Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage “Internet Security Alert” viirus (Eemaldamise juhend) - uuendatud Nov 2019

Linas Kiguolis poolt - - | Liik: Pahavara

Internet Security Alert code 055BCCAC9FEC – võlts hoiatus, millega hirmutatakse ohvreid

"Internet Security Alert" viiruse hüpikaknad

Internet Security Alert on eksitav tõrkesõnum, mis võib häirida brausimisseanssi. Tüüpiliselt kasutatakse neid võltse hoiatussõnumeid selleks, et panna inimesi uskuma nagu nende arvutid oleksid nakatunud ohtliku viirusega. Kui sa näed oma töölaual teavitust nimega “Internet Security Alert! Code: 055BCCAC9FEC”, ignoreeri seda sõnumit ning skäneeri arvutit nuhkvaratõrjega.

 

Nimi Internet Security Alert
Tuntud ka kui Internet Security Alert Code 055BCCAC9FEC; Internet Security Alert Code 055; Red Screen Internet Security Alert
Liik Reklaamvara, tehnilise toe pettus
Hoiatuse põhivärv Punane
Enim mõjutatud brauserid Chrome, Firefox, Edge
Pettuse peamine põhimõte Väidab, et kasutaja arvuti on nakatunud pahavaraga või annab teada, et isikuandmed on ohus
Eemaldamine Vahel on reklaamvara eemaldamine keeruline, kuna see peidab end erinevate nimede all. Kõige lihtsam viis probleemi leidmiseks – kasuta professionaalset tööriista nagu Reimage

Tavaliselt ilmub Internet Security Alert code välja selleks, et petta inimesi helistama teatud numbrile, eesmärgiga seejärel paluda kaugjuhitavat ligipääsu arvutisse. Hoiatus kasutab punast värvi ning väidab, et teenus parandab ohvri arvutis oleva kriitilise “tõrke”. Kinnitame sulle, et petturid, kes selle pettuse taga on, ei tohiks mitte kunagi saada sinu arvutisüsteemile ligipääsu.

Pettus väidab, et sinu isikuandmed nagu paroolid, pangakonto andmed või kõvakettal olevad failid on ohus. Sellistel teavitustel pole aga mitte mingit võimalust süsteemi kontrollimiseks, seega sa võid olla täiesti kindel selles, et ainus probleem, mis sul on, on reklaamvara. Ehkki Windows Internet Security Alert hüpikaken väidab end olevat seotud Windowsi tehnilise toe grupiga, ära helista telefoninumbrile (866) 564-0233, et parandada “probleem”. 

Pahavaraline Internet Security Alert code 055 on loodud selleks, et promoda partnerluses olevaid programme või petta sind väljastama oma isikuandmeid, et petturid saaksid välja petta raha ning teenida kasumit. Mitmed kahtlased veebilehed võivad sind suunata selliste “teavituste” juurde, kuna need esitlevad võltse reklaame ja hüpikaknaid. Isegi juhuslik hiireklõps võib olla põhjus, miks pahavara on sinu arvutisse sattunud.

Pea meeles, et Microsoft Windows ei näita kunagi taoliseid teavitusi võimalike arvutis olevate ohtude kohta ning nad ei avalda oma tehnilise toe telefoninumbrit mitte kunagi kusagil mujal peale oma ametliku kodulehe. Ära usu seda pettust ning selle asemel, et osta ebausaldusväärne turvaprogramm või esitada oma isikuandmed, julgustame sind skäneerima oma arvutit Reimage abil ning eemaldama Internet Security Alert code 055 probleemi.

Lisaks on kirjeldatud pettus väga sarnane teistele petturlikele sõnumitele, mida küberkriminaalid kasutavad selleks, et meelitada heausklikke kasutajaid helistama petturitele. Usunwirusa.pl tiimi kohaselt on ühed kõige levinumad taolised pettused “Microsoft System Security Alert” ja “Windows Security Alert.” Veendu, et eemaldad sellised ohud, eemaldades vastutava reklaamvara kohe pärast selle märkamist. Internet Security Alert eemaldamiseks kontrolli viimati paigaldatud vabavarasid ning eemalda kahtlased kirjed.

"Internet Security Alert" petusõnum
"Internet Security Alert" viirus saadab ohvri veebibrauseri kaudu petturlikke sõnumeid ning näitab neid otse kasutaja arvutiekraanil. Need hirmuäratavad sõnumid on loodud veenmaks kasutajaid vajaduses helistada tehnilise toe petturitele.

Pahavaralised veebilehed võivad käivitada pahavara laadimise

Pahavaraarendajad panustavad oma reklaamide disaini väga palju, tagamaks, et need on meelitava välimusega ning köidavad naiivseid arvutikasutajaid.

Pahavaralised reklaamid promovad tavaliselt:
1. ostukuponge;
2. hasartmängulehti;
3. täiskasvanute kohtingulehti;
4. tundmatute kolmandate poolte tarkvara või pluginaid.

Pärast reklaamil klõpsamist võib see suunata veebilehtedele, kus promotakse pahavaralist sisu või algatatakse hoopis mõne riskantse pahavara paigaldamine. Kui sa kohtad ebausaldusväärsele lehele ümbersuunamist, lahku lehelt koheselt ja väldi tulevikus reklaamidele klõpsamist.

Kui su arvuti nakatub reklaamvaraga, võib see järjekindlalt laadida teisi potentsiaalselt soovimatuid programme (PUP-e) või pluginaid ning koguda brausimisega seonduvaid andmeid nagu IP-aadress või asukoht ja kasutada neid andmeid selleks, et disainida ahvatlevaid reklaame, mis vastavad sinu huvidele paremini.

 

Nipid, kuidas vältida Windows Internet Security Alert rünnakut:

1. Hoia oma turvaprogramm regulaarselt uuendatuna, vältimaks, et häkker saab kasutada haavatavusi, mille kaudu luua erinevaid reklaamvarasid, pahavara, nuhkvara jne. 
2. Ära esita kunagi oma krediitkaardi või pangakonto andmeid.
3. Ära klõpsa pahavaralistel reklaamidel ning ära nõustu laadima pluginaid, mis on loodud tundmatute tarkvaraarendajate poolt. 
4. Laadi rakendused üksnes tunnustatud vahendajate kaudu ning võimalusel kasuta otselinki.
5. Ära jäta kunagi paigaldamisprotsessis samme vahele, kuna mõned potentsiaalselt soovimatud programmid on peidetud tavarakenduste “valikuliste komponentide” hulka.

Internet Security Alert probleemi saab eemaldada kasutades ühte kahest meetodist

Selleks, et “Internet Security Alert” viirus eemaldada, võid sa valida kahe valiku vahel – käsitsi või automaatselt eemaldamine. Meie IT-eksperdid soovitavad valida automaatse eemaldamise turvaprogrammi abil, kuna sinu arvuti võib olla nakatunud ka teiste pahavaraliste programmidega, millest sa võib-olla teadlik ei olnud. 

Selleks, et leida üles kõik kahtlased komponendid ning vabaneda Internet Security Alert hüpikaknast jäädavalt, peaksid sa tegema uuendatud nuhkvaratõrjega kogu süsteemile skäneeringu. Ära unusta valida ka usaldusväärne turvaprogramm ning laadi see alla tunnustatud vahendajalt.

Pea meeles, et küberkurjategijad pakuvad kasutuid ja ülehinnatud turvarakendusi, seega sa ei tohiks neid usaldada. Petturid võivad nakatada sinu arvutit pahavaraga pärast seda, kui on petnud sind uskuma, et Windows Internet Security Alert pettus on reaalne. Kui sind on juba petetud paigaldama või ostma see programm, võta ühendust pangaga ning anna teada autoriseerimata tehingust.

Kui sa soovid valida Internet Security alert code 055 eemaldamiseks käsitsi meetodi, järgi allpool olevaid samme. Ole väga hoolikas sammude järgmisel, kuna kasulike süsteemifailide eeemaldamine võib kaasa tuua lisanduvaid probleeme.

 

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

“Internet Security Alert” viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Linas Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-internet-security-alert-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes