Eemaldage Your computer has been blocked (Eemaldamise juhised) - Aug 2017 uuendus

Your computer has been blocked eemaldamise juhised

Mis on "Su arvuti on blokeeritud" viirus?

Kas sa saad usaldada “Su arvuti on blokeeritud” viirus (“Your Computer Has Been Blocked”) teavitusi?

Your computer has been blocked

“Su arvuti on blokeeritud” viiruse näol on tegemist võltsi teavitusega, mis peaks inimesi hirmutama ja panema neid arvama, nagu nad oleksid rikkunud Ameerika Ühendriikide seaduseid ja peaksid nüüd maksma trahvi. Tüüpiliselt blokeerib viirus operatsioonisüsteemi ja näitab suurt teavitust, mis näib nagu see oleks saadetud riigiasutuse poolt (täpsemalt justiitsministeeriumi poolt).

Lisaks kasutab viirus sama riigi keelt, kus kasutaja parasjagu asub, et jätta autentsem mulje. Nagu sa võid aimata, on “Su arvuti on blokeeritud” teavituste taga küberkurjategijad. Kurjategijad nõuavad $300 trahvi ning see tuleb tasuda, ostes Moneypak vautšeri ja saates neile selle koodi.

Sa EI tohiks seda teha! Sa saad blokeeringu maha võtta ja selle viiruse oma operatsioonisüsteemist eemaldada, järgides allpool olevaid juhiseid või skänneerides oma arvutit usaldusväärse pahavaratõrjega nagu FortectIntego.

Kuigi tegemist on üsna vana viirusega on hiljuti nähtud uut viiruselainet: kasutajad on teavitanud “Su arvuti on blokeeritud” viiruse leviku elavdumisest. Turvaeksperdid avastasid aga, et taassündinud “Su arvuti on blokeeritud” on teine viirus, mis kannab sama nime.

Selle küberohu puhul on tegemist reklaamvara tüüpi programmiga, mis tülitab arvutikasutajaid pahavaraliste reklaamidega ja veebilehtedele ümber suunamisega. Lisaks kogub see pahavara informatsiooni kasutaja kohta, mitmed nendest infokildudest võivad seejuures olla delikaatsed. Seega, isegi kui see pahavara ei blokeeri su faile nagu viiruse nimekaim, võib selle viirusega nakatumine tähendada tõsiseid privaatsusprobleeme ning võib viia isegi su identiteedi varguseni!

Your computer has been blocked

Millised on kõige tavalisemad viisid, kuidas lunavaraviirusega nakatuda?

Seda lunavaraviirust on lihtne kõrvutada teiste sarnaste viirustega nagu FBI viirus ja FBI viirus Black Screen, mis nakatavad kasutajate arvuteid massiliselt. Nagu ka viiruse eelkäijad, levib see viirus enamjaolt koos teiste vabavaraliste programmidega, mis võivad olla seejuures täiesti usaldusväärsed, ning samuti võivad taolised viirused levida spämmkirjade ja nende manuste kaudu.

Mõned kasutajad on andnud teada, et see ohtlik lunavaraviirus võib levida ka võltside flash-uuenduste kaudu. Kui viirus on arvutisse sattunud, blokeerib see süsteemi ja muudab ära töölaua pildi, asendades selle “Su arvuti on blokeeritud” hoiatusega.

Hoiatus on musta värvi ja näitab ohvrist võltsi veebikaameravaadet. Viirusel on vasakpoolses ülanurgas ka valge tekst, sarnaselt FBI Online Agent viirusele, mis on FBI viiruste pere kõige hiljutisem liige. Kui näed sellist hoiatust, siis peaksid seda ignoreerima:

Your computer has been blocked!
The work of your computer has been suspended on the grounds of the violation of the law of the United States of America.
(…)

Muidugi peaksid sa ka eemaldama “Su arvuti on blokeeritud” viiruse oma arvutist nii kiiresti kui võimalik.

Soovitused “Su arvuti on blokeeritud” viiruse eemaldamiseks:

Kui sa üritad eemaldada seda või ükskõik, millist teist FBI viiruste gruppi kuuluvat lunavaraviirust, on suurim probleem süsteemi blokeeringust vabastamine. Esmalt peaksid sa proovima arvutit taastada avades mõne usaldusväärse viirusetõrje skänneeringu ja eemaldama “Su arvuti on blokeeritud” viiruse ja kõik sellega nakatunud failid.

Kui viirusetõrjel on viiruse eemaldamisega raskuseid, võid sa toimingut kiirendada, järgides allpool olevaid juhiseid. Viiruse eemaldamine võib olla üsna keeruline toiming, seega vältimaks sarnaste probleemidega silmitsi seismist tulevikus, peaksid sa hoidma oma andmetest koopiaid turvaliselt ja olema internetis lehitsedes ettevaatlik.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

Your computer has been blocked manuaalse eemaldamise juhend

Eemalda Your computer has been blocked kasutades Safe Mode with Networking

 • Samm 1: Taaskäivita oma arvuti kuni hetkeni Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikka Start Shutdown Restart OK.
  2. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis vajutage mitu korda F8, kuni ekraanile ilmub Advanced Boot Options.
  3. Valige nimekirjast Safe Mode with Networking Valige 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Vajutage nuppu Power Windows sisselogimisekraanil. Nüüd vajutage ja hoidke all klaviatuuril olevat nuppu Shift ja klikkake Restart..
  2. Nüüd valige Troubleshoot Advanced options Startup Settings ja lõpuks vajutage Restart.
  3. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis valige Enable Safe Mode with Networking aknas Startup Settings. Valige 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Samm 2: Eemaldage Your computer has been blocked

  Logige sisse oma nakatunud kontosse ja käivitage brauser. Laadige alla FortectIntego või muu legitiimne nuhkvara-vastane programm. Uuendage seda enne täielikku süsteemi skanneerimist ja eemaldage pahatahtlikud failid, mis kuuluvad Teie väljapressimiseks kasutatava tarkvara juurde ja viige Your computer has been blocked eemaldamine lõpule

Kui Teie väljapressimiseks kasutatav tarkvara blokeerib Safe Mode with Networking, siis proovige edasist meetodit.

Eemalda Your computer has been blocked kasutades System Restore

 • Samm 1: Taaskäivita oma arvuti kuni hetkeni Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikka Start Shutdown Restart OK.
  2. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis vajutage mitu korda F8, kuni ekraanile ilmub Advanced Boot Options.
  3. Valige nimekirjast Command Prompt Valige 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Vajutage nuppu Power Windows sisselogimisekraanil. Nüüd vajutage ja hoidke all klaviatuuril olevat nuppu Shift ja klikkake Restart..
  2. Nüüd valige Troubleshoot Advanced options Startup Settings ja lõpuks vajutage Restart.
  3. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis valige Enable Safe Mode with Command Prompt aknas Startup Settings. Valige 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Samm 2: Taastage oma süsteemi failid ja seaded
  1. Kui ilmub Command Prompt aken, siis sisestage cd restore ja klikkakeEnter. Sisestage 'cd restore' ilma jutumärkidega ja vajutage 'Enter'
  2. Nüüd tippige rstrui.exe ja vajutage uuesti Enter.. Sisestage 'rstrui.exe' ilma jutumärkidega ja vajutage 'Enter'
  3. Kui ilmub uus aken, siis klikkake Next ja valige taastamishetk enne seda, kui süsteemi infiltreerus Your computer has been blocked. Selle tegemise järel klikkake Next. Kui ilmub 'System Restore' aken, siis valige 'Next' Valige oma süsteemi taastamise hetk ja klikkake 'Next'
  4. Nüüd klikkake Yes oma süsteemi taastamiseks. Klikkake 'Yes' ja alustage süsteemi taastamisega
  Olles taastanud oma süsteemi seaded varasema kuupäevani, laadige alla ja skanneerige oma arvutit programmiga FortectIntego ja veenduge, et Your computer has been blocked eemaldamine on olnud edukas.

Lõpetuseks, peaksite alati mõtlema Teie väljapressimiseks kasutatava krüpteeritud tarkvara vastasele kaitsele. Selleks, et kaitsta oma arvutit Your computer has been blocked ja teiste väljapressimiseks kasutatavate tarkvaralahenduste eest, kasutage tuntud nuhkvara-vastast programmi, nagu FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Jake Doevan
Jake Doevan - Elu on liiga lühike, et raisata seda viirustega võitlemisele

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Jake Doevan
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes