Eemaldage “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam (Eemaldamise juhend) - uuendatud Dec 2017

“Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam eemaldamise juhised

Mis on “Windows Detected ZEUS Virus” tehnilise toe pettus?

Zeus viirus naaseb “Windows Detected ZEUS virus” pettuse näol

Pildil on näha "Windows Detected ZEUS" pettuse sõnumeid

“Windows Detected ZEUS virus”on võlts teavitus, mis on peaaegu identne “You have a Zeus virus” ja “Windows Defender Alert: Zeus Virus” pettustega. See pettus üritab veenda arvutikasutajaid selles, et nende arvuti on nakatunud kurikuulsa Zeus viirusega. Kui sa oled sellest viirusest kuulnud, võid sa olla üsna hirmunud selle nime kuulmisel, sest see trooja hobu on tuntud inimeste delikaatsete andmete varastamise poolest.

Õnneks ei ole Zeus viirust enam olemas. Pärast selle avastamist 2012. aastal tuvastati see võrgustik ja 2016. aastal võeti see maha. Turvaeksperdid on aga juba teada andnud, et on leitud kaks erinevat viirust, mis on loodud sama koodi baasil – Zeus Panda virus ja Terdot.

Idee kasutada Zeusi nime “Windows Detected ZEUS virus” pettuses on üsna ilmselge. Häkkerid loodavad, et see hirmuäratav nimi meelitab kasutajaid helistama erilisele numbrile, mis peaks väidetavalt ühendama inimest “Microsofti turvaekspertidega”. Kõne eesmärk on petta inimestelt raha välja, registreerides inimesi mitmetele teenustele.

Pane tähele, et petturid on muutnud “Windows Detected ZEUS virus” sõnumit ja telefoninumbrit üsna tihti, seega sa võid märgata brauseris sarnaseid teavitusi. Selle artikli kirjutamise ajal palus “Zeus virus detected” pettus sul helistada numbrile +1-866-625-5558 probleemi lahendamiseks. Väidetavad Microsofti töötajad peaksid aitama sul eemaldada pahavara.

Selline on võltsi teavituse sisu:

[page name] says:
****Don't Restart Your Computer****

Windows Detected ZEUS Virus. The Infections detected, indicate some recent downloads on the computer which in turn has created problems on the computer.

Call Microsoft support +1-866-625-5558 and share this code B2957E to the Agent to Fix This.

******************************************
A Suspicious Connection Was Trying to Access Your Logins, Banking Details & Tracking Your Internet Activity.

Security Centre & Firewall Services are Disabled, Error code 0x8007042c

Your TCP Connection Was Blocked by Your Firewall. Your Accounts May be Suspended Until You Take an Action.

Selle võltsi sõnumi juures on kõige huvitavam fakt, et seda on märgatud ka Mac operatsioonisüsteemis. Kui võtta arvesse asjaolu, et reaalne Zeusi trooja oli originaalselt loodud üksnes Windows operatsioonisüsteemi jaoks, siis võid sa olla oma kasutajaandmete ja muude andmete pärast täiesti rahulik, kui märkad oma Mac-i töölaual “Zeus virus detected on Mac” teavitust.

Kui sa soovid sellest pettusest vabaneda, pead sa leidma oma arvutist üles reklaamvara tüüpi viiruse. Tavaliselt levivad sellised nuhtlused vabavaraga ja võivad süsteemi tungida märkamatult. Seepärast soovitame kasutada Windows Detected ZEUS virus pettuse eemaldamise jaoks automaatset võimalust. Sa võid kasutada näiteks FortectIntego programmi.

Ekraanitõmmis “Windows Detected ZEUS Virus” pettusest“Windows Detected ZEUS Virus” -tüüpi teavitused kuuluvad tehnilise toe pettuste hulka.

Kui analüüsida seda pettust edasi, on üsna selge, et tegemist on võrdlemisi keskpärase pettusega. Sõnum sisaldab väiteid, mis on täiesti naeruväärsed. Lisaks näidatakse seda teavitust siis, kui lehitsed Internetis, mis on täiesti absurdne, sest Windowsi teavitused ei hüppa välja brauseris.

Lisaks tundub, et “Windows Detected ZEUS virus” on loodud botivõrgustiku poolt, mis saadab neid petturlikke teavitusi välja mitmetele nakatunud brauseritele. Sõnum sisaldab erilist koodi, nt “G3468D”, mis on sisuliselt ohvri tuvastamise indikaator.

Ütlematagi on selge, et sa peaksid sellised pettusesõnumid lihtsalt kinni panema. Selle jaoks klõpsa teavituse allosas oleval nupul “Prevent this page from creating additional dialogues.” Pärast seda peaksid sa oma brauseri korda tegema, järgides käsitsi eemaldamise juhiseid või laskma pahavaratõrjel Windows Detected ZEUS virus pettuse eemaldada. Programm eemaldab kõik skriptid ja peidetud failid, mis võivad neid teavitusi tekitada.

Ära mõtlegi helistada viidatud numbrile, sest sa võid raha kaotada ja tagada petturitele kaugligipääsu oma arvutile. Sel juhul võivad nad su arvutisse poetada reaalse viiruse, mis võib tekitada tunduvalt suuremaid probleeme.

Zeus viiruse pettuse uued kuuldused (2017 versioon)

Kaitsetu operatsioonisüsteem, vananenud brauser ja harjumus külastada ebaseaduslikke filmistriimimise või mängurluslehti suurendab võimalust, et sa puutud kokku Windows Detected ZEUS virus pettusega. Teisalt aga isegi, kui sa oled ettevaatlik, võib see pettus sind kimbutada.

Õnneks ei ole see reklaamvara tüüpi pettus eriti ohtlik su seadmele. Regulaarsed taolised teavitused võivad siiski muret tekitada. Kontrolli kindlasti ega süsteem pole nakatunud mõne tõsisema pahavaraga. Selle pettuse taga olevad petturid lisavad tihti teatud domeenidele teatud koode.

Kasulik oleks ka see, kui vaataksid üle domeenid, kus igapäevaselt oled käinud. Kui domeen on üle valatud vilkuvate reklaamidega, on võimalik, et domeen kasutab kolmandate poolte tuge. Mõned keerukamad tehnilsie toe pettused töötavad ründevara toel, seega pettusega kokkupuutumise riski vähendamiseks tuleks regulaarselt skänneerida arvutit oma turvaprogrammiga. Järgnevas alapeatükis räägime lähemalt Zeusi pettuse eemaldamise meetoditest.

Windows Detected ZEUS virus pettuse eemaldamise juhis

Windows Detected ZEUS virus pettus töötab nagu reklaamvara, seega ei pea just ilmtingimata paaniliselt muretsema andmete muretsemise ja muude probleemide pärast, mis on muidu seotud Zeus viirusega. See fakt muudab ka viiruse eemaldamise protsessi lihtsamaks.

“Windows Detected ZEUS virus” eemaldamiseks oma arvutist on sul kaks võimalust: käsitsi ja automaatselt eemaldamine. Kui sa tahad, et protsess oleks kiire, vali mõni allpool olevatest programmidest ja uuenda seda enne skänneerimist. Seejärel otsib see üles kõik kirjed, mis on selle reklaamvaraga seotud ning mis vastutavad võltsi Zeusi teavituse näitamise eest.

Sa võid kasutada ka Windows Detected ZEUS virus käsitsi eemaldamise juhiseid. Sa leiad need juhised artikli allosast. Nende kasutamisel pead sa olema aga ülimalt ettevaatlik ja järgima igat sammu täpselt nii nagu juhises. Need juhised aitavad sul parandada oma operatsioonisüsteemi ja veebilehitsejad, nende hulgas ka Chrome, Firefox, Internet Explorer ja Microsoft Edge.

FortectIntego aitab eemaldada viiruse kahjusid. SpyHunter 5Combo Cleaner ja Malwarebytes aitavad tuvastada potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning nendega seotud faile ja registrikirjeid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

“Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam manuaalse eemaldamise juhend

Eemaldage “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam süsteemidest Windows

Selleks, et Windows Detected ZEUS virus eemaldada Windowsist, järgi seda juhist väga hoolikalt: 

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'

Eemaldage “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam süsteemist Mac OS X

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'

Eemaldage “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam Microsoft Edge juurest

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

Eemaldage “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam Mozilla Firefox (FF) juurest

Selleks, et “Windows Detected ZEUS virus” eemaldada Firfoxist, eemalda kõik selle kirjed ja peidetud failid selle juhise abil:

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'

Eemaldage “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam Google Chrome juurest

Chrome'i parandamiseks järgi kõiki neid samme:

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks

Eemaldage “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam Safari juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Olles desinstalleerinud selle potentsiaalselt mittesoovitava programmi (PUP) ja korda teinud oma iga veebibrauseri, soovitame me Teil skanneerida oma arvutit tuntud nuhkvara-vastase programmiga. See aitab Teil saada lahti “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam registri jälgedest ja samuti identifitseerida sellega seotud parasiidid või võimalikud pahavara nakatumised Teie arvutis. Selleks puhuks on Teil võimalik kasutada meie kõrgeima hinnanguga pahavara eemaldajat: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Jake Doevan
Jake Doevan - Elu on liiga lühike, et raisata seda viirustega võitlemisele

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Jake Doevan
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes