Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage Amazon 1Button App (Eemaldamise juhised) - Oct 2017 uuendus

Jake Doevan poolt - - | Liik: Reklaamvara

Kas Amazon 1Button App on usaldusväärne rakendus?

Amazon 1Button App

Amazon 1Button App viirus, mida tuntakse ka kui Amazoni brauseririba, on näiliselt kasulik rakendus, mis pakub võimalust hoida silm peal viimastel ostupakkumistel ja allahindlustel ning luua liste ja muid oletatavalt kasulikke funktsioone. Turvaeksperdid on selle rakenduse aga liigitanud potentsiaalselt soovimatute programmide (PUP) hulka ning täpsemalt peetakse seda reklaamvaraks. Programm on selle tiitli teeninud ära mitmel põhjusel.

Esiteks kasutab see operatsioonisüsteemi tungimiseks teisi vabavaralisi programme ning ei küsi kasutajalt otse luba. Enam kui aasta aega sobitus see rakendus vaid Internet Explorer veebilehitsejaga. Hiljuti on aga esile kerkinud uudised, et Amazon 1Button App kaaperdab ka Google Chrome, Mozilla Firefox ja Safari veebilehitsejaid.

Nagu sellest poleks veel küllalt, sobitub see isegi nutitelefonide, tahvelarvutite ja nii Windows kui ka Mac operatsioonisüsteemidega. Kui programm on installeeritud, käivitab see Windows Task Manageris AmazonBrowserBar.3.0.dll protsessi ja võib lisada nakatunud veebilehitsejatesse juhuslikke lisapluginaid, laiendusi ja tööribasid. Enamjaolt on tegemist täiesti kasutute programmidega, mille ainus eesmärk on koguda infot su brausimisharjumuste kohta.

Seda infot on vaja selleks, et reklaamvara saaks genereerida kasutajale personaliseeritud reklaame. Amazon 1Button App reklaamid on seotud su hiljuti külastatud veebilehtedega ja infoga, mida oled otsingumootorite kaudu otsinud. Neid reklaame on hulgaliselt ning need jälitavad sind kõikjal.

Ära klõpsa nendel reklaamidel, kui sa ei soovi sattuda kahtlastele veebilehtedele. Programm võib sinu kohta kogutud informatsiooni jagada ka kolmandate pooltega, kuna programmi kasutustingimustes ei ole mitte mingeid sellekohaseid piiranguid. Juba ainuüksi sellel põhjusel tuleks Amazon 1Button App eemaldada arvutist kiiremas korras.

Amazon 1Button App

Mõned arvutikasutajad on ka teavitanud, et Amazon 1Button App suunab kasutajaid ümber teistele lehtedele. Isegi, kui see reklaamvara näitab personaliseeritud reklaame, võivad need sind hoopis suunata ka täiesti seosetutele veebilehtedele: näiteks reklaam, mis promob head autopakkumist võib sind hoopis suunata kahtlasele hasartmängulehele või tarkvara alla laadimise lehele.

Lahku sellistelt lehtedelt kiiresti ja skänneeri oma arvutit usaldusväärse viirusetõrjega. Kui sa ei ole internetis ettevaatlik ja ignoreerid neid ümbersuunamiseid, võivad tagajärjed olla väga tõsised. Selliste programmide tõttu võid sa sattuda isegi lunavaraviiruste otsa!

Hoolimata kõigest sellest on Amazon 1Button App pahavara osaliselt legitiimne programm, mis võib tunduda mõndadele arvutikasutajatele väga kasulik. Enne selle kasutamist peaksid sa siiski arvesse võtma, et seda programmi levitatakse koos teiste potentsiaalselt soovimatute programmidega nagu KMPlayerMovie WizardMixVideoPlayerLocal Temperature ja paljud teised.

Juhul, kui sa oled selle programmi juba laadinud koos mõne vabavaraga või potentsiaalselt soovimatu rakendusega, eemalda Amazon 1Button App koheselt. Kui su arvuti operatsioonisüsteemiks on Windows, soovitame kasutada Reimage programmi, mis on alati PUP-kategooriasse kuuluvate programmide, viiruste ja pahavaraga väga hästi hakkama saanud. Kui sul on Mac OS, proovi SpyHunter 5Combo Cleaner programmi.

Mida teha, et seda rakendust vältida? 

Sa võid hakata nägema Amazon 1Button App reklaame täiesti vastu oma tahtmist. Nimelt levib see rakendus tavaliselt üheskoos täiesti turvaliste vabavaradega või hoopis teiste potentsiaalselt soovimatute programmidega. Kui sa soovid Amazon 1Button App rakendust ja teisi sarnaseid rakendusi edaspidi vältida, pead sa installeerimisviisardis valima “Advanced” või “Custom” valiku ning kontrollima kõike hoolikalt.

ÄRA vajuta “Next” nupul enne, kui sa ei ole täiesti kindel, milliste tingimustega sa nõustud. Vastasel korral võid sa nõustuda Amazon 1Button App rakenduse ja sellega seonduvate programmide alla laadimisega. Me soovitame alati tutvuda ka privaatsuspoliitika ja kasutustingimustega, sest see võib aidata sul välja selgitada, kas tegemist on usaldusväärse programmiga või mitte.

Amazon 1Button App eemaldamise nõuanded:

Kui sa oled juba langenud Amazon 1Button App rakenduse küüsi, on sul kaks valikut. Sa võid kas järgida selle artikli allosas olevaid juhiseid ja eemaldada viirus arvutist käsitsi või võid proovida allpool soovitatud pahavaratõrjeid, mis eemaldavad Amazon 1Button App rakenduse su arvutist automaatselt.

Mõlemal valikul on omad plussid ja miinused, ent kui sa otsid võimalust, mis puhastaks su arvuti põhjalikult, soovitame automaatset eemaldamist. Amazon 1Button App rakenduse eemaldamisel ilma pahavaratõrje abita riskid sellega, et arvutisse võib jääda siiski mingeid viirusega seotud faile või programme. Ainult kogu süsteemi skänneering aitab arvuti puhastada täielikult.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

Amazon 1Button App manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Jake Doevan
Jake Doevan - Elu on liiga lühike, et raisata seda viirustega võitlemisele

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Jake Doevan
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-amazon-1button-app.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes