Raskusaste:  
  (20/100)

Eemaldage “Congratulations Amazon User” viirus (Eemaldamise juhend) - uuendatud Jan 2018

Alice Woods poolt - - | Liik: Reklaamvara

Congratulations Amazon User hüpikaken naaseb pisut enne 2018 aastat

"Congratulations Amazon User" viirus

“Congratulations Amazon User” on võlts teavitus, mida kasutatakse inimeste isikuandmete varastamiseks. Enne, kui sa langed lõksu ja usud, et sa said Amazonist kingituse, veendu, et sa kontrolliksid selle teavitusakna domeeni nime.

Tehniliselt võttes on “Congratulations Amazon.com User” viirus internetipettus, mille sihtmärgiks on reklaamvaraga nakatunud arvutid. Nendel reklaamipõhistel programmidel on oluline roll, kui asi puudutab selle pettuse elluviimist, sest programm suunab inimesed pahatahtlikule domeenile, kus näidatakse võltsi Amazoni hüpikakent.

Kasutajaid petetakse tihti uskuma, et “Congratulations Amazon User” hüpikaken on tõene, sest selle disainis on kasutatud ehtsa Amazoni stiili. Lehel on isegi brändilogo ülaservas, mistõttu on sõnum sellevõrra usutavam. Sellised petturlikud tehnikad pole esmakordsed ning neid on juba varasemalt kasutatud pettustes nagu “Package not delivered” ja muudes sarnastes skeemides.

Kahjuks on endiselt üsna palju kasutajaid, kes langevad selliste trikkide ohvriteks ja selle asemel, et “Congratulations Amazon User” pettus eemaldada, nakatub nende arvuti kogemata muude pahavaradega või antakse ebausaldusväärsetele kolmandatele pooltele delikaatseid isikuandmeid. Pahavara võib levida kõikjal maailmas, olgu riigiks Prantsusmaa, Saksamaa või Hispaania, seega peaksid kõik olema ettevaatlikud. 

"Congratulations Amazon User" reklaamvara näide
Võlts "Congratulations Amazon User" hüpikaken, mille pahatahtlik reklaamvara loob, on näha ülalpool. Jäta meelde, milline see välja näeb ning ürita seda vältida.

Veel infot selle pettuse kohta

Tüüpiliselt on “Congratulations Amazon User” viiruse sõnum umbes selline:

Congratulations Amazon User, you have (1) Amazon Gift reserved!
Every Thursday we choose 10 lucky users randomly from to receive 1 FREE gift from Amazon. This is our way to thank you for your continuous support for our products and services.
You can choose a PlayStation 4, $1000 Amazon Gift Card, or iPhone 7 plus.
To win all you need to do is to answer the following 4 questions.
Note: 10 randomly chosen users got this invitation and there are only a few prizes left.
You have 1 minute and 36 seconds to answer the following questions before we give the prizes to another lucky user. Good Luck!
Question 1 of 4:
Who founded Amazon?
Sergey Brin and Larry Page / Jeff Bezos / Steve Jobs

Sa peaksid meeles pidama, et ei Amazon ega ükski teine internetis olev ostlemisteenus ei jäta MITTE KUNAGI oma lotovõidu sõnumeid või pakisaatmise tõrkesõnumeid suvalistele veebilehtedele. Kui sa näed oma ekraanil selliseid sõnumeid, oled sa tõenäoliselt langenud petturite sihtmärgiks.

Esimene asi, mida sa peaksid tegema, on lahkuma petturlikult lehelt või sulgema koheselt pahatahtliku hüpikakna. On soovitatud veebilehitseja peatada süsteemiprotsesside kaudu jõuga, kuna nende reklaamide sulgemise nupud võivad peita linke, mis suunavad pahavaralistele veebilehtedele ning nendele klõpsates võidakse sind suunata vastu sinu tahtmist kuhugi mujale. 

Pärast veebilehitseja sulgemist peaksid sa avama turvaprogrammi, et skänneerida kogu arvutisüsteemi ning eemaldada reklaamvara ja muud rämpsfailid automaatselt. Efektiivse süsteemiskänneeringu jaoks soovitame kasutada Reimage Reimage Cleaner programmi. 

Uus versioon – Amazoni kinkekaardi hüpikakna pettus

Meile on teada antud uuest pettusest, mis internetis levib ning kasutab Amazoni nime. Näib, et kasutajaid suunatakse veebilehele Bigbrandgiftcards.com või taolisele ebaturvalisele lehele, mis väidab: “Take a survey to see if you qualify for a $1000 Amazon Gift Card” ehk teisisõnu “Vasta uuringule, et näha, kas sa kvalifitseerud $1000 Amazoni kinkekaardi saamisele”. Muidugi on uuring järjekordne pettus, mille eesmärk on petta inimestelt välja delikaatseid andmeid ja raha. 

Lehed, millele sind suunatakse ning üritatakse peibutada Amazoni kinkekaardi pettuse või millegi sarnasega on Surveystarz.com, Gift-sale.stream, Bigbrandgiftcards.com, offers.boumio.com, Worldtradereklama.ru ja paljud teised. Veendu, et sa hoiad neist eemale ja ei postita mitte kunagi oma isikuandmeid ilma, et sa teaksid, kellega sa tegeled. Amazoni kinkekaardi hüpikaknapettuse eemaldamiseks peaksid sa tegema kogu arvutisüsteemile skänneeringu turvaprogrammiga. 

Võltsreklaamide ja pettuste äratundmine:

Võltse “Congratulations Amazon User” või “$1000 Amazon Gift Card” teavitusi on lihtne märgata, kuid neil ei ole ilmtingimata mingeid märke reklaamvaraga nakatumisest. Sa võid märgata pahavaralisi hüpikaknaid, kui lehitsed mõnda ebaseaduslikku failijagamislehte või filmide striimimislehte .

Kui need teavitused on reklaamvara loodud, ei kohta sa neid mitte vaid korra, vaid need hakkavad sind ikka ja jälle kimbutama.

Sa võid näha ka muid reklaame, bännereid, video/audioreklaame, mis ilmuvad sinu külastatud lehtedele. Samuti võib su veebilehitseja laadida lehti aeglaselt või kokku joosta. Need on selged märgid sellest, et sa puutud kokku “Congratulations Amazon User” hüpikakenpettusega.

“Congratulations Amazon User” reklaamide eemaldamine

Parim strateegia, mida sa saad kasutada “Congratulations Amazon User” viiruse eemaldamiseks oma arvutist, on automaatne süsteemiskänneering professionaalse viirusetõrjega. Hüpikaknaid genreerib tundmatu reklaamvara, seega oleks väga aeganõudev ise käsitsi üles otsida probleemiallikas.

“Congratulations Amazon User” pettuse eemaldamiseks iPhone'ist või iPadist pead sa skänneerima seaded mobiilse turvaprogrammiga. Sel juhul võid valida näiteks Reimage Reimage Cleaner programmi Maci versiooni. Sa võid kontrollida ka hiljuti installeeritud programmide nimekirja ja kustutada ära kõik kahtlased kirjed. 

Kui sa oled aga olukorras, kus sul pole mingit muud valikut kui eemaldada “Congratulations Amazon User” käsitsi, soovitame vaadata meie ekspertjuhiseid artikli lõpus ning järgida kõiki samme hoolikalt.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

“Congratulations Amazon User” viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Alice Woods
Alice Woods

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Alice Woods
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-congratulations-amazon-user-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes