Eemaldage Central Security Treatment Organization viirus (Eemaldamise juhend)

Central Security Treatment Organization viiruse eemaldamise juhend

Mis on Central Security Treatment Organization ransomware-viirus?

Kas sa peaksid kartma, kui näed Central Security Treatment Organization hoiatust?

Avastatud on uus ransomware-viirus, nimega Central Security Treatment Organization. Ka see viirus käitub sarnaselt paljudele teistele krüpteerivatele väljapressimisprogrammidele ning kasutab sarnast taktikat ohvritega manipuleerimiseks – viirus teeskleb end olevat ametlik organisatsioon. Sellel pahavaral ei ole aga mitte midagi pistmist ühegi taolise organisatsiooniga, kuna programmi eesmärk on krüpteerida ohvri andmed ning seejärel nõuda andmete eest lunaraha. Kuna viirus kasutab RSA-4096 krüptsiooni, on failid kahjuks pärast krüpteerimist kasutud. Üksnes ransomware-viiruse loojad teavad, mis võti avab krüpteeritud andmed, kuid muidugi ei ole nad nõus seda infot niisama jagama. Central Security Treatment Organization viiruse loojad nõuavad andmete eest 1.136 BTC’d, mis on umbes 625 dollarit. Kogu info krüpteerimise kohta jäetakse !Recovery_[random_symbols].html nimelise lunarahamärkmega ohvrile. Kui sa soovid Central Security Treatment Organization viirust kiirelt eemaldada, laadi endale FortectIntego ja skänneeri sellega oma operatsioonisüsteemi.

See ransomware-viirus levib samamoodi nagu Trooja hobu, mis tähendab, et viiruse arendajad jagavad seda väitega, et tegemist on turvalise failiga. Pärast seda, kui viirus on alla laaditud ja käivitub, krüpteerib see kõik failid, sealhulgas muusikafailid, videod, fotod, dokumendid, andmebaasid ja kõik muud potentsiaalselt kasulikud andmed. Pärast failide krüpteerimist lisab viirus kõikidele failidele .cry faililaienduse. Kord, kui failid on krüpteeritud, on neid võimatu avada. Seetõttu on ülimalt oluline, et sa kaitseksid oma arvutit ransomware-viiruste rünnakute eest aegsasti ja väldiksid rünnaku ohvriks langemist. Küberkurjategijad on viiruste levitamise viiside leiutamisel üsna loovad ning lisavad pahavaralisi kirjeid isegi täiesti usaldusväärsetele veebilehtedele. Kui viirus on su süsteemi sattunud, ei soovita me mitte mingil juhul lunaraha tasuda, kuna:

 1. Pakutav programm ei pruugi su faile dekrüpteerida;
 2. Pakutav programm võib su failid lahti muukida, ent tuua endaga kaasa teisi pahavarasid, mis põhjustavad sulle hiljem uusi probleeme.

Kui su arvuti on nakatunud, soovitame me sul Central Security Treatment Organization viiruse eemaldada, selle asemel, et asud oma krediitkaarti kasutama.

Kuidas see pahavara levib?

Nagu eelnevalt mainitud levib see viirus sarnaselt Trooja hobule, peites oma kavatsusi ja esitledes end turvalise failina. Tavaliselt saadavad kurikaelad seda faili e-kirjade kaudu Wordi, JS või .ZIP failidena. Ründajad kasutavad failide rikkumiseks mitmeid viise. Mõne faili puhul peavad nad lisama üksnes käivituskirje, mõned failid, sealhulgas võltsid Wordi failid, vajavad Makro-funktsiooni aktiveerimist. Ründajad võltsivad ka faililaiendusi ning manipuleerivad ohvritega, pannes neid uskuma, et tegemist on turvalise failiga – inimesed peavad .exe faile tavaliselt rohkem ohtlikeks, kuna seda faililaiendust kasutavad kurikaelad tihemini. Seetõttu võltsivad kurikaelad faililaiendusi: näiteks muudetakse pildifaili laienduseks image.jpg.exe. Kuna tavaliselt ei näita Windows faililaiendusi, võib ohvril see muutus kahe silma vahele jääda ning märgatakse üksnes image.jpg nime.

Pahavaraline fail võib sattuda arvutisse ka mõne võltsitud Java või Adobe uuendusega, mistõttu on äärmiselt oluline, et sa teaksid, kust laadida turvalisi uuenduseid. Ükskõik, millist programmi sa soovid alla laadida või uuendada, veendu, et failid pärineksid tarkvaraarendaja ametlikult kodulehelt. Vastasel juhul võid sa sattuda võltsingu otsa, mis levitab pahavara.

Kuidas Central Security Treatment Organization viirus eemaldada?

Central Security Treatment Organization viiruse eemaldamine ei ole sugugi lihtne. Me ei soovita enamjaolt selliseid programme käsitsi eemaldada, kui sa ei ole just IT-spetsialist, kellel on kogemusi pahavaradega. Central Security Treatment Organization viiruse eemaldamiseks soovitame me kasutada professionaalset pahavaratõrjet, mis on loodud pahavaraliste failide leidmise ja eemaldamise jaoks. Sa saad oma faile taastada varikoopia abil; kui sul ei ole varikoopiat, siis soovitame varuda kannatust – vahel suudavad pahavarauurijad luua tasuta dekrüpteerimisprogrammi konkreetse ransomware-viiruse jaoks. Kuna paljud taolised pahavarad on väga keerulised, võtab viiruse lahti muukimine ja dekrüpteerimisprogrammi loomine väga kaua aega, seega me rõhutame, et on äärmiselt oluline ennetada ransomware-viiruste rünnakuid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

Central Security Treatment Organization viiruse manuaalse eemaldamise juhend

Eemalda Central Security Treatment Organization kasutades Safe Mode with Networking

 • Samm 1: Taaskäivita oma arvuti kuni hetkeni Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikka Start Shutdown Restart OK.
  2. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis vajutage mitu korda F8, kuni ekraanile ilmub Advanced Boot Options.
  3. Valige nimekirjast Safe Mode with Networking Valige 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Vajutage nuppu Power Windows sisselogimisekraanil. Nüüd vajutage ja hoidke all klaviatuuril olevat nuppu Shift ja klikkake Restart..
  2. Nüüd valige Troubleshoot Advanced options Startup Settings ja lõpuks vajutage Restart.
  3. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis valige Enable Safe Mode with Networking aknas Startup Settings. Valige 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Samm 2: Eemaldage Central Security Treatment Organization

  Logige sisse oma nakatunud kontosse ja käivitage brauser. Laadige alla FortectIntego või muu legitiimne nuhkvara-vastane programm. Uuendage seda enne täielikku süsteemi skanneerimist ja eemaldage pahatahtlikud failid, mis kuuluvad Teie väljapressimiseks kasutatava tarkvara juurde ja viige Central Security Treatment Organization eemaldamine lõpule

Kui Teie väljapressimiseks kasutatav tarkvara blokeerib Safe Mode with Networking, siis proovige edasist meetodit.

Eemalda Central Security Treatment Organization kasutades System Restore

 • Samm 1: Taaskäivita oma arvuti kuni hetkeni Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikka Start Shutdown Restart OK.
  2. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis vajutage mitu korda F8, kuni ekraanile ilmub Advanced Boot Options.
  3. Valige nimekirjast Command Prompt Valige 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Vajutage nuppu Power Windows sisselogimisekraanil. Nüüd vajutage ja hoidke all klaviatuuril olevat nuppu Shift ja klikkake Restart..
  2. Nüüd valige Troubleshoot Advanced options Startup Settings ja lõpuks vajutage Restart.
  3. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis valige Enable Safe Mode with Command Prompt aknas Startup Settings. Valige 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Samm 2: Taastage oma süsteemi failid ja seaded
  1. Kui ilmub Command Prompt aken, siis sisestage cd restore ja klikkakeEnter. Sisestage 'cd restore' ilma jutumärkidega ja vajutage 'Enter'
  2. Nüüd tippige rstrui.exe ja vajutage uuesti Enter.. Sisestage 'rstrui.exe' ilma jutumärkidega ja vajutage 'Enter'
  3. Kui ilmub uus aken, siis klikkake Next ja valige taastamishetk enne seda, kui süsteemi infiltreerus Central Security Treatment Organization. Selle tegemise järel klikkake Next. Kui ilmub 'System Restore' aken, siis valige 'Next' Valige oma süsteemi taastamise hetk ja klikkake 'Next'
  4. Nüüd klikkake Yes oma süsteemi taastamiseks. Klikkake 'Yes' ja alustage süsteemi taastamisega
  Olles taastanud oma süsteemi seaded varasema kuupäevani, laadige alla ja skanneerige oma arvutit programmiga FortectIntego ja veenduge, et Central Security Treatment Organization eemaldamine on olnud edukas.

Boonus: Taastage oma andmed

Ülalnähtav juhend on mõeldud selleks, et aidata Teil oma arvutist eemaldada programm Central Security Treatment Organization. Taastamaks oma krüpteeritud faile, soovitame me kasutada detailset juhendit, mille on koostanud viirused.ee turvaeksperdid.

Kui Teie failid on krüpteeritud Central Security Treatment Organization poolt, siis võite Te nende taastamiseks kasutada mitmeid meetodeid.

Laadi Data Recovery Pro

Sa võid proovida oma faile dekrüpteerida selle programmi abil – on võimalik, et see suudab .cry faile parandada. Järgi selle jaoks allolevaid juhiseid:

 • Laadi Data Recovery Pro;
 • Järgige neid Data Recovery paigaldamise samme ja installeerige programm oma arvutisse;
 • Käivitage see ja skanneerige oma arvutit, et tuvastada Central Security Treatment Organization lunavara poolt krüpteeritud failid;
 • Taastage need.

Windows Previous Versions meetod

Sa võid proovida oma failide taastamiseks ka Windows Previous Versions funktsiooni. See meetod aitab taastada üksikuid faile. Pea aga meeles, et see meetod töötab ainult siis, kui su arvutis on Windows Previous Versions funktsioon lubatud. 

 • Tuvastage taastamist vajav krüpteeritud fail ja klikake sellel parema hiireklahviga;
 • Valige “Properties” ja minge “Previous versions” aknasse;
 • Siin, “Folder versions”, tutvuge iga faili saadaoleva koopiaga. Te peaksite valima versiooni, mida taastada soovite ja klikkama nupul “Restore”.

Lõpetuseks, peaksite alati mõtlema Teie väljapressimiseks kasutatava krüpteeritud tarkvara vastasele kaitsele. Selleks, et kaitsta oma arvutit Central Security Treatment Organization ja teiste väljapressimiseks kasutatavate tarkvaralahenduste eest, kasutage tuntud nuhkvara-vastast programmi, nagu FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Olivia Morelli
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes