Raskusaste:  
  (30/100)

Eemaldage Pop-up reklaamid (Eemaldamise juhised) - Jul 2017 uuendus

Olivia Morelli poolt - - | Liik: Reklaamvara

Mis on need tüütud pop-up reklaamid, mis mu brauserisse ilmuvad? 

Pop-up ads

Kui juhuslikud pop-up reklaamid ehk hüpikreklaamid segavad su veebitegevusi, peaksid sa skänneerima oma arvutit nuhkvaratõrjega. Oleme üsna kindlad, et turvaprogramm annab sulle teada, et su brauseris on NameViewPasswordOffers4UJollywalletSuperfish või muud reklaamvarad, brauserikaaperdajad või potentsiaalselt soovimatud programmid ning just need põhjustavadki tüütuid reklaame ja ümbersuunamisi.

Taolised programmid võivad kaaperdada kõiki veebilehitsejaid (Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera, jne.), kuna need sobivad kõikidele brauseritele. Peale veebilehitseja üle kontrolli võtmist hakkab pahavara arvutikasutaja tegevusi jälgima ja koguma infot kasutaja kohta. Peale seda, kui programm on välja selgitanud kasutajale huvi pakkuvad otsingumärksõnad ja enim külastatud veebilehed, hakkab programm näitama hüpikreklaame, bännereid, linke ja muud sellist.

Enamus reklaamvara poolt näidatavaid reklaame näevad välja väga kasulikud ning reklaamivad pealtnäha kasulikke asju nagu soodustused, hinnavõrdlused, uuendused jne. Reklaamid võivad kasutada varastatud logosid, ahvatlevaid pilte ja muud taolist – seda kõike selleks, et meelitada kasutajat reklaamil klõpsama ja suunata seejärel teatud veebilehele. Pole aga mitte mingit garantiid, et pop-up reklaamid ei juhata sind ebaturvalistele, kahtlastele ja isegi pahavara sisaldavatele veebilehtedele. Tülikaid pop-up reklaame tekitavad reklaamvarad võivad su arvuti muuta aeglaseks ja häirida ka veebibrauseri jõudlust.

Kui sa oled oma veebibrauseris märganud tüütuid pop-up reklaame, ei tohiks sa rohkem aega kulutada ning peaksid arvutit skänneerima usaldusväärse viirusetõrega nagu Reimage Reimage Cleaner .

Pop-up ads
Pop-up reklaamid

Kuidas satuvad pop-up reklaamid mu arvutisse?

Juhuslikke pop-up reklaame näitavad reklaamvarad satuvad arvutitesse väga kavala meetodi abil. Nimelt kasutab reklaamvara mitmeid vabavaralisi programme (näiteks PDF-loojad, videotarkvarad, videosalvestusprogrammid jms). Taoliste programmide loojatele tasutakse selle eest, et nad promoksid erinevaid pluginaid, tööribasid ja muid sarnaseid programme ning lisaksid need oma programmi installatsiooni lisavalikutesse. Kui sa soovid selliseid tülikaid lisandeid vältida, peaksid sa meeles pidama järgmiseid punkte.

  • Enne programmi laadimist peaksid sa lugema, mis on kirjas programmi privaatsuspoliitikas ja kasutustingimustes. Kui tingimustes on kirjas midagi kolmandate poolte sisu, reklaamimise või sinu andmete kogumise kohta, oleks mõistlik programmi laadimine tühistada.
  • Vali programme laadides “Custom” või “Advanced” seaded, mis avavad lisaprogrammide nimekirja. Seal saad sa tühistada kõikide soovimatute programmide laadimise. 
  • Lisaks Custom või Advanced seadetele peaksid sa ka keelduma pakkumistest, mis paluvad muuta oma brauseri avaleheks või vaikimisi otsingumootoriks midagi kahtlast.
  • Laadi arvutisse usaldusväärne viirusetõrje, mis aitab arvutit kaitsta selliste kahtlaste programmide eest.

Kuidas pop-up reklaame eemaldada?

Kui su veebibrauserisse ilmuvad juhuslikud pop-up reklaamid, on see selge märk sellest, et su arvuti on nakatunud reklaamvara või mõne muu sarnase soovimatu programmiga. Taoliseid programme levitatakse internetis väga aktiivselt erinevate kahtlaste meetodite abil, seega ei ole mingi üllatus, kui ka sinu arvuti on kaaperdatud.

Pop-up reklaamidest ja reklaamvaradest ei ole õnneks eriti keeruline vabaneda. Selle jaoks peaksid skänneerima oma arvutit ühega allpool mainitud programmidest ning võid tülikad programmid eemaldada automaatselt viirusetõrje abil. 

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

Pop-up reklaamide manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Olivia Morelli
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-pop-up-ads.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes