Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage Rocket Tab (Eemaldamise juhised) - Jan 2018 uuendus

Olivia Morelli poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

RocketTab jätkab windows arvutite kaaperdamist

Rocket Tab pilt

Rocket Tab viirus on väga tüütu ja potentsiaalselt ohtlikt programm, mida märgati 2015. aastal. See programm on aga hiljuti naasnud rambivalgusesse oma teise versiooniga, nimega RocketTab Powered by xt-2.

Viirus suudab kaaperdada su arvuti üheskoos kurikuulsa DNS Unlocker viirusega, seega pole mingit kahtlust, et seda tuleks võtta tõsiselt. Kui arvutis on Rocket Tab ja DNS Unlocker, muutub selle kasutamine õudusunenäoks. Mõlemad programmid lubavad parandada kasutajakogemust, kuid tegelikult need hoopis vähendavad seda. 

Näiteks, kohe kui programm kaaperdab süsteemi, hakkavad veebilehitsejad käituma kahtlaselt. Kasutajad on öelnud, et ekraanile tekib juhuslikul hetkel suur hulk reklaame. Tavaliselt on selliste reklaamide juures silt: “RocketTab powered by DNSUnlocker” või midagi sarnast. 

Me oleme ka märganud, et see brauserikaaperdaja laadne programm näitab rohkem reklaame, kui kasutaja lehitseb veebipoode või lehekülgi, kus müüakse teenuseid. Samuti on mõned kasutajad öelnud, et need parasiidid suurendavad isegi legitiimsetel lehtedel nagu Spotify's olevate reklaamide hulka.

Üldiselt on Rocket Tab viiruse eesmärk näidata sulle võimalikult palju kolmandate poolte reklaame, et sa klõpsaksid nende peal (hoolimata sellest, kas sa tahad või ei taha seda teha) ning külastaksid sponsoreeritud veebilehti. Iga unikaalne külastus toob neile reklaamvaraprogrammidele tulu. 

Kuigi tehniliselt võttes ei kuulu see programm pahavarade hulka, peaksid sa tegema kõike, mis võimalik selleks, et oma arvutit selle eest kaitsta. Pärast seda, kui proovisime programmi laadida oma testarvutisse, suunati meid faili hxxp://dx0f2a229w0d1.cloudfront.net/release/rt-installer-c.exe juurde ning seal peatas meid Google Safe Browsing barjäär, mis andis teada, et ees ootav lehekülg sisaldab kahjulikke lisandeid. Meie arvamusel on juba ainuüksi selline teavitus piisab põhjus Rocket Tabi eemaldamiseks oma arvutist, juhul, kui see on juba sinu arvutisse sattunud. 

RocketTab viirus otsingutulemustes
RocketTab viirus muudab otsingutulemusi ja täidab need sponsoreeritud tulemustega.

Veebis lehitsemise kogemus on tugevalt häiritud selle brauserikaaperdaja tõttu

Kui programm on arvutis, võib see muuta enda soovi järgi avalehe ja brauseri uue vahelehe sätteid ning võib vahetada välja ka vaikimisi otsingumootori. Meie uuring näitas, et programm üritab veenda kasutajaid kasutama otsingumootoreid search.rockettab.com või find.rockettab.com.

Pea meeles, et tulemused, mida see otsingumootor näitab, võivad sisaldada sponsoreeritud linke, mis suunavad sind potentsiaalselt kahjulikele lehtedele. Enamikel juhtudel reklaamivad veebilehed end sellisel viisil selleks, et saada suuremad müüginumbrid, kuid pole mitte mingit garantiid, et sind ei meelitata hoopis laadima arvutisse kahtlast tarkvara.

Kõige selgem märk sellest, et see PUP peidab end sinu arvutis, on pidevad ümbersuunamised, mis segavad sind brausimissessiooni ajal. Mõned kasutajad, keda see kaaperdaja on juba rünnanud, on ka öelnud, et brauser võib muutuda aeglaseks ning võib näha erinevaid tüütuid hüpikaknaid. 

Kui sa tahad neid vältida, peaksid sa viivitamatult RocketTabi eemaldama. Sellest programmist vabanemiseks võid sa laadida alla programmi Reimage, uuenda seda pärast laadimist ning tee seejärel kogu süsteemile skänneering. 

Anname sulle juba ette teada, et kui selle kahtlase reklaamvaraprogrammi eemaldamine ei õnnestu, võivad tagajärjed olla tõsised. Selle programmiga kokku puutunud ohvrite sõnul on programmi keeruline eemaldada, sest tarkvara ei jäta endast maha ühtegi komponenti kontrollpaneeli ja ei lisa ka brauserisse ühtegi laiendust. 

Kasutajad on ka öelnud, et brauseri lähtestamine on ainult ajutine lahendus. See tähendab, et tarkvara võib kasutada keerukamaid tehnoloogiaid kasutajate ründamiseks ning see võib sihikule võtta Windows Registry. Kui muuta registrikirjeid, võivad veebibrauserid järgida kaaperdaja käske ja võivadki näiteks kasutajad ümber suunata või näidata aina uusi reklaame. 

Kui sa tahad asja kontrolli alla saada, peaksid sa selle nuhtluse süsteemist kohe eemaldama, kuid ära tee seda käsitsi. Windows Registry võtmete muutmine võib sinu arvuti jõudlust tõsiselt kahjustada. 

Rocket Tab viiruse põhiversioonid

RocketTab Powered by xt-2 viirus väidab, et see suudab parandada kasutajate brausimissessioone. Kõik, mida see brauserilaiendus tegelikult teeb, on raha teenimine reklaamimise kaudu. Just nagu ka viiruse eelkäija, põhjustab see PUP soovimatute reklaamide ekraanile hüppamise. Seejärel proovib see muuta arvuti sätteid ja sunnib kasutajat kasutama teist otsingumootorit. ÄRA nõustu sellise pakkumisega! Kõik, mida sa pead tegema, on Rocket Tabi eemaldama. 

Find.rockettab.com on üks seotud otsingumootoritest, mis levib aktiivselt selle brauserilaienduse kaudu. Seda brauserikaaperdajat saab alla laadida aga ka üheskoos tasuta programmidega nagu PDF'ide loojad, allalaadimishaldurid või tarkvaramuutjad. Sa ei tohiks seda otsingumootorit kasutada, kuna see näitab võltse otsingutulemusi.

Search.rockettab.com on levinud koos selle kahtlase brauserilaienduse või selle teise versiooniga. Mida sa pead meeles hoidma on see, et kui see kaaperdab su süsteemi, on see igas sinu brauseris. ÄRA ignoreeri selliseid autoriseerimata muudatusi, kuna otsingutulemustes olevad võltsid lingid võivad tekitada lisaprobleeme. 

Väldi soovimatute programmide allalaadimist nende nippidega

Sa võid olla veendunud, et võiksid selle tarkvara komponendid oma arvutisse laadida otse tarkvaraarendaja veebilehelt, kuna seda esitletakse kui tööriista, mis saab parandada sinu brausimiskogemust. Enamikel juhtudel levitatakse seda kahtlast kaaperdajat aga üheskoos vabavaraga ja jagatud tarkvaraga ning teadaolevalt levib see üheskoos DNS Unlocker reklaamvaraga.

Kaaperdajaga nakatumist on võimalik vältida, sa pead teadma ainult paari pisiasja. Esiteks, sa pead olema ettevaatlikum vabavara laadimisel (installeerimisel tuleb valida Custom või Advanced sätted). Kui sa toimid nii, peaksid sa nägema märkekaste, millega annaksid nõusoleku RocketTab installeerimiseks. Kui sa jätad selle sammu vahele, võid sa varsti näha seda kahtlast otsingumootorit oma avalehel ja vaikimisi otsingumootori asemel. 

Selleks, et teenida raha reklaamijatelt, võib see potentsiaalselt soovimatu programm jälgida sinu tegevusi internetis. Hoia oma arvuti kaitstuna, kasuta usaldusväärset turvaprogrammi, väldi tundmatute programmide allalaadimist ning kui mõni kahtlane programm satubki süsteemi, eemalda need kohe. Nende eemaldamiseks, järgi allpool olevaid juhiseid. 

Märgid, mis näitavad, et sa pead RocketTabi süsteemist eemaldama

Siin on mõned märgid, mis viitavad sellele, et sinu PC on nakatunud selle potentsiaalselt soovimatu programmiga (või isegi mitmega): 

  • Sinu brauser on aeglane;
  • Sinu brauseri avaleht muutus;
  • Sa need tüütuid reklaame kirjadega “Ads by not set” või “RocketTab by not site”;
  • Otsingumootori tulemustes on tekstid  ja reklaamid kirjaga  “RocketTab powered by Call Builder,” “RocketTab ads” või midagi sarnast.

RocketTab viiruse eemaldamiseks järgi allpool olevaid juhiseid. Hoiatame sind aga mitme asja eest enne, kui sa hakkad Rocket Tabi eemaldama. See PUP on üks kõige agressiivsemaid nuhkaarasid ning see lisab Windows OS-i teatud registriväärtused. Need tuleks hoolikalt eemaldada. Üldiselt on turvalisem puhastada süsteem pahavaratõrje abil ning vältida kahjulike programmide eemaldamist käsitsi. 

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Rocket Tab hetktõmmis
Laadi kahtlased programmid maha

Rocket Tab manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Olivia Morelli
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-rocket-tab.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes