatuuril olevat nuppu Shift ja klikkake Restart..
  2. Nüüd valige Troubleshoot Advanced options Startup Settings ja lõpuks vajutage Restart.
  3. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis valige Enable Safe Mode with Command Prompt aknas Startup Settings. Valige 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Samm 2: Taastage oma süsteemi failid ja seaded
  1. Kui ilmub Command Prompt aken, siis sisestage cd restore ja klikkakeEnter. Sisestage 'cd restore' ilma jutumärkidega ja vajutage 'Enter'
  2. Nüüd tippige rstrui.exe ja vajutage uuesti Enter.. Sisestage 'rstrui.exe' ilma jutumärkidega ja vajutage 'Enter'
  3. Kui ilmub uus aken, siis klikkake Next ja valige taastamishetk enne seda, kui süsteemi infiltreerus Js Miner. Selle tegemise järel klikkake Next. Kui ilmub 'System Restore' aken, siis valige 'Next' Valige oma süsteemi taastamise hetk ja klikkake 'Next'
  4. Nüüd klikkake Yes oma süsteemi taastamiseks. Klikkake 'Yes' ja alustage süsteemi taastamisega
  Olles taastanud oma süsteemi seaded varasema kuupäevani, laadige alla ja skanneerige oma arvutit programmiga FortectIntego ja veenduge, et Js Miner eemaldamine on olnud edukas.

Lõpetuseks, peaksite alati mõtlema Teie väljapressimiseks kasutatava krüpteeritud tarkvara vastasele kaitsele. Selleks, et kaitsta oma arvutit Js Miner ja teiste väljapressimiseks kasutatavate tarkvaralahenduste eest, kasutage tuntud nuhkvara-vastast programmi, nagu FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Kirglik viiruste uurija

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Gabriel E. Hall
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes