Eemaldage DNS Unlocker reklaamvara (Eemaldamise juhised) - uuendatud Aug 2018

DNS Unlocker reklaamvara eemaldamise juhend

Mis on DNS Unlocker reklaamvara?

Mida pean ma DNS Unlocker'i kohta teadma?

DNS Unlocker adware

DNS Unlocker viirus on tasuta rakendus, mis on interneti kasutajate seas tekitanud mitmeid erinevaid arutelusid. Seega on turvaeksperdid asunud seda hoolikamalt uurima. Kahjuks pole tulemused just väga meeldivad, sest paistab, et seda tarkvara on võimalik kategoriseerida nii reklaamvara kui potentsiaalselt soovimatu rakendusena.

Nii nagu selle kloon CloudScout, lubab see: Avada tasuta blokeeritud veebilehed ja digimeedia! Meie DNS-teenus on kiirem kui VPM, kergemini seadistatav… Siiski paistab, et rakenduse arvutisse pääsemiseks ei pea isegi mõtlema selle allalaadimisele ja see võib arvutisse pääseda ilma kasutaja otsese heakskiiduta. Seda seetõttu, et see levib petturliku tarkvara levitamiseks tihti kasutatava kimpjaotusstrateegia kaudu.

Turvaeksperdid on tuvastanud, et see on levinud koostöös muu vabavara, näiteks allalaadimishaldurite, PDF-loojate, meediapleierite ja muu sellisega. Selliseid tarkvarakimpe propageeritakse tavaliselt sellistel hästituntud saitidel nagu download.com, soft32.com, cnet.com jne. Lisaks kõigele sellele tuleb iga installeerimisetapi jooksul olla väga hoolikas, sest vabavara installeerimise ajal võib DNS Unlocker'i reklaamvara kirja pandud olla väga eksitaval kombel. See on põhjuseks, miks seda ka potentsiaalselt soovimatu programmina (PUP) kategoriseeritakse ja peaaegu iga viirusetõrje programmiga tuvastatakse. Veenduge, et kasutate tunnustatud viirusetõrje programmi selleks, et DNS Unlocker oma arvutist eemaldada.

UUENDUS: Viimaste uudiste kohaselt on DNS Unlocker'it kasutatud selleks, et kuvada eksitavaid hüpikreklaame, mida tuntakse kui “abistamispettuse reklaamid” või “tehnilise toe pettuse hüpikaknad”. Tavaliselt on sellised reklaamid mõeldud selleks, et hirmutada arvutikasutajaid mõtlema, et nende arvuti on ohus ja nad peavad ühte oma programmidest uuendama. Tavaliselt pakutakse selliseid uuendusi tasuta, et koguda võimalikult palju klikke.

Tehnilise toe alased pettused võivad olla ka seotud telefoninumbritega, üritades inimesi veenda sinna helistama, et saada kontakti “kogenud Microsofti ekspertidega”. Pärast seda, kui kasutaja saab mõne sellise DNS Unlocker reklaami poolt petta, on võimalik, et arvuti on nakatunud pahavaraga või kasutajaga võtavad ühendust petised, kes soovivad saada raha selle eest, et pakkuda “pahavara eemaldamise teenust”. Säärase teenuse eest küsitav tasu varieerub 100st 500 USA dollarini. Lisaks sellele on enamik selliseid kõnesid tasulised, seega võite läbi elada korraliku ehmatuse kui oma järgmist telefoniarvet näete.

DNS Unlocker adware

DNS Unlocker ühildub kõigi populaarsemate veebibrauseritega, sealhulgas Google Chrome, Mozilla Firefox ja Internet Explorer. Hetkel kui see pääseb rünnatavasse arvutisse, võib see kaaperdada kõik veebibrauserid ja algatada turunduskampaaniad, mida kasutatakse selleks, et luua reklaamindusalast käivet. See on põhjus, miks see võib hakata kuvama palju reklaame tekstisiseste linkide, bännerreklaamide, hüpikreklaamide jms näol.

Palun olge nende kommertsteadetega ettevaatlikud, sest kuigi need võivad tunduda ahvatlevad, sisi tegelikkuses üritab see kahtlane reklaamvara suunata Teid külastama ette määratud veebilehti, mis võivad olla nii usaldusväärsed kui ka ebaturvalised. Seega, selleks, et vältida DNS Unlocker'i ohtlikku ümbersuunamismure, vältige selle reklaame ning igasugu muud selle programmi pakutavat sisu. Kui Te olete juba näinud eksitavaid reklaame, kogenud ümbersuunamist, arvuti aeglustumist ja muid probleeme, siis peaksite parem läbi viima täieliku süsteemi skanneerimise korraliku pahavara vastase programmiga nagu FortectIntego.

DNSUnlocker'i kaaperdamine. Kas see on tõsine probleem?

Nii nagu eelnevalt mainitud, siis on selle parasiidi arvutisse pääsemine tugevalt seotud tarkvarapakettidega, mida jaotatakse kimpudena. See jaotamistehnika on väga petlik ja aitab reklaamvara-tüüpi programmidel, brauseri kaaperdajatel ja teistel soovimatutel programmidel märkamatult levida.

Tavaliselt hakkab selline reklaamvara ennast näitama kohe pärast selliste tuntud rakenduste nagu allalaadimishaldurid või videostriimimistarkvara alla laadimist. Olge tähelepanelikud, sest tarkvarakimbud koosnevad tavaliselt enam kui kahest programmist, seega on väga tõenäoline, et DNS Unlocker on kimbus teiste soovimatute programmidega, nagu näiteks Linkey viirus, CinemaPlusPro reklaamvara, CrossBrowser, Iminent Toolbar ja teised reklaamvara ja brauseri kaaperdaja hübriidid.

Kui Te soovite vältida selliste ja sarnaste tarkvarapakettide alla laadimist, siis peaksite tasuta programmide alla laadimisel olema parem ettevaatlik. Pidage alati meeles, et tuleb kasutada isikupärastatud installeerimislahendusi. Sellisel moel on võimalik näha ja mitte valida erinevaid valikulisi allalaadimisi. Selleks tuleks kogu installeerimisprotsess käia sammhaaval läbi ja kustutada linnukesed, mis on Teie jaoks eelnevalt märgistatud.

DNS Unlocker'i eemaldamine on soovituslik hetkest, mil seda rakendust oma arvutis märkate. Vastasel juhul võite hakata kogema erinevaid ümbersuunamisi, arvuti aeglustumist, reklaame, infolekkeid ja muid sarnaseid muresid. Sellest tõsiselt ohtlikust reklaamvarast on võimalik lahti saada käsitsi eemaldamise juhendi ja automaatse eemaldamise abil.

Kui Teie aeg on Teie jaoks väärtuslik ja Te soovite igast viiruse komponendist kindlasti vabaneda, siis ärge oodake ja installeerige oma arvutisse üks neist programmidest: FortectIntego, Malwarebytes. Te peaksite oma viirusetõrje programmi uuendama, selle käima panema, kogu süsteemi ära skanneerima ja eemaldama kõik DNS Unlocker'iga seotud viiruslikud failid.

DNS Unlocker viiruse eemaldamine. Kuidas teha DNS-seaded korda?

Paistab, et see reklaamvara on võimeline ära rikkuma arvuti DNS-seaded. Selleks, et DNS Unlocker täielikult eemaldada, tuleb käituda selle postituse järgmisel lehel antud juhiste järgi JA taastada oma arvuti DNS-seaded. Selleks tuleb järgida seda juhendit:

 1. Avage oma arvuti “Kontrollpaneel” (“Control Panel”) ja liikuge nii: “Võrk ja internet” -> “Võrgu- ja jagamiskeskus” -> “Muuda adapteri seadeid” ( “Network and Internet” -> “Network and Sharing Center”-> “Change Adapter Settings”). Te peaksite nüüd nägema oma aktiivset internetiühendust.
 2. Klikake sellel parema hiireklahviga, valige “Omadused” (“Properties”) ja leidke üles “Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4)” (“interneti protokolli versioon 4 (TCP/IPv4)”). Märgistage see ja klikake uuesti “Omadustel” (“Properties”). Olles omaduste aknas, veenduge, et valitud on seaded “Omandage IP-aadress automaatselt (“Obtain an IP address automatically”) ja “Omandage DNS-serveri aadress automaatselt” (“Obtain DNS server address automatically”). Nii nagu oleme Teid hoiatanud, siis võib DNS Unlocker pahavara üritada muuta neid seadeid, et takistada enda eemaldamist!
 3. Valige “OK”, et need muudatused salvestada.

DNS Unlocker'i failide paljastamine:

On teada, et see reklaamvara-tüüpi rakendus on läbinud mitmeid uuendusi. Viimatiste uudiste kohaselt võib see oma faile arvutis peita lootuses, et see püsib märkamatuna. Kui Te olete juba kasutanud uuendatud nuhkvara vastast programmi selleks, et oma arvutit pahatahtlike failide vastu skanneerida või jälginud meie DNS Unlockeri käsitsi eemaldamise juhendit ja mittte suutnud seda eemaldada, siis järgige järgmisi samme:

 1. Avage “Kontrollpaneel” (“Control Panel”) ja minge valikusse “Väljanägemine ja isikupärastamine” -> “Kausta valikud” (“Appearance and Personalization” -> “Folder Options”).
 2. Minge “Vaade”(“View”) aknasse ja valige “Kuva varjatud faile, kaustu ja kettaid” (“Show hidden files, folders and drives”) ja võtke ära linnuke valiku “Varja tuntud failitüüpide laiendeid” (“Hide extension for known file types”). Klikake “Rakenda” (“Apply”) selleks, et tehtud muudatused salvestada.
 3. Nüüd klikake Windowsi võtit ja klahvi R samal ajal selleks, et käivitada Run ja sisestage käsuviipa %temp%. Pärast klahvi Enter vajutamist peaksite leidma end uuest registrist.
 4. Valige kõik nähtavad ajutised failid ja kustutage need.

Te peaksite ka oma programmifailide ja programmi andmete kaustad (“Program Files” ja “Program Data Folders”) üle vaatama selleks, et tuvastada kahtlaseid faile, mis võivad kuuluda DNS Unlocker viiruse juurde. Veenduge, et vaatate üle nii C- kui D-ketta. Viimaks, kui reklaame kuvatakse jätkuvalt Teie veebibrauseris, siis peaksite vaatama “Appdata” kausta ja kustutama selle veebibrauseri kohta käiva profiili.

Teised DNS Unlocker'i versioonid:

DNS Unlocker versioon 1.3: Seda tüüpi DNS Unlocker on täpselt sama kui selle eelkäija. See väidab, et on suuteline võimaldama ühendust DNS-serveriga, selle tulemusena peaksite olema võimeline pääsema ligi blokeeritud domeenidele. Siiski, nii nagu selle emaversioongi, on tegemist reklaamidele tugineva rakendusega, mis otsib aktiivselt võimalusi teha reklaamide pealt käivet. Lisaks sellele on see programm suuteline jälgima oma ohvreid ja koguma nende isiklikke andmeid. Tavaliselt tungib see programm arvutitesse tarkvarapakettide lisakomponendina.

Pärast seda hakkab see kuvama sponsoreeritud hüpikaknaid, põhjustama brauseri ümbersuunamisi. Programm võib installeerida ka küpsiseid, koguda ja jagada andmeid, kasutada arvuti ressursse valel otstarbel, rikkuda brauseri seadeid, üritada blokeerida enda eemaldamise katseid ja muud sarnast.

DNS Unlocker versioon 1.4: On tekkinud järjekordne DNS Unlocker'i uuendus. Seda on võimalik leida nime alt DNS Unlocker versioon 1.4. Hoolimata mõningastest tehnilistest uuendustest, on rakenduse põhiprintsiip ikka sama – kaaperdada veebibrausereid ja kuvada sponsorite reklaame. See on programmeeritud viisil, mis looks sponsorsaitidele veebiliiklust ja suurendaks kolmandate poolte domeenide populaarsust. On ütlematagi selge, et see üritab koguda ka mitteidentifitseerivat informatsiooni ilma selleks luba vajamata ja võib veebibrauseri kiirust vähendada.

Nagu võite näha, siis peidab DNS Unlocker end erinevate nimete taha ja vahel põhjustab see reklaame, mis võivad Teid viia kiiresti mõtteni, et seisate vastamisi soovimatu programmiga. Kui Te olete näinud kommertsteateid, mis on märgistatud kui “Powered by DNS”, “brought to you by DNSUnlocker”, “powered by DNS Unlocker” ja muud sarnast, siis seisate vastamisi sama viirusega.

Sellisel juhul peaksite järgima allpool nähtavat sammsammulist juhendit ja tegema oma arvuti korda. Pidage meeles, et seda ohtu peetakse agressiivseks, seega soovitab meie meeskond viiruse eemaldamiseks kasutada automaatseid lahendusi, mida pakuvad viirusetõrje programmid.

FortectIntego aitab eemaldada viiruse kahjusid. SpyHunter 5Combo Cleaner ja Malwarebytes aitavad tuvastada potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning nendega seotud faile ja registrikirjeid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

DNS Unlocker reklaamvara manuaalse eemaldamise juhend

Eemaldage DNS Unlocker süsteemidest Windows

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri DNS Unlocker ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi DNS Unlocker või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'

Eemaldage DNS Unlocker süsteemist Mac OS X

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles DNS Unlocker või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'

Eemaldage DNS Unlocker reklaamvara preogrammist Microsoft Edge

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks DNS Unlocker Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

Eemaldage DNS Unlocker Mozilla Firefox (FF) juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali DNS Unlocker ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii DNS Unlocker eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'

Eemaldage DNS Unlocker Google Chrome juurest

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali DNS Unlocker ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii DNS Unlocker eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks

Eemaldage DNS Unlocker Safari juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles DNS Unlocker või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia DNS Unlocker eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Olles desinstalleerinud selle potentsiaalselt mittesoovitava programmi (PUP) ja korda teinud oma iga veebibrauseri, soovitame me Teil skanneerida oma arvutit tuntud nuhkvara-vastase programmiga. See aitab Teil saada lahti DNS Unlocker registri jälgedest ja samuti identifitseerida sellega seotud parasiidid või võimalikud pahavara nakatumised Teie arvutis. Selleks puhuks on Teil võimalik kasutada meie kõrgeima hinnanguga pahavara eemaldajat: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes