Eemaldage “Internet Security Alert” viirus (Eemaldamise juhend) - uuendatud Oct 2018

“Internet Security Alert” viiruse eemaldamise juhend

Mis on "Internet Security Alert" viirus?

Internet Security Alert code 055BCCAC9FEC – võlts hoiatus, millega hirmutatakse ohvreid

"Internet Security Alert" viiruse hüpikaknad

Internet Security Alert on eksitav tõrkesõnum, mis võib häirida brausimisseanssi. Tüüpiliselt kasutatakse neid võltse hoiatussõnumeid selleks, et panna inimesi uskuma nagu nende arvutid oleksid nakatunud ohtliku viirusega. Kui sa näed oma töölaual teavitust nimega “Internet Security Alert! Code: 055BCCAC9FEC”, ignoreeri seda sõnumit ning skäneeri arvutit nuhkvaratõrjega.

Nimi Internet Security Alert
Tuntud ka kui Internet Security Alert Code 055BCCAC9FEC; Internet Security Alert Code 055; Red Screen Internet Security Alert
Liik Reklaamvara, tehnilise toe pettus
Hoiatuse põhivärv Punane
Enim mõjutatud brauserid Chrome, Firefox, Edge
Pettuse peamine põhimõte Väidab, et kasutaja arvuti on nakatunud pahavaraga või annab teada, et isikuandmed on ohus
Eemaldamine Vahel on reklaamvara eemaldamine keeruline, kuna see peidab end erinevate nimede all. Kõige lihtsam viis probleemi leidmiseks – kasuta professionaalset tööriista nagu FortectIntego

Tavaliselt ilmub Internet Security Alert code välja selleks, et petta inimesi helistama teatud numbrile, eesmärgiga seejärel paluda kaugjuhitavat ligipääsu arvutisse. Hoiatus kasutab punast värvi ning väidab, et teenus parandab ohvri arvutis oleva kriitilise “tõrke”. Kinnitame sulle, et petturid, kes selle pettuse taga on, ei tohiks mitte kunagi saada sinu arvutisüsteemile ligipääsu.

Pettus väidab, et sinu isikuandmed nagu paroolid, pangakonto andmed või kõvakettal olevad failid on ohus. Sellistel teavitustel pole aga mitte mingit võimalust süsteemi kontrollimiseks, seega sa võid olla täiesti kindel selles, et ainus probleem, mis sul on, on reklaamvara. Ehkki Windows Internet Security Alert hüpikaken väidab end olevat seotud Windowsi tehnilise toe grupiga, ära helista telefoninumbrile (866) 564-0233, et parandada “probleem”.

Pahavaraline Internet Security Alert code 055 on loodud selleks, et promoda partnerluses olevaid programme või petta sind väljastama oma isikuandmeid, et petturid saaksid välja petta raha ning teenida kasumit. Mitmed kahtlased veebilehed võivad sind suunata selliste “teavituste” juurde, kuna need esitlevad võltse reklaame ja hüpikaknaid. Isegi juhuslik hiireklõps võib olla põhjus, miks pahavara on sinu arvutisse sattunud.

Pea meeles, et Microsoft Windows ei näita kunagi taoliseid teavitusi võimalike arvutis olevate ohtude kohta ning nad ei avalda oma tehnilise toe telefoninumbrit mitte kunagi kusagil mujal peale oma ametliku kodulehe. Ära usu seda pettust ning selle asemel, et osta ebausaldusväärne turvaprogramm või esitada oma isikuandmed, julgustame sind skäneerima oma arvutit FortectIntego abil ning eemaldama Internet Security Alert code 055 probleemi.

Lisaks on kirjeldatud pettus väga sarnane teistele petturlikele sõnumitele, mida küberkriminaalid kasutavad selleks, et meelitada heausklikke kasutajaid helistama petturitele. Usunwirusa.pl tiimi kohaselt on ühed kõige levinumad taolised pettused “Microsoft System Security Alert” ja “Windows Security Alert.” Veendu, et eemaldad sellised ohud, eemaldades vastutava reklaamvara kohe pärast selle märkamist. Internet Security Alert eemaldamiseks kontrolli viimati paigaldatud vabavarasid ning eemalda kahtlased kirjed.

"Internet Security Alert" petusõnum"Internet Security Alert" viirus saadab ohvri veebibrauseri kaudu petturlikke sõnumeid ning näitab neid otse kasutaja arvutiekraanil. Need hirmuäratavad sõnumid on loodud veenmaks kasutajaid vajaduses helistada tehnilise toe petturitele.

Pahavaralised veebilehed võivad käivitada pahavara laadimise

Pahavaraarendajad panustavad oma reklaamide disaini väga palju, tagamaks, et need on meelitava välimusega ning köidavad naiivseid arvutikasutajaid.

Pahavaralised reklaamid promovad tavaliselt:
1. ostukuponge;
2. hasartmängulehti;
3. täiskasvanute kohtingulehti;
4. tundmatute kolmandate poolte tarkvara või pluginaid.

Pärast reklaamil klõpsamist võib see suunata veebilehtedele, kus promotakse pahavaralist sisu või algatatakse hoopis mõne riskantse pahavara paigaldamine. Kui sa kohtad ebausaldusväärsele lehele ümbersuunamist, lahku lehelt koheselt ja väldi tulevikus reklaamidele klõpsamist.

Kui su arvuti nakatub reklaamvaraga, võib see järjekindlalt laadida teisi potentsiaalselt soovimatuid programme (PUP-e) või pluginaid ning koguda brausimisega seonduvaid andmeid nagu IP-aadress või asukoht ja kasutada neid andmeid selleks, et disainida ahvatlevaid reklaame, mis vastavad sinu huvidele paremini.

Nipid, kuidas vältida Windows Internet Security Alert rünnakut:

1. Hoia oma turvaprogramm regulaarselt uuendatuna, vältimaks, et häkker saab kasutada haavatavusi, mille kaudu luua erinevaid reklaamvarasid, pahavara, nuhkvara jne.
2. Ära esita kunagi oma krediitkaardi või pangakonto andmeid.
3. Ära klõpsa pahavaralistel reklaamidel ning ära nõustu laadima pluginaid, mis on loodud tundmatute tarkvaraarendajate poolt.
4. Laadi rakendused üksnes tunnustatud vahendajate kaudu ning võimalusel kasuta otselinki.
5. Ära jäta kunagi paigaldamisprotsessis samme vahele, kuna mõned potentsiaalselt soovimatud programmid on peidetud tavarakenduste “valikuliste komponentide” hulka.

Internet Security Alert probleemi saab eemaldada kasutades ühte kahest meetodist

Selleks, et “Internet Security Alert” viirus eemaldada, võid sa valida kahe valiku vahel – käsitsi või automaatselt eemaldamine. Meie IT-eksperdid soovitavad valida automaatse eemaldamise turvaprogrammi abil, kuna sinu arvuti võib olla nakatunud ka teiste pahavaraliste programmidega, millest sa võib-olla teadlik ei olnud.

Selleks, et leida üles kõik kahtlased komponendid ning vabaneda Internet Security Alert hüpikaknast jäädavalt, peaksid sa tegema uuendatud nuhkvaratõrjega kogu süsteemile skäneeringu. Ära unusta valida ka usaldusväärne turvaprogramm ning laadi see alla tunnustatud vahendajalt.

Pea meeles, et küberkurjategijad pakuvad kasutuid ja ülehinnatud turvarakendusi, seega sa ei tohiks neid usaldada. Petturid võivad nakatada sinu arvutit pahavaraga pärast seda, kui on petnud sind uskuma, et Windows Internet Security Alert pettus on reaalne. Kui sind on juba petetud paigaldama või ostma see programm, võta ühendust pangaga ning anna teada autoriseerimata tehingust.

Kui sa soovid valida Internet Security alert code 055 eemaldamiseks käsitsi meetodi, järgi allpool olevaid samme. Ole väga hoolikas sammude järgmisel, kuna kasulike süsteemifailide eeemaldamine võib kaasa tuua lisanduvaid probleeme.

FortectIntego aitab eemaldada viiruse kahjusid. SpyHunter 5Combo Cleaner ja Malwarebytes aitavad tuvastada potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning nendega seotud faile ja registrikirjeid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

“Internet Security Alert” viiruse manuaalse eemaldamise juhend

Eemaldage “Internet Security Alert” süsteemidest Windows

Kasuta juhiseid selleks, et puhastada oma Windows arvuti kahtlastest rakendustest. Palun kustuta kõik kahtlased kirjed, et täielikult eemaldada oma arvutist võltsid reklaamid.

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri “Internet Security Alert” ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi “Internet Security Alert” või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'

Eemaldage “Internet Security Alert” süsteemist Mac OS X

Selleks, et vabaneda punasest hoiatusekraanist Mac OS X süsteemis, järgi alljärgnevaid juhiseid. Sul on vaja süsteemist üles leida reklaamvara tüüpi programmid ning need maha laadida.

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles “Internet Security Alert” või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'

Eemaldage “Internet Security Alert” viirus programmist Microsoft Edge

Edge'i parandamiseks ja pettuse eemaldamiseks veebilehitsejast pead järgima allpool olevat juhist.

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks “Internet Security Alert” Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

Eemaldage “Internet Security Alert” Mozilla Firefox (FF) juurest

Selleks, et eemaldada Internet Security Alert hüpikaken Firefoxist, pead sa järgima allpool olevat juhist:

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali “Internet Security Alert” ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii “Internet Security Alert” eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'

Eemaldage “Internet Security Alert” Google Chrome juurest

Selleks, et vabaneda Chrome'is sellest teavitusest, soovitame brauseri lähtestada.

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali “Internet Security Alert” ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii “Internet Security Alert” eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks

Eemaldage “Internet Security Alert” Safari juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles “Internet Security Alert” või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia “Internet Security Alert” eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Olles desinstalleerinud selle potentsiaalselt mittesoovitava programmi (PUP) ja korda teinud oma iga veebibrauseri, soovitame me Teil skanneerida oma arvutit tuntud nuhkvara-vastase programmiga. See aitab Teil saada lahti “Internet Security Alert” registri jälgedest ja samuti identifitseerida sellega seotud parasiidid või võimalikud pahavara nakatumised Teie arvutis. Selleks puhuks on Teil võimalik kasutada meie kõrgeima hinnanguga pahavara eemaldajat: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Linas Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes