Eemaldage Jager viirus (Edasi arendatud juhised) - Aug 2016 uuendus

Jager viiruse eemaldamise juhend

Mis on Jager lunavara viirus?

Jager viiruse analüüs

Häkkerid selgelt ei puhka uute pahavaraliste faile krüpteerivate rakenduste loomisest. Esile on kerkinud uus viirus, Jager viirus, mida tuntakse ka kui JagerDecryptor rakendust. See lunavara paistab olevat kompleksne ja hästi programmeeritud pahavara. See rakendab nii AES kui RSA algoritme selleks, et kodeerida isiklikku informatsiooni. See ei ole senimaani laialt levinud, kuid arvatakse, et see on kõigest nädalate küsimus, mil see muutub. Seega on äärmiselt oluline takistada selle juhtumist. Kui see pahavara on Teie seadme juba oma kontrolli alla võtnud ja olete paanikasse sattumas, siis rahustage end. Selles artiklis näitame Teile seda, kuidas Jagerit efektiivselt eemaldada. Te võite alustada sellega, et installeerite FortectIntego programmi, mis aitab Teil selle rakenduse korrektselt elimineerida.

Erinevalt mõnest teisest viirusest nagu näiteks NoobCrypt, mis suudeti viiruse uurijate poolt kiiresti lahti krüpteerida, on see oht seni ajani olnud alahinnatud. Õnneks on pahavaraspetsialist Jakub Knoustek kogunud näidise, seega on olemas võimalus, et spetsialistid suudavad leida dekrüpteerimiseks võimaluse. Täpsemalt just AES-256 šifri abil, lukustab Jager lunavara kasutaja failid. Veel enam, selleks, et kodeerida failid täielikult ja tagada see, et kasutajad ei ole võimelised faile lihtsasti dekrüpteerima, rakendab lunavara RSA-võtit. Selle tulemusena on failide tagasi saamiseks ainus võimalus saada kätte privaatvõti, mis on matemaatiliselt seotud avaliku võtmega. ES IV laiendus lisatakse kõigile rikutud failidele. Failide pealkiri võib sisaldada ka kombinatsiooni ,,!ENC”.

Üldiselt on nii, et kui tegemist on tähtsate failidega, siis ei tohiks kaaluda raha maksmist kui võimalikku valikut. Küberkriminaalid ei ole kohustatud Teie andmeid tagastama isegi siis, kui Te olete lunaraha maksnud. Rääkides lunarahast, tasub mainida seda, et häkkeritele meeldib oma ohvreid terroriseerida, seades lunaraha maksmisele ajaline piirang. Nad julgustavad kasutajaid ostma JagerDecryptor’it selleks, et saada kätte blokeeritud andmed. Lisaks sellele väidavad nad seda, et nad lubavad Teil dekodeerika ühe kuni 200KB-se faili selleks, et veenda Teid selles, et dekrüpteerimistarkvara töötab korralikult. Veel enam, kui ohver ei soorita makset 72 tunni jooksul, siis öeldakse, et andmed on kadunud. Lisaks sellele suureneb iga päeva järel makstava summa suurus veerandi võrra. Kahjuks ei ole IT-spetsialistid ikka veel suutnud välja arendada korralikku dekrüpteerimisprogrammi, sest häkkerid paistavad olevat lõpetanud selle serveri töö, kust näidiseksemplar kätte saadi. Seega tuleks failide dekodeerimise asemel keskenduda täielikult Jageri eemaldamisele.

Millal see lunavara mu arvutit nakatas?

On tõenäoline, et see viirus levib ebaturvaliste domeenide ja P2P failijgamisdomeenide kaudu. Spämmkirjad, mis on enamike häkkerite meelisviisiks oma viiruseid jagada, ei tohiks samuti võimalike jaotuskanalite seast välistatud olla. Küberkriminaalid on suutnud selle strateegia üpris hästi käppa saada. Kasutajad, kes avavad võltskirju transpordiagentuuridelt või maksudega seotud institutsioonidelt, satuvad tihti pettuse ohvriks. Ärge kiirustage iga manustega e-kirja avama, mille puhul on väidetavalt tegemist arvega või paki kohaletoimetamisdokumentidega. Juhul, kui Te ootate vastavasisulist kirja, siis võtke institutsiooniga otse ühendust. Ettevaatlikkus ei kaitse Teid mitte ainult Jager pahavara vaid ka teiste faile krüpteerivate viiruste eest.

Soovitused Jageri eemaldamiseks

Me soovitame Teil kohe valida selle programmi eemaldamiseks automaatne lahendus. Arvestades selle lunavara keerulist struktuuri, võib tulla välja, et selle käsitsi eemaldamine on eesmärgitu tegevus. Seega, installeerige arvutisse nuhkvara vastane rakendus nagu FortectIntego või SpyHunter 5Combo Cleaner. Tarkvara tegeleb lunavaraga kiiresti ja Jager on igaveseks eemaldatud. Lisaks sellele pakub programm võimalust eemaldada igasugust pahavara nagu kasutuskomplektid. Tulevikus on võimalik, et Jager viirus levib nende pahatahtlike failide abiga, seega on kohane kaitse suisa hädavajalik.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

Jager viiruse manuaalse eemaldamise juhend

Eemalda Jager kasutades Safe Mode with Networking

 • Samm 1: Taaskäivita oma arvuti kuni hetkeni Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikka Start Shutdown Restart OK.
  2. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis vajutage mitu korda F8, kuni ekraanile ilmub Advanced Boot Options.
  3. Valige nimekirjast Safe Mode with Networking Valige 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Vajutage nuppu Power Windows sisselogimisekraanil. Nüüd vajutage ja hoidke all klaviatuuril olevat nuppu Shift ja klikkake Restart..
  2. Nüüd valige Troubleshoot Advanced options Startup Settings ja lõpuks vajutage Restart.
  3. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis valige Enable Safe Mode with Networking aknas Startup Settings. Valige 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Samm 2: Eemaldage Jager

  Logige sisse oma nakatunud kontosse ja käivitage brauser. Laadige alla FortectIntego või muu legitiimne nuhkvara-vastane programm. Uuendage seda enne täielikku süsteemi skanneerimist ja eemaldage pahatahtlikud failid, mis kuuluvad Teie väljapressimiseks kasutatava tarkvara juurde ja viige Jager eemaldamine lõpule

Kui Teie väljapressimiseks kasutatav tarkvara blokeerib Safe Mode with Networking, siis proovige edasist meetodit.

Eemalda Jager kasutades System Restore

 • Samm 1: Taaskäivita oma arvuti kuni hetkeni Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikka Start Shutdown Restart OK.
  2. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis vajutage mitu korda F8, kuni ekraanile ilmub Advanced Boot Options.
  3. Valige nimekirjast Command Prompt Valige 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Vajutage nuppu Power Windows sisselogimisekraanil. Nüüd vajutage ja hoidke all klaviatuuril olevat nuppu Shift ja klikkake Restart..
  2. Nüüd valige Troubleshoot Advanced options Startup Settings ja lõpuks vajutage Restart.
  3. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis valige Enable Safe Mode with Command Prompt aknas Startup Settings. Valige 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Samm 2: Taastage oma süsteemi failid ja seaded
  1. Kui ilmub Command Prompt aken, siis sisestage cd restore ja klikkakeEnter. Sisestage 'cd restore' ilma jutumärkidega ja vajutage 'Enter'
  2. Nüüd tippige rstrui.exe ja vajutage uuesti Enter.. Sisestage 'rstrui.exe' ilma jutumärkidega ja vajutage 'Enter'
  3. Kui ilmub uus aken, siis klikkake Next ja valige taastamishetk enne seda, kui süsteemi infiltreerus Jager. Selle tegemise järel klikkake Next. Kui ilmub 'System Restore' aken, siis valige 'Next' Valige oma süsteemi taastamise hetk ja klikkake 'Next'
  4. Nüüd klikkake Yes oma süsteemi taastamiseks. Klikkake 'Yes' ja alustage süsteemi taastamisega
  Olles taastanud oma süsteemi seaded varasema kuupäevani, laadige alla ja skanneerige oma arvutit programmiga FortectIntego ja veenduge, et Jager eemaldamine on olnud edukas.

Lõpetuseks, peaksite alati mõtlema Teie väljapressimiseks kasutatava krüpteeritud tarkvara vastasele kaitsele. Selleks, et kaitsta oma arvutit Jager ja teiste väljapressimiseks kasutatavate tarkvaralahenduste eest, kasutage tuntud nuhkvara-vastast programmi, nagu FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Julie Splinters
Julie Splinters - Pahavara eemaldamise spetsialist

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Julie Splinters
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes