Raskusaste:  
  (12/100)

Eemaldage StartPageing123.com viirus (Eemaldamise juhised) - Mar 2017 uuendus

Julie Splinters poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

StartPageing123.com viiruse funktsioonid

StartPageing123.com viirus on agressiivne brauserikaaperdaja, mis ründab Firefoxi ja Chrome’i veebilehitsejaid. Kasvava nakatunud arvutite hulga tõttu on aga paras aeg tõstatada küsimus: kaua läheb aega enne, kui viirus jõuab ka Safari, IE ja Microsoft Edge brauseriteni? Nagu ka teised brauserikaaperdajad, kaaperdab viirus brauseri ilma otseselt luba küsimata. See võib lisada arvuti Task Manageri pahatahtlikke protsesse, lisada oma protsesse Windows Task Scheduleri, kaotada registrivõtmeid jms. Kõigest sellest kõrvale vaadates näeb see aga välja nagu täiesti tavaline otsingumootor, mida saab kasutada igapäevaste otsingute jaoks. Kui sa otsid uut otsingumootorit, ei tohiks sa aga kindlasti kõnealuse kasuks otsustada – küberturbe eksperdid on juba seda otsingumootorit testinud ja on avastanud, et see on peaaegu identne LuckySearch123.comMylucky123.com, ja LuckyStarting.com kaaperdajatega.StartPageing123.com tüütud omadused ilmnevad kohe pärast seda, kui kaaperdaja on arvutisse sattunud.

Nii pea, kui see PUP su arvutisse satub, hakkab see muutma brauseri sätteid ja muudab ära näiteks avalehe, uue vahelehe URL-i ning ka vaikimisi otsingumootori, seda kõike selleks, et kasutajat sundida kasutama just selle programmi teenuseid. Brauserikaaperdajad on iseenesest üsna ohutud, sest need ei varasta ohvrite finantsandmeid ega krüpteeri isiklikke dokumente. Sellest hoolimata võivad nad aga ohvri suunata pahatahtlikkele veebilehtedele. Lisaks, kui StartPageing123.com viirus on su arvutis, hakkad sa nägema tunduvalt rohkem reklaamsisu. Kahjuks on reklaamide üleküllastus suur probleem kogu virtuaalmaailmas tänu turundustaktikate muutumisele. Ole ettevaatlik, kuna sellistest reklaamidest võivad saada tõelised tüütused, mida saab eemaldada ainult siis, kui StartPageing123.com täielikult arvutist eemaldada. Sa saad seda teha kiirelt Reimage Reimage Cleaner abiga. Veendumaks, et viirus on täielikult eemaldatud, pead sa ka tegema mõningaid muid toiminguid, mille juhised on selle postituse lõpus.

StartPageing123.com viiruse näide
StartPageing123.com viirus on kahtlane otsingumootor, mis võib brauseri kaaperdada ja selle sätteid muuta.

Alati, kui sa valid uut otsingumootorit, peaksid sa lugema läbi privaatsuspoliitika. Privaatsuspoliitika, kasutustingimused ja muud sellised dokumendid sisaldavad palju olulisi punkte selle kohta, millist informatsiooni programmi arendaja kogub, kuidas seda kasutatakse jne. Hiljutised andmelekkeprobleemid on innustanud paljusid ettevõtteid vaatama üle oma privaatsuspoliitikat. Tundub, et ka StartPageing123.com loojad on otsustanud oma eesmärke paljastada – nimelt koguvad nad infot kasutaja nime, soo, sünniaja ja asukohariigi kohta. Lisaks kasutavad nad jälgimisküpsiseid, mille abil koguda brausimisega seotud informatsiooni ning mida seejärel jagada kolmandate poolte ja äripartneritega. See tähendab, et su isikuandmeid võidakse jagada nii reklaamijate kui ka petturitega. Isegi, kui mõelda parimale võimalikule olukorrale selle programmi kasutamisel, tähendab see, et su arvutiekraan on pidevalt kaetud sponsoreeritud bänneritega. Halvimal juhul jagatakse su isikuandmeid ning selle tulemuseks võib olla arvuti tõsisem rünnak. Selliste probleemide vältimiseks soovitame tungivalt StartPageing123.com eemaldada kõikidest oma veebilehitsejatest.

Meetodid, mille abil levitatakse viirust

Seda võltsi otsingumootorit levitatakse sarnaste tehnikatega nagu ka teisi PUP-e. Viiruse “About” sektsiooni kohaselt kasutab programm kasutajate arvutitesse sattumiseks tasuta rakendusi:

startpageing123 has partnered with some of the most popular software packages in world, giving you the option to install our search settings during setup and giving them the opportunity to offer you their products for free.

Seega, järgmine kord, kui laadid programme, peaksid sa olema ettevaatlik enne, kui klõpsad “Next” nuppu. StartPageing123.com kaaperdamise tagajärgi on tunduvalt tülikam klaarida, kui lugeda programmi installeerimisel kõik korralikult läbi. Selliste olukordade vältimiseks peaksid sa installeerimisel jälgima, et sa ei laadiks alla ühtegi muud lisandit. Selle jaoks vali alati “Custom” või “Advanced” installeerimissätted, mis näitavad nimekirja kõikidest laaditavatest programmidest. Seejärel saad sa valida nimekirjast ainult soovitud ning jätta laadimata soovimatud lisandid. Pea meeles, et netis surfates tuleb olla pidevalt valvel..

Kuidas StartPageing123.com viirus eemaldada?

Olenevalt su kogemusest, võid sa StartPageing123.com viiruse eemaldada arvutist käsitsi või automaatselt. Kui sul on kiire, siis ära oota rohkem ning eemalda kaaperdaja usaldusväärse nuhkvaratõrje abil. Allpool mainitud programmid suudavad selle tülika programmi eemaldada vaid paari nupuvajutuse abil ning lisaks aitavad need arvutit kaitsta ka edaspidi. Pärast seda peaksid sa läbima ka mõned StartPageing123.com eemaldamise etapid käsitsi. Selle jaoks anname alljärgnevalt pisut juhiseid.

Märkus! Ole nende toimingute tegemisel äärmiselt ettevaatlik, vähendamaks igasuguseid võimalikke riske.

BOONUS:

Tegemist on väga agressiivse brauserikaaperdajaga, seega see võib lisada isegi pahatahtlikke protsesse su Task Manageri. Nende keelamiseks peaksid sa klõpsama Ctrl+Alt+Del ja End kõikide veidrate nimedega protsesside peal.  Ära unusta kontrolli ka nende kirjeid ning ka nood eemaldada.

Kontrolli ka Windows Services teenuseid, veendumaks, et Startpageing123 ei ole poetanud kuhugi pahatahtlikke teenuseid. Nende leidmiseks vajuta “Win+R”, ja sisesta tekst: “services.msc” (ilma jutumärkideta) ning vajuta OK nupule. Sa peaksid keelama kõik veidrate nimedega teenused või need, mille nimes on viidatud kaaperdaja nimele.

Järgmisena, ava Windows Task Scheduler vajutades klahve “Win+R” ja sisestades “taskschd.msc” (ilma jutumärkideta). Vajuta OK ja eemalda kõik ülesanded, mis on seotud Startpageing123.com viirusega.

Windowsi registri puhastamiseks vajuta “Win+R”, ja trüki sisse: “regedit.exe” (ilma jutumärkideta), seejärel vajuta OK nupule. Sa peaksid eemaldama kõik väärtused, mis on seotud Startpageing123.com viirusega.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

StartPageing123.com viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Julie Splinters
Julie Splinters - Pahavara eemaldamise spetsialist

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Julie Splinters
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-startpageing123-com-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes