Raskusaste:  
  (77/100)

KMSPico viirus. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Ugnius Kiguolis poolt - -   KMSPico | Liik: Pahavara

Kuidas KMSPico viirus töötab?

KMSPico virus

Kuigi paljud arvutikasutajad otsivad KMSPico tasuta alla laadimise linki, ei soovita me seda teha. KMSPico on väga ohtlik programm, mis on tuntud ka Windowsi aktiveerijana. Programm ei ole kuidagi Microsoftiga seotud ning tegemist on ebaseadusliku programmiga, mis võib nakatada su arvutit viirustega. Kuigi programm ise ei ole pahavaraline, on enamus veebilehti, mis pakuvad selle alla laadimise linki, ebausaldusväärsed ning levitavad pahavara. Ebaseaduslikke programme levitavatest veebilehtedest ei saagi muud oodata. 

Nagu oleme eelnevalt maininud, võib KMSPico toimetada su operatsioonisüsteemi mitmeid tõsiseid viiruseid, kuna häkkerid teavad, et arvutikasutajad otsivad võimalusi, kuidas saada häid programme tasuta, seega kasutavad küberkurjategijad iga võimalust.

Nad lisavad enim otsitud programmidele juurde pahavaralisi lisandeid, nagu Troojasid, usse või vähem kahjulikke reklaamvarasid. KMSPico viiruse puhul on täheldatud, et see reklaamib tihtipeale reklaamvara ning seetõttu nimetavad mõned turvaeksperdid seda kahjulikku programmi ka KMSPico reklaamvaraks. See ei ole aga õige kategooria sellele programmile. 

Me soovitame tungivalt hoida eemale kõikidest ebaseaduslikest programmidest ning neid MITTE alla laadida. Tegemist EI ole turvaliste programmidega. Sa ei saa olla kunagi täiesti kindel, milliseid lisafunktsioone sellisel programmil on. Kui sa soovid kasutada Windowsi täielikku, turvalist ja legaalset versiooni, peaksid sa ostma Microsoftist ametliku litsentsivõtme.

KMSPico üks kahtlaseid funktsioone on ka see, et programm palub sulgeda kõik arvutis olevad turvaprogrammid. See on märk sellest, et programm üritab arvutisse toimetada küberohte. Kui sa oled selle ebaseadusliku programmi alla laadinud, soovitame me sul kontrollida oma arvutit pahavaratõrjega nagu Reimage ja näha, kas sa oled koos KMSPico zip failiga laadinud arvutisse mingeid pahavaralisi programme.

Pea meeles, et enamus pahavaralisi programme ei avalda end koheselt. Nad võivad salamisi koguda su kohta andmeid või rünnata su arvutit järsult mõne lisanduva pahavaraga.

Kuidas toimetab KMSPico pahavara su arvutisse teisi programme?

Nagu mainitud, siis peaks KMSPico fail iseenesest olema turvaline. Mitmed arvutikasutajad on aga täheldanud, et KMSPico ei tööta või nad on märkanud peale selle alla laadimist midagi kahtlast. Sellel fenomenil on üsna lihtne selgitus. Potentsiaalselt soovimatute või pahavaraliste programmide loojad kasutavad tarkvarakomplekte ehk lisavad oma kahtlase programmi teiste programmide installatsiooni.

Ka KMSPico installeerimise juures võivad olla teised programmid, mida võid juhuslikult alla laadida. OLE ETTEVAATLIK, sest need lisaprogrammid võivad olla pahatahtlikud ja kahjulikud su arvutile! On selge, et laadides ebaseaduslikke programme, ei saa sa usaldada selle poolt soovitatud programme.

KMSPico eemaldamise juhend

KMSPico viirus on äärmiselt ebausaldusväärne. Kuigi seda on võimalik käsitsi eemaldada, ei saa sa kunagi olla kindel, kas laadisid sellega koos veel teisigi pahavarasid või mitte. Seetõttu soovitame me skänneerida arvutit võimsa pahavaratõrjega nagu Reimage ja eemaldada automaatselt kõik kahtlased programmid ning failid. See on kõgie kiirem ja lihtsam võimalus oma arvuti puhastamiseks kõikidest soovimatutest programmidest. Kui sa soovid kustutada üksnes KMSPico, kustuta oma arvutist alljärgnevad failid ja kaustad: 

  • AutoPico.exe
  • Service_KMS.exe
  • unins000.exe
  • KMSELDI.exe
  • UninsHs.exe
  • tap-windows-9.21.0.exe

Lisafailid ja kaustad, mis tuleks eemaldada:

Kustuta AutoPixo.exe, installAll.cmd, Access_KMS_Client.OOB.xrm-ms ja Access_KMS_Client.PL.xrm-ms ning teised failid KMSPico kaustast, mis asub programmifailides (C:\Program Files). Mine ka stardimenüüst programmide juurde (Start menu > Programs) ning kustuta ka sealt KMSPico kaust. 

Me soovitame ka hoolikalt kontrollida Windows Registry kirjeid ja eemaldada kõik seotud võtmed. See on üsna keeruline ning me ei soovita Windows Registry kirjetes teha mitte ühtegi muudatust, kui sa ei ole just väga kogenud arvutikasutaja. Vastasel korral võid sa hoopistükkis kustutada kasulikud failid ja seeläbi tarkvara rikkuda.

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara KMSPico nende programmide abiga: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara KMSPico viirus eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara KMSPico viirus maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes
Me oleme testinud Malwarebytes efektiivsust KMSPico viirus eemaldamisel (2017-07-28)
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes
Me oleme testinud Malwarebytes efektiivsust KMSPico viirus eemaldamisel (2017-07-28)
KMSPico viirus hetktõmmis
KMSPico viirus hetktõmmis

KMSPico viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-kmspico-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes