Eemaldage CryptoLockerEU viirus (Eemaldamise juhend) - Dekrüpteerimise õpetus

CryptoLockerEU viiruse eemaldamise juhend

Mis on CryptoLockerEU lunavaraviirus?

Veel üks vana CryptoLocker’i koopia: CryptoLockerEU lunavaraviirus

CryptoLockerEU viirus on taaskord näide lunavaraviirusest, mis kasutab vana ja teadatuntud lunavaraviiruse nime . Kord, kui viirus tungib süsteemi, ründab see kõiki ohvri arvutis olevaid faile. Kõik viiruse poolt leitud failid krüpteeritakse ning neile lisatakse juurde faililaiendus: .send 0.3 BTC crypt. Viirus jätab arvutisse lunarahateate, milles teavitatakse ohvrit küberrünnakust ning nõutakse lunaraha tasumist. Lunarahateate, mille nimi on ĐŔŃŘČÔĐÎ ŔŇÜ ÔŔÉËŰ.txt (tegemist on krüpteerimisveaga, lunarahateate nimi peaks olema РАСШИФРОВАТЬ ФАЙЛЫ.txt), kohaselt on viiruse täisnimi CryptoLockerEU 2016 rusia. Lunarahateade kinnitab, et ohvri failid on muudetud ning krüpteeritud RSA-2048bit algoritmiga, mille puhul on tegemist keerulise, tavaliselt sõjaväesüsteemides kasutatava, algoritmiga. Viiruse autorid nõuavad lunaraha 0.3 BTC (mis on umbes $320) tasumist seitsme päeva jooksul, vastasel korral kustutatakse dekrüpteerimisvõti. Huvitaval kombel annab viirus ka viiruse ID ja isegi neli erinevat e-posti aadressit, mille vahendusel saaks kurjategijatega ühendust võtta lunaraha tasumise teemadel. Hetkel teadaolevalt on need meiliaadressid järgnevad:

Kui see tülikas pahavara on su arvutit rünnanud, ära palun isegi kaalu lunaraha tasumist. Me mõistame, et su failid on sulle olulised, ent sa peaksid mõtlema laiemale perspektiivile. Iga kord, kui ohver maksab lunaraha, saavad küberkurjategijad motivatsiooni, et oma illegaalsete tegevustega jätkata. Pea meeles – pole mitte mingit garantiid, et kurjategijad aitavad sul tõepoolest failid taastada, isegi, kui sa maksad neile. Nad võivad lihtsalt võtta raha ja kaduda. Oma failide taastamiseks peaksid sa kasutama koopiaid või artikli allosas olevaid juhiseid. Enne andmete taastamist pead sa CryptoLockerEU viiruse oma süsteemist eemaldama, kasutades selle jaoks võimsat pahavaraeemaldajat nagu FortectIntego. Meil ei ole juhiseid CryptoLockerEU käsitsi eemaldamiseks, kuna sellise kaliibriga pahavarasid on väga keeruline käsitsi eemaldada.

Kuidas ma nakatusin selle krüptoviirusega?

Lunavaraviiruseid levitatakse e-kirjade, nakatunud veebilehtede või teiste virtuaalsete kanalite kaudu. Meeles tuleks hoida, et viirused levivad kõige tihemini turvalisena näivate dokumentide, failide ja tarkvarauuenduste kaudu. Seetõttu tuleb alati mõelda mitu korda enne, kui klõpsad millelegi. Ole väga ettevaatlik, kui avad kirju, mis on saadetud tundmatute inimeste poolt – isegi, kui kiri väidab, et sõnumi sus on oluline, ei tohiks sa seda usaldada. Näiteks, üks tänapäevaseid kõige ohtlikumaid arvutiviiruseid Locky levib hetkel võltside e-kirja manuste kaudu, mille nimi on “Dokument/foto/skänneering kontorist”, “Invoice” või midagi muud sarnast. Selliste manuste avamine võib tuua kaasa tõsised tagajärjed, seega ole ettevaatlik! Kõige tõhusam viis enda kaitsmiseks on regulaarselt koopiate tegemine ning usaldusväärse pahavaratõrje alla laadimine. Ära ka unusta turvaliselt veebis lehitseda!

Kuidas saan ma eemaldada CryptoLockerEU lunavaraviiruse oma arvutist?

CryptoLockerEU viirus on ohtlik, ent sa saad siiski oma arvuti taastada ilma tehniku abita. Kasuta selle ohtliku viiruse eemaldamiseks lihtsalt pahavaratõrjet. CryptoLockerEU lunavaraviiruse eemaldamiseks sobib nii viirusetõrje kui ka pahavaratõrje või nuhkvaratõrje. Soovitame kasutada CryptoLockerEU eemaldamiseks FortectIntego tarkvara, mis suudab eemaldada nii viirused kui ka pahavarad ja optimeerib su operatsioonisüsteemi tööd pärast rünnakut. Allpoolt leiad sa lunavaraviiruse eemaldamise täielikud juhised.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

CryptoLockerEU viiruse manuaalse eemaldamise juhend

Eemalda CryptoLockerEU kasutades Safe Mode with Networking

Kui su arvutit on rünnatud, peaksid sa järgima juhiseid ja eemaldama viiruse oma operatsioonisüsteemist nii kiiresti kui võimalik. Soovitatavalt peaksid sa arvuti taaskäivitama Safe Mode režiimis enne, kui sa üritad seda pahavara oma viirusetõrje abil eemaldada.

 • Samm 1: Taaskäivita oma arvuti kuni hetkeni Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikka Start Shutdown Restart OK.
  2. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis vajutage mitu korda F8, kuni ekraanile ilmub Advanced Boot Options.
  3. Valige nimekirjast Safe Mode with Networking Valige 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Vajutage nuppu Power Windows sisselogimisekraanil. Nüüd vajutage ja hoidke all klaviatuuril olevat nuppu Shift ja klikkake Restart..
  2. Nüüd valige Troubleshoot Advanced options Startup Settings ja lõpuks vajutage Restart.
  3. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis valige Enable Safe Mode with Networking aknas Startup Settings. Valige 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Samm 2: Eemaldage CryptoLockerEU

  Logige sisse oma nakatunud kontosse ja käivitage brauser. Laadige alla FortectIntego või muu legitiimne nuhkvara-vastane programm. Uuendage seda enne täielikku süsteemi skanneerimist ja eemaldage pahatahtlikud failid, mis kuuluvad Teie väljapressimiseks kasutatava tarkvara juurde ja viige CryptoLockerEU eemaldamine lõpule

Kui Teie väljapressimiseks kasutatav tarkvara blokeerib Safe Mode with Networking, siis proovige edasist meetodit.

Eemalda CryptoLockerEU kasutades System Restore

 • Samm 1: Taaskäivita oma arvuti kuni hetkeni Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikka Start Shutdown Restart OK.
  2. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis vajutage mitu korda F8, kuni ekraanile ilmub Advanced Boot Options.
  3. Valige nimekirjast Command Prompt Valige 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Vajutage nuppu Power Windows sisselogimisekraanil. Nüüd vajutage ja hoidke all klaviatuuril olevat nuppu Shift ja klikkake Restart..
  2. Nüüd valige Troubleshoot Advanced options Startup Settings ja lõpuks vajutage Restart.
  3. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis valige Enable Safe Mode with Command Prompt aknas Startup Settings. Valige 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Samm 2: Taastage oma süsteemi failid ja seaded
  1. Kui ilmub Command Prompt aken, siis sisestage cd restore ja klikkakeEnter. Sisestage 'cd restore' ilma jutumärkidega ja vajutage 'Enter'
  2. Nüüd tippige rstrui.exe ja vajutage uuesti Enter.. Sisestage 'rstrui.exe' ilma jutumärkidega ja vajutage 'Enter'
  3. Kui ilmub uus aken, siis klikkake Next ja valige taastamishetk enne seda, kui süsteemi infiltreerus CryptoLockerEU. Selle tegemise järel klikkake Next. Kui ilmub 'System Restore' aken, siis valige 'Next' Valige oma süsteemi taastamise hetk ja klikkake 'Next'
  4. Nüüd klikkake Yes oma süsteemi taastamiseks. Klikkake 'Yes' ja alustage süsteemi taastamisega
  Olles taastanud oma süsteemi seaded varasema kuupäevani, laadige alla ja skanneerige oma arvutit programmiga FortectIntego ja veenduge, et CryptoLockerEU eemaldamine on olnud edukas.

Boonus: Taastage oma andmed

Ülalnähtav juhend on mõeldud selleks, et aidata Teil oma arvutist eemaldada programm CryptoLockerEU. Taastamaks oma krüpteeritud faile, soovitame me kasutada detailset juhendit, mille on koostanud viirused.ee turvaeksperdid.

Kui Teie failid on krüpteeritud CryptoLockerEU poolt, siis võite Te nende taastamiseks kasutada mitmeid meetodeid.

Proovi Data Recovery Pro’d

On palju erinevaid faile taastavaid programme, mis lubavad täielikult taastada krüpteeritud failid, ent meie tiimi kogemuse kohaselt on Data Recovery Pro kõige usaldusväärsem. Pea aga meeles – isegi see programm võib ebaõnnestuda, kuna CryptoLockerEU lunavaraviirus krüpteerib faile tundmatu krüpteerimisvõtmega. Samas aga tasub seda programmi katsetada – see võib siiski taastada kõige olulisemad failid.

 • Laadi Data Recovery Pro;
 • Järgige neid Data Recovery paigaldamise samme ja installeerige programm oma arvutisse;
 • Käivitage see ja skanneerige oma arvutit, et tuvastada CryptoLockerEU lunavara poolt krüpteeritud failid;
 • Taastage need.

Lõpetuseks, peaksite alati mõtlema Teie väljapressimiseks kasutatava krüpteeritud tarkvara vastasele kaitsele. Selleks, et kaitsta oma arvutit CryptoLockerEU ja teiste väljapressimiseks kasutatavate tarkvaralahenduste eest, kasutage tuntud nuhkvara-vastast programmi, nagu FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Olivia Morelli
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes