Eemaldage [email protected] viirus (Lihtne eemaldamise juhend)

[email protected] viiruse eemaldamise juhend

Mis on [email protected] lunavaraviirus?

Uus Dharma versioon, [email protected] lunavaraviirus, levib kiirelt

[email protected] viirus on Dharma lunavaraviiruse versioon, mis näib olevat Crysis viiruse täiendatud versioon. Alates sellest, kui loodi Crysis lunavaraviiruse peavõtmed, mille abil on saanud ohvrid edukalt tasuta lahti lukustada .xtbl faililaiendusega faile, on pahavarade loojad hakkanud kärmelt tööle ning hiljuti on avaldatud uusi, täiendatud lunavaraviiruseid. [email protected] lunavaraviirus ning selle kloonid [email protected] viirus või [email protected] viirus lukustavad faile keerukate algoritmidega ning lisavad teatud faililaienduse lukustatud failidele. Antud puhul lisab viirus igale kodeeritud failile [[email protected]].wallet või [[email protected]].dharma faililaienduse. Pärast failide kasutuskõlbmatuks muutmist, loob viirus sõnumi, mis salvestatakse ohvri arvutisse dokumentide How to decrypt your files.txt või ReadMe.txt näol. Sama lunarahateade lisatakse kõikidesse kaustadesse, kus on mingid krüpteeritud failid. Lunarahateade, nagu ka viiruse poolt ohvri töölauale asetatud taustapilt, annab põgusalt informatsiooni nakatumise kohta ning teates väidetakse, et failide taastamiseks on ainus lahendus lunaraha tasumine. Paraku tuleb tunnistada, et kui sul ei ole failidest tehtud koopiaid, on see väide tõene. Kui sul ei ole koopiaid, soovitame proovida artikli allosas olevaid meetodeid andmete taastamiseks, ent pea meeles, et need ei pruugi alati aidata. Ära unusta ka [email protected] pahavara eemaldada arvutist tõhusa pahavaratõrjega. Meie tiim soovitab kasutada FortectIntego tarkvara, ent sa võid kasutada ka alternatiive nagu SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes.

Kui failide taastamine on sinu jaoks väga oluline, peaksid sa esmalt kaaluma mitmeid valikuid kui tormad oma krediitkaarti kasutama. Ära usalda kriminaalide lubadust anda sulle dekrüpteerija, sest nii pea, kui sa oled tasunud lunaraha, võib kriminaal “unustada” või “ignoreerida” oma lubadust ning ei võta enam kunagi ohvriga ühendust. Seetõttu kaalu esmalt riski kaotada nii raha kui ka oma failid.

Kuidas lunavaraviirused levida saavad?

[email protected] pahavara, nagu ka teised Dharma viirused, levivad peamiselt e-posti teel, seega pead sa olema oma postkastis lehitsedes väga ettevaatlik. Sulle võidakse saata pealtnäha turvalisena näivaid pettuskirju, mille eesmärk on turvalise faili kattevarjust su arvutisse toimetada pahavara! Petturid kasutavad viiruste levitamiseks pahavaralisi skripte, mis on lisatud dokumentide, PDF-failide või isegi piltide külge. Kui sa saad ühtjärsku kirja tundmatult ettevõttelt ning sul palutakse viisakalt vaadata mingit faili, ära usu seda palvet. Pea meeles, et kurjategijad üritavad jätta usaldusväärset muljet ning võivad näiteks teeselda end töötavat PayPal’is, väites, et sulle on saadetud makse. Sa ei tohiks pimesi selliseid väiteid uskuda. Sellise olukorra puhul peaksid näiteks esmalt mõtlema, kas sa pidid saama makse. Jää kaine mõistuse juurde ning ära lase petturitel end õnge tõmmata. Mõned pahavaraloojad kasutavad ka muid meetodeid nagu pahavaralisi reklaame ja ründevarasid ning juhul kui ohver peaks kokku puutuma sellise nuhtlusega, on ainus abi võimekas pahavaratõrje, mis saab kaitsta operatsioonisüsteemi – seda eriti siis, kui sa ei ole kogenud arvutikasutaja ning ei oska alati ära tunda potentsiaalselt kahtlaseid veebilehti.

Kuidas eemaldada [email protected] viirus?

Ära lase [email protected] viirusel oma operatsioonisüsteemis vabalt ringi luusida. Eemalda see ohtlik viirus korraliku pahavaratõrjega selle asemel, et ise rinda pista viirusega. [email protected] lunavaraviiruse eemaldamiseks pead sa oma arvuti taaskäivitama meie juhendi abil ning käivitama seejärel pahavaratõrje skänneeringu. Kui sul ei ole veel pahavaratõrjet, saad sa selle SafeMode režiimis alla laadida ja installeerida. Kui sa oled [email protected] eemaldanud, proovi neid meetodeid oma andmete taastamiseks (leiad need alljärgnevalt).

