Eemaldage Princess Locker viirus (Viiruse eemaldamise juhised)

Princess Locker viiruse eemaldamise juhend

Mis on Princess Locker ransomware-viirus?

Princess Locker ransomware-viirus kopeerib Cerberi tehnikaid

Princess Locker viirus on taas üks näide krüpteerivatest ransomware-viirustest. Selle viiruse juures ei ole aga midagi kuninglikku; see käitub täpselt samamoodi nagu kõik pahavarad ning üllatavalt meenutab see meile Cerber ransomware-viirust. Seetõttu arvame me, et Princess Locker viirus on Cerberi väike õde – ent sugugi mitte vähem ohtlik, kui viiruse suur vend. Peale süsteemi nakatamist hakkab Princess Locker ransomware-viirus ohvri faile krüpteerima AES krüptsiooniga. Peale oma töö lõppu ei ole enam failidele võimalik ligi pääsa ning ainus viis nende taastamiseks on erilise dekrüpteerimisvõtme saamine. Viirus loob iga ohvri jaoks unikaalse faililaienduse ja lisab selle kõikidele krüpteeritud failidele. Pärast failide lukustamist loob ransomware-viirus lunarahamärkmed kahes erinevas formaadis:

 • !_HOW_TO_RESTORE_[the unique file extension].TXT;
 • !_HOW_TO_RESTORE_[the unique file extension].HTML.

Peale failide avamist tervitab ohvrit suur kiri: su failid on krüpteeritud! Lisaks sisaldab lunarahamärge ohvri ID’d, krüpteeritud failidele lisatud unikaalset faililaiendust ja selgitust, kuidas on võimalik andmed lahti muukida ja vabastada. Juhised on sarnased tavalistele ransomware-viiruste juhenditele – ohver peab alla laadima Tor veebilehitseja ja minema konkreetsele .onion veebilehele, mida kutsutakse teisisõnu “makseleheks”. Seal muutuvad asjad aga kahtlaseks. Makseleht näib olevat Cerberi makselehe koopia, ainsa vahega, et lehel on “Princess” logo. Nagu ka Cerberi korral, on võimalik valida 12 erineva keele vahel. Makselehele ligi pääsemiseks palutakse sisestada ohvri ID ning seejärel on võimalik näha järgmist infot:

Your files are encrypted!

It means that your files have been transformed on a structural level and became inaccessible. In order to be able to access them again, you have to transform them back to the original state. This can be done only with the help of special software – «Princess Decryptor» which can be purchased only on this website. Each copy of «Princess Decryptor» works individually for each pair ID + Extension. Therefore, you have to purchase your own one as any other user whose files have also been encrypted. We accept only Bitcoin.

Viirus küsib väga suurt rahasummat – 3 Bitcoini. See on enam-vähem võrdne 1812 dollariga! Viirus ei luba ohvril ka kuidagi raha koguda – lunaraha tuleb maksta määratud aja jooksul või muidu on dekrüpteerimiseks mõeldud tööriista hind topelt kõrgem. Princess Locker soovib ohvrile tõestada, et selline tööriist on olemas, seega on võimalik dekrüpteerijat katsetada, laadides üles ühe krüpteeritud faili. Veebileht võtab faili lukust lahti ja näitab ohvrile täiesti normaalset faili. Kui Princess Locker pahavara on su failid krüpteerinud, siis palun ära kuluta oma raha lunaraha maksmise peale. See annab kriminaalidele veelgi rohkem motivatsiooni, et oma tegevusega jätkata. Lisaks on pahavarauurijad välja töötamas võimalust viiruse võitmiseks ja krüpteeritud failide taastamiseks, seega ole kannatlik. Eemalda Princess Locker viirus võimsa pahavaratõrjega, nagu FortectIntego. Selle artikli allosast leiad ka detailsed juhendid, kuidas Princess Locker eemaldada.

Kuidas Princess Locker viirus levib?

Nagu ka Cerber või iga teine ransomware-viirus, levib Princess Locker kõige tõhusamalt e-kirjade või pahavaraga nakatunud reklaamide kaudu. Viirus võib sattuda arvutisüsteemi pärast seda, kui oled avanud mõne pahavaraga nakatatud e-kirja manuse. Pane tähele, et sellised pahatahtlikud manused on loodud nii, et need tunduksid võimalikult reaalsed – kurjategijad nimetavad neid faile näiteks arveteks, trahvideks, testi tulemusteks või millekski muuks sarnaseks. Ransomware-viiruse ohvriks langemise vältimiseks ignoreeri kõiki kahtlaseid e-kirju, mis on saadetud tundmatu isiku poolt. Lisaks võib pahavara arvutisse sattuda peale seda, kui oled kogemata klõpsanud mõne võltsreklaami peal või käinud kahtlase loomuga veebilehtedel. Vahel võidakse sind veebilehelt ka ümber juhatada mõnele kahjulikule veebilehele, mis sisaldab selliseid pahavaralisi kirjeid. Me mõistame, et ka kõige hoolikama brausimise korral võib juhtuda, et satud siiski rünnaku ohvriks. Kõige turvalisem viis enda arvuti kaitsmiseks on laadida arvutisse usaldusväärne pahavaratõrje.

Kuidas Princess Locker viirus eemaldada?

Princess Locker viirus on väga ohtlik arvutiviirus, seega ära ürita seda käsitsi eemaldada. Me soovitame kasutada mõnda väga võimsat pahavaratõrjet ning lasta sellel programmil leida ja eemaldada failid, mis kuuluvad selle viiruse juurde. Kui Princess Locker on arvutist eemaldatud, võid mõelda andmete taastamise meetoditele, mida saad allpoolt lugeda. Kuigi ei ole olemas ühtegi tasuta dekrüpteerimise jaoks mõeldud tööriista, võivad need nõuanded aidata sul taastada vähemalt osad failid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

Princess Locker viiruse manuaalse eemaldamise juhend

Eemalda Princess Locker kasutades Safe Mode with Networking

 • Samm 1: Taaskäivita oma arvuti kuni hetkeni Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikka Start Shutdown Restart OK.
  2. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis vajutage mitu korda F8, kuni ekraanile ilmub Advanced Boot Options.
  3. Valige nimekirjast Safe Mode with Networking Valige 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Vajutage nuppu Power Windows sisselogimisekraanil. Nüüd vajutage ja hoidke all klaviatuuril olevat nuppu Shift ja klikkake Restart..
  2. Nüüd valige Troubleshoot Advanced options Startup Settings ja lõpuks vajutage Restart.
  3. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis valige Enable Safe Mode with Networking aknas Startup Settings. Valige 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Samm 2: Eemaldage Princess Locker

  Logige sisse oma nakatunud kontosse ja käivitage brauser. Laadige alla FortectIntego või muu legitiimne nuhkvara-vastane programm. Uuendage seda enne täielikku süsteemi skanneerimist ja eemaldage pahatahtlikud failid, mis kuuluvad Teie väljapressimiseks kasutatava tarkvara juurde ja viige Princess Locker eemaldamine lõpule

Kui Teie väljapressimiseks kasutatav tarkvara blokeerib Safe Mode with Networking, siis proovige edasist meetodit.

Eemalda Princess Locker kasutades System Restore

 • Samm 1: Taaskäivita oma arvuti kuni hetkeni Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikka Start Shutdown Restart OK.
  2. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis vajutage mitu korda F8, kuni ekraanile ilmub Advanced Boot Options.
  3. Valige nimekirjast Command Prompt Valige 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Vajutage nuppu Power Windows sisselogimisekraanil. Nüüd vajutage ja hoidke all klaviatuuril olevat nuppu Shift ja klikkake Restart..
  2. Nüüd valige Troubleshoot Advanced options Startup Settings ja lõpuks vajutage Restart.
  3. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis valige Enable Safe Mode with Command Prompt aknas Startup Settings. Valige 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Samm 2: Taastage oma süsteemi failid ja seaded
  1. Kui ilmub Command Prompt aken, siis sisestage cd restore ja klikkakeEnter. Sisestage 'cd restore' ilma jutumärkidega ja vajutage 'Enter'
  2. Nüüd tippige rstrui.exe ja vajutage uuesti Enter.. Sisestage 'rstrui.exe' ilma jutumärkidega ja vajutage 'Enter'
  3. Kui ilmub uus aken, siis klikkake Next ja valige taastamishetk enne seda, kui süsteemi infiltreerus Princess Locker. Selle tegemise järel klikkake Next. Kui ilmub 'System Restore' aken, siis valige 'Next' Valige oma süsteemi taastamise hetk ja klikkake 'Next'
  4. Nüüd klikkake Yes oma süsteemi taastamiseks. Klikkake 'Yes' ja alustage süsteemi taastamisega
  Olles taastanud oma süsteemi seaded varasema kuupäevani, laadige alla ja skanneerige oma arvutit programmiga FortectIntego ja veenduge, et Princess Locker eemaldamine on olnud edukas.

Boonus: Taastage oma andmed

Ülalnähtav juhend on mõeldud selleks, et aidata Teil oma arvutist eemaldada programm Princess Locker. Taastamaks oma krüpteeritud faile, soovitame me kasutada detailset juhendit, mille on koostanud viirused.ee turvaeksperdid.

Palun ära maksa lunatasu. Kurjategijate poolt pakutav dekrüpteerimisprogramm on väga kallis, kuid ei ole mitte mingit garantiid, et see ka tõesti toimib ning ei ole pettus. Lisaks võidakse sulle nii-öelda dekrüpteerimisprogrammiga koos saata hoopis mõni uus pahavara. 

Kui Teie failid on krüpteeritud Princess Locker poolt, siis võite Te nende taastamiseks kasutada mitmeid meetodeid.

Dekrüpteeri oma failid Data Recovery Pro abil

Sa võid proovida Princess Locker ransomware-viiruse poolt lukustatud faile taastada Data Recovery Pro abil. Alljärgnevalt leiad juhised, kuidas seda programmi kasutada.

 • Laadi Data Recovery Pro;
 • Järgige neid Data Recovery paigaldamise samme ja installeerige programm oma arvutisse;
 • Käivitage see ja skanneerige oma arvutit, et tuvastada Princess Locker lunavara poolt krüpteeritud failid;
 • Taastage need.

Lõpetuseks, peaksite alati mõtlema Teie väljapressimiseks kasutatava krüpteeritud tarkvara vastasele kaitsele. Selleks, et kaitsta oma arvutit Princess Locker ja teiste väljapressimiseks kasutatavate tarkvaralahenduste eest, kasutage tuntud nuhkvara-vastast programmi, nagu FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Olivia Morelli
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes