Raskusaste:  
  (7/100)

Eemaldage RevContent (Jan 2020 uuendus) - Chrome, Firefox, IE, Edge

Ugnius Kiguolis poolt - - | Liik: Reklaamvara

Kas RevContent reklaame peaks kartma?

RevContent

RevContent reklaamidest on räägitud väga palju üle kogu maailma ning tõenäoliselt võib leida ühe teema nende reklaamide kohta igast arvutitega seonduvast foorumist. Sa peaksid aga teadma, et RevContent EI OLE viirus. Tegemist on täiesti legitiimse sisuturundusvõrgustikuga, mis teeb koostööd tuntud veebilehtedega. Selle võrgustiku näol on tegemist ühe kõige kiiremini areneva reklaamvõrgustikuga, seega sa ei peaks seda absoluutselt pidama viiruseks. Räägime selles artiklis lähemalt, kuidas RevContent reklaamivõrgustik töötab ning millal need reklaamid võivad muret valmistada.

Reklaame, millel on tähis “Sponsored by RevContent” võib märgata kõikjal internetis lehitsedes. Nagu mainisime varasemalt on need reklaamid paigutatud veebilehtedele selle reklaamivõrgustiku poolt. Võrgustiku näol on tegemist platvormiga, mille privaatsuspoliitika kohaselt: “web properties can display certain third party content such as articles, videos, blog posts, and advertisements on their sites” ehk võidakse näidata teatud kolmandate poolte sisu nagu näiteks artikleid, videosid, blogipostitusi ja reklaame.

RevContent

On selge, et RevContent reklaamid võivad muidugi olla tüütud, kuna neid võid näha enamikel oma lemmikveebilehtedel. Kui sa oled märganud taoliseid reklaame, oled ilmselt mõelnud, et su arvuti vajab skänneerimist, kuna võid neid reklaame näha mõne reklaamvara tõttu. Enamikel juhtudel on aga need reklaamid pärit nendelt samadelt veebilehtedelt, mida sa külastad, seega süüdistada saab ainult nende veebilehtede omanikke.

Vahel kurdavad kasutajad ka suurenenud reklaamide, hüpikakende, bännerite ja muu sarnase hulka, kuid RevContent ei paku selliseid tüütuid reklaame, seega kui sa kohtad sellisel kujul reklaame, on tõenäoline, et su arvuti on nakatunud mingi reklaamvaraga, mis üritab raha teenida klikkide pealt. Kui märkad selliseid hüpikaknaid, mis suunavad imelikele veebilehtedele, ära külasta neid lehti ning skänneeri süsteemi nuhkvaratõrje või pahavaratõrjega. Selle jaoks võid proovida näiteks Reimage Reimage Cleaner tarkvara.

RevContent

Üks asjaolu, mis paneb kasutajaid muretsema, on RevContent reklaamide välimus, mis on tavaliselt väga atraktiivne ja meelitab klikkima reklaamil. See juhtub seetõttu, et reklaamiplatvorm kasutab jälgimisküpsiseid, et kasutajaid paremini tundma õppida.

Need jälgimisküpsised jälgivad su tegevust internetis ja koguvad andmeid nagu IP-aadress, klikkimiste andmed, ümbersuunamiste andmed ja muu selline. Selline informatsioon on vajalik su soovide väljaselgitamiseks ning seejärel võid hakata nägema reklaame, mis võivad pakkuda just sulle huvi. Pane tähele, et seda mainitakse ka Privaatsuspoliitikas, kus on kirjas järgnev: “we may use your web browsing information to try to show you specific recommendations, and sponsored recommendations that we think will be of particular interest to you” (ehk nad võivad kasutada veebis lehitsemise informatsiooni, et näidata potentsiaalselt huvi pakkuvaid soovitusi).

Kuigi see kõik kõlab hästi, peaksid sa meeles pidama, et kolmandate poolte reklaamid võivad olla ohtlikud ning platvormi arendaja ei kontrolli iga veebilehte, mida reklaamitakse RevContenti kaudu. Ole ettevaatlik ja hoia eemale kahtlase välimusega sponsoreeritud reklaamidest.

RevContent reklaamid
RevContent reklaamid ilmuvad reas populaarsetel veebilehtedel.

Kuidas vältida potentsiaalselt soovimatuid programme?

Nagu oleme soovitanud, EI tohiks sa klõpsata RevContent reklaamidel, kuna need võivad suunata sind tundmatutele kolmandate poolte veebilehtedele. Kui sa aga märkasid, et mõned reklaamid ilmuvad ekraanile isegi siis, kui sa parasjagu internetis ei surfa, ei pruugi reklaamide vältimine sind kuidagi aidata.

Sellises olukorras peaksid sa kontrollima oma arvutit ja eemaldama kõik kahtlased brauserilaiendused, tööriistaribad ja pluginad. Mõned neist võivad sulle ka uued näida. Imestad, kuidas need su arvutisse sattusid? Oleme peaaegu täiesti veendunud, et need pluginad said installeeritud arvutisse sinu poolt vabavara või jagatud tarkvara installeerimisel. Oled ilmselt laadinud arvutisse mingi tasuta programmi, mis sisaldas ka muid manuseid.

Selliste lisamanuste vältimiseks pead sa vabavara installeerimisel olema väga ettevaatlik, kuna soovitatud sätetega laadimisel võid sa laadida lisaks soovitud programmile mitmeid soovimatuid rakendusi. Laadi programme alati Advanced või Custom sätetega. Need sätted võimaldavad vaadata üle kogu manuste nimekirja ning laadida ainult soovitud, samas kui Default või Standard sätted peidavad sellise nimekirja. Sa pead lihtsalt vaatama nimekirja üle ja valima soovitud programmi – täpselt nii lihtne see ongi. 

Kui sa oled juba laadinud kogemata reklaamvara oma arvutisse, soovitame selle võimalikult kiiresti eemaldada. Ei tea täpselt, kuidas seda teha? Aitame sind hädast välja. Loe alljärgnevalt meie hõlpsaid juhiseid. 

RevContent reklaamid kolmanda poole veebilehel
RevContent reklaamide lähivaade - tavaliselt näidatakse neid pealkirjade "Trending Now" või "Trending Articles" all.

Kas sa saad RevContenti arvutist eemaldada?

Just nagu sa ei saa RevContenti kutsuda viiruseks, ei saa sa seda ka kuidagi arvutist kustutada. Reaalsed reklaamid, mis on pärit sellest võrgustikust, on täiesti turvalised ning nende pärast ei pea kuidagi muretsema, kuna neid näed sa lihtsalt veebilehel. Kui sa oled aga RevContent tähistusega reklaame hakkanud nägema lademetes, peaksid sa arvutit kontrollima ja vaatama, ega su seadmesse pole pugenud reklaamvara tüüpi tarkvara.

Kui ka pärast seda ilmuvad RevContent reklaamid edasi, peaksid arvutit uuesti kontrollima. Potentsiaalselt soovimatud programmid võivad olla väga tüütud, seega on kõige lihtsam meetod nende eemaldamiseks kasutada turvaprogrammi, mis teeb selle töö ära automaatselt.

Mõned kasutajad ei soovi aga ehk kasutada nuhkvaratõrjet – soovivad hoopis käsitsi selle töö ette võtta. Juhul, kui soovid arvuti siiski automaatselt puhastada, soovitame ka erinevaid nuhkvaratõrjeid. Need, kes soovivad PUP-i ise eemaldada, võivad lugeda eemaldamise juhiseid, mille leiad selle artikli allosast.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

RevContent manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-revcontent.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes