Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage Bing redirect viirus (uuendatud Jan 2020) - Jan 2020 uuendus

Alice Woods poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Bing ümbersuunamisviirus – brauserikaaperdaja, mis võib mõjutada iga veebilehitsejat

Bingi otsingumootori näide

Bing ümbersuunamisviirus on brauserikaaperdaja, mis võib vaikselt süsteemi siseneda tarkvarapaki kaudu. Süsteemi sisenenult võib see teha süsteemimuudatusi ja muuta iga seadmesse paigaldatud veebilehitseja kiirteid. Selle potentsiaalselt soovimatu programmi põhifunktsioon – Bingi seadmine vaikimisi otsingumootoriks ja/või avalehe URL-iks. 

Kokkuvõte
Nimi Bing ümbersuunamisviirus
Liik Brauserikaaperdaja
Ohutase Keskmine. Kaaperdab veebilehitsejaid ja üritab kontrollida brausimisseanssi
Sümptomid Otsing suunab ümber Bingi, brauseri sätted on muutunud, ei saa muuta vaikimisi otsingumootorit
Levimisviis Tarkvarapakid
Bing ümbersuunamisviiruse maha laadimiseks installeeri Reimage Reimage Cleaner ja tee kogu operatsioonisüsteemile skänneering

Me rõhutame, et Bing on legitiimne otsingumootor. Häkkerid kipuvad aga kasutama selle brausimistööriista nime selleks, et maskeerida viiruseid ja potentsiaalselt ohtlikke programme (PUP-e). See probleem on sarnane Google ümbersuunamise viirusele ja Yahoo ümbersuunamise viirusele, millest oleme juba mõnda aega tagasi oma lehel rääkinud. 

Kui sind huvitab, miks sinu Google Chrome läheb Bingi lehele sinu nõusolekut küsimata, pead sa otsima oma arvutist üles “brauserikaaperdaja”. Sellised küberohud levivad tavaliselt brauseripluginatena, mis võivad olla vabavarade juurde lisatud tasuta komponentidena ning need võivad kaaperdada mitmeid veebilehitsejaid, nende seas IE, Mozilla Firefox, Google Chrome jne. 

Bingi ümbersuunamisviiruse levitamine

Niinimetatud Bing viirus muudab brauseri sätteid ja võib seada Bing.com-i avaleheks, vaikimisi otsingumootoriks ja uue vaheakna leheks ilma luba küsimata. Sellele lisaks võib see muuta süsteemi sätteid ja algatada soovimatuid ümbersuunamisi täiesti asjakohatutele veebilehtedele .

Sellist tegevust tehakse eesmärgiga suurendada teatud domeenide külastajate hulka ning aidata nendel domeenidel muutuda populaarsemateks. Kui viirus pääseb süsteemi, võib see näidata ka palju reklaame, bännereid ja muud reklaamsisu. Nendest negatiivsetest mõjudest pääsemiseks peaksid sa skänneerima oma arvutit professionaalse pahavaratõrjega. Me soovitame Bing viiruse eemaldamiseks kasutada programmi Reimage Reimage Cleaner .

Bingi ümbersuunamise näited

Nagu me mainisime, on sadu inimesi, kes on küsinud midagi sellist nagu “Bing kaaperdas minu Google otsingu”. Tegelikkuses pole Bing otsingul selle probleemiga mitte midagi pistmist. See otsingumootor on enamjaolt levinud teiste programmide lisakomponendina. 

See võib aga paigaldada erinevaid abikomponente, mis takistavad kasutajal eelistatud avalehe või otsingumootori valimist. Need äpid või laiendused on disainitud tagasi lükkamaks kõik kasutaja tehtavad muudatused. Lisaks sinu brauseri üle kontrolli võtmisele võib viirus jälgida ka sinu brausimisharjumusi ja saata neid andmeid kaugserveri kaudu. 

Sellele küberparasiidile võivad huvi pakkuda sinu brausimisajalugu, otsingumärksõnad, sinu poolt internetis veedetud aja pikkus, klõpsatud reklaamid, IP-aadress jms. Kogutud infot on vaja selleks, et kasutada sihitud turundusmeetodeid. Seetõttu võid sa näha palju erinevaid reklaame, mis tuginevad sinu huvidele ja brausimisajaloole. Mõnel juhul võidakse kogutud andmeid ka jagada või müüa kolmandatele pooltele või reklaamivõrgustikele. 

Pole kahtlustki, et selline tegevus toob kaasa privaatsusega seotud probleemid. Seetõttu ei tohiks lasta sellel kübernakkusel jääda oma arvutisse. Eemalda Bing viirus kohe, kui märkad, et see on PC kaaperdanud. 

Bingi veebilehe ekraanitõmmis
Bingi viirus teeskleb olevat partnerluses originaalse otsingumootoriga.

Bing viiruse versioonid

Bing.vc. Seda võltsi otsingumootorit kasutatakse sponsoreeritud linkide loomiseks ja kasutaja suunamiseks kahtlastele lehtedele nende linkide abil . Tasub ka mainida, et see brauserikaaperdaja on loodud promoma kahtlaseid tööriistu nagu FixbrowserRedirect ja teised. 

Bing.vc ümbersuunamisviirus

Sellele lisaks mõjutavad taolised programmid arvuti jõudlust, seega ei ole soovitatud hoida sellist programmi oma arvutis pikka aega. Tegutse võimalikult kiiresti! 

Bing otsinguviirus. See on Bing ümbersuunamisviiruste uusim versioon. Kui sa märkasid, et sinu tavalise otsingumootori või avalehe asemel on järsku arvutisse ilmunud Bing.com veebileht, viitab see asjaolule, et peaksid oma arvuti turvalisusega tegelema ning otsima üles brauserikaaperdaja, mis on selle probleemi põhjustanud. 

Bing otsinguviirus

Nagu enamus brauserikaaperdajaid võib ka see sinu järel luurata ning ka suunata sind kahtlastele lehtedele. Sa ei tohiks mitte mingil juhul hoida seda programmi oma arvutisse installeeritult. 

Miks minu otsingumootor muutub Bingiks

On selgelt ärritav, kui leiad, et sinu eelistatud vaikimisi otsingumootori asemel on tundmatu otsingumootor. Suurem osa kasutajaid aga ei tea, et nad vastutavad ise selle eest, et Bing otsinguteenus on sätestatud nende vaikimisi otsingupakkujaks. 

Bingi promotakse samamoodi nagu teisi potentsiaalselt soovimatuid programme või brauserikaaperdajaid. Kui sa tahad seda vältida, peaksid sa teadma, et see võib ilmuda sinu veebibrauserisse, kui sa ei jälgi vabavara laadimisel installeerimisprotsessi ja klõpsad muudkui “Next” nupul siis, kui laadid programme nagu allalaadimishaldurid, PDF-i loojad, videotarkvara jms. 

Bing otsingu installeerimine

Selle vältimiseks peaksid sa hakkama rohkem tähelepanu pöörama vabavarade installeerimisel. Esmalt, sa peaksid lugema programmi privaatsuspoliitikat ja kasutajatingimusi. Lisaks veendu, et sa oleksid valinud Custom või Advanced installeerimissätted ning sa ei valiks ühtegi lisakomponenti, mida sulle võidakse pakkuda. 

Võta linnuke ära märkekastidest, mis viitavad Bingi laadimisele, nagu näiteks “Make Bing my start page,” “I agree to make Bing.com my default search engine.” jne. Vastasel korral võidakse sind sundida kasutama seda lehte veebis brausimisel. Me ei soovita ignoreerida seda olukorda, sest sa võid end muidu avastada tundmatutel veebilehtedel .

Kuidas vabaneda Bingist Macil

Selleks, et eemaldada Bing safari otsinguribalt või mõnelt teiselt Maci süsteemi installeeritud brauserist, on sul kaks valikut. Esimene on süsteemi skänneerimine usaldusväärse pahavaratõrjega ning nakatunud veebilehtede lähtestamine. Seda valikut soovitatakse vähema kogemusega arvutikasutajatele, kes ei ole kunagi varem kokku puutunud küberohtudega. 

Teise Bingi viiruse eemaldamismeetodi jaoks pead käsitsi üles otsima ja kustutama kaaperdajaga seotud komponendid. Selle jaoks pead vaatama rakenduste nimekirja ja kõik tundmatud panema prügikasti. Kui sa oled prügikasti tühjendanud, kontrolli veebilehitsejaid: laadi maha kõik kahtlased laiendused ning lähtesta brauser. Selle artikli lõpus on selle jaoks detailsed juhised. 

Kuidas laadida maha Bingi otsing Windowsist

Selleks, et eemaldada Bing Chrome’ist, Firefoxist, Internet Explorerist või mõnest Windows 10 brauserist, ei piisa üksnes sellest, kui muudad brauseri sätetes URL-i ära. Kaaperdaja on disainitud nii, et see võib lähtestada Bingi vaikimisi otsingumootorina pärast süsteemi taaskäivitamist. 

Bingi ümbersuunamisviiruse eemaldamiseks Windowsist tuleb kaaperdajaga seotud komponendid eemaldada kas käsitsi või lasta töö ära teha usaldusväärsel pahavaratõrjel. Meie tiim on valmistanud selle jaoks juhised, mille leiad artikli lõpust. Kasuta neid julgelt selleks, et arvuti süsteem puhastada. 

Me aga soovitame kasutada Bingi ümbersuunamisviiruse eemaldamiseks turvaprogrammi, mis eemaldab probleemi kiiremini ja mugavamalt. Selle jaoks pead skänneerima seadet uuendatud pahavaratõrjega ning lähtestama kõik Windowsi seadmesse installeeritud brauserid. 

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

Bing redirect viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Alice Woods
Alice Woods

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Alice Woods
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-bing-redirect-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes