Raskusaste:  
  (20/100)

"Congratulations Amazon User" viirus. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Alice Woods poolt - - | Liik: Reklaamvara

Congratulations Amazon User hüpikaken naaseb pisut enne 2018 aastat

“Congratulations Amazon User

“Congratulations Amazon User” on võlts teavitus, mida kasutatakse inimeste isikuandmete varastamiseks. Enne, kui sa langed lõksu ja usud, et sa said Amazonist kingituse, veendu, et sa kontrolliksid selle teavitusakna domeeni nime.

Tehniliselt võttes on “Congratulations Amazon.com User” viirus internetipettus, mille sihtmärgiks on reklaamvaraga nakatunud arvutid. Nendel reklaamipõhistel programmidel on oluline roll, kui asi puudutab selle pettuse elluviimist, sest programm suunab inimesed pahatahtlikule domeenile, kus näidatakse võltsi Amazoni hüpikakent.

Kasutajaid petetakse tihti uskuma, et “Congratulations Amazon User” hüpikaken on tõene, sest selle disainis on kasutatud ehtsa Amazoni stiili. Lehel on isegi brändilogo ülaservas, mistõttu on sõnum sellevõrra usutavam. Sellised petturlikud tehnikad pole esmakordsed ning neid on juba varasemalt kasutatud pettustes nagu “Package not delivered” ja muudes sarnastes skeemides.

Kahjuks on endiselt üsna palju kasutajaid, kes langevad selliste trikkide ohvriteks ja selle asemel, et “Congratulations Amazon User” pettus eemaldada, nakatub nende arvuti kogemata muude pahavaradega või antakse ebausaldusväärsetele kolmandatele pooltele delikaatseid isikuandmeid. Pahavara võib levida kõikjal maailmas, olgu riigiks Prantsusmaa, Saksamaa või Hispaania, seega peaksid kõik olema ettevaatlikud. 

Veel infot selle pettuse kohta

Tüüpiliselt on “Congratulations Amazon User” viiruse sõnum umbes selline:

Congratulations Amazon User, you have (1) Amazon Gift reserved!
Every Thursday we choose 10 lucky users randomly from to receive 1 FREE gift from Amazon. This is our way to thank you for your continuous support for our products and services.
You can choose a PlayStation 4, $1000 Amazon Gift Card, or iPhone 7 plus.
To win all you need to do is to answer the following 4 questions.
Note: 10 randomly chosen users got this invitation and there are only a few prizes left.
You have 1 minute and 36 seconds to answer the following questions before we give the prizes to another lucky user. Good Luck!
Question 1 of 4:
Who founded Amazon?
Sergey Brin and Larry Page / Jeff Bezos / Steve Jobs

Sa peaksid meeles pidama, et ei Amazon ega ükski teine internetis olev ostlemisteenus ei jäta MITTE KUNAGI oma lotovõidu sõnumeid või pakisaatmise tõrkesõnumeid suvalistele veebilehtedele. Kui sa näed oma ekraanil selliseid sõnumeid, oled sa tõenäoliselt langenud petturite sihtmärgiks.

Esimene asi, mida sa peaksid tegema, on lahkuma petturlikult lehelt või sulgema koheselt pahatahtliku hüpikakna. On soovitatud veebilehitseja peatada süsteemiprotsesside kaudu jõuga, kuna nende reklaamide sulgemise nupud võivad peita linke, mis suunavad pahavaralistele veebilehtedele ning nendele klõpsates võidakse sind suunata vastu sinu tahtmist kuhugi mujale. 

Pärast veebilehitseja sulgemist peaksid sa avama turvaprogrammi, et skänneerida kogu arvutisüsteemi ning eemaldada reklaamvara ja muud rämpsfailid automaatselt. Efektiivse süsteemiskänneeringu jaoks soovitame kasutada Reimage programmi. 

Uus versioon – Amazoni kinkekaardi hüpikakna pettus

Meile on teada antud uuest pettusest, mis internetis levib ning kasutab Amazoni nime. Näib, et kasutajaid suunatakse veebilehele Bigbrandgiftcards.com või taolisele ebaturvalisele lehele, mis väidab: “Take a survey to see if you qualify for a $1000 Amazon Gift Card” ehk teisisõnu “Vasta uuringule, et näha, kas sa kvalifitseerud $1000 Amazoni kinkekaardi saamisele”. Muidugi on uuring järjekordne pettus, mille eesmärk on petta inimestelt välja delikaatseid andmeid ja raha. 

Lehed, millele sind suunatakse ning üritatakse peibutada Amazoni kinkekaardi pettuse või millegi sarnasega on Surveystarz.com, Gift-sale.stream, Bigbrandgiftcards.com, offers.boumio.com, Worldtradereklama.ru ja paljud teised. Veendu, et sa hoiad neist eemale ja ei postita mitte kunagi oma isikuandmeid ilma, et sa teaksid, kellega sa tegeled. Amazoni kinkekaardi hüpikaknapettuse eemaldamiseks peaksid sa tegema kogu arvutisüsteemile skänneeringu turvaprogrammiga. 

Võltsreklaamide ja pettuste äratundmine:

Võltse “Congratulations Amazon User” või “$1000 Amazon Gift Card” teavitusi on lihtne märgata, kuid neil ei ole ilmtingimata mingeid märke reklaamvaraga nakatumisest. Sa võid märgata pahavaralisi hüpikaknaid, kui lehitsed mõnda ebaseaduslikku failijagamislehte või filmide striimimislehte .

Kui need teavitused on reklaamvara loodud, ei kohta sa neid mitte vaid korra, vaid need hakkavad sind ikka ja jälle kimbutama.

Sa võid näha ka muid reklaame, bännereid, video/audioreklaame, mis ilmuvad sinu külastatud lehtedele. Samuti võib su veebilehitseja laadida lehti aeglaselt või kokku joosta. Need on selged märgid sellest, et sa puutud kokku “Congratulations Amazon User” hüpikakenpettusega.

“Congratulations Amazon User” reklaamide eemaldamine

Parim strateegia, mida sa saad kasutada “Congratulations Amazon User” viiruse eemaldamiseks oma arvutist, on automaatne süsteemiskänneering professionaalse viirusetõrjega. Hüpikaknaid genreerib tundmatu reklaamvara, seega oleks väga aeganõudev ise käsitsi üles otsida probleemiallikas.

“Congratulations Amazon User” pettuse eemaldamiseks iPhone'ist või iPadist pead sa skänneerima seaded mobiilse turvaprogrammiga. Sel juhul võid valida näiteks Reimage programmi Maci versiooni. Sa võid kontrollida ka hiljuti installeeritud programmide nimekirja ja kustutada ära kõik kahtlased kirjed. 

Kui sa oled aga olukorras, kus sul pole mingit muud valikut kui eemaldada “Congratulations Amazon User” käsitsi, soovitame vaadata meie ekspertjuhiseid artikli lõpus ning järgida kõiki samme hoolikalt.

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara “Congratulations Amazon User” nende programmide abiga: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara "Congratulations Amazon User" viirus eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara "Congratulations Amazon User" viirus maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses

“Congratulations Amazon User” viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage “Congratulations Amazon User” süsteemidest Windows

Selleks, et eemaldada viirus käsitsi Windows OS-ist, vaata neid juhiseid:

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri “Congratulations Amazon User” ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi “Congratulations Amazon User” või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage “Congratulations Amazon User” süsteemist Mac OS X

Selleks, et “Congratulations Amazon.com User” pettus Macist eemaldada, pead sa üles leidma kahtlased rakendused. Veendu, et sa installeerid need maha, et vabaneda petturlikest teavitustest ja ümbersuunamistest.

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles “Congratulations Amazon User” või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage “Congratulations Amazon User” Internet Explorer (IE) juurest

 1. Eemalda ohtlikud lisad
  Ava Internet Explorer, klikka Gear ikoonil (IE menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Manage Add-ons. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Manage add-ons'
 2. Ilmub Manage Add-ons aken. Siin otsi üles “Congratulations Amazon User” ja teised kahtlased pluginad. Lülita need kirjed välja, klikkides Disable. Klikka parema klahviga igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Disable'
 3. Muuda oma kodulehte, kui viirus on seda muutnud:
  Klikka gear-ikoonil (menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Internet Options. Jää General aknasse.
 4. Siin, eemalda pahatahtlik URL ja sisesta eelistatud domeeni nimi. Klikka Apply muudatuste salvestamiseks. Kustuta pahatahtlik URL, sisesta soovitud domeeni nimi ja klikka 'Apply' muudatuste salvestamiseks
 5. Lähtesta Internet Explorer
  Klikka uuesti gear-ikoonil (menüü) ja vali Internet options. Mine Advanced aknasse.
 6. Siin vali Reset.
 7. Olles uues aknas, märgi ära Delete personal settings ja vali Reset uuesti selleks, et “Congratulations Amazon User” eemaldamine lõpule viia. Mine 'Advanced' vahekaardile ja klikka nuppu 'Reset'. Nüüd vali 'Delete personal settings' ja klikka uuesti nuppu 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage “Congratulations Amazon User” viirus programmist Microsoft Edge

Selleks, et eemaldada selle pettusega seotud reklaamvara, pead sa oma veebilehitseja lähtestama. MS Edge täielikuks lähtestamiseks järgi neid samme:

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks “Congratulations Amazon User” Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage “Congratulations Amazon User” Mozilla Firefox (FF) juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali “Congratulations Amazon User” ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii “Congratulations Amazon User” eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage “Congratulations Amazon User” Google Chrome juurest

PUP-i eemaldamiseks lähtesta oma brauser ja mine tagasi sätete juurde, mis olid arvutis enne seda, kui viirus arvutisse oma tee leidis. Google Chrome'i saab lähtestada sedasi:

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali “Congratulations Amazon User” ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii “Congratulations Amazon User” eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage “Congratulations Amazon User” Safari juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles “Congratulations Amazon User” või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia “Congratulations Amazon User” eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Autori kohta

Alice Woods
Alice Woods

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Alice Woods
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes