Raskusaste:  
  (99/100)

Your computer has been blocked. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

12

Kas sa saad usaldada “Your Computer Has Been Blocked” teavitusi?

Your Computer Has Been Blocked (“Su arvuti on blokeeritud”) viiruse näol on tegemist võltsi teavitusega, mis peaks inimesi hirmutama ja panema neid arvama, nagu nad oleksid rikkunud Ameerika Ühendriikide seaduseid ja peaksid nüüd maksma trahvi. Tüüpiliselt blokeerib viirus operatsioonisüsteemi ja näitab suurt teavitust, mis näib nagu see oleks saadetud riigiasutuse poolt (täpsemalt justiitsministeeriumi poolt). Lisaks kasutab viirus sama riigi keelt, kus kasutaja parasjagu asub, et jätta autentsem mulje. Nagu sa võid aimata, on “Your Computer Has Been Blocked” teavituste taga küberkurjategijad. Kurjategijad nõuavad $300 trahvi ning see tuleb tasuda, ostes Moneypak vautšeri ja saates neile selle koodi. Sa EI tohiks seda teha! Sa saad blokeeringu maha võtta ja selle viiruse oma operatsioonisüsteemist eemaldada, järgides allpool olevaid juhiseid või skänneerides oma arvutit usaldusväärse pahavaratõrjega nagu Reimage.

An illustration of the Your Computer Has Been Blocked virus

Kuigi tegemist on üsna vana viirusega on hiljuti nähtud uut viiruselainet: kasutajad on teavitanud YOUR COMPUTER HAS BEEN BLOCKED viiruse leviku elavdumisest. Turvaeksperdid avastasid aga, et taassündinud YOUR COMPUTER HAS BEEN BLOCKED on teine viirus, mis kannab sama nime. Selle küberohu puhul on tegemist reklaamvara tüüpi programmiga, mis tülitab arvutikasutajaid pahavaraliste reklaamidega ja veebilehtedele ümber suunamisega. Lisaks kogub see pahavara informatsiooni kasutaja kohta, mitmed nendest infokildudest võivad seejuures olla delikaatsed. Seega, isegi kui see pahavara ei blokeeri su faile nagu viiruse nimekaim, võib selle viirusega nakatumine tähendada tõsiseid privaatsusprobleeme ning võib viia isegi su identiteedi varguseni!

Millised on kõige tavalisemad viisid, kuidas lunavaraviirusega nakatuda?

Seda lunavaraviirust on lihtne kõrvutada teiste sarnaste viirustega nagu FBI viirus ja FBI viirus Black Screen, mis nakatavad kasutajate arvuteid massiliselt. Nagu ka viiruse eelkäijad, levib see viirus enamjaolt koos teiste vabavaraliste programmidega, mis võivad olla seejuures täiesti usaldusväärsed, ning samuti võivad taolised viirused levida spämmkirjade ja nende manuste kaudu. Mõned kasutajad on andnud teada, et see ohtlik lunavaraviirus võib levida ka võltside flash-uuenduste kaudu. Kui viirus on arvutisse sattunud, blokeerib see süsteemi ja muudab ära töölaua pildi, asendades selle “Your Computer Has Been Blocked” hoiatusega. Hoiatus on musta värvi ja näitab ohvrist võltsi veebikaameravaadet. Viirusel on vasakpoolses ülanurgas ka valge tekst, sarnaselt FBI Online Agent viirusele, mis on FBI viiruste pere kõige hiljutisem liige. Kui näed sellist hoiatust, siis peaksid seda ignoreerima: 

Your computer has been blocked!
The work of your computer has been suspended on the grounds of the violation of the law of the United States of America.
(…)

Muidugi peaksid sa ka eemaldama Your Computer Has Been Blocked viiruse oma arvutist nii kiiresti kui võimalik.

Soovitused Your Computer Has Been Blocked viiruse eemaldamiseks:

Kui sa üritad eemaldada seda või ükskõik, millist teist FBI viiruste gruppi kuuluvat lunavaraviirust, on suurim probleem süsteemi blokeeringust vabastamine. Esmalt peaksid sa proovima arvutit taastada avades mõne usaldusväärse viirusetõrje skänneeringu ja eemaldama Your Computer Has Been Blocked viiruse ja kõik sellega nakatunud failid. Kui viirusetõrjel on viiruse eemaldamisega raskuseid, võid sa toimingut kiirendada, järgides allpool olevaid juhiseid. Viiruse eemaldamine võib olla üsna keeruline toiming, seega vältimaks sarnaste probleemidega silmitsi seismist tulevikus, peaksid sa hoidma oma andmetest koopiaid turvaliselt ja olema internetis lehitsedes ettevaatlik.

 

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara Your computer has been blocked eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Märkus: Vajalik on kasutaja sekkumine tähendab, et üks või kõik eemaldusprogrammid olid ebaedukad parasiidi eemaldamisel ilma kasutaja poolse sekkumiseta, palun tutvu meie eemaldamisjuhiste manuaaliga allpool
Reimage on soovituslik tarkvara Your computer has been blocked maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.

Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses
Reimage mainimised ajakirjanduses
Alternatiivne tarkvara
Plumbytes Anti-Malware
Me oleme testinud Plumbytes Anti-Malware efektiivsust Your computer has been blocked eemaldamisel (2016-11-15)
Malwarebytes Anti Malware
Me oleme testinud Malwarebytes Anti Malware efektiivsust Your computer has been blocked eemaldamisel (2016-11-15)
Hitman Pro
Me oleme testinud Hitman Pro efektiivsust Your computer has been blocked eemaldamisel (2016-11-15)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Me oleme testinud Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektiivsust Your computer has been blocked eemaldamisel (2016-11-15)

Meetod 1. Eemalda Your computer has been blocked kasutades Safe Mode with Networking

Samm 1: Taaskäivita oma arvuti kuni hetkeni Safe Mode with Networking
Windows 7 / Vista / XP
 • Klikka Start Shutdown Restart OK.
 • Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis vajutage mitu korda F8, kuni ekraanile ilmub Advanced Boot Options.
 • Valige nimekirjast Safe Mode with Networking
Valige 'Safe Mode with Networking'
Windows 10 / Windows 8
 • Vajutage nuppu Power Windows sisselogimisekraanil. Nüüd vajutage ja hoidke all klaviatuuril olevat nuppu Shift ja klikkake Restart..
 • Nüüd valige Troubleshoot Advanced options Startup Settings ja lõpuks vajutage Restart.
 • Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis valige Enable Safe Mode with Networking aknas Startup Settings.
Valige 'Enable Safe Mode with Networking'
Samm 2: Eemaldage Your computer has been blocked

Logige sisse oma nakatunud kontosse ja käivitage brauser. Laadige alla Reimage või muu legitiimne nuhkvara-vastane programm. Uuendage seda enne täielikku süsteemi skanneerimist ja eemaldage pahatahtlikud failid, mis kuuluvad Teie väljapressimiseks kasutatava tarkvara juurde ja viige Your computer has been blocked eemaldamine lõpule

Kui Teie väljapressimiseks kasutatav tarkvara blokeerib Safe Mode with Networking, siis proovige edasist meetodit.

Reimage on tööriist pahavara tuvastamiseks. On tarvilik osta täisversioon selleks, et viiruseid eemaldada. Rohkem informatsiooni Reimage kohta.

Meetod 2. Eemalda Your computer has been blocked kasutades System Restore

Samm 1: Taaskäivita oma arvuti kuni hetkeni Safe Mode with Command Prompt
Windows 7 / Vista / XP
 • Klikka Start Shutdown Restart OK.
 • Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis vajutage mitu korda F8, kuni ekraanile ilmub Advanced Boot Options.
 • Valige nimekirjast Command Prompt
Valige 'Safe Mode with Command Prompt'
Windows 10 / Windows 8
 • Vajutage nuppu Power Windows sisselogimisekraanil. Nüüd vajutage ja hoidke all klaviatuuril olevat nuppu Shift ja klikkake Restart..
 • Nüüd valige Troubleshoot Advanced options Startup Settings ja lõpuks vajutage Restart.
 • Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis valige Enable Safe Mode with Command Prompt aknas Startup Settings.
Valige 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
Samm 2: Taastage oma süsteemi failid ja seaded
 • Kui ilmub Command Prompt aken, siis sisestage cd restore ja klikkakeEnter. Sisestage 'cd restore' ilma jutumärkidega ja vajutage 'Enter'
 • Nüüd tippige rstrui.exe ja vajutage uuesti Enter.. Sisestage 'rstrui.exe' ilma jutumärkidega ja vajutage 'Enter'
 • Kui ilmub uus aken, siis klikkake Next ja valige taastamishetk enne seda, kui süsteemi infiltreerus Your computer has been blocked. Selle tegemise järel klikkake Next. Kui ilmub 'System Restore' aken, siis valige 'Next' Valige oma süsteemi taastamise hetk ja klikkake 'Next'
 • Nüüd klikkake Yes oma süsteemi taastamiseks. Klikkake 'Yes' ja alustage süsteemi taastamisega
Olles taastanud oma süsteemi seaded varasema kuupäevani, laadige alla ja skanneerige oma arvutit programmiga Reimage ja veenduge, et Your computer has been blocked eemaldamine on olnud edukas.
Reimage on tööriist pahavara tuvastamiseks. On tarvilik osta täisversioon selleks, et viiruseid eemaldada. Rohkem informatsiooni Reimage kohta.

Lõpetuseks, peaksite alati mõtlema Teie väljapressimiseks kasutatava krüpteeritud tarkvara vastasele kaitsele. Selleks, et kaitsta oma arvutit Your computer has been blocked ja teiste väljapressimiseks kasutatavate tarkvaralahenduste eest, kasutage tuntud nuhkvara-vastast programmi, nagu Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus või Malwarebytes Anti Malware

Jake Doe
Jake Doe - Elu on liiga lühike, et raisata seda viirustega võitlemisele

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Your computer has been blocked manuaalne eemaldamine

Sule protsessid
[random].exe

Kustuta failid:
[random].exe

Eemaldamisjuhised teistes keeltes