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

[email protected] viiruse manuaalse eemaldamise juhend

Eemalda [email protected] kasutades Safe Mode with Networking

 • Samm 1: Taaskäivita oma arvuti kuni hetkeni Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikka Start Shutdown Restart OK.
  2. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis vajutage mitu korda F8, kuni ekraanile ilmub Advanced Boot Options.
  3. Valige nimekirjast Safe Mode with Networking Valige 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Vajutage nuppu Power Windows sisselogimisekraanil. Nüüd vajutage ja hoidke all klaviatuuril olevat nuppu Shift ja klikkake Restart..
  2. Nüüd valige Troubleshoot Advanced options Startup Settings ja lõpuks vajutage Restart.
  3. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis valige Enable Safe Mode with Networking aknas Startup Settings. Valige 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Samm 2: Eemaldage [email protected]

  Logige sisse oma nakatunud kontosse ja käivitage brauser. Laadige alla FortectIntego või muu legitiimne nuhkvara-vastane programm. Uuendage seda enne täielikku süsteemi skanneerimist ja eemaldage pahatahtlikud failid, mis kuuluvad Teie väljapressimiseks kasutatava tarkvara juurde ja viige [email protected] eemaldamine lõpule

Kui Teie väljapressimiseks kasutatav tarkvara blokeerib Safe Mode with Networking, siis proovige edasist meetodit.

Eemalda [email protected] kasutades System Restore

 • Samm 1: Taaskäivita oma arvuti kuni hetkeni Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikka Start Shutdown Restart OK.
  2. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis vajutage mitu korda F8, kuni ekraanile ilmub Advanced Boot Options.
  3. Valige nimekirjast Command Prompt Valige 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Vajutage nuppu Power Windows sisselogimisekraanil. Nüüd vajutage ja hoidke all klaviatuuril olevat nuppu Shift ja klikkake Restart..
  2. Nüüd valige Troubleshoot Advanced options Startup Settings ja lõpuks vajutage Restart.
  3. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis valige Enable Safe Mode with Command Prompt aknas Startup Settings. Valige 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Samm 2: Taastage oma süsteemi failid ja seaded
  1. Kui ilmub Command Prompt aken, siis sisestage cd restore ja klikkakeEnter. Sisestage 'cd restore' ilma jutumärkidega ja vajutage 'Enter'
  2. Nüüd tippige rstrui.exe ja vajutage uuesti Enter.. Sisestage 'rstrui.exe' ilma jutumärkidega ja vajutage 'Enter'
  3. Kui ilmub uus aken, siis klikkake Next ja valige taastamishetk enne seda, kui süsteemi infiltreerus [email protected]. Selle tegemise järel klikkake Next. Kui ilmub 'System Restore' aken, siis valige 'Next' Valige oma süsteemi taastamise hetk ja klikkake 'Next'
  4. Nüüd klikkake Yes oma süsteemi taastamiseks. Klikkake 'Yes' ja alustage süsteemi taastamisega
  Olles taastanud oma süsteemi seaded varasema kuupäevani, laadige alla ja skanneerige oma arvutit programmiga FortectIntego ja veenduge, et [email protected] eemaldamine on olnud edukas.

Boonus: Taastage oma andmed

Ülalnähtav juhend on mõeldud selleks, et aidata Teil oma arvutist eemaldada programm [email protected]. Taastamaks oma krüpteeritud faile, soovitame me kasutada detailset juhendit, mille on koostanud viirused.ee turvaeksperdid.

[email protected] lunavaraviiruse ohvrid ei tohiks tasuda lunaraha, eriti kui andmete kaotamine on vähem kulukas kui lunarahasumma.

Kui Teie failid on krüpteeritud [email protected] poolt, siis võite Te nende taastamiseks kasutada mitmeid meetodeid.

Kasuta Data Recovery Pro’d:

Järgi neid juhiseid selle andmete taastamisprogrammi kasutamiseks.

 • Laadi Data Recovery Pro;
 • Järgige neid Data Recovery paigaldamise samme ja installeerige programm oma arvutisse;
 • Käivitage see ja skanneerige oma arvutit, et tuvastada [email protected] lunavara poolt krüpteeritud failid;
 • Taastage need.

Proovi failid taastada Windows Previous Versions abil

Windows Previous versions funktsioon võib aidata krüpteeritud faile taastada. Kontrolli kindlasti, kas saad seda teha!

 • Tuvastage taastamist vajav krüpteeritud fail ja klikake sellel parema hiireklahviga;
 • Valige “Properties” ja minge “Previous versions” aknasse;
 • Siin, “Folder versions”, tutvuge iga faili saadaoleva koopiaga. Te peaksite valima versiooni, mida taastada soovite ja klikkama nupul “Restore”.

Lõpetuseks, peaksite alati mõtlema Teie väljapressimiseks kasutatava krüpteeritud tarkvara vastasele kaitsele. Selleks, et kaitsta oma arvutit [email protected] ja teiste väljapressimiseks kasutatavate tarkvaralahenduste eest, kasutage tuntud nuhkvara-vastast programmi, nagu FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Lucia Danes
Lucia Danes - Viiruste uurija

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Lucia Danes
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes