Eemaldage Cerber Decryptor (Eemaldamise juhised) - uuendatud Aug 2017

Cerber Decryptor eemaldamise juhised

Mis on Cerber Decryptor?

Kas Cerber Decryptor suudab dekrüpteerida Teie failid?

Cerber Decryptor

Cerber on pahatahtlik arvutiviirus, mis on järjekordne variant väljapressimiseks kasutatavast tarkvarast, mis ähvardab rikkuda ohvri faile, muutes need kasutuskõlbmatuteks. Seejärel esitab viirus ohvrile lunaraha nõudvad kirjad, mis selgitavad seda, kuidas ohver võib suuta faile dekrüpteerida – nad käsivad arvuti kasutajal installeerida Tor brauseri ja kasutada spetsiifilist veebilehte selleks, et pääseda ligi kindlatele juhistele.

Cerber Decryptor on tarkvara, mida Cerber viiruse arendajad oma ohvritele kasutamiseks soovitavad. Dekrüpteerijat tutvustatakse kui vahendit, mis võimaldab kõik viiruse poolt kodeeritud failid avada. Küberkriminaalid müüvad seda kahtlast dekrüpteerijat 2480 Bitcoini eest, mis on ligikaudu võrdne 1300 USA dollariga.

Küsimus, mida enamik Cerber viiruse ohvreid endalt küsivad, on see, kas see programm tõesti dekrüpteerib nende andmed või on see tegelikult kasutu? Me sügavalt kahtleme selles, et vastus positiivne oleks, seega soovitame me Teil mõelda sügavalt järele, kas Te tõesti soovite suggest Cerber Decryptorit?

Pidage meeles, et küberkriminaalide peamine eesmärk on koguda nii palju lunaraha kui võimalik. Nende kasutatav tehnika on kõrgetasemeline ja kahjuks, efektiivne. Paljud arvuti kasutajad hoiustavad oma arvutites väärtuslikku või isiklikku informatsiooni ning pole vahet, kas tegemist on kodu- või tööarvutiga.

Kõikide failide kaotamine võib olla katastroof ning seda mitte ainult seepärast, et viirus varastab Teie mälestused (perepildid, videod, muusika), kuid ka seepärast, et see võib varastada dokumente, arhiive, esitlusi ja muid olulisi faile, mida on vaja tööks või õppimiseks.

Ootamatu selliste andmete kadumine võib arvuti kasutaja paanikasse ajada ja täpselt seda küberkriminaalid loodavadki. Nad soovivad arvuti kasutajat hirmutada ja panna ta arvama, et ei ole olemas MINGIT võimalust faile taastada ja ta peab kindlasti tasuma lunaraha selleks, et oma andmed tagasi saada. Kahjuks peame me Teid hoiatama, et tegemist ei ole õige lahendusega sellele probleemile.

Cerber Decryptor

Kas Te TÕESTI arvate, et küberkriminaalid dekrüpteerivad Teie failid? Kui Te nii arvate, siis me kardame, et Te eksite. Ei ole olemas MITTE mingit garantiid, et küberkriminaalid annaksid Teile nii lihtsasti dekrüpteerimistarkvara. Nemad tegelevad viiruse arendamise ja selle levitamisega, seega me arvame, et nad lihtsalt ootavad, et ohvrid kannaksid neile raha üle, et nad saaksid oma pahatahtlikke toimetusi jätkata.

Me kahtleme selles, et küberkriminaalid tõesti annavad oma ohvritele, kes on lunaraha maksnud, selle tarkvara, mida ohver soovib, seega kui Te ei soovi oma raha kaotada sarnasel moel nagu oma faile, siis ärge võtke seda riski ja ärge kandke raha küberkriminaalide poolt antud Bitcoini aadressile.

Pealegi, mõelge selle peale, kas Te tõesti soovite küberpettureid toetada – Te tõesti EI peaks seda tegema. Juhul, kui Teie arvuti on nakatunud Cerber pahavaraga, siis me soovitame selle Teil süsteemist kiiremas korras eemaldada. Automaatne Cerber viiruse eemaldamine on võimalik läbi viia näiteks selliseg viirusetõrje programmiga nagu FortectIntego. See on võimeline tuvastama ja eemaldama kõik viirusele kuuluvad failid.

Kuidas omale Cerber Decryptor hankida?

Siis, kui küberkriminaalid ohvri arvutisse viiruse sisestavad, siis jätavad nad arvutisüsteemi ka lunarahakirjad, mis asuvad tavaliselt tähelepanu haaravates kohtades, näiteks avakuval. Need lunarahakirjad ütlevad, et arvuti kasutaja peaks alla lladima Tor brauseri selleks, et pääseda ligi veebilehel, kust ohver saab omale osta Cerber Decryptor tarkvara.

Nii, nagu me oleme juba öelnud, siis me EI soovita Teil küberkriminaalide käske järgida. Pidage meeles, et maksmiseks kasutatav veebileht võib olla täidetud pahatahtlike linkidega, mis võivad Teid viia kahtlaste interneti lehtedeni, mis on pahavaraga täidetud. Seega, selle asemel, et oma faile mõnest mitteusaldusväärsest veebiallikast lahti osta, peaksite Te hoopis kaalumba pahavara eemaldamist oma arvutist.

Kuidas Cerber Decryptorit eemaldada?

Juhul, kui Teie arvuti on juba nakatunud Cerberi viirusega, siis kustutage oht mõne viirusetõrje programmiga. Ainus 100% turvaline viis oma failid taastada, on need mõnest tagavaraversioonist ümber tõsta. Aeg-ajalt on soovituslik välistele mäluketastele teha oma süsteemist tagavarakoopiaid, seega, kui juhtub nii, et see või mõni teine väljapressimiseks kasutatav tarkvara Teie arvutisse pääseb, siis on Teil võimalik oma failid taastada.

Kui Te olete otsustanud Cerber Decryptori osta, sest Teil ei olnud tagavaraversiooni, ja isegi kui dekrüpteerija on Teie failid dekrüpteerinud, siis Te ei peaks seda programmi oma arvutis säilitama. Dekrüpteerija võib olla nakatatud Trooja viirustega, mis võivad Teie arvutisse veel rohkem pahavara alla laadida.

Kui Te hoolite oma arvuti turvalisusest, siis paigaldage oma arvutisse usaldusväärne viirusetõrje tarkvara ja eemaldage Cerberi dekrüpteerija oma arvutist automaatselt. Viirusetõrje programm kontrollib ka seda, kas see dekrüpteerija on viirusevaba.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

Cerber Decryptor manuaalse eemaldamise juhend

Eemalda Cerber Decryptor kasutades Safe Mode with Networking

 • Samm 1: Taaskäivita oma arvuti kuni hetkeni Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikka Start Shutdown Restart OK.
  2. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis vajutage mitu korda F8, kuni ekraanile ilmub Advanced Boot Options.
  3. Valige nimekirjast Safe Mode with Networking Valige 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Vajutage nuppu Power Windows sisselogimisekraanil. Nüüd vajutage ja hoidke all klaviatuuril olevat nuppu Shift ja klikkake Restart..
  2. Nüüd valige Troubleshoot Advanced options Startup Settings ja lõpuks vajutage Restart.
  3. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis valige Enable Safe Mode with Networking aknas Startup Settings. Valige 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Samm 2: Eemaldage Cerber Decryptor

  Logige sisse oma nakatunud kontosse ja käivitage brauser. Laadige alla FortectIntego või muu legitiimne nuhkvara-vastane programm. Uuendage seda enne täielikku süsteemi skanneerimist ja eemaldage pahatahtlikud failid, mis kuuluvad Teie väljapressimiseks kasutatava tarkvara juurde ja viige Cerber Decryptor eemaldamine lõpule

Kui Teie väljapressimiseks kasutatav tarkvara blokeerib Safe Mode with Networking, siis proovige edasist meetodit.

Eemalda Cerber Decryptor kasutades System Restore

 • Samm 1: Taaskäivita oma arvuti kuni hetkeni Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikka Start Shutdown Restart OK.
  2. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis vajutage mitu korda F8, kuni ekraanile ilmub Advanced Boot Options.
  3. Valige nimekirjast Command Prompt Valige 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Vajutage nuppu Power Windows sisselogimisekraanil. Nüüd vajutage ja hoidke all klaviatuuril olevat nuppu Shift ja klikkake Restart..
  2. Nüüd valige Troubleshoot Advanced options Startup Settings ja lõpuks vajutage Restart.
  3. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis valige Enable Safe Mode with Command Prompt aknas Startup Settings. Valige 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Samm 2: Taastage oma süsteemi failid ja seaded
  1. Kui ilmub Command Prompt aken, siis sisestage cd restore ja klikkakeEnter. Sisestage 'cd restore' ilma jutumärkidega ja vajutage 'Enter'
  2. Nüüd tippige rstrui.exe ja vajutage uuesti Enter.. Sisestage 'rstrui.exe' ilma jutumärkidega ja vajutage 'Enter'
  3. Kui ilmub uus aken, siis klikkake Next ja valige taastamishetk enne seda, kui süsteemi infiltreerus Cerber Decryptor. Selle tegemise järel klikkake Next. Kui ilmub 'System Restore' aken, siis valige 'Next' Valige oma süsteemi taastamise hetk ja klikkake 'Next'
  4. Nüüd klikkake Yes oma süsteemi taastamiseks. Klikkake 'Yes' ja alustage süsteemi taastamisega
  Olles taastanud oma süsteemi seaded varasema kuupäevani, laadige alla ja skanneerige oma arvutit programmiga FortectIntego ja veenduge, et Cerber Decryptor eemaldamine on olnud edukas.

Lõpetuseks, peaksite alati mõtlema Teie väljapressimiseks kasutatava krüpteeritud tarkvara vastasele kaitsele. Selleks, et kaitsta oma arvutit Cerber Decryptor ja teiste väljapressimiseks kasutatavate tarkvaralahenduste eest, kasutage tuntud nuhkvara-vastast programmi, nagu FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Jake Doevan
Jake Doevan - Elu on liiga lühike, et raisata seda viirustega võitlemisele

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Jake Doevan
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes