Eemaldage Deceptive site ahead (Eemaldamise juhend) - Sep 2018 uuendus

Deceptive site ahead eemaldamise juhised

Mis on Deceptive site ahead?

“Deceptive Site Ahead” on legitiimne hüpikaken, mis takistab pahavaralisele veebilehele minemist

Deceptive Site Ahead hoiatus Google's

“Deceptive Site Ahead” on hüpikaken, mis võib ilmuda välja suvalisel hetkel internetis brausides. See hoiatab kasutajat riskide eest, mis võivad olla seotud nakatunud domeeni külastamisega. Kui sa oled märganud “Deceptive Site Ahead” hüpikakent, ära ürita seda eemaldada, kuna sa võid vastasel korral ohustada oma privaatsust ja turvalisust, sisenedes potentsiaalselt petturlikule või pahavaralisele lehele.

Nimi “Deceptive Site Ahead”
Liik Legitiimne turvahoiatus
Eesmärk Kaitseb inimesi sattumast petturlikele või pahavaraga nakatunud veebilehtedele
Sümptomid Punase taustaga hüpikaken tekstiga “Deceptive Site Ahead” ilmub välja, kui üritad minna kahtlasele lehele
VÄLISTUS “Deceptive Site Ahead” hüpikakent võivad kuritarvitada häkkerid, kes võivad selle muuta tehnilise toe pettuse hoiatuseks. Kui teade sisaldab telefoninumbrit, ära helista sinna, kuna sind võidakse meelitada laadima kasutut programmi või loovutada raha kasutu teenuse eest.
Eemaldamine Kui ilmunud hüpikaken näib olevat pettus, laadi endale FortectIntego ning tee sellega kogu süsteemile skäneering.

Google Safe Browsing teenused on loonud selle sõnumi selleks, et kaitsta inimesi ebaturvalise sisu eest. Teenus skäneerib veebilehti ja otsib petturlikke nuppe, näiteks allalaadimisnuppe, mis laadivad tarkvara ebausaldusväärsetelt kolmandatelt pooltelt. Petturliku veebilehe hoiatus on loodud põhimõtteliselt selleks, et hoida sind eemale veebilehtedest ja sisust, mis võib ohustada sinu privaatsust.

Chrome'i Deceptive Site Ahead sõnum võib ilmuda välja ka siis, kui oled sisenemas sotsiaalse õngitsemisega tegelevale veebilehele, näiteks andmepüügilehtedele või mujale. Ohtlikuks märgitud veebilehed võivad peibutada inimesi laadima kahtlast tarkvara või esitama delikaatseid isikuandmeid. Seega näidatakse sulle enne ohtlikule lehele sisenemist sellist sõnumit:

Deceptive site ahead.
Attackers on [site url] may trick you into doing something dangerous like installing software or revealing your personal information (for example, passwords, phone numbers, or credit cards).

Kui sa näed Google Deceptive Site Ahead hoiatust lehtedel nagu Unanalytics.com või mujal, ei pea sa muretsema oma arvuti turvalisuse pärast. Sinu arvuti ei ole veel nakatunud. Tegemist on lihtsalt hoiatusega, mille kohaselt on mõistlikum hoiduda sisenemast soovitud lehele. Klõpsates lisainfole ja lihtsalt ignoreerides seda teadet saad sa ikkagi minna sellele veebilehele, aga see ei ole soovitatud. Potentsiaalse pahavara või muude ohtlike programmidega nakatumise vältimiseks tasuks laadida arvutisse FortectIntego.

Deceptive Site Ahead hüpikaken

Kasutajad, kes otsivad viise, kuidas minna mööda Deceptive Site Ahead hoiatusest, panevad oma turvalisuse ja privaatsuse ohtu, kuna see hoiatus ei ilmu välja põhjuseta. Ükskõik, mis on hoiatuse ilmumise põhjus, selle ignoreerimisel võid ohustada oma arvutit või isikuandmeid ning me oleme veendunud, et sa ei soovi sellist tagajärge kohata.

Muidugi võivad mõned legitiimsed lehed samuti sellise hoiatuse endale külge saada reklaamide tõttu, mis nende lehtedel on, kuid selle probleemi saab väga lihtsalt lahendada.

Sildi külge saanud veebilehe omanik peab külastama spetsiaalset Google'i abilehte, kus selgitatakse, kuidas lahendada probleem, mille tõttu hoiatus välja ilmus. Seejärel tuleb ära märkida potentsiaalselt petturlik sisu. Seda saab teha Google Webmaster Tools lehe kaudu.

Hoiatuse eemaldamine ise võib pisut aega võtta, kuna veebilehe haldajad peavad leidma ja peatama potentsiaalselt ohliku sisu allikad. Ainult siis saab Google lehe uuesti üle vaadata ja seda hinnata. Selle protsessi pikkusest hoolimata puutuvad legitiimsed lehed selliste probleemidega kokku, kuna nad ei taha ju siiski külastajaid eemale peletada. Kuna probleemid lahendatakse siiski võrdlemisi kähku, tasub enamasti täielikult vältida lehti, mille sisu katab “deceptive site ahead” hoiatus.

OLULINE: petturid võivad Deceptive Site Ahead hoiatust kuritarvitada ning muuta selle tehnilise toe pettuseks. Teisisõnu, kurjategijad kasutavad legitiimse hoiatuse välimust, kuid lisavad sellele juurde telefoninumbri ning meelitavad inimesi sellele helistama. See ongi asja konks, mis võib kaasa tuua raha kaotamise või pahavaranakkuse. Kui sa näed juhuslikult Deceptive Site Ahead hüpikakent üheskoos telefoninumbriga, mille vahendusel saab ühendust võtta “sertifitseeritud tehnikutega”, pane oma veebilehitseja koheselt kinni ning skäneeri süsteemi FortectIntego programmiga pahavara eemaldamiseks.

Deceptive Site Ahead sõnum"Deceptive Site Ahead"on Google Chrome brauseri hoiatus, mis ennetab ligipääsu pahavaralistele või petturlikele veebilehtedele.

Õpi tundma, milliseid lehti märgib Google potentsiaalselt ohtlikeks

Üldiselt on kolme liiki potentsiaalselt ohtlikke lehti, mis võivad kuuluda Google'i “musta nimekirja”:

  1. Veebilehed, mis teesklevad, et nende sisu on legitiimne ja usaldusväärne;
  2. Veebilehed, mille sisu meelitab kasutajaid jagama oma sisselogimisandmeid või helistama tehnilisele toele;
  3. Veebilehed, mis sisaldavad petturlikke allalaadimisnuppe.

Oleme oma lehel juba rääkinud mitmetest sellistest lehtedest. Kõik brauserikaaperdajad kuuluvad esimesse kategooriasse, kuna need teesklevad end olevat legitiimsed otsinguteenused, nende hulgas näiteks portaalid nagu Delta-homes.com, Yoursites123 ja muu taoline. Teine kategooria on enamasti seotud veebilehtedega, mis levitavad reklaamvara ja paanikavara, nagu näiteks Intelli-support-assistant.com või Adsystemscan.com. Selliseid soovimatuid lehti ja brauserilaiendusi on mainitud ka teistel turvalisusteemalistel lehtedel nagu näiteks Dieviren.de.

Võltsid allalaadimisnupud võivad paikneda suvalistel lehtedel, eriti aga kahtlastel tarkvara allalaadimislehtedel, failijagamisportaalides jne. Sellest kõigest hoolimata võivad pahavaraliste veebilehtede loojad vahel aga lipsata Google'i filtrist läbi ning nende lehtede sisu laadib normaalselt. Seetõttu peaks süsteemis olema usaldusväärne pahavaratõrje nagu näiteks FortectIntego.

Deceptive Site Ahead hoiatussõnum

Paranda “Deceptive Site Ahead” probleem

Kuigi “Deceptive Site Ahead” filtri eemaldamine brauserist pole soovitatud, saab seda teha järgnevate sammude abil:

  1. Ava Google Chrome.
  2. Klõpsa üleval paremal nurgas oleval menüünupul “Menu” või “More”.
  3. Vali sätted ehk “Settings” ning “Show advanced settings”.
  4. Ava “Privacy” valikud ning võta linnuke ära kastist tekstiga “Protect you and your device from dangerous sites.”

Deceptive Site Ahead peatamisvalikud

Kui sa järgid neid juhiseid, ei tohiks sinu brauseris sellist hoiatust enam näha olla. Sa peaksid aga siiski kaitsema oma arvutit küberohtude eest mõnel teisel viisil.

Me soovitame hankida arvutisse usaldusväärse viiruse- või pahavaratõrje, mis suudab viiruseid arvutist eemaldada ning samas hoiab kõigel silma peal ka reaalajas. Kasuta meie nõuannet ning tugevda arvuti turvalisust FortectIntego abil.

Kuigi ülalmainitud parandusmeetodi tulemusena ei näe enam taoliseid hoiatusi, meenutame, et Google Chrome brauser näitab neid hoiatusi sinu turvalisuse jaoks. Seega, kui sa näed selliseid sõnumeid liiga tihti, küsi endalt, kas sa oled huvitatud liialt palju lehtedest, mis pole usaldusväärsed.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes