Raskusaste:  
  (45/100)

Eemaldage Win32.CoinMiner (Eemaldamise juhend) - Jan 2018 uuendus

Linas Kiguolis poolt - -   CoinMiner | Liik: Pahavara

CoinMiner viirus on endiselt veel aktiivne

Pildil on näha Win32.CoinMiner-it

CoinMiner viirus aitab kaevandada bitcoine kasutajate arvutites. Tarkvara ise ei ole pahavaraline, kuid seda võib sellena võtta, kuna see satub seadmesse tavaliselt ilma kasutaja otsese nõusolekuta, maskeerudes teise programmi taha. Coin Miner on kübermaailmas tegutsenud alates 2011. aastast.

Õnneks saab CoinMinerit tuvastada enamike turvaprogrammidega, nende seas Windows Defender. Tavaliselt ilmutab see end teavituses trojan:win32/coinminer!bit or win32/coinminer!bit. Kui see pahavara peaks sattuma su operatsioonisüsteemi lähedale, peaks turvaprogramm selle sekundite jooksul blokeerima. Kui sa tahad aga kontrollida, ega see oht sinu arvutis ei pesitse, kasuta kolmandate poolte turvaprogramme nagu Reimage Reimage Cleaner Intego või Malwarebytes, mis aitavad sul CoinMineri ka eemaldada.

Alates selle esimesest versioonist on pahavara ilmunud välja erinevates versioonides. Siin on mõned neist: 

  • Win32/CoinMiner.EE
  • Win32/CoinMiner.DV
  • Win32/CoinMiner.BB

Kaevandaja võib arvutisüsteemis avada ka käskluse cgminer.exe. Kuigi kaevandaja ei jäta arvuti töölauale ühtegi nähtavat jälge, saad sa kahtlustada selle olemasolu, kui su seade hakkab halvemini töötama. Süsteemi programmid võivad muutuda aeglaseks või isegi üldse mitte reageerida. Sa võid märgata CoinMineri kirjet Task Manageris. Vahel võib see kasutada enam kui 40% CPU-st.

Seega on aeglane arvutisüsteem üks peamiseid krüptovaluutade kaevandajatega seonduvaid probleeme. Oma arvuti jõudluse parandamiseks ja selle taastamiseks pead sa eemaldama CoinMiner viiruse, et see ei saaks su süsteemi ressursse enam kasutada. Kui sa tahad teada, kuidas see sinu Windowsi sai, loe edasi.

Kaevandajad – need peidavad end brauserilaienduse taga

Krüptovaluuta kaevandamine on pahavaraarendajate uus trend. Suur hulk avastatud brauseripluginaid Chrome'i poes, Google Play rakendustepoes ja Apple poes tõestavad seda väidet. Õnneks saad sa soovimatust tarkvarast eemale hoida, kasutades kaevandamisvastaseid brauserilaiendusi. Ka nende laadimisel tuleks aga olla väga ettevaatlik.

Kui sa uuendad oma viirusetõrjet, suudab ka see blokeerida taoliseid nakkuseid. Kuna häkkerid on pannud oma tähelepanu krüptovaluuta kaevandajatele, mitte tavapahavarale, oleks vale ignoreerida võimalust, et selline kaevandaja võidakse arvutisse toimetada üheskoos lunavaraga – nii saavad petturid oma kasumit duubeldada. 

Seega on ülimalt tähtis hoida oma arvutisüsteem uuendatud. Pane tähele, kust sa laadid uusi rakendusi. Tasuta programmid, meediapleierid ja failimuutjad võivad endaga kaasas kanda soovimatuid manuseid, mis peidavad end “Recommended” või “Custom” installeerimissätete taha. Seepärast peaksid sa installeerimisel olema tähelepanelik igal sammul enne, kui vajutad “Install” nuppu. 

Pilt imiteerib Win32.CoinMineri CPY kasutustWin32.CoinMiner mõjutab otseselt sinu PC jõudlust.

Win32.CoinMineri eemaldamine

Uuendatud viirusetõrje blokeerib ohu enne, kui see süsteemi saab tulla. Mõne kasutaja sõnul ei aidanud Windows Defender ja mõni muu kolmanda poole tarkvara neil eemaldada CoinMiner viirust. Sellisel juhul peaksid sa skänneerima arvutit pahavaratõrjega.

Kui krüptovaluuta kaevandaja tuli süsteemi koos mõne trooja või tagauksega, taaskäivita arvuti turvarežiimis Safe Mode ja skänneeri arvutit viirusetõrje ning pahavaratõrjega. Sa võid seda sammu korrata ka tavarežiimis. Need sammud peaksid CoinMineri eemaldama täielikult.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Reimage Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Reimage ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

Autori kohta

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Linas Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-win32-coinminer.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes


Teie arvamus Win32.CoinMiner kohta